Frontoiak

BIZKAIKO 4TERDIKO TXAPELKETA KADETE

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDEA 1
BIZKAIKO 4TERDIKO TXAPELKETA KADETE KADETE A IZEN EMATEA Multzoa: TALDEA 1
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/05/01 OLARRETA (EÑAUT ORTIZ) LAGUN ONAK (IBAI ARROITAJAUREGI) 22 - 0 Akta
2022/05/01 MARKINA (MIKEL EGURROLA) Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/05/07 17:30 1 ZORNOTZA - ZELAIETA LAGUN ONAK (IBAI ARROITAJAUREGI)
ARROITAJAUREGI, I.
MARKINA (MIKEL EGURROLA) 20 - 22 Akta
2022/05/08 OLARRETA (EÑAUT ORTIZ) Atsedena -
Jardunaldia: 3
2022/05/13 18:30 2 LEKEITIO SANTI BROUARD FRONTOIA MARKINA (MIKEL EGURROLA) OLARRETA (EÑAUT ORTIZ) 22 - 4 Akta
2022/05/15 Atsedena LAGUN ONAK (IBAI ARROITAJAUREGI) -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 MARKINA (MIKEL EGURROLA) 4 2 2 0 0 44 24
2 OLARRETA (EÑAUT ORTIZ) 3 2 1 1 0 26 22
3 LAGUN ONAK (IBAI ARROITAJAUREGI) 1 2 0 2 1 20 44
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDEA 2
BIZKAIKO 4TERDIKO TXAPELKETA KADETE KADETE A IZEN EMATEA Multzoa: TALDEA 2
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/04/30 16:30 2 ZORNOTZA - ZELAIETA LAGUN ONAK (BEÑAT OREGI) ARKUPE (PERU UGALDE) 22 - 11 Akta
2022/05/01 KURENE (UNAX RAMIREZ) Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/05/06 19:00 4 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE (PERU UGALDE)
UGALDE, P.
KURENE (UNAX RAMIREZ)
RAMIREZ, U.
11 - 22 Akta
2022/05/08 LAGUN ONAK (BEÑAT OREGI) Atsedena -
Jardunaldia: 3
2022/05/13 20:15 1 SOPELA KURENE (UNAX RAMIREZ) LAGUN ONAK (BEÑAT OREGI) 22 - 8 Akta
2022/05/15 Atsedena ARKUPE (PERU UGALDE) -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 KURENE (UNAX RAMIREZ) 4 2 2 0 0 44 19
2 LAGUN ONAK (BEÑAT OREGI) 3 2 1 1 0 30 33
3 ARKUPE (PERU UGALDE) 2 2 0 2 0 22 44
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDEA 3
BIZKAIKO 4TERDIKO TXAPELKETA KADETE KADETE A IZEN EMATEA Multzoa: TALDEA 3
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/04/29 18:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA (IZEI SARATXU)
SARATXU, I.
LAGUN ONAK (UNAI DIAZ) 22 - 11 Akta
2022/04/30 12:00 2 DIMA TXUMULUXUETA (IKER REKALDE) ARKUPE (ENDIKA LOPEZ) 22 - 15 Akta
Jardunaldia: 2
2022/05/06 19:00 2 DIMA TXUMULUXUETA (IKER REKALDE) LAGUN ONAK (UNAI DIAZ) 22 - 0* Akta
2022/05/06 19:00 3 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE (ENDIKA LOPEZ)
LOPEZ, E.
OLARRETA (IZEI SARATXU)
SARATXU, I.
11 - 22 Akta
Jardunaldia: 3
2022/05/11 19:30 1 DIMA OLARRETA (IZEI SARATXU)
SARATXU, I.
TXUMULUXUETA (IKER REKALDE)
REKALDE, I.
11 - 22 Akta
2022/05/14 16:30 2 ZORNOTZA - ZELAIETA LAGUN ONAK (UNAI DIAZ) ARKUPE (ENDIKA LOPEZ) 3 - 22 Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 TXUMULUXUETA (IKER REKALDE) 6 3 3 0 0 66 26
2 OLARRETA (IZEI SARATXU) 5 3 2 1 0 55 44
3 ARKUPE (ENDIKA LOPEZ) 4 3 1 2 0 48 47
4 LAGUN ONAK (UNAI DIAZ) 2 3 0 3 1 14 66
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDEA 4
BIZKAIKO 4TERDIKO TXAPELKETA KADETE KADETE A IZEN EMATEA Multzoa: TALDEA 4
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2022/04/30 20:00 1 IURRETA IURRETA (LIHER ORTIZ DZ)
ORTIZ DE ZARATE, L.
LAGUN ONAK (GORKA BEREZIARTUA)
BERECIARTUA, G.
6 - 22 Akta
2022/05/01 UPO MENDI (OIER ELORZ) Atsedena -
Jardunaldia: 2
2022/05/06 19:30 1 DIMA LAGUN ONAK (GORKA BEREZIARTUA) UPO MENDI (OIER ELORZ) 10 - 22 Akta
2022/05/08 IURRETA (LIHER ORTIZ DZ) Atsedena -
Jardunaldia: 3
2022/05/11 19:00 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI (OIER ELORZ) IURRETA (LIHER ORTIZ DZ) 22 - 12 Akta
2022/05/15 Atsedena LAGUN ONAK (GORKA BEREZIARTUA) -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 UPO MENDI (OIER ELORZ) 4 2 2 0 0 44 22
2 LAGUN ONAK (GORKA BEREZIARTUA) 3 2 1 1 0 32 28
3 IURRETA (LIHER ORTIZ DZ) 2 2 0 2 0 18 44