Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa LIGAXKA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA GAZTEAK 1.MAILA IZEN EMATEA Multzoa: LIGAXKA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/09/16 17:00 3 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE
PEREA, E.
UGALDE, P.
UPO MENDI
GALAN, A.
SARATXU, I.
22 - 11 Akta
2022/09/18 11:00 2 MAÑARIA DURANGO A
KAREAGA, U.
ETXEBARRIA, E.
MARKINA
CALVO, M.
EGURROLA, M.
11 - 22 Akta
2022/09/18 11:30 2 IURRETA IURRETA BA
ALVAREZ , J.
BIKANDI, K.
IURRETA RA
ALDEA, A.
REMENTERIA, B.
22 - 12 Akta
2022/09/18 16:00 3 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK MB
MURILLO , A.
BERECIARTUA, G.
BIDE BIETA
ETXEBARRIA , U.
URRUTIKOETXEA, M.
22 - 9 Akta
2022/09/18 16:00 4 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK B
BULLON, U.
BEITIA, B.
LAGUN ONAK A
ALONSO, D.
ARROITAJAUREGI, I.
22 - 0* Akta
2022/09/18 LEZAMA Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/09/21 20:15 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA
ETXEBARRIA , U.
URRUTIKOETXEA, M.
IURRETA BA
BIKANDI, K.
ALVAREZ , J.
9 - 22 Akta
2022/09/23 19:00 1 IURRETA IURRETA RA
ALDEA, A.
REMENTERIA, B.
ARKUPE
PEREA, E.
UGALDE, P.
19 - 22 Akta
2022/09/23 20:00 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI
GALAN, A.
SARATXU, I.
DURANGO A
KAREAGA, U.
ETXEBARRIA, E.
9 - 22 Akta
2022/09/24 16:00 3 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK A
ALONSO, D.
ARROITAJAUREGI, I.
LAGUN ONAK MB
BERECIARTUA, G.
MURILLO , A.
22 - 15 Akta
2022/09/25 16:00 4 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA
CALVO, M.
EGURROLA, M.
LEZAMA
BARANDIKA, J.
URIARTE, A.
20 - 22 Akta
2022/09/25 Atsedena LAGUN ONAK B -
Jardunaldia: 3
2022/09/27 19:15 1 IURRETA IURRETA BA
BIKANDI, K.
ALVAREZ , J.
LAGUN ONAK A
ALONSO, D.
OREGI, B.
22 - 14 Akta
2022/09/27 19:30 1 LEZAMA LEZAMA
BARANDIKA, J.
URIARTE, A.
UPO MENDI
GALAN, A.
SARATXU, I.
22 - 3 Akta
2022/09/27 20:15 1 MAÑARIA DURANGO A
ETXEBARRIA, E.
KAREAGA, U.
IURRETA RA
ALDEA, A.
REMENTERIA, B.
22 - 8 Akta
2022/09/28 LAGUN ONAK MB LAGUN ONAK B 0 - 22 Akta
2022/09/29 19:00 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE BIDE BIETA -
2022/09/28 MARKINA Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/09/30 19:00 3 ZARATAMO - ELEXALDE BIDE BIETA DURANGO A -
2022/09/30 19:30 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI MARKINA -
2022/10/01 10:00 1 IURRETA IURRETA RA LEZAMA -
2022/10/02 17:30 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK A ARKUPE -
2022/10/02 17:30 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK B IURRETA BA -
2022/10/02 Atsedena LAGUN ONAK MB -
Jardunaldia: 5
2022/10/09 IURRETA BA LAGUN ONAK MB -
2022/10/09 LEZAMA BIDE BIETA -
2022/10/09 ARKUPE LAGUN ONAK B -
2022/10/09 MARKINA IURRETA RA -
2022/10/09 DURANGO A LAGUN ONAK A -
2022/10/09 UPO MENDI Atsedena -
Jardunaldia: 6
2022/10/16 LAGUN ONAK A LEZAMA -
2022/10/16 BIDE BIETA MARKINA -
2022/10/16 IURRETA RA UPO MENDI -
2022/10/16 LAGUN ONAK MB ARKUPE -
2022/10/16 LAGUN ONAK B DURANGO A -
2022/10/16 Atsedena IURRETA BA -
Jardunaldia: 7
2022/10/19 LEZAMA LAGUN ONAK B -
2022/10/19 DURANGO A LAGUN ONAK MB -
2022/10/19 UPO MENDI BIDE BIETA -
2022/10/19 ARKUPE IURRETA BA -
2022/10/19 MARKINA LAGUN ONAK A -
2022/10/19 IURRETA RA Atsedena -
Jardunaldia: 8
2022/10/22 LAGUN ONAK A UPO MENDI -
2022/10/23 LAGUN ONAK B MARKINA -
2022/10/23 IURRETA BA DURANGO A -
2022/10/23 BIDE BIETA IURRETA RA -
2022/10/23 LAGUN ONAK MB LEZAMA -
2022/10/23 Atsedena ARKUPE -
Jardunaldia: 9
2022/10/30 LEZAMA IURRETA BA -
2022/10/30 UPO MENDI LAGUN ONAK B -
2022/10/30 IURRETA RA LAGUN ONAK A -
2022/10/30 MARKINA LAGUN ONAK MB -
2022/10/30 DURANGO A ARKUPE -
2022/10/30 BIDE BIETA Atsedena -
Jardunaldia: 10
2022/11/06 LAGUN ONAK B IURRETA RA -
2022/11/06 LAGUN ONAK A BIDE BIETA -
2022/11/06 IURRETA BA MARKINA -
2022/11/06 ARKUPE LEZAMA -
2022/11/06 LAGUN ONAK MB UPO MENDI -
2022/11/06 DURANGO A Atsedena -
Jardunaldia: 11
2022/11/13 BIDE BIETA LAGUN ONAK B -
2022/11/13 IURRETA RA LAGUN ONAK MB -
2022/11/13 LEZAMA DURANGO A -
2022/11/13 UPO MENDI IURRETA BA -
2022/11/13 MARKINA ARKUPE -
2022/11/13 Atsedena LAGUN ONAK A -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 IURRETA BA 6 3 3 0 0 66 35
2 DURANGO A 5 3 2 1 0 55 39
3 LAGUN ONAK B 4 2 2 0 0 44 0
4 LEZAMA 4 2 2 0 0 44 23
5 ARKUPE 4 2 2 0 0 44 30
6 LAGUN ONAK A 3 3 1 2 1 36 59
7 LAGUN ONAK MB 3 3 1 2 1 37 53
8 MARKINA 3 2 1 1 0 42 33
9 IURRETA RA 3 3 0 3 0 39 66
10 UPO MENDI 3 3 0 3 0 23 66
11 BIDE BIETA 2 2 0 2 0 18 44