Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA)

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa DURANGALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMETXOAK D ERROTAZIO SISTEMA Multzoa: DURANGALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/12 10:30 1 IURRETA IURRETA BD4
Z, M.
B, L.
DURANGO.N.G.S. 4 - 3
(6-4) (6-3) (3-6) (2-6) (6-4) (6-4) (4-6)
Akta
2022/10/14 18:01 1 MAÑARIA DURANGO.A.E.E. MALLABIA I -
2022/10/14 18:01 2 MAÑARIA DURANGO.E.G. DURANGO A.E -
2022/10/15 16:30 1 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI LP
B, N.
HORI HORI IL
R, L.
U, I.
1 - 4
(6-5) (3-6) (2-6) (1-6) (1-6)
Akta
2022/10/15 16:30 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI GP
B, G.
R, P.
IURRETA BD3 4 - 1
(6-3) (6-2) (2-6) (6-4) (6-5)
Akta
Jardunaldia: 2
2022/10/21 17:30 1 IURRETA IURRETA BD3
L, D.
A, A.
HORI HORI LP
B, N.
4 - 3
(6-4) (3-6) (6-2) (6-5) (2-6) (6-1) (1-6)
Akta
2022/10/21 18:00 1 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO.N.G.S. DURANGO.A.E.E. 1 - 4
(3-6) (5-6) (2-6) (6-4) (5-6)
Akta
2022/10/21 18:00 1 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI IL
R, L.
U, I.
IURRETA BD4 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2022/10/21 18:00 1 MALLABIA I. PILOTALEKUA MALLABIA I
O, U.
Z, E.
DURANGO.E.G. 2 - 4
(5-6) (6-4) (5-6) (1-6) (6-5) (4-6)
Akta
2022/10/21 18:00 2 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO A.E HORI HORI GP
B, G.
R, P.
3 - 4
(6-5) (3-6) (2-6) (6-3) (2-6) (6-1) (4-6)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/04 18:00 1 IURRETA IURRETA BD4
L, H.
Z, M.
IURRETA BD3
A, A.
L, D.
3 - 4
(6-5) (2-6) (6-4) (5-6) (6-4) (2-6) (1-6)
Akta
2022/11/04 18:15 1 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO.A.E.E. HORI HORI IL
R, L.
U, I.
4 - 1
(5-6) (6-2) (6-3) (6-1) (6-0)
Akta
2022/11/04 18:15 2 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO.N.G.S. MALLABIA I
A, E.
O, U.
3 - 4
(6-5) (4-6) (6-5) (6-5) (5-6) (1-6) (3-6)
Akta
2022/11/05 16:30 1 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI GP
B, G.
R, P.
DURANGO.E.G. 4 - 0
(6-2) (6-1) (6-5) (6-5)
Akta
2022/11/05 16:30 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI LP
B, N.
B, P.
DURANGO A.E 1 - 4
(5-6) (6-3) (1-6) (2-6) (1-6)
Akta
Jardunaldia: 4
2022/11/11 18:00 1 MAÑARIA DURANGO.E.G. HORI HORI LP 4 - 3
(4-6) (5-6) (6-5) (6-5) (6-0) (0-6) (6-1)
Akta
2022/11/11 18:00 1 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI IL
R, L.
U, I.
DURANGO.N.G.S. 4 - 0
(6-1) (6-1) (6-2) (6-2)
Akta
2022/11/11 18:00 2 MAÑARIA DURANGO A.E IURRETA BD4 1 - 4
(1-6) (6-1) (3-6) (5-6) (2-6)
Akta
2022/11/11 18:00 2 MALLABIA I. PILOTALEKUA MALLABIA I
A, E.
Z, E.
HORI HORI GP
B, G.
R, P.
1 - 4
(3-6) (2-6) (4-6) (6-5) (0-6)
Akta
2022/11/12 16:00 4 IURRETA IURRETA BD3
A, A.
DURANGO.A.E.E. 4 - 1
(5-6) (6-3) (6-1) (6-3) (6-4)
Akta
Jardunaldia: 5
2022/11/18 17:30 1 IURRETA IURRETA BD4
Z, M.
L, H.
DURANGO.E.G. 4 - 0
(6-5) (6-5) (6-5) (6-4)
Akta
2022/11/18 18:15 1 MAÑARIA DURANGO.A.E.E. DURANGO A.E 4 - 1
(6-5) (6-5) (1-6) (6-5) (6-2)
Akta
2022/11/18 18:15 2 MAÑARIA DURANGO.N.G.S. IURRETA BD3 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2022/11/19 16:30 1 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI IL
R, L.
