Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA)

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa ARRATIA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMETXOAK B ERROTAZIO SISTEMA Multzoa: ARRATIA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 17:00 1 IGORRE IGORRE 3 IGORRE 1 3 - 4
(6-2) (6-4) (3-6) (3-6) (6-0) (0-6) (5-6)
Akta
2022/10/14 17:00 4 LEMOA LEMOA GA
A, P.
G, U.
KAMARAKA EPA 4 - 0
(6-3) (6-2) (6-2) (6-3)
Akta
2022/10/14 17:30 1 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO B
A, L.
B, E.
IGORRE 4
A, A.
E, I.
2 - 4 Akta
2022/10/14 18:30 1 BERRIZ ( Olakueta) LAGUN ONAK BA
B, A.
A, A.
LEMOA FO 4 - 2
(6-2) (6-3) (2-6) (6-4) (2-6) (6-1)
Akta
2022/10/15 17:00 2 ZEANURI JOKO ALAI MMO
C, O.
O, M.
LEMOA OL
L, O.
O, L.
0 - 4
(3-6) (1-6) (0-6) (1-6)
Akta
2022/10/16 IGORRE 2 Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/10/21 17:00 6 LEMOA LEMOA OL
L, O.
O, L.
LAGUN ONAK BA
A, A.
B, A.
1 - 4
(5-6) (3-6) (6-3) (5-6) (4-6)
Akta
2022/10/21 17:00 7 LEMOA LEMOA FO
F, J.
O, X.
LEMOA GA
A, P.
G, U.
4 - 3
(6-2) (5-6) (6-1) (4-6) (5-6) (6-1) (6-1)
Akta
2022/10/21 17:01 1 IGORRE IGORRE 4
E, I.
A, A.
IGORRE 2
I, P.
4 - 1
(6-3) (5-6) (6-1) (6-5) (6-2)
Akta
2022/10/21 17:01 2 IGORRE IGORRE 1
S, L.
JOKO ALAI MMO
G, M.
4 - 0
(6-4) (6-4) (6-1) (6-2)
Akta
2022/10/21 18:00 3 ARRANKUDIAGA KAMARAKA EPA
B, E.
M, A.
USANSOLO B
A, L.
P, K.
1 - 4
(5-6) (6-0) (2-6) (1-6) (2-6)
Akta
2022/10/23 Atsedena IGORRE 3 -
Jardunaldia: 3
2022/11/04 17:00 3 LEMOA LEMOA GA
A, P.
G, U.
LEMOA OL
L, O.
O, L.
2 - 4
(2-6) (3-6) (6-1) (4-6) (6-0) (1-6)
Akta
2022/11/04 17:01 2 IGORRE IGORRE 2 KAMARAKA EPA 4 - 1
(6-5) (4-6) (6-4) (6-3) (6-4)
Akta
2022/11/04 17:30 1 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO B
B, E.
P, K.
LEMOA FO
F, J.
O, X.
0 - 4
(3-6) (1-6) (0-6) (0-6)
Akta
2022/11/04 18:00 1 ZEANURI JOKO ALAI MMO
C, O.
G, M.
IGORRE 3
D, A.
3 - 4
(6-4) (4-6) (6-5) (3-6) (2-6) (6-4) (5-6)
Akta
2022/11/06 16:00 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK BA
A, A.
B, A.
IGORRE 1
S, L.
E, A.
0 - 4
(5-6) (4-6) (4-6) (5-6)
Akta
2022/11/04 IGORRE 4 Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/11/11 17:00 1 IGORRE IGORRE 3 LAGUN ONAK BA 1 - 4
(4-6) (3-6) (6-5) (3-6) (4-6)
Akta
2022/11/11 17:00 2 LEMOA LEMOA FO
F, J.
O, X.
IGORRE 2
A, E.
I, P.
