Frontoiak

BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA ESKUZ BINAKA KADETE KANPORAKETA FASEA Multzoa: FINAL ZORTZIRENAK
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/05/10 19:00 1 ORTUELLA ORTUELLA
CORTAZAR, I.
LOPEZ, E.
AMOREBIETA-ETXANO
BERECIARTUA, G.
8 - 22 Akta
2022/05/12 19:00 1 IURRETA IURRETA
GURRUTXAGA, P.
ORTIZ DE ZARATE, L.
SESTAO
ORDOÑEZ, J.
QUIJANO, O.
22 - 2 Akta
2022/05/13 19:00 1 GALDAKAO GALDAKAO
EREÑO, J.
GOMEZ, A.
ZEANURI
GOTI, M.
EGILIOR, I.
18 - 22 Akta
2022/05/13 19:00 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA
ARETXAGA, K.
LANDA, I.
MUNITIBAR
ANDRINUA, A.
URZELAI, U.
10 - 22 Akta
2022/05/13 19:00 1 ZARATAMO - ELEXALDE ZARATAMO
ELORZ, O.
GERNIKA-LUMO
PEREA, E.
UGALDE, P.
22 - 13 Akta
2022/05/15 SOPELA SANTURTZI -
Jardunaldia: 2
2022/05/19 18:00 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA AMOREBIETA-ETXANO
BERECIARTUA, G.
MANDALUNIZ, J.
ORTUELLA
LOPEZ, E.
CORTAZAR, I.
22 - 21 Akta
2022/05/20 19:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO
QUIJANO, O.
ORDOÑEZ, J.
IURRETA
SAN ANTON, I.
ORTIZ DE ZARATE, L.
12 - 22 Akta
2022/05/20 19:30 1 MUNITIBAR MUNITIBAR
ANDRINUA, A.
URZELAI, U.
MUNGIA
LANDA, I.
ETXEBERRIA, U.
22 - 2
2022/05/21 17:00 1 ZEANURI ZEANURI
GOTI, M.
EGILIOR, I.
GALDAKAO
EREÑO, J.
GOMEZ, A.
22 - 4 Akta
2022/05/21 17:30 1 GERNIKA - SANTANAPE GERNIKA-LUMO
LAFUENTE, E.
LOPEZ, E.
ZARATAMO
ELORZ, O.
GOMEZ, A.
16 - 22 Akta
2022/05/22 SANTURTZI SOPELA -
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA ESKUZ BINAKA KADETE KANPORAKETA FASEA Multzoa: FINAL LAURDENAK
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/05/24 19:30 1 MUNITIBAR MUNITIBAR
ANDRINUA, A.
URZELAI, U.
IURRETA
GURRUTXAGA, P.
ORTIZ DE ZARATE, L.
4 - 22 Akta
2022/05/25 17:15 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA AMOREBIETA-ETXANO
BERECIARTUA, G.
OTXANDIO, B.
MARKINA-XEMEIN
EGURROLA, M.
CALVO, M.
1 - 22 Akta
2022/05/27 19:00 1 ZEANURI ZEANURI
BEITIA, B.
EGILIOR, I.
ZARATAMO
GOMEZ, A.
ELORZ, O.
22 - 11 Akta
2022/05/29 11:00 2 LEZAMA LEZAMA SANTURTZI -
Jardunaldia: 2
2022/06/02 19:15 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA-XEMEIN
ALVAREZ , A.
ARRIOLA, A.
AMOREBIETA-ETXANO
GOTI, L.
OREGI, B.
21 - 22 Akta
2022/06/03 19:00 1 IURRETA IURRETA
ORTIZ DE ZARATE, L.
DIEZ, A.
MUNITIBAR
ANDRINUA, A.
URZELAI, U.
22 - 7 Akta
2022/06/03 19:00 1 ZARATAMO - ELEXALDE ZARATAMO
ELORZ, O.
GOMEZ, A.
ZEANURI
EGILIOR, I.
BEITIA, B.
21 - 22 Akta
2022/06/05 SANTURTZI LEZAMA -
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA ESKUZ BINAKA KADETE KANPORAKETA FASEA Multzoa: FINAL ERDIAK
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/06/10 19:30 1 LEZAMA LEZAMA
URIARTE, A.
URIARTE, A.
ZEANURI
GOTI, M.
BEITIA, B.
2 - 22 Akta
2022/06/11 17:00 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA-XEMEIN
IBARZABAL, U.
EGURROLA, M.
MUNITIBAR
ANDRINUA, A.
URZELAI, U.
22 - 0* Akta
Jardunaldia: 2
2022/06/17 19:00 1 ZEANURI ZEANURI
BEITIA, B.
EGILIOR, I.
LEZAMA
URIARTE, A.
URIARTE, A.
3 - 22 Akta
2022/06/18 17:00 1 MUNITIBAR MUNITIBAR
ANDRINUA, A.
URZELAI, U.
MARKINA-XEMEIN
EGURROLA, M.
CALVO, M.
0* - 22 Akta
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA ESKUZ BINAKA KADETE KANPORAKETA FASEA Multzoa: FINALA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/06/26 17:00 1 ZALDIBAR - OLAZAR LEZAMA MARKINA-XEMEIN -
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA ESKUZ BINAKA KADETE KANPORAKETA FASEA Multzoa: 3º ETA 4º POSTUAK
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/06/24 18:30 1 GERNIKA - SANTANAPE MUNITIBAR ZEANURI -