Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1 TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA GIZONEZKO NAGUSI 3º LIGAXKA Multzoa: 1 TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/09/09 21:30 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN I IRTXAN H 19 - 35 Akta
2021/09/10 18:30 2 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE A
LOPEZ, I.
SARRIA, M.
GAZTE-ZARRAK
LOPEZ, A.
35 - 13 Akta
2021/09/11 17:30 2 SONDIKA - GORONDA BEKO KIROLDEGIA BETI GALDU A
POBLACION, M.
GARCIA-CARDENAL, V.
ARMINTZA C
GASCON, A.
ALVAREZ, I.
35 - 27 Akta
GETXO B Descanso -
Jardunaldia: 2
2021/09/14 19:00 1 ZALLA - MIMETIZ GAZTE-ZARRAK
LOPEZ, A.
AZKONA, R.
BETI GALDU A
POBLACION, M.
GARCIA-CARDENAL, V.
24 - 35 Akta
2021/09/15 19:00 1 ARMINTZA ARMINTZA C
GASCON, A.
ALVAREZ, I.
GETXO B
BETANZOS, E.
KALZAKORTA, L.
35 - 15
2021/09/15 20:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN H
PONCE, F.
LOPE, I.
ARTEPE A
LOPEZ, I.
SARRIA, M.
21 - 35 Akta
Descanso IRTXAN I -
Jardunaldia: 3
2021/09/17 18:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN I
URRUTIA, J.
RODRIGUEZ, A.
ARMINTZA C
ALVAREZ, I.
GASCON, A.
27 - 35 Akta
2021/09/17 18:00 2 GETXO - ANDRA MARI GETXO B
BETANZOS, E.
KALZAKORTA, L.
BETI GALDU A
POBLACION, M.
GARCIA-CARDENAL, V.
32 - 35 Akta
2021/09/17 18:00 3 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN H
PONCE, F.
LOPE, I.
GAZTE-ZARRAK
LOPEZ, A.
GARCIA, P.
35 - 17 Akta
ARTEPE A Descanso -
Jardunaldia: 4
2021/09/23 19:00 2 SONDIKA - GORONDA BEKO KIROLDEGIA BETI GALDU A
POBLACION, M.
GARCIA-CARDENAL, V.
IRTXAN I
ATXA, G.
URRUTIA, J.
35 - 19 Akta
2021/09/24 19:15 1 ARMINTZA ARMINTZA C
ALVAREZ, I.
GASCON, A.
ARTEPE A
LOPEZ, I.
SARRIA, M.
35 - 34
2021/09/25 11:30 1 ZALLA - MIMETIZ GAZTE-ZARRAK
LOPEZ, A.
GARCIA, P.
GETXO B
KALZAKORTA, L.
BETANZOS, E.
23 - 35 Akta
Descanso IRTXAN H -
Jardunaldia: 5
2021/09/30 18:00 2 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN I
URRUTIA, J.
ATXA, G.
GETXO B
GARCIA, J.
BETANZOS, E.
35 - 26 Akta
2021/10/01 19:00 2 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN H
PONCE, F.
LOPE, I.
ARMINTZA C
ALVAREZ, I.
GASCON, A.
35 - 32 Akta
2021/10/03 10:00 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE A
SARRIA, I.
SARRIA, M.
BETI GALDU A
POBLACION, M.
GARCIA-CARDENAL, V.
35 - 18 Akta
Descanso GAZTE-ZARRAK -
Jardunaldia: 6
2021/10/08 18:30 2 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA GETXO B
BETANZOS, E.
KALZAKORTA, L.
ARTEPE A
LOPEZ, I.
SARRIA, M.
23 - 35 Akta
2021/10/08 19:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN I
URRUTIA, J.
ATXA, G.
GAZTE-ZARRAK
LOPEZ, A.
GARCIA, P.
35 - 23 Akta
2021/10/09 17:30 1 SONDIKA - GORONDA BEKO KIROLDEGIA BETI GALDU A
POBLACION, M.
ALCIBAR, U.
IRTXAN H
PONCE, F.
LOPE, I.
35 - 24 Akta
ARMINTZA C Descanso -
Jardunaldia: 7
2021/10/12 12:00 1 ZALLA - MIMETIZ GAZTE-ZARRAK
GARCIA, P.