4 - 2
(6-2) (4-6) (6-2) (6-4) (5-6) (6-1)
Akta
2022/11/11 17:00 2 IGORRE IGORRE 1 LEMOA GA 3 - 4
(6-4) (4-6) (6-3) (3-6) (6-4) (3-6) (5-6)
Akta
2022/11/11 17:00 3 LEMOA LEMOA OL
L, O.
O, L.
USANSOLO B
A, L.
B, E.
4 - 0
(6-4) (6-1) (6-1) (6-0)
Akta
2022/11/11 18:00 3 ARRANKUDIAGA KAMARAKA EPA
B, E.
M, P.
IGORRE 4
A, A.
E, I.
0 - 4
(2-6) (5-6) (2-6) (3-6)
Akta
2022/11/13 Atsedena JOKO ALAI MMO -
Jardunaldia: 5
2022/11/18 17:00 2 IGORRE IGORRE 2
A, E.
I, P.
LEMOA OL 4 - 2
(6-1) (6-4) (2-6) (6-2) (2-6) (6-4)
Akta
2022/11/18 17:00 3 IGORRE IGORRE 4
Z, I.
A, A.
LEMOA FO 4 - 2
(2-6) (5-6) (6-2) (6-2) (6-5) (6-5)
Akta
2022/11/18 17:30 1 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO B
A, L.
P, K.
IGORRE 1
A, L.
Z, I.
0 - 4
(2-6) (4-6) (1-6) (1-6)
Akta
2022/11/19 16:00 3 LEMOA LEMOA GA
A, P.
G, U.
IGORRE 3
A, L.
D, A.
2 - 4
(2-6) (5-6) (6-5) (6-3) (1-6) (3-6)
Akta
2022/11/19 16:30 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK BA
A, A.
B, A.
JOKO ALAI MMO
G, M.
C, O.
4 - 1
(5-6) (6-1) (6-0) (6-2) (6-2)
Akta
2022/11/20 KAMARAKA EPA Atsedena -
Jardunaldia: 6
2022/11/25 17:00 1 IGORRE IGORRE 1 IGORRE 2 4 - 3
(3-6) (5-6) (6-1) (6-3) (6-4) (4-6) (6-5)
2022/11/25 17:00 2 IGORRE IGORRE 3 USANSOLO B 4 - 1
(6-1) (6-0) (5-6) (6-1) (6-2)
Akta
2022/11/25 18:30 2 ZEANURI JOKO ALAI MMO LEMOA GA -
2022/11/26 16:00 2 LEMOA LEMOA OL IGORRE 4 -
2022/11/26 16:00 3 LEMOA LEMOA FO KAMARAKA EPA -
2022/11/27 Atsedena LAGUN ONAK BA -
Jardunaldia: 7
2022/12/18 KAMARAKA EPA LEMOA OL -
2022/12/18 IGORRE 2 IGORRE 3 -
2022/12/18 USANSOLO B JOKO ALAI MMO -
2022/12/18 LEMOA GA LAGUN ONAK BA -
2022/12/18 IGORRE 4 IGORRE 1 -
2022/12/18 LEMOA FO Atsedena -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 IGORRE 1 9 5 4 1 0 19 7
2 LAGUN ONAK BA 9 5 4 1 0 16 9
3 IGORRE 4 8 4 4 0 0 16 5
4 LEMOA FO 8 5 3 2 0 16 13
5 IGORRE 3 8 5 3 2 0 16 14
6 LEMOA OL 8 5 3 2 0 15 10
7 LEMOA GA 7 5 2 3 0 15 15
8 USANSOLO B 7 6 1 5 0 7 21
9 IGORRE 2 6 4 2 2 0 11 11
10 JOKO ALAI MMO 4 4 0 4 0 4 16
11 KAMARAKA EPA 4 4 0 4 0 2 16
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa DURANGALDEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMETXOAK B ERROTAZIO SISTEMA Multzoa: DURANGALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/12 10:30 2 IURRETA IURRETA BB2
C, N.
