Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa LIGAXKA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSIAK BEREZI MAILA IZEN EMATEA Multzoa: LIGAXKA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/09/14 19:00 2 LEMOA LEMOA EE
ESCUZA, A.
LEMOA AE
AURREKOETXEA , M.
EGAÑA, M.
22 - 3 Akta
2022/09/15 19:45 3 MUNITIBAR LEA Z
ZUGADI, A.
MADARIAGA, M.
LEA O 14 - 22 Akta
2022/09/15 20:15 1 GALDAKAO ADISKIDE
CARREGAL, G.
BARTUREN, J.
DANOK LAGUNAK LL
CORTAZAR, L.
22 - 10 Akta
2022/09/16 18:30 2 IURRETA IURRETA BD
BEREINKUA, M.
DIEZ, A.
IZARRA
ARANDIA, A.
RIOL, U.
3 - 22 Akta
2022/09/18 10:00 2 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2
PUJANA, A.
GARAY, E.
MARKINA 1
IBARLOZA , A.
IBARLOZA, A.
22 - 15 Akta
2022/09/18 11:00 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA
ETXEGIBEL, A.
IZURIETA, G.
LEZAMA
AURTENETXE, I.
BILBAO, E.
22 - 14 Akta
Jardunaldia: 2
2022/09/23 18:00 1 LEZAMA LEZAMA
BILBAO, E.
HORMAETXE , O.
MARKINA 2
PUJANA, A.
GARAY, E.
22 - 12 Akta
2022/09/23 18:00 6 MUNITIBAR LEA O
BERNAOLA, A.
IURRETA BD
BEREINKUA, M.
DIEZ, A.
22 - 14 Akta
2022/09/23 19:00 1 LEMOA LEMOA AE
AURREKOETXEA , M.
EGAÑA, M.
LEA Z 22 - 0* Akta
2022/09/23 19:30 1 PORTUGALETE IZARRA
RIOL, U.
ADISKIDE
BARTUREN, J.
CARREGAL, G.
12 - 22 Akta
2022/09/25 16:00 6 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1 LEMOA EE 0* - 22 Akta
2022/09/25 17:00 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK LL
CORTAZAR, L.
LAGUN ARTEA
ETXEGIBEL, A.
IZURIETA, G.
15 - 22 Akta
Jardunaldia: 3
2022/09/26 19:30 1 LEMOA LEMOA EE
ESCUZA, A.
MARKINA 2
GARAY, E.
PUJANA, A.
22 - 8 Akta
2022/09/26 20:45 1 GALDAKAO ADISKIDE
BARTUREN, J.
CARREGAL, G.
LEA O 21 - 22 Akta
2022/09/27 20:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA IZARRA -
2022/09/27 20:15 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK LL
CORTAZAR, L.
LEZAMA
HORMAETXE , O.
BILBAO, E.
2 - 22 Akta
2022/09/28 20:30 2 IURRETA IURRETA BD
INUNCIAGA, J.
DIEZ, A.
LEMOA AE
AURREKOETXEA , M.
EGAÑA, M.
10 - 22 Akta
2022/09/29 20:00 1 MUNITIBAR LEA Z MARKINA 1 -
Jardunaldia: 4
2022/09/30 17:30 4 LEMOA LEMOA AE ADISKIDE -
2022/09/30 19:00 1 PORTUGALETE IZARRA DANOK LAGUNAK LL -
2022/10/02 17:00 1 MUNITIBAR LEA O LAGUN ARTEA -
2022/10/02 17:00 2 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2 LEA Z -
2022/10/02 17:00 3 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1 IURRETA BD -
2022/10/02 17:30 1 LEZAMA LEZAMA LEMOA EE -
Jardunaldia: 5
2022/10/09 ADISKIDE MARKINA 1 -
2022/10/09 DANOK LAGUNAK LL LEA O -
2022/10/09 IURRETA BD MARKINA 2 -
2022/10/09 IZARRA LEZAMA -
2022/10/09 LAGUN ARTEA LEMOA AE -
2022/10/09 LEA Z LEMOA EE -
Jardunaldia: 6
2022/10/16 LEA O IZARRA -
2022/10/16 LEMOA AE DANOK LAGUNAK LL -
2022/10/16 LEMOA EE IURRETA BD -
2022/10/16 LEZAMA LEA Z -
2022/10/16 MARKINA 1 LAGUN ARTEA -
2022/10/16 MARKINA 2 ADISKIDE -
Jardunaldia: 7
2022/10/19 ADISKIDE LEMOA EE -
2022/10/19 DANOK LAGUNAK LL MARKINA 1 -
2022/10/19 IURRETA BD LEA Z -
2022/10/19 IZARRA LEMOA AE -
2022/10/19 LAGUN ARTEA MARKINA 2 -
2022/10/19 LEA O LEZAMA -
Jardunaldia: 8
2022/10/23 LEA Z ADISKIDE -
2022/10/23 LEMOA AE LEA O -
2022/10/23 LEMOA EE LAGUN ARTEA -
2022/10/23 LEZAMA IURRETA BD -
2022/10/23 MARKINA 1 IZARRA -
2022/10/23 MARKINA 2 DANOK LAGUNAK LL -
Jardunaldia: 9
2022/10/30 ADISKIDE IURRETA BD -
2022/10/30 DANOK LAGUNAK LL LEMOA EE -
2022/10/30 IZARRA MARKINA 2 -
2022/10/30 LAGUN ARTEA LEA Z -
2022/10/30 LEA O MARKINA 1 -
2022/10/30 LEMOA AE LEZAMA -
Jardunaldia: 10
2022/11/06 ADISKIDE LEZAMA -
2022/11/06 IURRETA BD LAGUN ARTEA -
2022/11/06 LEA Z DANOK LAGUNAK LL -
2022/11/06 LEMOA EE IZARRA -
2022/11/06 MARKINA 1 LEMOA AE -
2022/11/06 MARKINA 2 LEA O -
Jardunaldia: 11
2022/11/13 DANOK LAGUNAK LL IURRETA BD -
2022/11/13 IZARRA LEA Z -
2022/11/13 LAGUN ARTEA ADISKIDE -
2022/11/13 LEA O LEMOA EE -
2022/11/13 LEMOA AE MARKINA 2 -
2022/11/13 LEZAMA MARKINA 1 -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 LEMOA EE 6 3 3 0 0 66 11
2 LEA O 6 3 3 0 0 66 49
3 LEZAMA 5 3 2 1 0 58 36
4 ADISKIDE 5 3 2 1 0 65 44
5 LEMOA AE 5 3 2 1 0 47 32
6 LAGUN ARTEA 4 2 2 0 0 44 29
7 MARKINA 2 4 3 1 2 0 42 59
8 IZARRA 3 2 1 1 0 34 25
9 IURRETA BD 3 3 0 3 0 27 66
10 DANOK LAGUNAK LL 3 3 0 3 0 27 66
11 MARKINA 1 1 2 0 2 1 15 44
12 LEA Z 1 2 0 2 1 14 44