U, I.
MALLABIA I
O, U.
Z, E.
4 - 1
(6-4) (6-2) (6-4) (4-6) (6-1)
Akta
2022/11/19 16:30 3 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI LP
B, N.
B, P.
HORI HORI GP
B, G.
R, P.
2 - 4
(2-6) (4-6) (4-6) (6-2) (6-2) (5-6)
Akta
Jardunaldia: 6
2022/11/18 18:00 1 MALLABIA I. PILOTALEKUA MALLABIA I HORI HORI LP -
2022/11/25 17:30 1 IURRETA IURRETA BD3
A, P.
A, A.
HORI HORI IL
R, L.
U, I.
0* - 4
(0-6) (0-6) (0-6) (0-6)
Akta
2022/11/25 18:15 1 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO A.E
A, P.
E, I.
DURANGO.N.G.S.
G, U.
Z, A.
4 - 1
(4-6) (6-3) (6-4) (6-1) (6-3)
Akta
2022/11/25 18:15 2 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO.E.G.
E, J.
DURANGO.A.E.E.
A, I.
E, L.
0 - 4
(3-6) (2-6) (3-6) (3-6)
Akta
2022/11/26 16:30 1 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI GP IURRETA BD4 -
Jardunaldia: 7
2022/12/18 DURANGO.A.E.E. HORI HORI GP -
2022/12/18 DURANGO.N.G.S. DURANGO.E.G. -
2022/12/18 HORI HORI IL DURANGO A.E -
2022/12/18 IURRETA BD3 MALLABIA I -
2022/12/18 IURRETA BD4 HORI HORI LP -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 HORI HORI IL 11 6 5 1 0 21 6
2 HORI HORI GP 10 5 5 0 0 20 7
3 DURANGO.A.E.E. 9 5 4 1 0 17 7
4 IURRETA BD4 7 5 3 2 1 15 12
5 DURANGO.N.G.S. 7 6 1 5 0 12 20
6 DURANGO A.E 7 5 2 3 0 13 14
7 IURRETA BD3 7 6 3 3 2 13 19
8 DURANGO.E.G. 7 5 2 3 0 8 17
9 MALLABIA I 5 4 1 3 0 8 15
10 HORI HORI LP 5 5 0 5 0 10 20
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa ARRATIA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMETXOAK D ERROTAZIO SISTEMA Multzoa: ARRATIA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 17:00 1 LEMOA LEMOA MG
G, M.
G, A.
LEMOA GM
G, U.
M, L.
1 - 4
(1-6) (0-6) (2-6) (6-5) (2-6)
Akta
2022/10/14 17:00 2 LEMOA LEMOA GG
G, U.
MANDOIA 1 0 - 4
(5-6) (4-6) (3-6) (2-6)
Akta
2022/10/14 17:45 1 DIMA LAGUN ONAK LU
L, I.
U, L.
TXUMULUXUETA AT
B, A.
0 - 4
(2-6) (3-6) (4-6) (2-6)
Akta
2022/10/14 17:45 1 ZEBERIO MANDOIA 2 LEMOA BIB 4 - 0
(6-0) (6-0) (6-1) (6-2)
2022/10/15 16:30 1 DIMA TXUMULUXUETA AU KAMARAKA HH 4 - 0
(6-3) (6-2) (6-1) (6-2)
Akta
2022/10/15 17:00 1 ZEANURI JOKO ALAI XB
M, B.
M, X.
ARGUIA 1 - 4
(1-6) (3-6) (1-6) (6-5) (1-6)
Akta
2022/10/16 JAI ALAI ORDUÑA Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/10/21 17:00 1 LEMOA LEMOA BIB
B, I.
I, X.
TXUMULUXUETA AU
G, U.
P, A.
1 - 4
(2-6) (3-6) (6-5) (2-6) (3-6)
Akta
2022/10/21 17:00 2 LEMOA LEMOA GM
G, U.
M, L.
MANDOIA 2 1 - 4
(5-6) (6-1) (0-6) (2-6) (5-6)
Akta
2022/10/21 17:30 3 ZEBERIO MANDOIA 1 LEMOA MG 4 - 0
(6-2) (6-0) (6-0) (6-0)
2022/10/21 18:00 2 ARRANKUDIAGA KAMARAKA HH
B, H.
