Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa LIGAXKA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSIAK 1.MAILA IZEN EMATEA Multzoa: LIGAXKA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/09/16 18:00 3 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI
EGUREN, J.
LAZKANO, G.
MARKINA
IBARLOZA , A.
MALAXETXEBARRIA, A.
22 - 5 Akta
2022/09/16 18:30 3 OROZKO OLGETAN
BEASKOETXEA, J.
OLAGUENAGA, A.
DURANGO
IGLESIAS, A.
BUSKET, A.
22 - 16 Akta
2022/09/16 19:00 2 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO
BILBAO, I.
ORUE, A.
ADISKIDE
AMIAMA, P.
IBARRONDO, G.
21 - 22 Akta
2022/09/17 16:30 4 ZEANURI JOKO ALAI 2
ERKIAGA, A.
EMALDI, M.
JOKO ALAI 1
MENDIA, B.
URIGOITIA, I.
22 - 8 Akta
2022/09/18 16:00 5 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK BC
CIMADEVILLA, I.
IZARRA
BILBAO, I.
GARCIA, E.
10 - 22 Akta
2022/09/21 20:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT TXUMULUXUETA RA
REKALDE, X.
ARBAIZA , J.
3 - 22 Akta
Jardunaldia: 2
2022/09/22 20:00 1 PORTUGALETE IZARRA
BILBAO, I.
GARCIA, E.
HORI HORI
EGUREN, J.
LAZKANO, G.
17 - 22 Akta
2022/09/23 18:00 1 DIMA TXUMULUXUETA RA
REKALDE, X.
ARBAIZA , J.
USANSOLO
ORUE, A.
BILBAO, I.
22 - 13 Akta
2022/09/23 18:00 2 LEZAMA DURANGO
BUSKET, A.
IGLESIAS, A.
LAGUN ONAK BC
BULLON, U.
19 - 22 Akta
2022/09/23 18:45 3 GALDAKAO ADISKIDE
AMIAMA, P.
IBARRONDO, G.
JOKO ALAI 2
ERKIAGA, A.
EMALDI, M.
12 - 22 Akta
2022/09/24 13:30 1 ZEANURI JOKO ALAI 1
MENDIA, B.
URIGOITIA, I.
OLGETAN
OLAGUENAGA, A.
PAGAZAURTUNDUA, A.
14 - 22 Akta
2022/09/25 16:00 5 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA
IBARLOZA , A.
MALAXETXEBARRIA, A.
DANAK BAT
FULLAONDO, A.
22 - 16 Akta
Jardunaldia: 3
2022/09/26 19:00 1 OROZKO OLGETAN
OLAGUENAGA, A.
BEASKOETXEA, J.
JOKO ALAI 2
ETXEITA, B.
EMALDI, M.
6 - 22 Akta
2022/09/27 19:30 1 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO
ORUE, A.
BILBAO, I.
MARKINA
MALAXETXEBARRIA, A.
IBARLOZA , A.
18 - 22 Akta
2022/09/28 18:30 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI
EGUREN, J.
LAZKANO, G.
DURANGO
BUSKET, A.
IGLESIAS, A.
22 - 15 Akta
2022/09/28 19:00 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK BC
ARRIEN, L.
ALONSO, D.
JOKO ALAI 1
MENDIA, B.
URIGOITIA, I.
22 - 10 Akta
2022/09/28 20:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT
FULLAONDO, A.
IZARRA
BILBAO, I.
GARCIA, E.
7 - 22 Akta
2022/09/28 20:30 1 DIMA TXUMULUXUETA RA
REKALDE, X.
ADISKIDE 22 - 16 Akta
Jardunaldia: 4
2022/09/29 19:00 1 PORTUGALETE IZARRA
BILBAO, I.
GARCIA, J.
USANSOLO
ORUE, A.
BILBAO, I.
