Frontoiak

BIZKAIKO 4TERDIKO TXAPELKETA KADETE

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDEA 1
BIZKAIKO 4TERDIKO TXAPELKETA KADETE KADETE B IZEN EMATEA Multzoa: TALDEA 1
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/04/30 11:00 1 ZORNOTZA - ZELAIETA LAGUN ONAK (LUKEN GOTI) UPO MENDI (UNAI GIL) 22 - 10 Akta
2022/04/30 12:00 1 DIMA TXUMULUXUETA (ETXAHUN OLAZABALAGA) DANOK LAGUNAK (INHAR CORTAZAR) 0* - 22 Akta
Jardunaldia: 2
2022/05/06 19:00 1 DIMA TXUMULUXUETA (ETXAHUN OLAZABALAGA) UPO MENDI (UNAI GIL) 22 - 21 Akta
2022/05/08 11:00 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK (INHAR CORTAZAR)
CORTAZAR, I.
LAGUN ONAK (LUKEN GOTI)
GOTI, L.
22 - 21 Akta
Jardunaldia: 3
2022/05/14 11:00 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI (UNAI GIL) DANOK LAGUNAK (INHAR CORTAZAR) 9 - 22 Akta
2022/05/15 10:30 1 ZORNOTZA - ZELAIETA LAGUN ONAK (LUKEN GOTI)
GOTI, L.
TXUMULUXUETA (ETXAHUN OLAZABALAGA)
OLAZABALAGA, E.
17 - 22 Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 DANOK LAGUNAK (INHAR CORTAZAR) 6 3 3 0 0 66 30
2 TXUMULUXUETA (ETXAHUN OLAZABALAGA) 4 3 2 1 1 44 60
3 LAGUN ONAK (LUKEN GOTI) 4 3 1 2 0 60 54
4 UPO MENDI (UNAI GIL) 3 3 0 3 0 40 66
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDEA 2
BIZKAIKO 4TERDIKO TXAPELKETA KADETE KADETE B IZEN EMATEA Multzoa: TALDEA 2
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/04/29 19:00 1 ISPASTER LEA (UNAX URZELAI) (Ret.) HORI HORI (LUKEN ATUTXA)
ATUTXA, L.
12 - 22 Akta
2022/04/30 16:30 1 ZORNOTZA - ZELAIETA LAGUN ONAK (JON MANDALUNIZ)
MANDALUNIZ, J.
MARKINA (PEIO ARRIZABALAGA) 22 - 3 Akta
Jardunaldia: 2
2022/05/06 18:00 2 ELORRIO HORI HORI (LUKEN ATUTXA)
ATUTXA, L.
LAGUN ONAK (JON MANDALUNIZ)
MANDALUNIZ, J.
22 - 6 Akta
2022/05/06 19:00 1 MUNITIBAR LEA (UNAX URZELAI) (Ret.) MARKINA (PEIO ARRIZABALAGA) 0* - 22 Akta
Jardunaldia: 3
2022/05/12 19:00 1 MARKINA - XEMEIN UNI MARKINA (PEIO ARRIZABALAGA) HORI HORI (LUKEN ATUTXA) 4 - 22 Akta
2022/05/15 10:30 2 ZORNOTZA - ZELAIETA LAGUN ONAK (JON MANDALUNIZ) LEA (UNAX URZELAI) (Ret.) 22 - 0* Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 HORI HORI (LUKEN ATUTXA) 4 2 2 0 0 44 10
2 LAGUN ONAK (JON MANDALUNIZ) 3 2 1 1 0 28 25
3 MARKINA (PEIO ARRIZABALAGA) 2 2 0 2 0 7 44
4 LEA (UNAX URZELAI) (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDEA 3
BIZKAIKO 4TERDIKO TXAPELKETA KADETE KADETE B IZEN EMATEA Multzoa: TALDEA 3
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/04/29 20:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE (OIER MADARIAGA) LAGUN ARTEA (OIER QUIJANO) (Ret.) 22 - 0* Akta
2022/04/30 20:00 2 IURRETA IURRETA (PEIO GURRUTXAGA)
GURRUTXAGA, P.
ADISKIDE (JOSEBA EREÑO)
EREÑO, J.