M, H.
JAI ALAI ORDUÑA 0 - 4
(1-6) (1-6) (2-6) (3-6)
Akta
2022/10/21 18:30 1 ARRIGORRIAGA ARGUIA LAGUN ONAK LU 4 - 1
(6-4) (6-5) (6-1) (5-6) (6-3)
Akta
2022/10/22 16:30 1 DIMA TXUMULUXUETA AT LEMOA GG 0 - 4
(0-6) (4-6) (1-6) (0-6)
Akta
2022/10/23 Atsedena JOKO ALAI XB -
Jardunaldia: 3
2022/11/04 17:00 1 LEMOA LEMOA MG
G, M.
G, A.
TXUMULUXUETA AT
B, A.
G, T.
0 - 4
(2-6) (3-6) (0-6) (0-6)
Akta
2022/11/04 17:00 2 LEMOA LEMOA GG
G, U.
ARGUIA 1 - 4
(3-6) (1-6) (6-4) (3-6) (1-6)
Akta
2022/11/04 17:30 1 ZEBERIO MANDOIA 2 MANDOIA 1 3 - 4
(3-6) (4-6) (6-5) (1-6) (6-4) (6-5) (5-6)
Akta
2022/11/04 18:00 1 DIMA TXUMULUXUETA AU LEMOA GM 4 - 2
(6-2) (3-6) (6-0) (4-6) (6-3) (6-0)
Akta
2022/11/05 16:00 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK LU
L, I.
U, L.
JOKO ALAI XB
M, B.
M, X.
3 - 4
(6-4) (4-6) (3-6) (6-3) (5-6) (6-4) (4-6)
Akta
2022/11/06 12:00 1 ORDUÑA JAI ALAI ORDUÑA
U, I.
LEMOA BIB
B, B.
4 - 0
(6-1) (6-2) (6-0) (6-3)
Akta
2022/11/06 KAMARAKA HH Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/11/11 17:00 1 LEMOA LEMOA BIB
B, B.
I, X.
KAMARAKA HH
B, H.
M, H.
3 - 4
(6-3) (6-3) (2-6) (1-6) (6-3) (2-6) (3-6)
Akta
2022/11/11 17:00 4 LEMOA LEMOA GM
G, U.
M, L.
JAI ALAI ORDUÑA
G, U.
O, B.
3 - 4
(4-6) (5-6) (6-4) (6-4) (2-6) (6-3) (1-6)
Akta
2022/11/11 17:30 1 ARRIGORRIAGA ARGUIA LEMOA MG 4 - 0
(6-1) (6-1) (6-1) (6-1)
Akta
2022/11/11 17:30 2 ZEBERIO MANDOIA 1 TXUMULUXUETA AU 2 - 0*
(10-0) (10-0)
Akta
2022/11/11 18:00 2 DIMA TXUMULUXUETA AT MANDOIA 2 0 - 4
(0-6) (4-6) (2-6) (3-6)
Akta
2022/11/11 18:30 1 ZEANURI JOKO ALAI XB LEMOA GG
G, U.
0* - 4
(0-6) (0-6) (0-6) (0-6)
Akta
2022/11/13 Atsedena LAGUN ONAK LU -
Jardunaldia: 5
2022/11/18 17:30 3 ARRANKUDIAGA KAMARAKA HH
B, H.
M, H.
LEMOA GM
G, U.
M, L.
-
2022/11/18 18:00 1 DIMA TXUMULUXUETA AU TXUMULUXUETA AT 4 - 1
(6-3) (4-6) (6-3) (6-2) (6-3)
Akta
2022/11/18 18:30 1 ZEBERIO MANDOIA 2 ARGUIA 4 - 1
(6-2) (6-4) (5-6) (6-3) (6-3)
2022/11/19 16:00 1 LEMOA LEMOA GG
G, U.
LAGUN ONAK LU
L, I.
U, L.
4 - 0
(6-2) (6-1) (6-1) (6-0)
Akta
2022/11/19 16:00 2 LEMOA LEMOA MG
G, M.
G, A.
JOKO ALAI XB
M, B.
M, X.
