Frontoiak

BIZKAIKO 4TERDIKO TXAPELKETA KADETE

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDEA 1
BIZKAIKO 4TERDIKO TXAPELKETA KADETE KADETE C IZEN EMATEA Multzoa: TALDEA 1
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/04/27 19:00 1 IURRETA IURRETA (ARATZ DIEZ)
DIEZ, A.
ADISKIDE (ARITZ MADINA)
MADINA, A.
17 - 22 Akta
2022/04/29 19:30 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA (AMETS CERRATO) KURENE (EKAIN ESKUDERO)
ESCUDERO, E.
13 - 22 Akta
Jardunaldia: 2
2022/05/06 19:00 2 BASAURI - ARTUNDUAGA ADISKIDE (ARITZ MADINA) BIDE BIETA (AMETS CERRATO) 0* - 22 Akta
2022/05/07 10:00 3 IURRETA IURRETA (ARATZ DIEZ)
DIEZ, A.
KURENE (EKAIN ESKUDERO)
ESCUDERO, E.
5 - 22 Akta
Jardunaldia: 3
2022/05/14 16:30 1 SOPELA KURENE (EKAIN ESKUDERO) ADISKIDE (ARITZ MADINA) 22 - 9 Akta
2022/05/15 17:00 1 BASAURI - SAN MIGUEL BIDE BIETA (AMETS CERRATO) IURRETA (ARATZ DIEZ)
DIEZ, A.
16 - 22 Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 KURENE (EKAIN ESKUDERO) 6 3 3 0 0 66 27
2 IURRETA (ARATZ DIEZ) 4 3 1 2 0 44 60
3 BIDE BIETA (AMETS CERRATO) 4 3 1 2 0 51 44
4 ADISKIDE (ARITZ MADINA) 3 3 1 2 1 31 61
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDEA 2
BIZKAIKO 4TERDIKO TXAPELKETA KADETE KADETE C IZEN EMATEA Multzoa: TALDEA 2
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/04/29 19:00 1 IURRETA IURRETA (EKAIN VALIER)
VALIER, E.
ARKUPE (MARKEL LEJARDI)
LEJARDI, M.
4 - 22 Akta
2022/04/29 19:15 1 MUNGIA DANAK BAT (IKER LANDA)
LANDA, I.
KURENE (JON BARCENA)
BARCENA, J.
22 - 17 Akta
Jardunaldia: 2
2022/05/07 10:00 2 IURRETA IURRETA (EKAIN VALIER)
VALIER, E.
KURENE (JON BARCENA)
BARCENA, J.
18 - 22 Akta
2022/05/07 16:15 5 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE (MARKEL LEJARDI)
LEJARDI, M.
DANAK BAT (IKER LANDA)
LANDA, I.
11 - 22 Akta
Jardunaldia: 3
2022/05/14 16:00 1 MUNGIA DANAK BAT (IKER LANDA)
LANDA, I.
IURRETA (EKAIN VALIER)
VALIER, E.
22 - 6 Akta
2022/05/14 16:30 2 SOPELA KURENE (JON BARCENA) ARKUPE (MARKEL LEJARDI) 13 - 22 Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 DANAK BAT (IKER LANDA) 6 3 3 0 0 66 34
2 ARKUPE (MARKEL LEJARDI) 5 3 2 1 0 55 39
3 KURENE (JON BARCENA) 4 3 1 2 0 52 62
4 IURRETA (EKAIN VALIER) 3 3 0 3 0 28 66
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDEA 3
BIZKAIKO 4TERDIKO TXAPELKETA KADETE KADETE C IZEN EMATEA Multzoa: TALDEA 3
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/04/28 19:00 1 BARAKALDO GURE KIROLA (ASIER SOLAR)
SOLAR , A.
LEA (JAIME ANDRINUA) (Ret.) 22 - 0* Akta
2022/04/30 10:30 1 IURRETA IURRETA (HAITZ ORTIZ DZ) ARKUPE (IORITZ ZABALGOGEASKOA) 22 - 7 Akta
Jardunaldia: 2
2022/05/07 16:15 4 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE (IORITZ ZABALGOGEASKOA)
ZABALGOGEASKOA, I.