E, I.
DURANGO.D.D.
O, A.
0 - 7
(2-6) (4-6) (0-6) (1-6) (0-6) (1-6) (3-6)
Akta
2022/10/14 17:45 4 ETXEBARRIA MARKINA
J, D.
G, A.
ZALDUA B
B, A.
M, O.
4 - 2
(6-2) (6-2) (4-6) (3-6) (6-3) (6-4)
Akta
2022/10/14 18:00 1 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA A ARTATZAGAN P. K. 2 - 4
(6-5) (6-1) (1-6) (2-6) (4-6) (5-6)
Akta
2022/10/14 20:00 1 ABADIÑO - MATIENA ATXTXIKI ABADIÑO
E, B.
G, T.
LAGUN ONAK ZI
B, M.
Z, I.
3 - 4
(6-5) (0-6) (6-2) (2-6) (6-5) (4-6) (4-6)
Akta
Jardunaldia: 2
2022/10/21 18:00 1 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA B
M, O.
IURRETA BB2 0 - 4
(2-6) (1-6) (3-6) (1-6)
Akta
2022/10/21 18:00 3 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO.D.D.
O, A.
ATXTXIKI ABADIÑO
A, M.
G, T.
4 - 0
(6-3) (6-0) (6-2) (6-2)
Akta
2022/10/21 19:00 1 DURANGO - SAN FAUSTO ARTATZAGAN P. K.
A, I.
M, I.
MARKINA
G, A.
J, D.
4 - 0
(6-5) (6-0) (6-1) (6-3)
Akta
2022/10/23 16:00 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK ZI
I, U.
Z, I.
ZALDUA A
G, J.
L, M.
2 - 4
(4-6) (2-6) (6-4) (0-6) (6-2) (0-6)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/04 18:00 1 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA A
L, M.
G, J.
DURANGO.D.D.
O, A.
0 - 4
(2-6) (1-6) (3-6) (2-6)
Akta
2022/11/04 18:00 2 IURRETA IURRETA BB2
C, N.
E, I.
MARKINA
J, D.
G, A.
3 - 1
(6-5) (4-6) (6-4) (6-3)
Akta
2022/11/04 18:30 1 ZALDIBAR - OLAZAR ATXTXIKI ABADIÑO
A, M.
G, T.
ZALDUA B
B, A.
M, O.
4 - 0
(6-1) (6-1) (6-4) (6-2)
Akta
2022/11/06 16:00 3 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK ZI
Z, I.
B, M.
ARTATZAGAN P. K.
M, I.
A, A.
4 - 2
(6-3) (4-6) (6-3) (6-4) (4-6) (6-4)
Akta
Jardunaldia: 4
2022/11/11 18:00 1 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA B
M, O.
B, A.
ZALDUA A
L, M.
G, J.
0 - 4
(0-6) (2-6) (3-6) (3-6)
Akta
2022/11/11 18:00 3 MAÑARIA DURANGO.D.D. LAGUN ONAK ZI 4 - 0
(6-0) (6-2) (6-1) (6-3)
Akta
2022/11/11 18:30 2 ETXEBARRIA MARKINA
G, A.
J, D.
ATXTXIKI ABADIÑO
A, M.
E, B.
2 - 4
(2-6) (1-6) (6-4) (3-6) (6-4) (2-6)
Akta
2022/11/11 19:00 2 MAÑARIA ARTATZAGAN P. K.
A, A.
A, I.
IURRETA BB2 4 - 2
(6-3) (6-2) (6-4) (5-6) (5-6) (6-4)
Akta
Jardunaldia: 5
2022/11/18 18:00 2 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA A
L, M.
G, J.
MARKINA
J, D.
G, A.
4 - 2
(5-6) (6-5) (4-6) (6-0) (6-5) (6-3)
Akta
2022/11/18 18:15 3 MAÑARIA DURANGO.D.D.