LOPEZ, A.
ARMINTZA C
GASCON, A.
ALVAREZ, I.
34 - 35 Akta
2021/10/13 19:15 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE A
LOPEZ, I.
SARRIA, M.
IRTXAN I
URRUTIA, J.
ATXA, G.
35 - 15 Akta
2021/10/13 21:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN H GETXO B 35 - 31 Akta
Descanso BETI GALDU A -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 ARTEPE A 11 6 5 1 0 209 125
2 BETI GALDU A 11 6 5 1 0 193 161
3 IRTXAN H 10 6 4 2 0 185 169
4 ARMINTZA C 10 6 4 2 0 199 180
5 IRTXAN I 8 6 2 4 0 150 189
6 GETXO B 7 6 1 5 0 162 198
7 GAZTE-ZARRAK 6 6 0 6 0 134 210
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2 TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA GIZONEZKO NAGUSI 3º LIGAXKA Multzoa: 2 TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/09/10 18:00 3 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN J
LUSARRETA, J.
RIOS, P.
BETI GALDU C
LATORRE, G.
ALBERDI, J.
15 - 35 Akta
2021/09/10 19:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA U
MARTIJA, O.
MORENO, U.
ZALLA B
PEREZ, G.
URKIJO, J.
7 - 35 Akta
2021/09/11 10:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT 1
BASTERRA, M.
HERRERO, J.
KURENE B
NAFARRETE, G.
GOIKOETXEA, L.
35 - 34 Akta
Jardunaldia: 2
2021/09/16 19:45 1 SONDIKA - GORONDA BEKO KIROLDEGIA BETI GALDU C
ALBERDI, J.
LATORRE, G.
OLARRETA U
MORENO, U.
ORTUZAR, A.
35 - 21 Akta
2021/09/18 11:00 3 SOPELA KURENE B
NAFARRETE, G.
GOIKOETXEA, L.
IRTXAN J
RIOS, P.
LUSARRETA, J.
35 - 13 Akta
2021/09/18 11:00 3 ZALLA - MIMETIZ ZALLA B
PEREZ, G.
URKIJO, J.
DANAK BAT 1
ALAYO, X.
ZARRAGA, J.
35 - 14 Akta
Jardunaldia: 3
2021/09/24 18:00 3 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA U
ORTUZAR, A.
MORENO, U.
IRTXAN J
LUSARRETA, J.
RIOS, P.
35 - 22 Akta
2021/09/25 12:00 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA B
URKIJO, J.
PEREZ, G.
KURENE B
NAFARRETE, G.
GOIKOETXEA, L.
35 - 24 Akta
2021/09/25 17:00 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT 1
URLEZAGA, U.
GARCIA, J.
BETI GALDU C
ALBERDI, J.
LATORRE, G.
17 - 35 Akta
Jardunaldia: 4
2021/09/30 18:00 3 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN J
RIOS, P.
LUSARRETA, J.
DANAK BAT 1
ALAYO, X.
HERRERO, J.
25 - 35 Akta
2021/10/02 18:00 1 SONDIKA - GORONDA BEKO KIROLDEGIA BETI GALDU C
ALBERDI, J.
LATORRE, G.
ZALLA B
PEREZ, G.
URKIJO, J.
32 - 35 Akta
2021/10/03 17:00 2 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA U
MARTIJA, O.
MORENO, U.
KURENE B
GOIKOETXEA, L.
MOLINA, O.
33 - 35 Akta
Jardunaldia: 5
2021/10/08 19:00 2 SOPELA KURENE B
NAFARRETE, G.
GOIKOETXEA, L.
BETI GALDU C
ALBERDI, J.
GARMA, I.
18 - 35 Akta
2021/10/09 12:00 2 ZALLA - MIMETIZ ZALLA B
URKIJO, J.
PEREZ, G.
IRTXAN J
RIOS, P.
LUSARRETA, J.