0 - 4
(0-6) (1-6) (2-6) (1-6)
Akta
2022/11/20 12:00 1 ORDUÑA JAI ALAI ORDUÑA MANDOIA 1 4 - 3
(6-5) (6-5) (6-5) (5-6) (6-2) (1-6) (3-6)
Akta
2022/11/20 LEMOA BIB Atsedena -
Jardunaldia: 6
2022/11/25 18:00 1 DIMA TXUMULUXUETA AT JAI ALAI ORDUÑA 0 - 4
(2-6) (5-6) (2-6) (3-6)
Akta
2022/11/25 18:30 1 ZEANURI JOKO ALAI XB MANDOIA 2 -
2022/11/25 18:45 1 ARRIGORRIAGA ARGUIA TXUMULUXUETA AU 4 - 2
(3-6) (2-6) (6-2) (6-1) (6-4) (6-0)
Akta
2022/11/26 16:00 1 LEMOA LEMOA GM LEMOA BIB -
2022/11/26 16:30 1 ZORNOTZA - EUBA LAGUN ONAK LU LEMOA MG -
2022/11/27 09:30 1 ZEBERIO MANDOIA 1 KAMARAKA HH -
2022/11/27 Atsedena LEMOA GG -
Jardunaldia: 7
2022/12/18 JAI ALAI ORDUÑA ARGUIA -
2022/12/18 KAMARAKA HH TXUMULUXUETA AT -
2022/12/18 LEMOA BIB MANDOIA 1 -
2022/12/18 LEMOA MG LEMOA GG -
2022/12/18 MANDOIA 2 LAGUN ONAK LU -
2022/12/18 TXUMULUXUETA AU JOKO ALAI XB -
2022/12/18 LEMOA GM Atsedena -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 ARGUIA 11 6 5 1 0 21 9
2 JAI ALAI ORDUÑA 10 5 5 0 0 20 6
3 MANDOIA 1 9 5 4 1 0 17 7
4 MANDOIA 2 9 5 4 1 0 19 6
5 TXUMULUXUETA AU 9 6 4 2 1 18 10
6 LEMOA GG 8 5 3 2 0 13 8
7 TXUMULUXUETA AT 8 6 2 4 0 9 16
8 JOKO ALAI XB 5 4 2 2 1 9 11
9 LEMOA GM 5 4 1 3 0 10 13
10 LEMOA MG 5 5 0 5 0 1 20
11 KAMARAKA HH 4 3 1 2 0 4 11
12 LEMOA BIB 4 4 0 4 0 4 16
13 LAGUN ONAK LU 4 4 0 4 0 4 16
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa URIBE KOSTA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMETXOAK D ERROTAZIO SISTEMA Multzoa: URIBE KOSTA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 17:30 2 LEZAMA LEZAMA 2
L, U.
B, L.
MUNGIA
E, L.
L, E.
0 - 4 Akta
2022/10/14 18:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA APL
S, L.
E, A.
LEZAMA 1
S, O.
H, A.
4 - 2
(5-6) (6-1) (6-4) (5-6) (6-3) (6-2)
Akta
2022/10/14 19:00 1 BERANGO BERANGO D OLARRETA NJ -
2022/10/15 17:30 1 BERMEO - ARTZA BERMEO
G, M.
L, U.
ARKUPE ANJ
A, A.
J, O.
4 - 0
(6-2) (6-3) (6-1) (6-2)
Akta
Jardunaldia: 2
2022/10/21 18:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA NJ BERMEO 3 - 4
(1-6) (6-4) (3-6) (6-5) (4-6) (6-3) (2-6)
Akta
2022/10/21 18:00 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE ANJ
J, O.
N, H.
LEZAMA 2
L, U.
B, L.
4 - 0
(6-1) (6-0) (6-4) (6-4)
Akta
2022/10/22 16:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA
V, O.
L, E.
OLARRETA APL
S, L.
S, P.
4 - 3
(6-4) (6-1) (1-6) (6-3) (4-6) (3-6) (6-2)
Akta
2022/10/23 17:00 1 LEZAMA LEZAMA 1 BERANGO D 4 - 2
(6-1) (6-5) (5-6) (6-2) (0-6) (6-1)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/01 17:00 1 LEZAMA LEZAMA 2 BERMEO 0 - 4
(0-6) (0-6) (2-6) (2-6)
Akta
2022/11/02 18:45 1 LEZAMA LEZAMA 1 OLARRETA NJ 4 - 3
(6-5) (3-6) (4-6) (6-4) (6-5) (4-6) (6-5)
Akta
2022/11/04 18:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA APL ARKUPE ANJ 4 - 0
(6-1) (6-5) (6-1) (6-0)
Akta
2022/11/04 19:00 1 BERANGO BERANGO D MUNGIA
V, O.
