Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1 TALDEA Egutegia inprimatuKlasifikazioa Multzoa 2 TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA GIZONEZKO NAGUSI 1º LIGAXKA Multzoa: 1 TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza
Jardunaldia: 1
2021/09/09 18:30 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA A LAGUN ARTEA C 35 - 27
2021/09/10 18:30 2 ARMINTZA ARMINTZA A ARTEPE A 35 - 20
2021/09/10 18:30 2 SOPELA KURENE B ZIERBENA A 19 - 35
Jardunaldia: 2
2021/09/15 21:15 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE A KURENE B -
2021/09/18 12:30 1 ZIERBENA ZIERBENA A LAGUN ARTEA A 35 - 27
2021/09/19 10:00 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA C ARMINTZA A -
Jardunaldia: 3
2021/09/26 KURENE B ARMINTZA A -
2021/09/26 LAGUN ARTEA A ARTEPE A -
2021/09/26 ZIERBENA A LAGUN ARTEA C -
Jardunaldia: 4
2021/10/03 ARMINTZA A LAGUN ARTEA A -
2021/10/03 ARTEPE A ZIERBENA A -
2021/10/03 KURENE B LAGUN ARTEA C -
Jardunaldia: 5
2021/10/10 LAGUN ARTEA C ARTEPE A -
2021/10/10 LAGUN ARTEA A KURENE B -
2021/10/10 ZIERBENA A ARMINTZA A -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 ZIERBENA A 4 2 2 0 0 70 46
2 LAGUN ARTEA A 3 2 1 1 0 62 62
3 ARMINTZA A 2 1 1 0 0 35 20
4 LAGUN ARTEA C 1 1 0 1 0 27 35
5 ARTEPE A 1 1 0 1 0 20 35
6 KURENE B 1 1 0 1 0 19 35
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA GIZONEZKO NAGUSI 1º LIGAXKA Multzoa: 2 TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza
Jardunaldia: 1
2021/09/10 18:30 1 SOPELA KURENE A KURENE D 32 - 35
2021/09/10 18:30 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA B DANAK BAT 34 - 35
2021/09/11 19:30 1 ARMINTZA ARMINTZA B ARTEPE B 35 - 29
Jardunaldia: 2
2021/09/17 18:30 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE B KURENE A -
2021/09/17 18:30 1 SOPELA KURENE D LAGUN ARTEA B -
2021/09/17 21:15 1 MUNGIA DANAK BAT ARMINTZA B 35 - 30
Jardunaldia: 3
2021/09/24 21:15 1 MUNGIA DANAK BAT ARTEPE B -
2021/09/26 ARMINTZA B KURENE D -
2021/09/26 LAGUN ARTEA B KURENE A -
Jardunaldia: 4
2021/10/03 KURENE A ARMINTZA B -
2021/10/03 KURENE D DANAK BAT -
2021/10/03 LAGUN ARTEA B ARTEPE B -
Jardunaldia: 5
2021/10/09 16:00 3 MUNGIA DANAK BAT KURENE A -
2021/10/10 ARMINTZA B LAGUN ARTEA B -
2021/10/10 ARTEPE B KURENE D -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 DANAK BAT 4 2 2 0 0 70 64
2 ARMINTZA B 3 2 1 1 0 65 64
3 KURENE D 2 1 1 0 0 35 32
4 LAGUN ARTEA B 1 1 0 1 0 34 35
5 KURENE A 1 1 0 1 0 32 35
6 ARTEPE B 1 1 0 1 0 29 35