Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA (LIGAXKA)
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA KADETEAK 3.MAILA IZEN EMATEA Multzoa: 1.TALDEA (LIGAXKA)
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/09/15 19:00 1 IURRETA IURRETA VD
DIEZ, A.
VALIER, E.
LEA
BENGOETXEA, A.
PEREZ, A.
7 - 22 Akta
2022/09/16 18:00 1 LEKEITIO - SANTI BROUARD PILOTALEKUA AKARREGI
LO, K.
URKIDI, I.
GURE KIROLA
CARBAJOSA, U.
SOLAR , A.
22 - 14 Akta
2022/09/16 18:30 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK BM
BARAÑANO, A.
MAGDALENO, A.
BIDE BIETA GC
CARRASCO, J.
LLORENTE, E.
7 - 22 Akta
2022/09/18 KURENE Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/09/23 18:00 5 MUNITIBAR LEA
BENGOETXEA, A.
PEREZ, A.
DANOK LAGUNAK BM
BARAÑANO, A.
MAGDALENO, A.
22 - 1 Akta
2022/09/23 18:30 1 BARAKALDO GURE KIROLA
CARBAJOSA, U.
SOLAR , A.
KURENE
URRUTIA, E.
ZUBELDIA, H.
22 - 14 Akta
2022/09/23 19:30 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA GC
LLORENTE, E.
CARRASCO, J.
AKARREGI
TXOPITEA, A.
LO, K.
9 - 22 Akta
2022/09/25 Atsedena IURRETA VD -
Jardunaldia: 3
2022/09/30 18:00 1 LEKEITIO - SANTI BROUARD PILOTALEKUA AKARREGI LEA -
2022/09/30 18:00 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK BM IURRETA VD -
2022/10/01 11:00 1 SOPELA KURENE BIDE BIETA GC -
2022/10/02 GURE KIROLA Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/10/09 IURRETA VD AKARREGI -
2022/10/09 LEA KURENE -
2022/10/09 BIDE BIETA GC GURE KIROLA -
2022/10/09 Atsedena DANOK LAGUNAK BM -
Jardunaldia: 5
2022/10/16 AKARREGI DANOK LAGUNAK BM -
2022/10/16 KURENE IURRETA VD -
2022/10/16 GURE KIROLA LEA -
2022/10/16 BIDE BIETA GC Atsedena -
Jardunaldia: 6
2022/10/23 IURRETA VD GURE KIROLA -
2022/10/23 DANOK LAGUNAK BM KURENE -
2022/10/23 LEA BIDE BIETA GC -
2022/10/23 AKARREGI Atsedena -
Jardunaldia: 7
2022/10/30 GURE KIROLA DANOK LAGUNAK BM -
2022/10/30 BIDE BIETA GC IURRETA VD -
2022/10/30 KURENE AKARREGI -
2022/10/30 Atsedena LEA -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 LEA 4 2 2 0 0 44 8
2 AKARREGI 4 2 2 0 0 44 23
3 BIDE BIETA GC 3 2 1 1 0 31 29
4 GURE KIROLA 3 2 1 1 0 36 36
5 DANOK LAGUNAK BM 2 2 0 2 0 8 44
6 KURENE 1 1 0 1 0 14 22
7 IURRETA VD 1 1 0 1 0 7 22
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA (LIGAXKA)
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA KADETEAK 3.MAILA IZEN EMATEA Multzoa: 2.TALDEA (LIGAXKA)
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/09/16 19:00 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT (Ret.) DANOK LAGUNAK GB 0* - 22 Akta
2022/09/16 20:30 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA BC
BILBAO, A.
CALVO, S.
MANDOIA
ECHEVARRIA, Z.
MARTIN , U.
1 - 22 Akta
2022/09/17 10:30 1 LEMOA LEMOA
INCHAUSTI, D.
OREGI, P.
IURRETA OO
ORTIZ DE ZARATE , H.
ORTIZ, N.
5 - 22 Akta
2022/09/17 16:30 2 ZEANURI JOKO ALAI
RUIZ DE INFANTE, A.
BENGOETXEA, J.
LAGUN ARTEA
ARRANZ, A.
DOMINGUEZ, E.
21 - 22 Akta
Jardunaldia: 2
2022/09/23 18:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA
ARRANZ, A.
DOMINGUEZ, E.
LEMOA 22 - 0* Akta
2022/09/23 18:30 1 ZEBERIO MANDOIA DANAK BAT (Ret.) 22 - 0* Akta
2022/09/23 20:00 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK GB
BRULL, E.
GRANADOS, L.
JOKO ALAI
BENGOETXEA, J.
RUIZ DE INFANTE, A.
12 - 22 Akta
2022/09/24 12:00 1 IURRETA IURRETA OO
ORTIZ, N.
ORTIZ DE ZARATE , H.
BIDE BIETA BC
BILBAO, A.
CALVO, S.
22 - 4 Akta
Jardunaldia: 3
2022/09/30 17:30 1 LEMOA LEMOA DANOK LAGUNAK GB -
2022/09/30 19:30 2 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA BC LAGUN ARTEA -
2022/10/01 16:30 1 IURRETA IURRETA OO MANDOIA -
2022/10/01 16:30 2 ZEANURI JOKO ALAI DANAK BAT (Ret.) -
Jardunaldia: 4
2022/10/07 19:00 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT (Ret.) LEMOA -
2022/10/09 LAGUN ARTEA IURRETA OO -
2022/10/09 MANDOIA JOKO ALAI -
2022/10/09 DANOK LAGUNAK GB BIDE BIETA BC -
Jardunaldia: 5
2022/10/16 IURRETA OO DANOK LAGUNAK GB -
2022/10/16 LAGUN ARTEA MANDOIA -
2022/10/16 BIDE BIETA BC DANAK BAT (Ret.) -
2022/10/16 LEMOA JOKO ALAI -
Jardunaldia: 6
2022/10/21 19:00 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT (Ret.) IURRETA OO -
2022/10/23 JOKO ALAI BIDE BIETA BC -
2022/10/23 DANOK LAGUNAK GB LAGUN ARTEA -
2022/10/23 LEMOA MANDOIA -
Jardunaldia: 7
2022/10/30 BIDE BIETA BC LEMOA -
2022/10/30 LAGUN ARTEA DANAK BAT (Ret.) -
2022/10/30 MANDOIA DANOK LAGUNAK GB -
2022/10/30 IURRETA OO JOKO ALAI -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 IURRETA OO 4 2 2 0 0 44 9
2 LAGUN ARTEA 4 2 2 0 0 44 21
3 JOKO ALAI 3 2 1 1 0 43 34
4 MANDOIA 2 1 1 0 0 22 1
5 BIDE BIETA BC 2 2 0 2 0 5 44
6 DANOK LAGUNAK GB 1 1 0 1 0 12 22
7 LEMOA 1 2 0 2 1 5 44
8 DANAK BAT (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0