Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA)

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMEAK A BINAKA Multzoa: 1.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/12 12:00 1 IURRETA IURRETA AA1
A, X.
B, A.
OIZPE 1 1 - 2
(7-10) (10-3) (4-5)
Akta
2022/10/14 17:45 2 ETXEBARRIA MARKINA
A, J.
M, J.
LEMOA BF
B, A.
F, D.
2 - 0
(10-1) (10-5)
Akta
2022/10/14 18:30 3 BERRIZ ( Olakueta) LAGUN ONAK SM
M, E.
S, K.
ARTATZAGAN P. K. 2 - 1
(10-5) (6-10) (5-4)
Akta
Jardunaldia: 2
2022/10/20 19:00 1 MAÑARIA ARTATZAGAN P. K.
A, M.
Z, E.
MARKINA
M, J.
0 - 2
(3-10) (3-10)
Akta
2022/10/21 17:00 4 LEMOA LEMOA BF
B, A.
F, D.
IURRETA AA1
A, X.
B, A.
1 - 2
(10-7) (8-10) (3-5)
Akta
2022/10/21 18:30 1 BERRIZ ( Olakueta) OIZPE 1 LAGUN ONAK SM 2 - 1
(10-4) (5-10) (5-1)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/11 17:00 6 LEMOA LEMOA BF
B, A.
F, D.
OIZPE 1 0 - 2
(7-10) (6-10)
Akta
2022/11/11 18:30 1 ETXEBARRIA MARKINA
A, J.
M, J.
LAGUN ONAK SM
M, E.
S, K.
2 - 0
(10-4) (10-5)
Akta
2022/11/12 16:00 5 IURRETA IURRETA AA1
A, X.
ARTATZAGAN P. K.
A, M.
Z, E.
1 - 2
(10-6) (6-10) (1-5)
Akta
Jardunaldia: 4
2022/11/18 17:45 1 ETXEBARRIA MARKINA
A, J.
M, J.
OIZPE 1 1 - 2
(10-3) (8-10) (3-5)
Akta
2022/11/18 19:00 2 MAÑARIA ARTATZAGAN P. K.
A, M.
LEMOA BF
F, D.
2 - 0
(10-5) (10-9)
Akta
2022/11/19 16:30 3 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK SM
M, E.
S, K.
IURRETA AA1
A, X.
B, A.
2 - 0
(10-6) (10-5)
Akta
Jardunaldia: 5
2022/12/18 OIZPE 1 ARTATZAGAN P. K. -
2022/12/18 IURRETA AA1 MARKINA -
2022/12/18 LEMOA BF LAGUN ONAK SM -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 OIZPE 1 8 4 4 0 0 8 3
2 MARKINA 7 4 3 1 0 7 2
3 LAGUN ONAK SM 6 4 2 2 0 5 5
4 ARTATZAGAN P. K. 6 4 2 2 0 5 5
5 IURRETA AA1 5 4 1 3 0 4 7
6 LEMOA BF 4 4 0 4 0 1 8
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMEAK A BINAKA Multzoa: 2.TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 17:45 3 DIMA TXUMULUXUETA AI SOPELA A 2 - 0
(10-9) (10-9)
Akta
2022/10/14 18:00 5 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA EGB
B, G.
T, B.
LEZAMA
G, G.
P, E.
2 - 0
(10-4) (10-6)
Akta
2022/10/16 OIZPE 2 Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/10/21 19:00 2 SOPELA SOPELA A OIZPE 2 2 - 0
(10-2) (10-8)
Akta
2022/10/23 17:00 2 LEZAMA LEZAMA TXUMULUXUETA AI 0 - 2
(4-10) (6-10)
Akta
2022/10/23 Atsedena OLARRETA EGB -
Jardunaldia: 3
2022/11/11 18:30 1 BERRIZ ( Olakueta) OIZPE 2 LEZAMA 2 - 0
(10-3) (10-5)
Akta
2022/11/12 16:30 4 DIMA TXUMULUXUETA AI OLARRETA EGB 2 - 0
(10-6) (10-5)
Akta
2022/11/13 SOPELA A Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/11/18 18:00 5 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA EGB OIZPE 2 2 - 0
(10-7) (10-8)
Akta
2022/11/20 17:00 1 LEZAMA LEZAMA SOPELA A 0 - 2
(5-10) (7-10)
Akta
2022/11/20 TXUMULUXUETA AI Atsedena -
Jardunaldia: 5
2022/12/18 OIZPE 2 TXUMULUXUETA AI -
2022/12/18 SOPELA A OLARRETA EGB -
2022/12/18 Atsedena LEZAMA -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 TXUMULUXUETA AI 6 3 3 0 0 6 0
2 SOPELA A 5 3 2 1 0 4 2
3 OLARRETA EGB 5 3 2 1 0 4 2
4 OIZPE 2 4 3 1 2 0 2 4
5 LEZAMA 4 4 0 4 0 0 8