GURE KIROLA (ASIER SOLAR)
SOLAR , A.
22 - 19 Akta
2022/05/08 11:00 1 IURRETA IURRETA (HAITZ ORTIZ DZ) LEA (JAIME ANDRINUA) (Ret.) 22 - 0* Akta
Jardunaldia: 3
2022/05/14 10:30 2 BARAKALDO GURE KIROLA (ASIER SOLAR) IURRETA (HAITZ ORTIZ DZ) 7 - 22 Akta
2022/05/15 LEA (JAIME ANDRINUA) (Ret.) ARKUPE (IORITZ ZABALGOGEASKOA) -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 IURRETA (HAITZ ORTIZ DZ) 4 2 2 0 0 44 14
2 ARKUPE (IORITZ ZABALGOGEASKOA) 3 2 1 1 0 29 41
3 GURE KIROLA (ASIER SOLAR) 2 2 0 2 0 26 44
4 LEA (JAIME ANDRINUA) (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDEA 4
BIZKAIKO 4TERDIKO TXAPELKETA KADETE KADETE C IZEN EMATEA Multzoa: TALDEA 4
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/04/29 19:00 2 IURRETA IURRETA (HARITZ SOLAGUREN)
SOLAGUREN, H.
ARKUPE (IKER ETXEBARRIA)
ETXEBARRIA, I.
22 - 1 Akta
2022/04/30 10:30 1 BARAKALDO GURE KIROLA (IÑIGO BERGANTIÑOS)
BERGANTIÑOS, I.
USANSOLO (ENDIKA LOPEZ DE LETONA) (Ret.)
LOPEZ DE LETONA, E.
22 - 3 Akta
Jardunaldia: 2
2022/05/07 16:15 3 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE (IKER ETXEBARRIA)
ETXEBARRIA, I.
GURE KIROLA (IÑIGO BERGANTIÑOS)
BERGANTIÑOS, I.
1 - 22 Akta
2022/05/08 11:00 2 IURRETA IURRETA (HARITZ SOLAGUREN) USANSOLO (ENDIKA LOPEZ DE LETONA) (Ret.) 22 - 0* Akta
Jardunaldia: 3
2022/05/14 10:30 1 BARAKALDO GURE KIROLA (IÑIGO BERGANTIÑOS)
BERGANTIÑOS, I.
IURRETA (HARITZ SOLAGUREN)
SOLAGUREN, H.
22 - 13 Akta
2022/05/15 USANSOLO (ENDIKA LOPEZ DE LETONA) (Ret.) ARKUPE (IKER ETXEBARRIA) 0 - 22 Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 GURE KIROLA (IÑIGO BERGANTIÑOS) 4 2 2 0 0 44 14
2 IURRETA (HARITZ SOLAGUREN) 3 2 1 1 0 35 23
3 ARKUPE (IKER ETXEBARRIA) 2 2 0 2 0 2 44
4 USANSOLO (ENDIKA LOPEZ DE LETONA) (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDEA 5
BIZKAIKO 4TERDIKO TXAPELKETA KADETE KADETE C IZEN EMATEA Multzoa: TALDEA 5
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/05/01 11:00 1 IURRETA IURRETA (IBAI SAN ANTON) ARKUPE (JOEL ACCORENTI) (Ret.)
ACCORENTI, J.
22 - 1 Akta
2022/05/01 18:30 1 SANTURTZI - SERANTES ITSASALDE (EDER DOMINGUEZ)
DOMINGUEZ, E.
LEMOA (EKAI ORTUONDO)
ORTUONDO, E.