L, E.
3 - 4
(3-6) (6-0) (0-6) (6-3) (2-6) (6-5) (1-6)
Akta
Jardunaldia: 4
2022/11/11 18:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE ANJ BERANGO D 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2022/11/11 18:45 1 BERMEO - ARTZA BERMEO
G, M.
L, U.
OLARRETA APL
E, A.
S, P.
4 - 0
(6-0) (6-5) (6-1) (6-4)
Akta
2022/11/12 16:00 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA
L, E.
V, O.
LEZAMA 1
H, A.
S, O.
4 - 0
(6-0) (6-4) (6-2) (6-4)
Akta
2022/11/13 16:30 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA NJ LEZAMA 2 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
Jardunaldia: 5
2022/11/16 18:45 1 LEZAMA LEZAMA 1 ARKUPE ANJ 4 - 3
(6-4) (2-6) (6-4) (6-4) (4-6) (5-6) (6-3)
Akta
2022/11/18 18:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA APL LEZAMA 2 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2022/11/19 16:30 1 SOPELA BERANGO D BERMEO 3 - 4
(3-6) (6-3) (1-6) (6-4) (6-5) (0-6) (3-6)
Akta
2022/11/19 16:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA
E, L.
M, M.
OLARRETA NJ
L, N.
R, J.
3 - 4
(5-6) (6-5) (0-6) (0-6) (3-6) (6-3) (6-4)
Akta
Jardunaldia: 6
2022/11/25 18:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE ANJ MUNGIA -
2022/11/25 18:00 1 BERMEO - ARTZA BERMEO
G, M.
L, U.
LEZAMA 1
H, A.
S, O.
4 - 0
(6-1) (6-4) (6-4) (6-4)
Akta
2022/11/25 18:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA APL OLARRETA NJ 1 - 4
(5-6) (2-6) (6-5) (4-6) (2-6) (0-0)
Akta
2022/11/27 12:00 1 LEZAMA LEZAMA 2 BERANGO D -
Jardunaldia: 7
2022/12/16 18:00 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA MUNGIA BERMEO -
2022/12/18 BERANGO D OLARRETA APL -
2022/12/18 LEZAMA 1 LEZAMA 2 -
2022/12/18 OLARRETA NJ ARKUPE ANJ -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 BERMEO 12 6 6 0 0 24 6
2 MUNGIA 9 5 4 1 0 19 10
3 OLARRETA APL 9 6 3 3 0 16 14
4 LEZAMA 1 9 6 3 3 0 14 20
5 OLARRETA NJ 8 5 3 2 0 18 12
6 ARKUPE ANJ 7 5 2 3 0 11 12
7 BERANGO D 3 4 0 4 1 8 16
8 LEZAMA 2 3 5 0 5 2 0 20
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa ENKANTERRIAK
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMETXOAK D ERROTAZIO SISTEMA Multzoa: ENKANTERRIAK
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 18:00 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK
C, A.
F, M.
BALMASEDA B
L, E.
4 - 0
(6-1) (6-2) (6-0) (6-1)
Akta
2022/10/14 18:30 1 MUSKIZ - DONIBANE FRONTOIA BARBADUN A
R, A.
P, M.
SESTAO C 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2022/10/14 18:31 4 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO B
M, A.
M, U.
GAZTE-ZARRAK 2 - 4 Akta
2022/10/15 17:00 6 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI Q
B, R.
M, O.
SANTURTZI P 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2022/10/15 17:00 7 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI O
M, U.
S, R.
SANTURTZI R 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
Jardunaldia: 2
2022/10/21 19:01 1 ZALLA - MIMETIZ GAZTE-ZARRAK BARBADUN A 4 - 2
(6-4) (6-2) (6-2) (5-6) (2-6) (6-2)
Akta
2022/10/22 16:00 1 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI R
P, H.
U, O.
SANTURTZI Q
B, R.
M, O.
4 - 2
(6-4) (6-0) (4-6) (6-3) (5-6) (6-1)
Akta
2022/10/22 16:00 2 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI P
M, M.
U, A.
SESTAO B
M, A.
M, U.
4 - 3
(6-5) (6-2) (5-6) (2-6) (1-6) (6-4) (6-2)
Akta
2022/10/22 16:31 1 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO C DANOK LAGUNAK 4 - 2
(6-3) (3-6) (6-4) (6-2) (5-6) (6-4)
Akta
2022/10/22 17:30 1 GALDAMES BALMASEDA B
L, E.