22 - 2 Akta
Jardunaldia: 2
2022/05/07 16:00 2 IURRETA IURRETA (PEIO GURRUTXAGA) LAGUN ARTEA (OIER QUIJANO) (Ret.) 22 - 0* Akta
2022/05/07 17:00 1 GALDAKAO ADISKIDE (JOSEBA EREÑO) ARKUPE (OIER MADARIAGA) 22 - 10 Akta
Jardunaldia: 3
2022/05/14 ARKUPE (OIER MADARIAGA) IURRETA (PEIO GURRUTXAGA) 0 - 22 Akta
2022/05/15 LAGUN ARTEA (OIER QUIJANO) (Ret.) ADISKIDE (JOSEBA EREÑO) -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 IURRETA (PEIO GURRUTXAGA) 4 2 2 0 0 44 2
2 ADISKIDE (JOSEBA EREÑO) 3 2 1 1 0 24 32
3 ARKUPE (OIER MADARIAGA) 1 2 0 2 1 10 44
4 LAGUN ARTEA (OIER QUIJANO) (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDEA 4
BIZKAIKO 4TERDIKO TXAPELKETA KADETE KADETE B IZEN EMATEA Multzoa: TALDEA 4
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/04/29 19:00 1 ZEANURI JOKO ALAI (IGOR EGILIOR) LAGUN ONAK (BEÑAT OTXANDIO) 22 - 6 Akta
2022/04/30 13:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA (JULEN ORDOÑEZ) ADISKIDE (ARITZ OJEDA) 19 - 22 Akta
Jardunaldia: 2
2022/05/06 18:15 1 GALDAKAO ADISKIDE (ARITZ OJEDA)
OJEDA, A.
JOKO ALAI (IGOR EGILIOR)
EGILIOR, I.
6 - 22 Akta
2022/05/08 10:00 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA (JULEN ORDOÑEZ)
ORDOÑEZ, J.
LAGUN ONAK (BEÑAT OTXANDIO)
OTXANDIO, B.
22 - 13 Akta
Jardunaldia: 3
2022/05/14 16:30 1 ZORNOTZA - ZELAIETA LAGUN ONAK (BEÑAT OTXANDIO) ADISKIDE (ARITZ OJEDA) 22 - 11 Akta
2022/05/15 17:00 1 ZEANURI JOKO ALAI (IGOR EGILIOR) LAGUN ARTEA (JULEN ORDOÑEZ) 22 - 0* Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 JOKO ALAI (IGOR EGILIOR) 6 3 3 0 0 66 12
2 LAGUN ONAK (BEÑAT OTXANDIO) 4 3 1 2 0 41 55
3 ADISKIDE (ARITZ OJEDA) 4 3 1 2 0 39 63
4 LAGUN ARTEA (JULEN ORDOÑEZ) 3 3 1 2 1 41 57
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDEA 5
BIZKAIKO 4TERDIKO TXAPELKETA KADETE KADETE B IZEN EMATEA Multzoa: TALDEA 5
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/04/29 19:00 1 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO (LIHER NOGEIRAS) (Ret.) MARKINA (AMETS ALVAREZ) 13 - 22 Akta
2022/04/29 19:30 1 PORTUGALETE IZARRA (MIKEL LIZARBE) ARKUPE (AIMAR URZAA) 22 - 0* Akta
Jardunaldia: 2
2022/05/06 20:30 1 PORTUGALETE IZARRA (MIKEL LIZARBE)
LIZARBE, M.
MARKINA (AMETS ALVAREZ)
ALVAREZ , A.
17 - 22 Akta
2022/05/07 16:15 6 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE (AIMAR URZAA) DURANGO (LIHER NOGEIRAS) (Ret.) 22 - 0* Akta
Jardunaldia: 3
2022/05/13 19:00 1 MAÑARIA DURANGO (LIHER NOGEIRAS) (Ret.) IZARRA (MIKEL LIZARBE) 0* - 22 Akta
2022/05/14 16:00 1 ETXEBARRIA MARKINA (AMETS ALVAREZ) ARKUPE (AIMAR URZAA) 22 - 6 Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 MARKINA (AMETS ALVAREZ) 4 2 2 0 0 44 23
2 IZARRA (MIKEL LIZARBE) 3 2 1 1 0 39 22
3 ARKUPE (AIMAR URZAA) 1 2 0 2 1 6 44
4 DURANGO (LIHER NOGEIRAS) (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDEA 6
BIZKAIKO 4TERDIKO TXAPELKETA KADETE KADETE B IZEN EMATEA Multzoa: TALDEA 6
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/04/30 LAGUN ONAK (IORITZ ZALLOETXEBARRIA) (Ret.) DURANGO (JON GERRIKABEITIA) 0 - 22 Akta
2022/05/02 19:00 1 PORTUGALETE IZARRA (HUGO PUERTO) ARKUPE (PELLO ARRARTE)
ARRARTE, P.