35 - 16 Akta
2021/10/09 DANAK BAT 1 OLARRETA U 35 - 0 Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 ZALLA B 10 5 5 0 0 175 93
2 BETI GALDU C 9 5 4 1 0 172 106
3 DANAK BAT 1 8 5 3 2 0 136 129
4 KURENE B 7 5 2 3 0 146 151
5 OLARRETA U 5 5 1 4 1 96 162
6 IRTXAN J 5 5 0 5 0 91 175
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 3 TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA GIZONEZKO NAGUSI 3º LIGAXKA Multzoa: 3 TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/09/09 19:15 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA E
SIERRA, M.
ZUBIETA, G.
IRTXAN G
ASTIGARRAGA, J.
GARCIA, J.
35 - 23 Akta
2021/09/10 18:30 1 ARMINTZA ARMINTZA E
RICO, A.
VILDOSOLA, G.
ZIERBENA C
CABALLERO, D.
PLAZA, A.
35 - 34 Akta
2021/09/10 18:30 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE B
ORMAETXE, I.
GARCIA, D.
ALAITASUNA 1
URIARTE, M.
ELGEZABAL, B.
35 - 16 Akta
Jardunaldia: 2
2021/09/16 22:00 1 ZIERBENA ZIERBENA C
PLAZA, A.
CABALLERO, D.
ARTEPE B
GARCIA, D.
ORMAETXE, I.
32 - 35 Akta
2021/09/17 18:00 2 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN G
ASTIGARRAGA, J.
GARCIA, J.
ARMINTZA E
WHYNACHT, I.
VILDOSOLA, G.
21 - 35 Akta
2021/09/18 11:30 2 BAKIO ALAITASUNA 1
URIARTE, M.
ELGEZABAL, B.
ZALLA E
ZUBIETA, G.
SIERRA, M.
22 - 35 Akta
Jardunaldia: 3
2021/09/21 18:45 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA E
SIERRA, M.
ZUBIETA, G.
ARTEPE B
GARCIA, D.
ORMAETXE, I.
27 - 35 Akta
2021/09/24 18:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN G
ASTIGARRAGA, J.
GARCIA, J.
ZIERBENA C
CABALLERO, D.
BELDARRAIN, J.
35 - 33 Akta
2021/09/26 18:45 1 ARMINTZA ARMINTZA E
RICO, A.
WHYNACHT, I.
ALAITASUNA 1
ELGEZABAL, B.
URIARTE, M.
35 - 28
Jardunaldia: 4
2021/09/30 19:00 1 BAKIO ALAITASUNA 1
ELGEZABAL, B.
URIARTE, M.
IRTXAN G
ASIN, J.
GARCIA, J.
35 - 17 Akta
2021/10/01 19:00 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE B
GARCIA, D.
ORMAETXE, I.
ARMINTZA E
VILDOSOLA, G.
RICO, A.
35 - 20 Akta
2021/10/02 11:00 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA E
ZUBIETA, G.
SIERRA, M.
ZIERBENA C
BELDARRAIN, J.
CABALLERO, D.
29 - 35 Akta
Jardunaldia: 5
2021/10/08 18:30 3 ARMINTZA ARMINTZA E
RICO, A.
VILDOSOLA, G.
ZALLA E 35 - 0* Akta
2021/10/08 19:00 2 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN G
ASTIGARRAGA, J.
GARCIA, J.
ARTEPE B
GARCIA, D.
ORMAETXE, I.
29 - 35 Akta
2021/10/08 19:15 1 ZIERBENA ZIERBENA C
PLAZA, A.
CABALLERO, D.
ALAITASUNA 1
URIARTE, M.
ELGEZABAL, B.
19 - 35 Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 ARTEPE B 10 5 5 0 0 175 124
2 ARMINTZA E 9 5 4 1 0 160 118
3 ALAITASUNA 1 7 5 2 3 0 136 141
4 ZALLA E 6 5 2 3 1 126 150
5 ZIERBENA C 6 5 1 4 0 153 169
6 IRTXAN G 6 5 1 4 0 125 173
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 4 TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA GIZONEZKO NAGUSI 3º LIGAXKA Multzoa: 4 TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/09/09 18:00 2 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN E ARMINTZA D 35 - 34 Akta
2021/09/09 19:00 1 SONDIKA - GORONDA BEKO KIROLDEGIA BETI GALDU D
LATORRE, J.
