Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa LIGAXKA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSIAK 4.MAILA IZEN EMATEA Multzoa: LIGAXKA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/09/16 18:00 3 GETXO - ANDRA MARI GETXO
MENCHACA , J.
ONTALVILLA, E.
ITSASALDE B
DIAZ DE OTAZU, M.
GOMEZ, U.
11 - 22 Akta
2022/09/16 18:30 4 ORTUELLA DANOK LAGUNAK MP
MARTINEZ, U.
ADISKIDE 22 - 0* Akta
2022/09/16 19:00 3 GALLARTA - TXIKITO GALLARTA GALLARTA
GARCIA , A.
JOKO ALAI
GOTI, M.
ESPARTA, M.
21 - 22 Akta
2022/09/17 11:00 3 SOPELA KURENE
LAPAZARAN, A.
DE BLAS, E.
ERDU
MUÑOZ, A.
URIEN, U.
11 - 22 Akta
2022/09/18 DANAK BAT Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/09/23 19:00 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA ERDU
MUÑOZ, A.
URIEN, U.
DANAK BAT
IMATZ, A.
19 - 22 Akta
2022/09/23 19:00 1 ZEANURI JOKO ALAI
ESPARTA, M.
GOTI, M.
GETXO
MENCHACA , J.
ONTALVILLA, E.
22 - 5 Akta
2022/09/24 15:00 1 SANTURTZI - SERANTES ITSASALDE B
DIAZ DE OTAZU, M.
LLORDEN, J.
KURENE
DE BLAS, E.
LAPAZARAN, A.
22 - 9 Akta
2022/09/25 12:00 1 GALDAKAO ADISKIDE
GAZTELU-URRUTIA, A.
MADINA, E.
GALLARTA
GARCIA , A.
2 - 22 Akta
2022/09/25 Atsedena DANOK LAGUNAK MP -
Jardunaldia: 3
2022/09/30 19:00 1 GALLARTA - TXIKITO GALLARTA GALLARTA DANOK LAGUNAK MP -
2022/10/01 10:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT ITSASALDE B -
2022/10/01 11:00 3 SOPELA KURENE JOKO ALAI -
2022/10/02 GETXO ADISKIDE 22 - 0 Akta
2022/10/02 ERDU Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/10/09 ADISKIDE KURENE -
2022/10/09 DANOK LAGUNAK MP GETXO -
2022/10/09 ITSASALDE B ERDU -
2022/10/09 JOKO ALAI DANAK BAT -
2022/10/09 Atsedena GALLARTA -
Jardunaldia: 5
2022/10/14 19:00 3 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT ADISKIDE -
2022/10/16 ERDU JOKO ALAI -
2022/10/16 GETXO GALLARTA -
2022/10/16 KURENE DANOK LAGUNAK MP -
2022/10/16 ITSASALDE B Atsedena -
Jardunaldia: 6
2022/10/23 ADISKIDE ERDU -
2022/10/23 DANOK LAGUNAK MP DANAK BAT -
2022/10/23 GALLARTA KURENE -
2022/10/23 JOKO ALAI ITSASALDE B -
2022/10/23 Atsedena GETXO -
Jardunaldia: 7
2022/10/29 10:00 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT GALLARTA -
2022/10/30 ERDU DANOK LAGUNAK MP -
2022/10/30 ITSASALDE B ADISKIDE -
2022/10/30 KURENE GETXO -
2022/10/30 JOKO ALAI Atsedena -
Jardunaldia: 8
2022/11/06 ADISKIDE JOKO ALAI -
2022/11/06 DANOK LAGUNAK MP ITSASALDE B -
2022/11/06 GALLARTA ERDU -
2022/11/06 GETXO DANAK BAT -
2022/11/06 KURENE Atsedena -
Jardunaldia: 9
2022/11/11 19:00 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT KURENE -
2022/11/13 ERDU GETXO -
2022/11/13 ITSASALDE B GALLARTA -
2022/11/13 JOKO ALAI DANOK LAGUNAK MP -
2022/11/13 Atsedena ADISKIDE -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 JOKO ALAI 4 2 2 0 0 44 26
2 ITSASALDE B 4 2 2 0 0 44 20
3 GETXO 4 3 1 2 0 38 44
4 GALLARTA 3 2 1 1 0 43 24
5 ERDU 3 2 1 1 0 41 33
6 DANOK LAGUNAK MP 2 1 1 0 0 22 0
7 DANAK BAT 2 1 1 0 0 22 19
8 KURENE 2 2 0 2 0 20 44
9 ADISKIDE 1 3 0 3 2 2 66