Frontoiak

BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA ESKUZ BINAKA GAZTEA KANPORAKETA FASEA Multzoa: FINAL ZORTZIRENAK
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/05/10 19:00 2 ORTUELLA ORTUELLA
REVILLA, X.
MARTINEZ, U.
AMOREBIETA-ETXANO
ALONSO, D.
OTXANDIO, B.
15 - 22 Akta
2022/05/12 19:00 2 IURRETA IURRETA
BIKANDI, K.
SAN ANTON, I.
SESTAO
CASTILLO, G.
PEREZ, A.
22 - 10 Akta
2022/05/13 19:00 2 GALDAKAO GALDAKAO
ARIZNABARRETA, A.
MORALES, J.
ZEANURI
BEITIA, B.
ARTARAZ, E.
9 - 22 Akta
2022/05/13 19:00 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA
ACILLONA, U.
LABILLA, A.
MUNITIBAR
KAREAGA, U.
BERNAOLA, A.
7 - 22 Akta
2022/05/13 19:00 2 ZARATAMO - ELEXALDE ZARATAMO
IGLESIAS, A.
GALAN, A.
GERNIKA-LUMO
URZAA, A.
LOPEZ, E.
22 - 4 Akta
2022/05/15 SOPELA SANTURTZI -
Jardunaldia: 2
2022/05/19 18:00 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA AMOREBIETA-ETXANO
ALONSO, D.
ORTUELLA
DE LA TORRE, L.
REVILLA, X.
22 - 6 Akta
2022/05/20 19:00 2 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO
IGLESIAS, J.
PEREZ, A.
IURRETA
SAN ANTON, I.
BIKANDI, K.
7 - 22 Akta
2022/05/20 19:30 2 MUNITIBAR MUNITIBAR
KAREAGA, U.
ANDRINUA, J.
MUNGIA
LABILLA, A.
ACILLONA, U.
19 - 22
2022/05/21 17:00 2 ZEANURI ZEANURI
ARTARAZ, E.
BEITIA, B.
GALDAKAO
MADINA, E.
OJEDA, A.
22 - 1 Akta
2022/05/21 17:30 2 GERNIKA - SANTANAPE GERNIKA-LUMO
PEREA, E.
UGALDE, P.
ZARATAMO
GALAN, A.
ELORZ, A.
16 - 22 Akta
2022/05/22 SANTURTZI SOPELA -
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA ESKUZ BINAKA GAZTEA KANPORAKETA FASEA Multzoa: FINAL LAURDENAK
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/05/24 19:30 2 MUNITIBAR MUNITIBAR
BERNAOLA, A.
KAREAGA, U.
IURRETA
SAN ANTON, I.
BIKANDI, K.
16 - 22 Akta
2022/05/25 17:15 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA AMOREBIETA-ETXANO
ALONSO, D.
BERECIARTUA, G.
MARKINA-XEMEIN
IBARLOZA , A.
ALVAREZ , J.
10 - 22 Akta
2022/05/27 19:00 2 ZEANURI ZEANURI
ESPARTA, M.
GOTI, M.
ZARATAMO
ELORZ, A.
IGLESIAS, A.
1 - 22 Akta
2022/05/29 11:00 3 LEZAMA LEZAMA SANTURTZI -
Jardunaldia: 2
2022/06/02 19:15 2 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA-XEMEIN
ALVAREZ , J.
IBARLOZA , A.
AMOREBIETA-ETXANO
ALONSO, D.
BERECIARTUA, G.
22 - 4 Akta
2022/06/03 19:00 2 IURRETA IURRETA
BIKANDI, K.
SAN ANTON, I.
MUNITIBAR
KAREAGA, U.
BERNAOLA, A.
6 - 22 Akta
2022/06/03 19:00 2 ZARATAMO - ELEXALDE ZARATAMO
ELORZ, A.
IGLESIAS, A.
ZEANURI
ARTARAZ, E.
ESPARTA, M.
22 - 5 Akta
2022/06/05 SANTURTZI LEZAMA -
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA ESKUZ BINAKA GAZTEA KANPORAKETA FASEA Multzoa: FINAL ERDIAK
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/06/10 19:30 2 LEZAMA LEZAMA ZEANURI
ARTARAZ, E.
ESPARTA, M.
22 - 18 Akta
2022/06/11 17:00 2 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA-XEMEIN
IBARLOZA , A.
CALVO, M.
MUNITIBAR
KAREAGA, U.
BERNAOLA, A.
8 - 22 Akta
Jardunaldia: 2
2022/06/17 19:00 2 ZEANURI ZEANURI
ARTARAZ, E.
GOTI, M.
LEZAMA 13 - 22 Akta
2022/06/18 17:00 2 MUNITIBAR MUNITIBAR
KAREAGA, U.
BERNAOLA, A.
MARKINA-XEMEIN
IBARLOZA , A.
ALVAREZ , J.
22 - 11 Akta
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA ESKUZ BINAKA GAZTEA KANPORAKETA FASEA Multzoa: FINALA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/06/26 17:00 2 ZALDIBAR - OLAZAR LEZAMA MARKINA-XEMEIN -