I, I.
O, A.
ARTATZAGAN P. K.
A, I.
M, I.
4 - 1
(6-1) (4-6) (6-4) (6-2) (6-2)
Akta
2022/11/18 18:30 2 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI ABADIÑO
E, B.
G, T.
IURRETA BB2 4 - 2
(6-5) (6-4) (3-6) (6-4) (5-6) (6-2)
Akta
2022/11/20 16:30 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK ZI
B, M.
Z, I.
ZALDUA B
B, A.
M, O.
4 - 0
(6-2) (6-3) (6-4) (6-2)
Akta
Jardunaldia: 6
2022/11/25 17:30 2 IURRETA IURRETA BB2 ZALDUA A 0* - 4
(0-6) (0-6) (0-6) (0-6)
Akta
2022/11/25 18:00 1 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDUA B DURANGO.D.D. -
2022/11/25 18:15 1 ETXEBARRIA MARKINA
G, A.
J, D.
LAGUN ONAK ZI
Z, I.
I, U.
4 - 0
(6-5) (6-2) (6-5) (6-2)
Akta
2022/11/25 19:00 1 ABADIÑO - ZELAIETA ATXTXIKI ABADIÑO
A, M.
G, T.
ARTATZAGAN P. K.
A, A.
M, I.
3 - 4
(6-1) (6-3) (1-6) (4-6) (6-1) (2-6) (5-6)
Akta
Jardunaldia: 7
2022/12/18 DURANGO.D.D. MARKINA -
2022/12/18 ZALDUA A ATXTXIKI ABADIÑO -
2022/12/18 ARTATZAGAN P. K. ZALDUA B -
2022/12/18 LAGUN ONAK ZI IURRETA BB2 -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 DURANGO.D.D. 10 5 5 0 0 23 1
2 ARTATZAGAN P. K. 10 6 4 2 0 19 15
3 ZALDUA A 10 6 4 2 0 18 12
4 ATXTXIKI ABADIÑO 9 6 3 3 0 18 16
5 LAGUN ONAK ZI 9 6 3 3 0 14 17
6 MARKINA 8 6 2 4 0 13 17
7 IURRETA BB2 7 6 2 4 1 11 20
8 ZALDUA B 5 5 0 5 0 2 20
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa ENKANTERRIAK
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMETXOAK B ERROTAZIO SISTEMA Multzoa: ENKANTERRIAK
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 18:30 2 SOPELA SOPELA B2 (Ret.) GALLARTA B -
2022/10/14 19:00 2 BERANGO BERANGO B SESTAO A -
2022/10/15 17:30 2 BALMASEDA BALMASEDA A
V, K.
SOPELA B1 0 - 4 Akta
2022/10/15 18:00 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK
F, I.
R, G.
GALLARTA A 4 - 1
(6-1) (2-6) (6-1) (6-2) (6-0)
Akta
Jardunaldia: 2
2022/10/22 16:31 8 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO A
V, A.
BALMASEDA A
G, E.
3 - 4
(6-2) (6-5) (3-6) (3-6) (5-6) (6-3) (3-6)
Akta
2022/10/22 17:00 1 ABANTO ZIERBENA - LAS CARRERAS GALLARTA B
B, O.
DANOK LAGUNAK
F, I.
R, G.
0 - 4
(2-6) (1-6) (0-6) (1-6)
Akta
2022/10/22 17:00 2 ABANTO ZIERBENA - LAS CARRERAS GALLARTA A BERANGO B 0 - 4
(2-6) (2-6) (1-6) (5-6)
Akta
2022/10/23 SOPELA B1 SOPELA B2 (Ret.) -
Jardunaldia: 3
2022/11/04 19:00 2 BERANGO BERANGO B DANOK LAGUNAK
F, I.
R, G.
1 - 4
(3-6) (1-6) (4-6) (6-3) (4-6)
Akta
2022/11/05 16:30 1 SOPELA SOPELA B1
L, U.
