Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa LIGAXKA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA KADETEAK 1.MAILA IZEN EMATEA Multzoa: LIGAXKA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/09/16 17:00 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE
LOPEZ, E.
LIZARBE, M.
DURANGO A
AGIRRESAROBE, A.
GERRIKABEITIA, J.
22 - 14 Akta
2022/09/16 18:30 1 IURRETA IURRETA SA
ATUTXA, L.
SAN ANTON, I.
LAGUN ARTEA
MONGE, A.
QUIJANO, O.
22 - 9 Akta
2022/09/16 19:00 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI E
EGILIOR, I.
ELORZ, O.
UPO MENDI GM
GOMEZ, A.
MEABE, D.
22 - 4 Akta
2022/09/18 10:00 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1
IBARZABAL, U.
ZEARRA , B.
MARKINA 2
ALVAREZ , A.
URZELAI, U.
22 - 10 Akta
2022/09/18 16:00 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK TO
OTXANDIO, B.
TORRALBA, I.
LAGUN ONAK MG
MANDALUNIZ, J.
GOTI, L.
14 - 22 Akta
2022/09/18 TXUMULUXUETA RO Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/09/23 18:00 3 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA
QUIJANO, O.
PEREZ, P.
TXUMULUXUETA RO
REKALDE, I.
OLAZABALAGA, E.
11 - 22 Akta
2022/09/23 19:30 1 MAÑARIA DURANGO A
GERRIKABEITIA, J.
NOGUEIRAS, L.
IURRETA SA
SAN ANTON, I.
ATUTXA, L.
9 - 22 Akta
2022/09/23 20:00 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI GM
GOMEZ, A.
MEABE, D.
ARKUPE
LOPEZ, E.
LIZARBE, M.
22 - 15 Akta
2022/09/24 16:00 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK MG
GOTI, L.
MANDALUNIZ, J.
MARKINA 1
IBARZABAL, U.
ZEARRA , B.
3 - 22 Akta
2022/09/25 16:00 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2
ALVAREZ , A.
URZELAI, U.
UPO MENDI E
EGILIOR, I.
ELORZ, O.
11 - 22 Akta
2022/09/25 Atsedena LAGUN ONAK TO -
Jardunaldia: 3
2022/09/27 19:15 1 DIMA TXUMULUXUETA RO
REKALDE, I.
OLAZABALAGA, E.
DURANGO A
GERRIKABEITIA, J.
URIBE, E.
22 - 18 Akta
2022/09/27 19:30 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI E
EGILIOR, I.
ELORZ, O.
LAGUN ONAK MG
GOTI, L.
MANDALUNIZ, J.
22 - 11 Akta
2022/09/28 20:30 1 IURRETA IURRETA SA
ATUTXA, L.
SAN ANTON, I.
UPO MENDI GM
GOMEZ, A.
MEABE, D.
22 - 7 Akta
2022/09/29 19:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE MARKINA 2 -
2022/09/29 20:15 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 1
ZEARRA , B.
IBARZABAL, U.
LAGUN ONAK TO
TORRALBA, I.
OTXANDIO, B.
22 - 1 Akta
2022/09/28 LAGUN ARTEA Atsedena -
Jardunaldia: 4
2022/09/30 19:00 1 DIMA UPO MENDI GM TXUMULUXUETA RO -
2022/09/30 19:15 2 MAÑARIA DURANGO A LAGUN ARTEA -
2022/10/01 17:00 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA 2 IURRETA SA -
2022/10/01 17:30 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK TO UPO MENDI E -
2022/10/01 17:30 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA LAGUN ONAK MG ARKUPE -
2022/10/02 Atsedena MARKINA 1 -
Jardunaldia: 5
2022/10/09 UPO MENDI E MARKINA 1 -
2022/10/09 LAGUN ARTEA UPO MENDI GM -
2022/10/09 TXUMULUXUETA RO MARKINA 2 -
2022/10/09 IURRETA SA LAGUN ONAK MG -
2022/10/09 ARKUPE LAGUN ONAK TO -
2022/10/09 DURANGO A Atsedena -
Jardunaldia: 6
2022/10/16 LAGUN ONAK MG TXUMULUXUETA RO -
2022/10/16 UPO MENDI GM DURANGO A -
2022/10/16 MARKINA 2 LAGUN ARTEA -
2022/10/16 LAGUN ONAK TO IURRETA SA -
2022/10/16 MARKINA 1 ARKUPE -
2022/10/16 Atsedena UPO MENDI E -
Jardunaldia: 7
2022/10/19 ARKUPE UPO MENDI E -
2022/10/19 IURRETA SA MARKINA 1 -
2022/10/19 DURANGO A MARKINA 2 -
2022/10/19 TXUMULUXUETA RO LAGUN ONAK TO -
2022/10/19 LAGUN ARTEA LAGUN ONAK MG -
2022/10/19 UPO MENDI GM Atsedena -
Jardunaldia: 8
2022/10/23 LAGUN ONAK MG DURANGO A -
2022/10/23 MARKINA 1 TXUMULUXUETA RO -
2022/10/23 MARKINA 2 UPO MENDI GM -
2022/10/23 UPO MENDI E IURRETA SA -
2022/10/23 LAGUN ONAK TO LAGUN ARTEA -
2022/10/23 Atsedena ARKUPE -
Jardunaldia: 9
2022/10/30 DURANGO A LAGUN ONAK TO -
2022/10/30 TXUMULUXUETA RO UPO MENDI E -
2022/10/30 LAGUN ARTEA MARKINA 1 -
2022/10/30 IURRETA SA ARKUPE -
2022/10/30 UPO MENDI GM LAGUN ONAK MG -
2022/10/30 MARKINA 2 Atsedena -
Jardunaldia: 10
2022/11/06 UPO MENDI E LAGUN ARTEA -
2022/11/06 LAGUN ONAK MG MARKINA 2 -
2022/11/06 LAGUN ONAK TO UPO MENDI GM -
2022/11/06 MARKINA 1 DURANGO A -
2022/11/06 ARKUPE TXUMULUXUETA RO -
2022/11/06 IURRETA SA Atsedena -
Jardunaldia: 11
2022/11/13 MARKINA 2 LAGUN ONAK TO -
2022/11/13 UPO MENDI GM MARKINA 1 -
2022/11/13 LAGUN ARTEA ARKUPE -
2022/11/13 TXUMULUXUETA RO IURRETA SA -
2022/11/13 DURANGO A UPO MENDI E -
2022/11/13 Atsedena LAGUN ONAK MG -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 MARKINA 1 6 3 3 0 0 66 14
2 IURRETA SA 6 3 3 0 0 66 25
3 UPO MENDI E 6 3 3 0 0 66 26
4 TXUMULUXUETA RO 4 2 2 0 0 44 29
5 LAGUN ONAK MG 4 3 1 2 0 36 58
6 UPO MENDI GM 4 3 1 2 0 33 59
7 ARKUPE 3 2 1 1 0 37 36
8 DURANGO A 3 3 0 3 0 41 66
9 MARKINA 2 2 2 0 2 0 21 44
10 LAGUN ARTEA 2 2 0 2 0 20 44
11 LAGUN ONAK TO 2 2 0 2 0 15 44