ALBERDI, J.
GETXO D
LABAJO, L.
GURTUBAY, J.
35 - 28 Akta
2021/09/10 18:30 3 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE C
AROSTEGUI, A.
CANCELO, J.
KURENE D
CURROS, U.
ZISKAR, P.
27 - 35 Akta
Jardunaldia: 2
2021/09/16 19:15 1 ARMINTZA ARMINTZA D
GURRUTXAGA, A.
ROMO, I.
BETI GALDU D
ALBERDI, J.
LATORRE, J.
34 - 35
2021/09/17 18:00 1 GETXO - ANDRA MARI GETXO D
GURTUBAY, J.
LABAJO, L.
ARTEPE C
AROSTEGUI, A.
CANCELO, J.
35 - 18 Akta
2021/09/18 11:00 2 SOPELA KURENE D
CURROS, U.
ZISKAR, P.
IRTXAN E
GARCIA, A.
ALBERDI, A.
25 - 35 Akta
Jardunaldia: 3
2021/09/23 19:00 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE C
AROSTEGUI, A.
CANCELO, J.
ARMINTZA D
ROMO, I.
SASTRE, F.
35 - 25 Akta
2021/09/24 17:00 4 GETXO - ANDRA MARI GETXO D
GURTUBAY, J.
LABAJO, L.
KURENE D
CURROS, U.
ZISKAR, P.
33 - 35 Akta
2021/09/25 17:30 1 SONDIKA - GORONDA BEKO KIROLDEGIA BETI GALDU D
ALBERDI, J.
LATORRE, J.
IRTXAN E
ALBERDI, A.
GARCIA, A.
19 - 35 Akta
Jardunaldia: 4
2021/09/30 19:00 1 SONDIKA - GORONDA BEKO KIROLDEGIA BETI GALDU D
ALBERDI, J.
LATORRE, J.
KURENE D
CURROS, U.
ZISKAR, P.
32 - 35 Akta
2021/10/02 10:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN E
ARZUBIETA, P.
GARCIA, A.
ARTEPE C
AROSTEGUI, A.
CANCELO, J.
35 - 18 Akta
2021/10/03 12:00 1 ARMINTZA ARMINTZA D
GURRUTXAGA, A.
SASTRE, F.
GETXO D
GURTUBAY, J.
LABAJO, L.
35 - 21
Jardunaldia: 5
2021/10/07 19:00 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE C
AROSTEGUI, A.
CANCELO, J.
BETI GALDU D
LATORRE, J.
ALBERDI, J.
34 - 35 Akta
2021/10/08 17:00 1 LOIU - ZABALOETXE GETXO D
GURTUBAY, J.
LABAJO, L.
IRTXAN E
ARZUBIETA, P.
GARCIA, A.
35 - 28 Akta
2021/10/09 11:00 4 SOPELA KURENE D
CURROS, U.
ZISKAR, P.
ARMINTZA D
ROMO, I.
GURRUTXAGA, A.
35 - 34 Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 IRTXAN E 9 5 4 1 0 168 131
2 KURENE D 9 5 4 1 0 165 161
3 BETI GALDU D 8 5 3 2 0 156 166
4 GETXO D 7 5 2 3 0 152 151
5 ARTEPE C 6 5 1 4 0 132 165
6 ARMINTZA D 6 5 1 4 0 162 161
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 5 TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA GIZONEZKO NAGUSI 3º LIGAXKA Multzoa: 5 TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/09/10 18:00 2 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN F
MACIAS, J.
AZCARATE, I.
ARMINTZA A
MONTEHERMOSO, I.
ZABALA, G.
17 - 35 Akta
2021/09/11 10:30 3 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT 2
ZARRAGA, J.
ZIARRETA, H.
OLARRETA G 22 - 35 Akta
2021/09/11 11:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA B
ZABALA, U.
GARCIA, A.
KURENE A
BORRAJO, J.
ETXEANDIA, I.
23 - 35 Akta
Jardunaldia: 2
2021/09/16 19:15 2 ARMINTZA ARMINTZA A
MONTEHERMOSO, I.
ZABALA, G.
LAGUN ARTEA B
ZABALA, U.
GARCIA, A.