22 - 1 Akta
2022/09/30 18:00 2 LEZAMA DURANGO DANAK BAT -
2022/10/01 16:30 3 ZEANURI JOKO ALAI 2 LAGUN ONAK BC -
2022/10/01 16:30 4 ZEANURI JOKO ALAI 1 HORI HORI -
2022/10/01 17:00 2 GALDAKAO ADISKIDE OLGETAN -
2022/10/02 17:00 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA TXUMULUXUETA RA -
Jardunaldia: 5
2022/10/07 18:30 2 ELORRIO - HILARIO AZKARATE HORI HORI JOKO ALAI 2 -
2022/10/08 10:00 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT JOKO ALAI 1 -
2022/10/09 LAGUN ONAK BC OLGETAN -
2022/10/09 MARKINA ADISKIDE -
2022/10/09 TXUMULUXUETA RA IZARRA -
2022/10/09 USANSOLO DURANGO -
Jardunaldia: 6
2022/10/16 ADISKIDE LAGUN ONAK BC -
2022/10/16 DURANGO TXUMULUXUETA RA -
2022/10/16 IZARRA MARKINA -
2022/10/16 JOKO ALAI 1 USANSOLO -
2022/10/16 JOKO ALAI 2 DANAK BAT -
2022/10/16 OLGETAN HORI HORI -
Jardunaldia: 7
2022/10/19 HORI HORI LAGUN ONAK BC -
2022/10/19 IZARRA ADISKIDE -
2022/10/19 MARKINA DURANGO -
2022/10/19 TXUMULUXUETA RA JOKO ALAI 1 -
2022/10/19 USANSOLO JOKO ALAI 2 -
2022/10/19 20:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT OLGETAN -
Jardunaldia: 8
2022/10/23 ADISKIDE HORI HORI -
2022/10/23 DURANGO IZARRA -
2022/10/23 JOKO ALAI 1 MARKINA -
2022/10/23 JOKO ALAI 2 TXUMULUXUETA RA -
2022/10/23 LAGUN ONAK BC DANAK BAT -
2022/10/23 OLGETAN USANSOLO -
Jardunaldia: 9
2022/10/29 10:00 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT HORI HORI -
2022/10/30 DURANGO ADISKIDE -
2022/10/30 IZARRA JOKO ALAI 1 -
2022/10/30 MARKINA JOKO ALAI 2 -
2022/10/30 TXUMULUXUETA RA OLGETAN -
2022/10/30 USANSOLO LAGUN ONAK BC -
Jardunaldia: 10
2022/11/05 10:15 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT ADISKIDE -
2022/11/06 HORI HORI USANSOLO -
2022/11/06 JOKO ALAI 1 DURANGO -
2022/11/06 JOKO ALAI 2 IZARRA -
2022/11/06 LAGUN ONAK BC TXUMULUXUETA RA -
2022/11/06 OLGETAN MARKINA -
Jardunaldia: 11
2022/11/13 ADISKIDE JOKO ALAI 1 -
2022/11/13 DURANGO JOKO ALAI 2 -
2022/11/13 IZARRA OLGETAN -
2022/11/13 MARKINA LAGUN ONAK BC -
2022/11/13 TXUMULUXUETA RA HORI HORI -
2022/11/13 USANSOLO DANAK BAT -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 IZARRA 7 4 3 1 0 83 40
2 JOKO ALAI 2 6 3 3 0 0 66 26
3 TXUMULUXUETA RA 6 3 3 0 0 66 32
4 HORI HORI 6 3 3 0 0 66 37
5 LAGUN ONAK BC 5 3 2 1 0 54 51
6 OLGETAN 5 3 2 1 0 50 52
7 MARKINA 5 3 2 1 0 49 56
8 ADISKIDE 4 3 1 2 0 50 65
9 USANSOLO 4 4 0 4 0 53 88
10 DURANGO 3 3 0 3 0 50 66
11 JOKO ALAI 1 3 3 0 3 0 32 66
12 DANAK BAT 3 3 0 3 0 26 66