Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA)

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa IZEN EMATEA
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA (1.FASEA) UMETXOAK A ERROTAZIO SISTEMA Multzoa: IZEN EMATEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/10/14 17:00 3 IGORRE IGORRE O
E, B.
TXUMULUXUETA HG
A, H.
Z, G.
2 - 4
(6-4) (1-6) (4-6) (6-5) (2-6) (4-6)
Akta
2022/10/14 17:45 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI
R, J.
DANOK LAGUNAK
M, D.
R, J.
4 - 1 Akta
2022/10/14 18:00 3 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE AM
A, L.
M, G.
MARKINA 2
L, A.
O, P.
0 - 4
(2-6) (1-6) (2-6) (3-6)
Akta
2022/10/14 18:30 2 BERRIZ ( Olakueta) LAGUN ONAK IA
A, J.
I, P.
IURRETA BA1 4 - 0
(6-1) (6-1) (6-4) (6-1)
Akta
2022/10/14 18:30 3 SOPELA SOPELA A
M, O.
M, S.
ARKUPE EA
A, A.
E, A.
4 - 2
(6-5) (5-6) (6-4) (3-6) (6-3) (6-1)
Akta
2022/10/15 16:30 4 LEKEITIO - SANTI BROUARD PILOTALEKUA MARKINA 1 Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/10/21 17:30 5 IURRETA IURRETA BA1 ARKUPE AM
A, L.
M, G.
3 - 4
(2-6) (1-6) (6-3) (6-4) (3-6) (6-3) (3-6)
Akta
2022/10/21 18:00 1 ETXEBARRIA MARKINA 2
L, A.
O, P.
MARKINA 1
A, O.
G, O.
4 - 0
(6-4) (6-1) (6-2) (6-2)
Akta
2022/10/21 18:00 3 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE EA
A, A.
E, A.
LAGUN ONAK IA
A, J.
I, P.
0 - 4
(2-6) (2-6) (3-6) (2-6)
Akta
2022/10/21 18:30 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK
M, D.
R, J.
IGORRE O
E, B.
3 - 4
(4-6) (6-1) (0-6) (6-0) (6-5) (2-6) (1-6)
Akta
2022/10/22 16:30 3 DIMA TXUMULUXUETA HG SOPELA A 4 - 1
(2-6) (6-5) (6-5) (6-3) (6-1)
Akta
2022/10/23 Atsedena UPO MENDI -
Jardunaldia: 3
2022/11/04 17:01 3 IGORRE IGORRE O
E, B.
UPO MENDI 1 - 4
(4-6) (3-6) (6-3) (3-6) (5-6)
Akta
2022/11/04 17:45 2 ETXEBARRIA MARKINA 1
A, O.
G, O.
IURRETA BA1
B, I.
A, A.
4 - 2
(1-6) (6-4) (6-2) (6-3) (1-6) (6-2)
Akta
2022/11/04 18:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE AM
A, L.
M, G.
ARKUPE EA
A, A.
E, A.
2 - 4
(4-6) (6-5) (6-4) (2-6) (5-6) (5-6)
Akta
2022/11/05 16:00 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK IA TXUMULUXUETA HG 0 - 4
(0-6) (4-6) (3-6) (2-6)
Akta
2022/11/05 16:30 2 SOPELA SOPELA A
M, O.
M, S.
DANOK LAGUNAK
M, D.
R, J.
4 - 2
(6-3) (6-4) (5-6) (4-6) (6-3) (6-5)
Akta
2022/11/06 MARKINA 2 Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/11/11 17:15 1 IURRETA IURRETA BA1 MARKINA 2
L, A.
O, P.
0 - 4
(0-6) (2-6) (4-6) (0-6)
Akta
2022/11/11 18:00 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI SOPELA A
M, O.
4 - 3
(2-6) (5-6) (6-3) (5-6) (6-3) (6-4) (6-2)
Akta
2022/11/11 18:00 3 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE EA
A, A.
E, A.
MARKINA 1
A, O.
G, O.
1 - 4
(6-4) (5-6) (2-6) (4-6) (5-6)
Akta
2022/11/11 18:00 4 DIMA TXUMULUXUETA HG ARKUPE AM 4 - 1
(6-2) (4-6) (6-3) (6-3) (6-5)
Akta
2022/11/11 18:30 3 ORTUELLA DANOK LAGUNAK
M, D.
R, J.
LAGUN ONAK IA
A, J.
I, P.
1 - 4
(5-6) (6-2) (4-6) (5-6) (5-6)
Akta
2022/11/13 Atsedena IGORRE O -
Jardunaldia: 5
2022/11/18 18:00 3 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE AM
A, L.
M, G.
DANOK LAGUNAK
M, D.
R, J.
2 - 4
(3-6) (1-6) (2-6) (6-4) (6-4) (4-6)
Akta
2022/11/18 20:00 1 SOPELA SOPELA A
M, O.
M, S.
IGORRE O 4 - 2
(6-5) (6-1) (5-6) (6-2) (1-6) (6-2)
Akta
2022/11/19 16:00 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2
L, A.
O, P.
ARKUPE EA
A, A.
E, A.
4 - 0
(6-1) (6-0) (6-2) (6-1)
Akta
2022/11/19 16:00 2 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1
A, O.
G, O.
TXUMULUXUETA HG
A, H.
Z, G.
0 - 4
(4-6) (3-6) (5-6) (4-6)
Akta
2022/11/20 16:30 3 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK IA
A, J.
I, P.
UPO MENDI
R, J.
4 - 1
(6-3) (2-6) (6-3) (6-4) (6-5)
Akta
2022/11/20 IURRETA BA1 Atsedena -
Jardunaldia: 6
2022/11/25 17:00 3 IGORRE IGORRE O LAGUN ONAK IA 3 - 4
(6-3) (2-6) (1-6) (6-5) (0-6) (6-2) (3-6)
Akta
2022/11/25 18:00 2 DIMA TXUMULUXUETA HG MARKINA 2 1 - 4
(3-6) (6-4) (3-6) (3-6) (2-6)
Akta
2022/11/25 18:00 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI ARKUPE AM -
2022/11/25 18:00 3 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE EA IURRETA BA1 -
2022/11/26 17:00 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK MARKINA 1 -
2022/11/27 Atsedena SOPELA A -
Jardunaldia: 7
2022/12/18 ARKUPE AM IGORRE O -
2022/12/18 IURRETA BA1 TXUMULUXUETA HG -
2022/12/18 LAGUN ONAK IA SOPELA A -
2022/12/18 MARKINA 1 UPO MENDI -
2022/12/18 MARKINA 2 DANOK LAGUNAK -
2022/12/18 ARKUPE EA Atsedena -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 TXUMULUXUETA HG 11 6 5 1 0 21 8
2 LAGUN ONAK IA 11 6 5 1 0 20 9
3 MARKINA 2 10 5 5 0 0 20 1
4 SOPELA A 8 5 3 2 0 16 14
5 UPO MENDI 7 4 3 1 0 13 9
6 DANOK LAGUNAK 6 5 1 4 0 11 18
7 ARKUPE EA 6 5 1 4 0 7 18
8 MARKINA 1 6 4 2 2 0 8 11
9 IGORRE O 6 5 1 4 0 12 19
10 ARKUPE AM 6 5 1 4 0 9 19
11 IURRETA BA1 4 4 0 4 0 5 16