Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1 TALDEA Egutegia inprimatuKlasifikazioa Multzoa 2 TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA GIZONEZKO NAGUSI 2º LIGAXKA Multzoa: 1 TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza
Jardunaldia: 1
2021/09/09 18:00 4 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN A KURENE B 22 - 35
2021/09/10 19:00 2 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA F LAGUN ARTEA B -
2021/09/10 20:30 1 ZIERBENA ZIERBENA B DANAK BAT 2 35 - 27
Jardunaldia: 2
2021/09/17 21:15 2 MUNGIA DANAK BAT 2 IRTXAN A 35 - 17
2021/09/18 11:00 1 SOPELA KURENE B OLARRETA F -
2021/09/19 17:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA B ZIERBENA B -
Jardunaldia: 3
2021/09/26 LAGUN ARTEA B DANAK BAT 2 -
2021/09/26 OLARRETA F IRTXAN A -
2021/09/26 ZIERBENA B KURENE B -
Jardunaldia: 4
2021/10/03 IRTXAN A ZIERBENA B -
2021/10/03 KURENE B LAGUN ARTEA B -
2021/10/03 OLARRETA F DANAK BAT 2 -
Jardunaldia: 5
2021/10/09 16:00 5 MUNGIA DANAK BAT 2 KURENE B -
2021/10/10 LAGUN ARTEA B IRTXAN A -
2021/10/10 ZIERBENA B OLARRETA F -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 DANAK BAT 2 3 2 1 1 0 62 52
2 KURENE B 2 1 1 0 0 35 22
3 IRTXAN A 2 2 0 2 0 39 70
4 ZIERBENA B 2 1 1 0 0 35 27
5 OLARRETA F 0 0 0 0 0 0 0
6 LAGUN ARTEA B 0 0 0 0 0 0 0
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA GIZONEZKO NAGUSI 2º LIGAXKA Multzoa: 2 TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza
Jardunaldia: 1
2021/09/09 18:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN C IRTXAN B 20 - 35
2021/09/11 10:30 2 MUNGIA DANAK BAT 1 ARMINTZA 20 - 35
2021/09/12 15:45 1 SOPELA KURENE A LAGUN ARTEA A 35 - 13
Jardunaldia: 2
2021/09/16 20:30 1 MUNGIA LAGUN ARTEA A DANAK BAT 1 35 - 33
2021/09/17 19:00 2 ARMINTZA ARMINTZA IRTXAN C -
2021/09/19 11:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN B KURENE A 26 - 35
Jardunaldia: 3
2021/09/25 10:00 3 MUNGIA DANAK BAT 1 IRTXAN B -
2021/09/26 KURENE A IRTXAN C -
2021/09/26 LAGUN ARTEA A ARMINTZA -
Jardunaldia: 4
2021/10/03 IRTXAN C DANAK BAT 1 -
2021/10/03 IRTXAN B LAGUN ARTEA A -
2021/10/03 KURENE A ARMINTZA -
Jardunaldia: 5
2021/10/09 16:00 4 MUNGIA DANAK BAT 1 KURENE A -
2021/10/10 ARMINTZA IRTXAN B -
2021/10/10 LAGUN ARTEA A IRTXAN C -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 KURENE A 4 2 2 0 0 70 39
2 IRTXAN B 3 2 1 1 0 61 55
3 LAGUN ARTEA A 3 2 1 1 0 48 68
4 ARMINTZA 2 1 1 0 0 35 20
5 DANAK BAT 1 2 2 0 2 0 53 70
6 IRTXAN C 1 1 0 1 0 20 35