V, L.
GALLARTA B
B, O.
A, J.
4 - 0
(6-1) (6-2) (6-2) (6-0)
Akta
2022/11/05 17:30 1 BALMASEDA BALMASEDA A
G, E.
V, K.
GALLARTA A 4 - 1
(6-4) (1-6) (6-0) (6-2) (6-4)
Akta
2022/11/06 SOPELA B2 (Ret.) SESTAO A -
Jardunaldia: 4
2022/11/11 18:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO A
L, B.
V, A.
SOPELA B1
L, J.
V, L.
4 - 0
(6-2) (6-1) (6-4) (6-4)
Akta
2022/11/11 18:30 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK
F, I.
R, G.
BALMASEDA A
V, K.
4 - 0
(6-1) (6-0) (6-0) (6-1)
Akta
2022/11/12 17:00 1 GALLARTA - TXIKITO GALLARTA GALLARTA B BERANGO B 1 - 4
(6-3) (3-6) (2-6) (1-6) (0-6)
Akta
2022/11/13 GALLARTA A SOPELA B2 (Ret.) -
Jardunaldia: 5
2022/11/19 16:30 1 SOPELA SOPELA B1
V, L.
L, U.
GALLARTA A 3 - 4
(2-6) (3-6) (6-5) (6-1) (6-1) (4-6) (3-6)
Akta
2022/11/19 16:31 2 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO A
L, B.
V, A.
GALLARTA B
A, J.
B, O.
4 - 0
(6-0) (6-1) (6-1) (6-1)
Akta
2022/11/19 17:30 1 BALMASEDA BALMASEDA A BERANGO B 0* - 2
(0-10) (0-10)
Akta
2022/11/20 SOPELA B2 (Ret.) DANOK LAGUNAK -
Jardunaldia: 6
2022/11/25 18:00 1 GALLARTA - TXIKITO GALLARTA GALLARTA A SESTAO A -
2022/11/26 17:00 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK SOPELA B1 -
2022/11/26 17:30 1 BALMASEDA BALMASEDA A GALLARTA B -
2022/11/27 BERANGO B SOPELA B2 (Ret.) -
Jardunaldia: 7
2022/12/18 GALLARTA B GALLARTA A -
2022/12/18 SESTAO A DANOK LAGUNAK -
2022/12/18 SOPELA B1 BERANGO B -
2022/12/18 SOPELA B2 (Ret.) BALMASEDA A -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 DANOK LAGUNAK 8 4 4 0 0 16 2
2 BERANGO B 7 4 3 1 0 11 5
3 SOPELA B1 6 4 2 2 0 11 8
4 BALMASEDA A 6 5 2 3 1 8 14
5 SESTAO A 5 3 2 1 0 11 4
6 GALLARTA A 5 4 1 3 0 6 15
7 GALLARTA B 4 4 0 4 0 1 16
8 SOPELA B2 (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa URIBE KOSTA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMETXOAK B ERROTAZIO SISTEMA Multzoa: URIBE KOSTA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 18:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE AG
A, A.
G, E.
LEA GE 1 - 4
(2-6) (2-6) (6-5) (4-6) (5-6)
Akta
2022/10/14 18:00 2 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA LD
A, L.
D, D.
OLARRETA OI 4 - 0
(6-4) (6-2) (6-0) (6-2)
Akta
2022/10/14 18:00 3 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA ME
M, E.
M, M.
ADISKIDE S
S, E.
I, A.
4 - 0
(6-1) (6-2) (6-0) (6-4)
Akta
2022/10/15 16:30 1 ZORNOTZA - EUBA LAGUN ONAK MA
A, O.
M, M.
ARKUPE GU
G, A.
U, E.
4 - 3
(6-3) (6-1) (2-6) (5-6) (6-2) (5-6) (6-4)
Akta
Jardunaldia: 2
2022/10/21 17:30 1 GALDAKAO ADISKIDE S
I, A.