R, S.
SANTURTZI O
M, U.
S, R.
0 - 4
(0-6) (0-6) (2-6) (1-6)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/04 18:00 1 MUSKIZ - DONIBANE FRONTOIA BARBADUN A
P, M.
R, A.
SANTURTZI P
M, M.
U, A.
0 - 4
(2-6) (0-6) (0-6) (5-6)
Akta
2022/11/05 16:29 1 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO B
M, A.
M, U.
SANTURTZI R
P, H.
U, O.
4 - 0
(10-5) (10-1) (10-5) (10-5)
Akta
2022/11/05 16:45 2 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI Q
B, R.
M, O.
BALMASEDA B
L, E.
R, S.
0 - 4
(3-6) (4-6) (3-6) (3-6)
Akta
2022/11/05 16:45 4 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI O DANOK LAGUNAK 0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2022/11/06 GAZTE-ZARRAK SESTAO C 4 - 0
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
Jardunaldia: 4
2022/11/11 18:00 1 BALMASEDA BALMASEDA B
L, E.
R, S.
SESTAO B
M, U.
M, A.
0 - 4
(1-6) (0-6) (5-6) (2-6)
Akta
2022/11/11 18:00 2 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO C SANTURTZI O
M, U.
S, R.
1 - 4
(3-6) (6-3) (5-6) (2-6) (3-6)
Akta
2022/11/11 18:30 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK
C, A.
F, M.
SANTURTZI Q
B, R.
M, O.
4 - 0
(6-3) (6-1) (6-2) (6-1)
Akta
2022/11/13 17:00 1 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI R
P, H.
U, O.
BARBADUN A
P, M.
R, A.
1 - 4
(5-6) (6-4) (3-6) (4-6) (2-6)
Akta
2022/11/13 17:00 2 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI P
M, M.
U, A.
GAZTE-ZARRAK 1 - 4
(1-6) (3-6) (5-6) (6-5) (3-6)
Akta
Jardunaldia: 5
2022/11/18 18:00 1 MUSKIZ - DONIBANE FRONTOIA BARBADUN A BALMASEDA B -
2022/11/18 18:30 1 ZALLA - MIMETIZ GAZTE-ZARRAK SANTURTZI R 4 - 0
(6-2) (6-1) (6-1) (6-4)
Akta
2022/11/19 16:00 1 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI Q
B, R.
M, O.
SANTURTZI O
M, U.
S, R.
0 - 4
(4-6) (0-6) (2-6) (2-6)
Akta
2022/11/19 16:00 2 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI P
M, M.
U, A.
SESTAO C 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2022/11/19 16:31 1 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO B
M, A.
M, U.
DANOK LAGUNAK
C, A.
F, M.
3 - 4
(6-5) (0-6) (6-1) (6-0) (5-6) (4-6) (4-6)
Akta
Jardunaldia: 6
2022/11/25 17:30 1 MUSKIZ - DONIBANE FRONTOIA DANOK LAGUNAK BARBADUN A -
2022/11/25 19:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO C SANTURTZI Q -
2022/11/26 17:30 2 BALMASEDA BALMASEDA B GAZTE-ZARRAK -
2022/11/26 18:30 1 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI R SANTURTZI P -
2022/11/26 18:30 2 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI O SESTAO B -
Jardunaldia: 7
2022/12/16 18:45 1 ZALLA - MIMETIZ GAZTE-ZARRAK DANOK LAGUNAK -
2022/12/18 SANTURTZI R SESTAO C -
2022/12/18 SESTAO B SANTURTZI Q -
2022/12/18 BARBADUN A SANTURTZI O -
2022/12/18 SANTURTZI P BALMASEDA B -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 GAZTE-ZARRAK 10 5 5 0 0 20 5
2 DANOK LAGUNAK 9 5 4 1 0 16 7
3 SANTURTZI O 8 5 4 1 1 16 3
4 SANTURTZI P 7 5 3 2 1 13 11
5 SESTAO B 7 5 2 3 0 16 12
6 BARBADUN A 6 4 2 2 0 10 9
7 SANTURTZI Q 6 5 1 4 0 6 16
8 BALMASEDA B 5 4 1 3 0 4 12
9 SANTURTZI R 5 5 1 4 1 5 18
10 SESTAO C 3 5 1 4 3 5 18