Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1.TALDEA (LIGAXKA)
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA KADETEAK 2.MAILA IZEN EMATEA Multzoa: 1.TALDEA (LIGAXKA)
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/09/15 17:30 1 BASAURI - ARTUNDUAGA LEZAMA
MARINA, E.
RODRIGUEZ, A.
BIDE BIETA CA
CERRATO, A.
ATXUTEGI, X.
22 - 16 Akta
2022/09/15 18:30 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE 3
LEJARDI, M.
MADARIAGA, O.
ARKUPE 1
ARGARATE, J.
ORMAETXEA, I.
9 - 22 Akta
2022/09/17 11:00 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK SL
SANCHEZ, A.
LANBARRI, L.
MARKINA 3
SOLAGUREN, H.
ARRIZABALAGA, P.
22 - 20 Akta
2022/09/18 11:00 1 MAÑARIA DURANGO B
MARTIN, B.
URIBE, E.
LAGUN ONAK ME
MORALES, A.
ZALLOETXEBARRIA, I.
11 - 22 Akta
Jardunaldia: 2
2022/09/23 18:00 3 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE 1
ARGARATE, J.
ORMAETXEA, I.
DURANGO B
URIBE, E.
MARTIN, B.
22 - 12 Akta
2022/09/23 19:30 2 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA CA
CERRATO, A.
ATXUTEGI, X.
DANOK LAGUNAK SL
ERRAIZ, R.
LANBARRI, L.
7 - 22 Akta
2022/09/24 16:00 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK ME
ERAUZKIN, I.
MORALES, A.
LEZAMA
MARINA, E.
RODRIGUEZ, A.
22 - 9 Akta
2022/09/25 16:00 2 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 3
SOLAGUREN, H.
ARRIZABALAGA, P.
ARKUPE 3
LEJARDI, M.
MADARIAGA, O.
22 - 17 Akta
Jardunaldia: 3
2022/09/30 19:00 1 LEZAMA LEZAMA ARKUPE 1 -
2022/09/30 19:15 3 MAÑARIA DURANGO B ARKUPE 3 -
2022/09/30 19:30 3 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA CA MARKINA 3 -
2022/10/01 11:30 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK SL LAGUN ONAK ME -
Jardunaldia: 4
2022/10/05 18:15 1 BASAURI - ARTUNDUAGA LAGUN ONAK ME BIDE BIETA CA -
2022/10/09 MARKINA 3 DURANGO B -
2022/10/09 ARKUPE 3 LEZAMA -
2022/10/09 ARKUPE 1 DANOK LAGUNAK SL -
Jardunaldia: 5
2022/10/16 LAGUN ONAK ME MARKINA 3 -
2022/10/16 LEZAMA DURANGO B -
2022/10/16 DANOK LAGUNAK SL ARKUPE 3 -
2022/10/16 BIDE BIETA CA ARKUPE 1 -
Jardunaldia: 6
2022/10/23 ARKUPE 1 LAGUN ONAK ME -
2022/10/23 ARKUPE 3 BIDE BIETA CA -
2022/10/23 DURANGO B DANOK LAGUNAK SL -
2022/10/23 LEZAMA MARKINA 3 -
Jardunaldia: 7
2022/10/22 LAGUN ONAK ME ARKUPE 3 -
2022/10/30 BIDE BIETA CA DURANGO B -
2022/10/30 DANOK LAGUNAK SL LEZAMA -
2022/10/30 MARKINA 3 ARKUPE 1 -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 LAGUN ONAK ME 4 2 2 0 0 44 20
2 ARKUPE 1 4 2 2 0 0 44 21
3 DANOK LAGUNAK SL 4 2 2 0 0 44 27
4 MARKINA 3 3 2 1 1 0 42 39
5 LEZAMA 3 2 1 1 0 31 38
6 ARKUPE 3 2 2 0 2 0 26 44
7 BIDE BIETA CA 2 2 0 2 0 23 44
8 DURANGO B 2 2 0 2 0 23 44
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2.TALDEA (LIGAXKA)
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA KADETEAK 2.MAILA IZEN EMATEA Multzoa: 2.TALDEA (LIGAXKA)
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/09/16 18:30 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK TP
PRESA , M.
TXABARRI, O.
ARKUPE 2
ARRARTE, P.
GOIKOETXEA, A.
21 - 22 Akta
2022/09/17 11:00 2 SOPELA KURENE
TRUEBA, I.
ESCUDERO, E.
BIDE BIETA AA
APARIZIO, M.
AGIRREBENGOA, U.
22 - 12 Akta
2022/09/17 17:15 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2
ARRIZABALAGA , U.
ARAKISTAIN, I.
MARKINA 1
EZPELETA , M.
ARRIOLA, A.
22 - 17 Akta
2022/09/18 LEA Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/09/23 18:00 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE 2
ARRARTE, P.
GOIKOETXEA, A.
LEA
ANDRINUA, A.
ANDRINUA, J.
22 - 15 Akta
2022/09/23 19:30 4 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA AA
APARIZIO, M.
AGIRREBENGOA, U.
DANOK LAGUNAK TP
TXABARRI, O.
PRESA , M.
19 - 22 Akta
2022/09/25 16:00 3 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1
ARRIOLA, A.
EZPELETA , M.
KURENE
BARCENA, J.
TRUEBA, I.
22 - 0* Akta
2022/09/25 Atsedena MARKINA 2 -
Jardunaldia: 3
2022/09/30 18:00 3 ORTUELLA DANOK LAGUNAK TP MARKINA 1 -
2022/10/01 11:00 2 SOPELA KURENE MARKINA 2 -
2022/10/01 11:00 2 MUNITIBAR LEA BIDE BIETA AA -
2022/10/02 ARKUPE 2 Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/10/09 MARKINA 2 DANOK LAGUNAK TP -
2022/10/09 BIDE BIETA AA ARKUPE 2 -
2022/10/09 MARKINA 1 LEA -
2022/10/09 Atsedena KURENE -
Jardunaldia: 5
2022/10/16 ARKUPE 2 MARKINA 1 -
2022/10/16 DANOK LAGUNAK TP KURENE -
2022/10/16 LEA MARKINA 2 -
2022/10/16 BIDE BIETA AA Atsedena -
Jardunaldia: 6
2022/10/23 MARKINA 1 BIDE BIETA AA -
2022/10/23 KURENE LEA -
2022/10/23 MARKINA 2 ARKUPE 2 -
2022/10/23 DANOK LAGUNAK TP Atsedena -
Jardunaldia: 7
2022/10/30 LEA DANOK LAGUNAK TP -
2022/10/30 BIDE BIETA AA MARKINA 2 -
2022/10/30 ARKUPE 2 KURENE -
2022/10/30 Atsedena MARKINA 1 -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 ARKUPE 2 4 2 2 0 0 44 36
2 MARKINA 1 3 2 1 1 0 39 22
3 DANOK LAGUNAK TP 3 2 1 1 0 43 41
4 KURENE 2 2 1 1 1 22 34
5 BIDE BIETA AA 2 2 0 2 0 31 44
6 MARKINA 2 2 1 1 0 0 22 17
7 LEA 1 1 0 1 0 15 22