Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1 TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA GIZONEZKO NAGUSI 2º LIGAXKA Multzoa: 1 TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/09/09 18:00 4 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN A KURENE B 22 - 35 Akta
2021/09/10 19:00 2 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA F
GARCIA, E.
RODRIGUEZ , I.
LAGUN ARTEA B
PIÑON, K.
MALDONADO, F.
20 - 35 Akta
2021/09/10 20:30 1 ZIERBENA ZIERBENA B
GONZALEZ, I.
SANTISTEBAN, A.
DANAK BAT 2
PLAZA, I.
ITURREGI, A.
35 - 27 Akta
Jardunaldia: 2
2021/09/17 21:15 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT 2
PLAZA, I.
IMATZ, I.
IRTXAN A
VEGAS, S.
PALACIOS, J.
35 - 17 Akta
2021/09/18 11:00 1 SOPELA KURENE B
RODRIGUEZ, A.
MURO, J.
OLARRETA F
GARCIA, E.
RODRIGUEZ , I.
35 - 18 Akta
2021/09/19 17:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA B
PIÑON, K.
MALDONADO, F.
ZIERBENA B
GONZALEZ, I.
SANTISTEBAN, A.
35 - 18 Akta
Jardunaldia: 3
2021/09/21 20:00 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA B
MALDONADO, F.
PIÑON, K.
DANAK BAT 2
IMATZ, I.
PLAZA, I.
35 - 21 Akta
2021/09/24 18:00 2 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA F
GARCIA, E.
RODRIGUEZ , I.
IRTXAN A
VEGAS, S.
PALACIOS, J.
32 - 35 Akta
2021/09/24 18:00 3 ZIERBENA ZIERBENA B
GONZALEZ, I.
SANTISTEBAN, A.
KURENE B
RODRIGUEZ, A.
MURO, J.
32 - 35 Akta
Jardunaldia: 4
2021/10/01 18:00 4 SOPELA KURENE B
RODRIGUEZ, A.
MURO, J.
LAGUN ARTEA B
PIÑON, K.
MALDONADO, F.
35 - 30 Akta
2021/10/02 10:00 3 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN A
VEGAS, S.
PALACIOS, J.
ZIERBENA B
GONZALEZ, I.
SANTISTEBAN, A.
35 - 26 Akta
2021/10/02 11:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA F
GARCIA, E.
RODRIGUEZ , I.
DANAK BAT 2
IMATZ, I.
ITURREGI, A.
35 - 14 Akta
Jardunaldia: 5
2021/10/06 19:15 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA B
TORRE, J.
PIÑON, K.
IRTXAN A
VEGAS, S.
PALACIOS, J.
22 - 35 Akta
2021/10/08 19:15 3 ZIERBENA ZIERBENA B
GONZALEZ, I.
SANTISTEBAN, A.
OLARRETA F
GARCIA, E.
CAMARA, J.
35 - 31 Akta
2021/10/09 16:00 4 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT 2
ZARRAGA, J.
PLAZA, I.
KURENE B
ANTOLIN, J.
MURO, J.
28 - 35 Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 KURENE B 10 5 5 0 0 175 130
2 IRTXAN A 8 5 3 2 0 144 150
3 LAGUN ARTEA B 8 5 3 2 0 157 129
4 ZIERBENA B 7 5 2 3 0 146 163
5 OLARRETA F 6 5 1 4 0 136 154
6 DANAK BAT 2 6 5 1 4 0 125 157
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2 TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA GIZONEZKO NAGUSI 2º LIGAXKA Multzoa: 2 TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/09/09 18:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN C IRTXAN B 20 - 35 Akta
2021/09/11 10:30 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT 1
GOIRIZELAIA, I.
PEREZ, A.
ARMINTZA
WHYNACHT, I.
ARANA, I.
20 - 35 Akta
2021/09/12 15:45 1 SOPELA KURENE A
MURCIA, A.
DEL MORAL, U.
LAGUN ARTEA A
DE ARROITA, B.
DE ARROITA, L.
35 - 13 Akta
Jardunaldia: 2
2021/09/16 20:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA LAGUN ARTEA A
DE ARROITA, L.
DE ARROITA, B.
DANAK BAT 1
GOIRIZELAIA, I.
PEREZ, A.
35 - 33 Akta
2021/09/17 19:00 2 ARMINTZA ARMINTZA
MADARIAGA, J.
ARANA, I.
IRTXAN C
BARBIER, I.
EGURBIDE, P.
35 - 17
2021/09/19 11:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN B
BILBAO, J.
BILBAO, A.
KURENE A
MURCIA, A.
DEL MORAL, U.
26 - 35 Akta
Jardunaldia: 3
2021/09/24 19:00 3 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA A
DE ARROITA, B.
DE ARROITA, L.
ARMINTZA
BUSTINDUI, J.
ARANA, I.
35 - 34 Akta
2021/09/25 10:00 3 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT 1
URRUTIA, A.
PEREZ, A.
IRTXAN B
BILBAO, A.
BILBAO, J.
35 - 34 Akta
2021/09/25 11:00 4 SOPELA KURENE A
MURCIA, A.
DEL MORAL, U.
IRTXAN C
EGURBIDE, P.
BARBIER, I.
35 - 17 Akta
Jardunaldia: 4
2021/09/29 19:30 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN B
BILBAO, J.
BILBAO, A.
LAGUN ARTEA A
DE ARROITA, B.
DE ARROITA, L.
35 - 16 Akta
2021/09/30 18:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN C
EGURBIDE, P.
BARBIER, I.
DANAK BAT 1
GOIRIZELAIA, I.
PEREZ, A.
35 - 24 Akta
2021/10/03 12:00 1 SOPELA KURENE A
MURCIA, A.
DEL MORAL, U.
ARMINTZA
ORUETA, I.
ARANA, I.
35 - 30 Akta
Jardunaldia: 5
2021/10/06 19:15 3 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA A
DE ARROITA, L.
DE ARROITA, B.
IRTXAN C
BARBIER, I.
EGURBIDE, P.
27 - 35 Akta
2021/10/08 18:30 2 ARMINTZA ARMINTZA
BUSTINDUI, J.
ARANA, I.
IRTXAN B
BILBAO, J.
BILBAO, A.
35 - 26 Akta
2021/10/09 16:00 3 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT 1
GOIRIZELAIA, I.
PEREZ, A.
KURENE A
ACEBRON, D.
MOLINA, O.
35 - 16 Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 KURENE A 9 5 4 1 0 156 121
2 ARMINTZA 8 5 3 2 0 169 133
3 IRTXAN B 7 5 2 3 0 156 141
4 IRTXAN C 7 5 2 3 0 124 156
5 LAGUN ARTEA A 7 5 2 3 0 126 172
6 DANAK BAT 1 7 5 2 3 0 147 155