Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa LIGAXKA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA EMAKUMEZKOAK 2.MAILA IZEN EMATEA Multzoa: LIGAXKA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/09/16 17:00 4 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE 2 (Ret.)
OLONDO, M.
OREGI, I.
ARKUPE 1
URRUTIKOETXEA, J.
7 - 22 Akta
2022/09/16 19:00 1 DIMA TXUMULUXUETA AL
ATUTXA, A.
LAMADRID, M.
TXUMULUXUETA GE
GALLASTEGUI, E.
ECHEBARRIA, A.
21 - 22 Akta
2022/09/16 19:00 1 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO
AZKONA, I.
MARIJUAN, H.
BIDE BIETA
APARIZIO, L.
BERNAL, O.
22 - 11 Akta
2022/09/16 19:00 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA
ELORZA, J.
MONGE, A.
LEZAMA
PEREZ, U.
URIARTE, A.
8 - 22 Akta
Jardunaldia: 2
2022/09/23 18:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE 1
URRUTIKOETXEA, J.
LAGUN ARTEA
MONGE, A.
ELORZA, J.
22 - 16 Akta
2022/09/23 18:00 2 LEZAMA LEZAMA
PEREZ, U.
URIARTE, A.
USANSOLO
AZKONA, I.
MARIJUAN, H.
22 - 5 Akta
2022/09/23 18:00 2 DIMA TXUMULUXUETA GE ARKUPE 2 (Ret.) 22 - 0* Akta
2022/09/23 19:30 3 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA
SANTAMARIA, M.
BERNAL, O.
TXUMULUXUETA AL
ATUTXA, A.
LAMADRID, M.
12 - 22 Akta
Jardunaldia: 3
2022/09/30 18:00 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA TXUMULUXUETA GE -
2022/09/30 18:30 1 USANSOLO - UNKINA KIROLDEGIA USANSOLO ARKUPE 1 -
2022/09/30 19:00 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE 2 (Ret.) TXUMULUXUETA AL 0* - 22 Akta
2022/09/30 19:00 2 LEZAMA LEZAMA BIDE BIETA -
Jardunaldia: 4
2022/10/09 ARKUPE 1 LEZAMA -
2022/10/09 TXUMULUXUETA GE USANSOLO -
2022/10/09 TXUMULUXUETA AL LAGUN ARTEA -
2022/10/09 BIDE BIETA ARKUPE 2 (Ret.) -
Jardunaldia: 5
2022/10/16 USANSOLO TXUMULUXUETA AL -
2022/10/16 LAGUN ARTEA ARKUPE 2 (Ret.) -
2022/10/16 LEZAMA TXUMULUXUETA GE -
2022/10/16 ARKUPE 1 BIDE BIETA -
Jardunaldia: 6
2022/10/23 LAGUN ARTEA BIDE BIETA -
2022/10/23 TXUMULUXUETA AL LEZAMA -
2022/10/23 ARKUPE 2 (Ret.) USANSOLO -
2022/10/23 TXUMULUXUETA GE ARKUPE 1 -
Jardunaldia: 7
2022/10/30 BIDE BIETA TXUMULUXUETA GE -
2022/10/30 USANSOLO LAGUN ARTEA -
2022/10/30 ARKUPE 1 TXUMULUXUETA AL -
2022/10/30 LEZAMA ARKUPE 2 (Ret.) -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 LEZAMA 4 2 2 0 0 44 13
2 TXUMULUXUETA AL 3 2 1 1 0 43 34
3 USANSOLO 3 2 1 1 0 27 33
4 ARKUPE 1 2 1 1 0 0 22 16
5 LAGUN ARTEA 2 2 0 2 0 24 44
6 TXUMULUXUETA GE 2 1 1 0 0 22 21
7 BIDE BIETA 2 2 0 2 0 23 44
8 ARKUPE 2 (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0