Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA (LIGAXKA)
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSIAK 2.MAILA IZEN EMATEA Multzoa: 1.TALDEA (LIGAXKA)
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/09/16 18:30 3 IURRETA IURRETA IA
INUNCIAGA, J.
ROMERO , U.
LEA
ENBEITA, K.
2 - 22 Akta
2022/09/16 19:00 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI
IGLESIAS , E.
ALORZ , A.
GURE KIROLA
VILLA, A.
URBANEJA, X.
22 - 10 Akta
2022/09/18 DANOK LAGUNAK CL ADISKIDE 0 - 22 Akta
2022/09/18 BIDE BIETA Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/09/21 19:30 1 BARAKALDO GURE KIROLA
VILLA, A.
URBANEJA, X.
BIDE BIETA
CASTILLO, A.
AZKONA, R.
22 - 4 Akta
2022/09/23 18:00 1 MUNITIBAR LEA
ENBEITA, K.
UPO MENDI
IGLESIAS , E.
ALORZ , A.
10 - 22 Akta
2022/09/23 18:45 2 GALDAKAO ADISKIDE
ARIZNABARRETA, A.
SAINZ, S.
IURRETA IA
INUNCIAGA, J.
ROMERO , U.
22 - 14 Akta
2022/09/25 Atsedena DANOK LAGUNAK CL -
Jardunaldia: 3
2022/09/30 18:30 2 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA BIDE BIETA LEA -
2022/09/30 19:30 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI ADISKIDE -
2022/10/01 16:30 3 IURRETA IURRETA IA DANOK LAGUNAK CL -
2022/10/02 GURE KIROLA Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/10/09 ADISKIDE BIDE BIETA -
2022/10/09 DANOK LAGUNAK CL UPO MENDI -
2022/10/09 LEA GURE KIROLA -
2022/10/09 Atsedena IURRETA IA -
Jardunaldia: 5
2022/10/16 BIDE BIETA DANOK LAGUNAK CL -
2022/10/16 GURE KIROLA ADISKIDE -
2022/10/16 UPO MENDI IURRETA IA -
2022/10/16 LEA Atsedena -
Jardunaldia: 6
2022/10/23 ADISKIDE LEA -
2022/10/23 DANOK LAGUNAK CL GURE KIROLA -
2022/10/23 IURRETA IA BIDE BIETA -
2022/10/23 UPO MENDI Atsedena -
Jardunaldia: 7
2022/10/30 BIDE BIETA UPO MENDI -
2022/10/30 GURE KIROLA IURRETA IA -
2022/10/30 LEA DANOK LAGUNAK CL -
2022/10/30 Atsedena ADISKIDE -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 ADISKIDE 4 2 2 0 0 44 14
2 UPO MENDI 4 2 2 0 0 44 20
3 LEA 3 2 1 1 0 32 24
4 GURE KIROLA 3 2 1 1 0 32 26
5 IURRETA IA 2 2 0 2 0 16 44
6 BIDE BIETA 1 1 0 1 0 4 22
7 DANOK LAGUNAK CL 0 1 0 1 1 0 22
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA (LIGAXKA)
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSIAK 2.MAILA IZEN EMATEA Multzoa: 2.TALDEA (LIGAXKA)
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/09/16 19:00 3 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA
JIMENEZ, J.
SAINZ DE LA MAZA, M.
LAGUN ONAK PA
ARRIEN, L.
PRIETO, I.
16 - 22 Akta
2022/09/17 10:30 3 LEMOA LEMOA BE KURENE (Ret.) 22 - 0* Akta
2022/09/17 16:30 3 ZEANURI JOKO ALAI
ARTARAZ, E.
DANAK BAT
ARANDIA, E.
22 - 5 Akta
2022/09/18 DANOK LAGUNAK LV Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/09/22 20:00 1 LEMOA LAGUN ONAK PA
ARRIEN, L.
PRIETO, I.
LEMOA BE
ETXEBARRIA , M.
17 - 22 Akta
2022/09/24 10:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT
ARANDIA, E.
LAGUN ARTEA
JIMENEZ, J.
SAINZ DE LA MAZA, M.
13 - 22 Akta
2022/09/24 11:00 3 SOPELA KURENE (Ret.) DANOK LAGUNAK LV 0* - 22 Akta
2022/09/25 Atsedena JOKO ALAI -
Jardunaldia: 3
2022/09/29 19:30 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA JOKO ALAI -
2022/09/30 18:00 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK LV LAGUN ONAK PA -
2022/10/02 18:00 1 LEMOA LEMOA BE DANAK BAT -
2022/10/02 KURENE (Ret.) Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/10/08 10:00 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT DANOK LAGUNAK LV -
2022/10/09 JOKO ALAI LEMOA BE -
2022/10/09 LAGUN ONAK PA KURENE (Ret.) -
2022/10/09 Atsedena LAGUN ARTEA -
Jardunaldia: 5
2022/10/16 DANOK LAGUNAK LV JOKO ALAI -
2022/10/16 KURENE (Ret.) DANAK BAT -
2022/10/16 LEMOA BE LAGUN ARTEA -
2022/10/16 LAGUN ONAK PA Atsedena -
Jardunaldia: 6
2022/10/22 10:15 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT LAGUN ONAK PA -
2022/10/23 JOKO ALAI KURENE (Ret.) -
2022/10/23 LAGUN ARTEA DANOK LAGUNAK LV -
2022/10/23 LEMOA BE Atsedena -
Jardunaldia: 7
2022/10/30 DANOK LAGUNAK LV LEMOA BE -
2022/10/30 KURENE (Ret.) LAGUN ARTEA -
2022/10/30 LAGUN ONAK PA JOKO ALAI -
2022/10/30 Atsedena DANAK BAT -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 LAGUN ONAK PA 3 2 1 1 0 39 38
2 LAGUN ARTEA 3 2 1 1 0 38 35
3 JOKO ALAI 2 1 1 0 0 22 5
4 DANAK BAT 2 2 0 2 0 18 44
5 LEMOA BE 2 1 1 0 0 22 17
6 DANOK LAGUNAK LV 0 0 0 0 0 0 0
7 KURENE (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0