5 - 22 Akta
Jardunaldia: 2
2022/05/07 10:00 1 IURRETA IURRETA (IBAI SAN ANTON) LEMOA (EKAI ORTUONDO) 22 - 5 Akta
2022/05/07 16:15 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE (JOEL ACCORENTI) (Ret.) ITSASALDE (EDER DOMINGUEZ) 0* - 22 Akta
Jardunaldia: 3
2022/05/15 ITSASALDE (EDER DOMINGUEZ) IURRETA (IBAI SAN ANTON) 0 - 22 Akta
2022/05/15 17:30 2 LEMOA LEMOA (EKAI ORTUONDO) ARKUPE (JOEL ACCORENTI) (Ret.) 22 - 0* Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 IURRETA (IBAI SAN ANTON) 4 2 2 0 0 44 5
2 LEMOA (EKAI ORTUONDO) 3 2 1 1 0 27 27
3 ITSASALDE (EDER DOMINGUEZ) 1 2 0 2 1 5 44
4 ARKUPE (JOEL ACCORENTI) (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDEA 6
BIZKAIKO 4TERDIKO TXAPELKETA KADETE KADETE C IZEN EMATEA Multzoa: TALDEA 6
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/04/27 19:15 1 SANTURTZI - SERANTES ITSASALDE (JOKIN AVELLANAL)
AVELLANAL, J.
LAGUN ONAK (ARITZ MORALES)
MORALES, A.
22 - 12 Akta
2022/04/29 19:30 1 ARRANKUDIAGA KAMARAKA (URTZI EGUILUZ PÉREZ) ARKUPE (LIER ERCILLA) (Ret.) 22 - 0* Akta
Jardunaldia: 2
2022/05/06 19:30 1 ARRANKUDIAGA KAMARAKA (URTZI EGUILUZ PÉREZ) LAGUN ONAK (ARITZ MORALES) 11 - 22 Akta
2022/05/07 16:15 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE (LIER ERCILLA) (Ret.) ITSASALDE (JOKIN AVELLANAL) 0* - 22 Akta
Jardunaldia: 3
2022/05/14 16:00 1 SANTURTZI - SERANTES ITSASALDE (JOKIN AVELLANAL) KAMARAKA (URTZI EGUILUZ PÉREZ) 8 - 22 Akta
2022/05/15 LAGUN ONAK (ARITZ MORALES) ARKUPE (LIER ERCILLA) (Ret.) -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 KAMARAKA (URTZI EGUILUZ PÉREZ) 3 2 1 1 0 33 30
2 LAGUN ONAK (ARITZ MORALES) 3 2 1 1 0 34 33
3 ITSASALDE (JOKIN AVELLANAL) 3 2 1 1 0 30 34
4 ARKUPE (LIER ERCILLA) (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDEA 7
BIZKAIKO 4TERDIKO TXAPELKETA KADETE KADETE C IZEN EMATEA Multzoa: TALDEA 7
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/04/29 17:30 3 ZEBERIO MANDOIA (ZUHAITZ ECHEVARRIA) LEA (ALEXANDER ANDRINUA) (Ret.) 22 - 0* Akta
2022/04/30 LEMOA (HAIMAR EGAÑA) USANSOLO (ARATZ ETXEBARRIA) (Ret.) 22 - 0 Akta
Jardunaldia: 2
2022/05/07 17:00 3 MUNITIBAR LEA (ALEXANDER ANDRINUA) (Ret.)
ANDRINUA, A.
LEMOA (HAIMAR EGAÑA)
EGAÑA, H.
0* - 22 Akta
2022/05/08 MANDOIA (ZUHAITZ ECHEVARRIA) USANSOLO (ARATZ ETXEBARRIA) (Ret.) 22 - 0 Akta
Jardunaldia: 3
2022/05/15 USANSOLO (ARATZ ETXEBARRIA) (Ret.) LEA (ALEXANDER ANDRINUA) (Ret.) -
2022/05/15 17:30 1 LEMOA LEMOA (HAIMAR EGAÑA)
EGAÑA, H.
MANDOIA (ZUHAITZ ECHEVARRIA) 22 - 4 Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 LEMOA (HAIMAR EGAÑA) 2 1 1 0 0 22 4
2 MANDOIA (ZUHAITZ ECHEVARRIA) 1 1 0 1 0 4 22
3 LEA (ALEXANDER ANDRINUA) (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
4 USANSOLO (ARATZ ETXEBARRIA) (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0