21 - 22 Akta
Jardunaldia: 2
2022/05/05 20:02 1 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO (JON GERRIKABEITIA) IZARRA (HUGO PUERTO) 22 - 0* Akta
2022/05/08 LAGUN ONAK (IORITZ ZALLOETXEBARRIA) (Ret.) ARKUPE (PELLO ARRARTE) 0 - 22 Akta
Jardunaldia: 3
2022/05/14 11:15 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE (PELLO ARRARTE)
ARRARTE, P.
DURANGO (JON GERRIKABEITIA)
GERRIKABEITIA, J.
12 - 22 Akta
2022/05/15 IZARRA (HUGO PUERTO) LAGUN ONAK (IORITZ ZALLOETXEBARRIA) (Ret.) -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 DURANGO (JON GERRIKABEITIA) 4 2 2 0 0 44 12
2 ARKUPE (PELLO ARRARTE) 3 2 1 1 0 34 43
3 IZARRA (HUGO PUERTO) 1 2 0 2 1 21 44
4 LAGUN ONAK (IORITZ ZALLOETXEBARRIA) (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDEA 7
BIZKAIKO 4TERDIKO TXAPELKETA KADETE KADETE B IZEN EMATEA Multzoa: TALDEA 7
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/04/30 10:30 2 IURRETA IURRETA (ADUR ALDEA)
ALDEA, A.
UPO MENDI (AIMAR GOMEZ)
GOMEZ, A.
22 - 9 Akta
2022/04/30 17:30 1 MARKINA - XEMEIN UNI MARKINA (ANER ARRIOLA)
ARRIOLA, A.
ARKUPE (EKAIN PEREA)
PEREA, E.
16 - 22 Akta
Jardunaldia: 2
2022/05/06 19:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE (EKAIN PEREA)
PEREA, E.
IURRETA (ADUR ALDEA)
ALDEA, A.
10 - 22 Akta
2022/05/07 16:30 1 MARKINA - XEMEIN UNI MARKINA (ANER ARRIOLA) UPO MENDI (AIMAR GOMEZ) 2 - 22 Akta
Jardunaldia: 3
2022/05/11 18:30 1 IURRETA IURRETA (ADUR ALDEA)
ALDEA, A.
MARKINA (ANER ARRIOLA)
ARRIOLA, A.
22 - 8 Akta
2022/05/11 UPO MENDI (AIMAR GOMEZ) ARKUPE (EKAIN PEREA) 22 - 0 Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 IURRETA (ADUR ALDEA) 6 3 3 0 0 66 27
2 UPO MENDI (AIMAR GOMEZ) 5 3 2 1 0 53 24
3 ARKUPE (EKAIN PEREA) 3 3 1 2 1 32 60
4 MARKINA (ANER ARRIOLA) 3 3 0 3 0 26 66
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDEA 8
BIZKAIKO 4TERDIKO TXAPELKETA KADETE KADETE B IZEN EMATEA Multzoa: TALDEA 8
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/04/28 18:00 1 GETXO ANDRA MARI GETXO (IÑAKI CHAMIZO) (Ret.)
CHAMIZO , I.
UPO MENDI (DORKAITZ MEABE)
MEABE , D.
4 - 22 Akta
2022/04/29 16:30 4 ELORRIO HORI HORI (ARITZ AGIRRESAROBE)
AGIRRESAROBE, A.
ARKUPE (JOANES ARGARATE)
ARGARATE, J.
22 - 4 Akta
Jardunaldia: 2
2022/05/06 18:00 1 ELORRIO HORI HORI (ARITZ AGIRRESAROBE)
AGIRRESAROBE, A.
UPO MENDI (DORKAITZ MEABE)
MEABE , D.
22 - 14 Akta
2022/05/06 19:00 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE (JOANES ARGARATE) GETXO (IÑAKI CHAMIZO) (Ret.) 22 - 0* Akta
Jardunaldia: 3
2022/05/14 11:00 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI (DORKAITZ MEABE) ARKUPE (JOANES ARGARATE) 22 - 4 Akta
2022/05/15 GETXO (IÑAKI CHAMIZO) (Ret.) HORI HORI (ARITZ AGIRRESAROBE) 0 - 22 Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 HORI HORI (ARITZ AGIRRESAROBE) 4 2 2 0 0 44 18
2 UPO MENDI (DORKAITZ MEABE) 3 2 1 1 0 36 26
3 ARKUPE (JOANES ARGARATE) 2 2 0 2 0 8 44
4 GETXO (IÑAKI CHAMIZO) (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0