Frontoiak

BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA ESKUZ BINAKA NAGUSI KANPORAKETA FASEA Multzoa: FINAL ZORTZIRENAK
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/05/10 19:00 3 ORTUELLA ORTUELLA
LOPEZ, G.
LOPEZ, G.
AMOREBIETA-ETXANO
ARRIEN, L.
MORGATXEBARRIA, A.
22 - 20 Akta
2022/05/12 19:00 3 IURRETA IURRETA
BEREINKUA, M.
DIEZ, A.
SESTAO
ETXEGIBEL, A.
BASABE, I.
2 - 22 Akta
2022/05/13 19:00 3 GALDAKAO GALDAKAO
LEGORBURU, J.
CARREGAL, G.
ZEANURI
MENDIA, B.
EMALDI, M.
22 - 13 Akta
2022/05/13 19:00 3 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA
URLEZAGA, U.
OJINAGA, E.
MUNITIBAR
ALBIZU, K.
ZUGADI, A.
8 - 22 Akta
2022/05/13 19:00 3 ZARATAMO - ELEXALDE ZARATAMO GERNIKA-LUMO
BIDABURU, U.
9 - 22 Akta
2022/05/15 SOPELA SANTURTZI -
Jardunaldia: 2
2022/05/19 18:00 3 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA AMOREBIETA-ETXANO
ARRIEN, L.
ORTUELLA
PEREZ, A.
LOPEZ, G.
22 - 12 Akta
2022/05/20 19:00 3 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO
ETXEGIBEL, A.
SAINZ DE LA MAZA, M.
IURRETA
INUNCIAGA, J.
BEREINKUA, M.
22 - 21 Akta
2022/05/20 19:30 3 MUNITIBAR MUNITIBAR
ALBIZU, G.
ENBEITA, K.
MUNGIA
URLEZAGA, U.
OJINAGA, E.
22 - 1
2022/05/21 17:00 3 ZEANURI ZEANURI
MENDIA, B.
URIGOITIA, I.
GALDAKAO
CARREGAL, G.
GOROSTIAGA, J.
22 - 18 Akta
2022/05/21 17:30 3 GERNIKA - SANTANAPE GERNIKA-LUMO
BIDABURU, U.
ZARATAMO 22 - 8 Akta
2022/05/22 SANTURTZI SOPELA -
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA ESKUZ BINAKA NAGUSI KANPORAKETA FASEA Multzoa: FINAL LAURDENAK
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/05/24 19:30 3 MUNITIBAR MUNITIBAR
ZUGADI, A.
ENBEITA, K.
IURRETA
INUNCIAGA, J.
BEREINKUA, M.
22 - 12 Akta
2022/05/25 17:15 3 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA AMOREBIETA-ETXANO
ARRIEN, L.
MARKINA-XEMEIN
AGIRREAMALLOA, J.
IBARLOZA, A.
5 - 22 Akta
2022/05/27 19:00 3 ZEANURI ZEANURI
ERKIAGA, A.
BEITIA, D.
ZARATAMO
IGLESIAS, E.
22 - 6 Akta
2022/05/29 11:00 1 LEZAMA LEZAMA SANTURTZI -
Jardunaldia: 2
2022/06/02 19:15 3 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA-XEMEIN
PUJANA, A.
AGIRREAMALLOA, J.
AMOREBIETA-ETXANO
ARRIEN, L.
22 - 10 Akta
2022/06/03 19:00 3 IURRETA IURRETA
INUNCIAGA, J.
BEREINKUA, M.
MUNITIBAR
ZUGADI, A.
ALBIZU, K.
5 - 22 Akta
2022/06/03 19:00 3 ZARATAMO - ELEXALDE ZARATAMO ZEANURI
BEITIA, D.
URIGOITIA, I.
8 - 22 Akta
2022/06/05 SANTURTZI LEZAMA -
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA ESKUZ BINAKA NAGUSI KANPORAKETA FASEA Multzoa: FINAL ERDIAK
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/06/10 19:30 3 LEZAMA LEZAMA
HORMAETXE , O.
BILBAO, E.
ZEANURI
BEITIA, D.
ETXEITA, B.
22 - 8 Akta
2022/06/11 17:00 3 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA-XEMEIN
AGIRREAMALLOA, J.
IBARLOZA, A.
MUNITIBAR
ALBIZU, K.
ZUGADI, A.
22 - 18 Akta
Jardunaldia: 2
2022/06/17 19:00 3 ZEANURI ZEANURI
ERKIAGA, A.
BEITIA, D.
LEZAMA
BILBAO, E.
HORMAETXE , O.
19 - 21 Akta
2022/06/18 17:00 3 MUNITIBAR MUNITIBAR
ALBIZU, K.
ZUGADI, A.
MARKINA-XEMEIN
AGIRREAMALLOA, J.
IBARLOZA, A.
6 - 22 Akta
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA ESKUZ BINAKA NAGUSI KANPORAKETA FASEA Multzoa: FINALA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/06/26 17:00 3 ZALDIBAR - OLAZAR LEZAMA MARKINA-XEMEIN -
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA ESKUZ BINAKA NAGUSI KANPORAKETA FASEA Multzoa: 3º ETA 4º POSTUAK
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/06/24 18:30 3 GERNIKA - SANTANAPE MUNITIBAR ZEANURI -