S, E.
OLARRETA LD
A, L.
D, D.
0 - 4
(1-6) (1-6) (0-6) (3-6)
Akta
2022/10/21 18:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE GU
G, A.
U, E.
ARKUPE AG
A, A.
G, E.
1 - 4
(4-6) (6-3) (3-6) (3-6) (3-6)
Akta
2022/10/21 18:00 1 ISPASTER LEA GE OLARRETA ME 2 - 4
(1-6) (4-6) (6-2) (6-2) (3-6) (2-6)
Akta
2022/10/21 18:00 2 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA OI LAGUN ONAK MA 0 - 4
(1-6) (0-6) (4-6) (2-6)
Akta
Jardunaldia: 3
2022/11/04 18:00 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE AG OLARRETA OI 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2022/11/04 18:00 2 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA ME ARKUPE GU 4 - 1
(6-1) (5-6) (6-2) (6-3) (6-1)
Akta
2022/11/06 16:00 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK MA
A, O.
M, M.
OLARRETA LD
A, L.
D, D.
3 - 4
(3-6) (6-4) (3-6) (6-4) (4-6) (6-4) (4-6)
Akta
2022/12/02 18:00 1 ISPASTER LEA GE ADISKIDE S 4 - 1
(6-4) (6-3) (6-5) (5-6) (6-4)
Akta
Jardunaldia: 4
2022/11/11 18:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA OI OLARRETA ME 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
2022/11/11 18:00 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE GU
G, A.
U, E.
LEA GE 0 - 4
(5-6) (4-6) (3-6) (1-6)
Akta
2022/11/11 18:00 2 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA LD ARKUPE AG 4 - 0
(6-2) (6-4) (6-5) (6-2)
Akta
2022/11/11 18:45 1 GALDAKAO ADISKIDE S
I, A.
S, E.
LAGUN ONAK MA
A, O.
M, M.
1 - 4
(6-3) (4-6) (4-6) (3-6) (3-6)
Akta
Jardunaldia: 5
2022/11/18 18:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE GU
G, A.
U, E.
ADISKIDE S
I, A.
S, E.
4 - 0
(6-4) (6-5) (6-1) (6-5)
Akta
2022/11/18 18:00 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE AG
A, A.
G, E.
LAGUN ONAK MA
A, O.
M, M.
1 - 4
(5-6) (0-6) (6-3) (5-6) (0-6)
Akta
2022/11/18 18:00 2 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA ME OLARRETA LD 4 - 2
(6-5) (6-3) (3-6) (6-2) (0-6) (6-5)
Akta
2022/11/18 18:00 5 ISPASTER LEA GE OLARRETA OI 4 - 0*
(6-0) (6-0) (6-0) (6-0)
Akta
Jardunaldia: 6
2022/11/25 18:00 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE AG ADISKIDE S -
2022/11/25 18:00 2 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA LD LEA GE -
2022/11/25 18:00 3 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA OI ARKUPE GU -
2022/11/26 16:30 2 ZORNOTZA - EUBA LAGUN ONAK MA OLARRETA ME -
Jardunaldia: 7
2022/12/18 ADISKIDE S OLARRETA OI -
2022/12/18 ARKUPE GU OLARRETA LD -
2022/12/18 LEA GE LAGUN ONAK MA -
2022/12/18 OLARRETA ME ARKUPE AG -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 OLARRETA LD 9 5 4 1 0 18 7
2 LAGUN ONAK MA 9 5 4 1 0 19 9
3 LEA GE 9 5 4 1 0 18 6
4 OLARRETA ME 8 5 4 1 1 16 9
5 ARKUPE AG 7 5 2 3 0 10 13
6 ARKUPE GU 6 5 1 4 0 9 16
7 ADISKIDE S 5 5 0 5 0 2 20
8 OLARRETA OI 4 5 1 4 2 4 16