35 - 26
2021/09/19 11:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA G
GARCIA , E.
GALLAGA, I.
IRTXAN F
MACIAS, J.
URRUTIA, J.
35 - 12 Akta
2021/09/19 13:00 1 SOPELA KURENE A
BORRAJO, J.
ETXEANDIA, I.
DANAK BAT 2
ZARRAGA, J.
ZIARRETA, H.
35 - 15 Akta
Jardunaldia: 3
2021/09/24 19:00 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA B
ZABALA, U.
GARCIA, A.
IRTXAN F
MACIAS, J.
AZCARATE, I.
35 - 13 Akta
2021/09/25 17:00 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT 2
ZARRAGA, J.
HERRERO, J.
ARMINTZA A
ZABALA, G.
MONTEHERMOSO, I.
10 - 35 Akta
2021/09/26 19:30 2 SOPELA KURENE A
BORRAJO, J.
ETXEANDIA, I.
OLARRETA G
GARCIA , E.
GALLAGA, I.
35 - 25 Akta
Jardunaldia: 4
2021/09/29 19:15 1 ARMINTZA ARMINTZA A
ZABALA, G.
MONTEHERMOSO, I.
KURENE A
ETXEANDIA, I.
BORRAJO, J.
35 - 28 Akta
2021/09/30 18:00 4 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN F
AZCARATE, I.
MACIAS, J.
DANAK BAT 2
ZARRAGA, J.
ZIARRETA, H.
26 - 35 Akta
2021/10/01 18:00 3 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA B
ZABALA, U.
GARCIA, A.
OLARRETA G
GALLAGA, I.
GARCIA, E.
20 - 35 Akta
Jardunaldia: 5
2021/10/08 18:00 3 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA G
GARCIA , E.
GALLAGA, I.
ARMINTZA A
ZABALA, G.
MONTEHERMOSO, I.
35 - 26 Akta
2021/10/09 11:00 2 SOPELA KURENE A
BORRAJO, J.
ETXEANDIA, I.
IRTXAN F
AZCARATE, I.
MACIAS, J.
35 - 23 Akta
2021/10/09 16:00 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA DANAK BAT 2
SANCHEZ, J.
ZIARRETA, H.
LAGUN ARTEA B 35 - 0 Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 KURENE A 9 5 4 1 0 168 121
2 OLARRETA G 9 5 4 1 0 165 115
3 ARMINTZA A 9 5 4 1 0 166 116
4 DANAK BAT 2 7 5 2 3 0 117 131
5 LAGUN ARTEA B 6 5 1 4 0 104 153
6 IRTXAN F 5 5 0 5 0 91 175
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 6 TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA GIZONEZKO NAGUSI 3º LIGAXKA Multzoa: 6 TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/09/10 18:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN K
ELORDUY, M.
BILBAO, A.
LAGUN ARTEA A
CASTILLO, G.
POVES, G.
26 - 35 Akta
2021/09/10 19:00 1 GETXO - ANDRA MARI GETXO C
DIAZ , M.
UBIETA, J.
ZALLA C
SANJINES, O.
SIERRA, M.
35 - 33 Akta
2021/09/11 11:00 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ALAITASUNA 2
JAUREGIZAR, A.
GONZALEZ, O.
KURENE C
LLORENTE, J.
URIARTE, C.
35 - 30 Akta
Jardunaldia: 2
2021/09/18 11:00 2 ZALLA - MIMETIZ ZALLA C
SANJINES, O.
SILVESTRU, R.
IRTXAN K
BILBAO, A.
ELORDUY, M.
32 - 35 Akta
2021/09/19 10:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA A
POVES, G.
CASTILLO, G.
ALAITASUNA 2
JAUREGIZAR, A.
GONZALEZ, O.
28 - 35 Akta
2021/09/19 13:00 2 SOPELA KURENE C
LLORENTE, J.
GOROSTIAGA, J.
GETXO C
UBIETA, J.
SUSTATXA, A.
35 - 34 Akta
Jardunaldia: 3
2021/09/24 17:00 3 GETXO - ANDRA MARI GETXO C
UBIETA, J.
DIAZ , M.
LAGUN ARTEA A
CASTILLO, G.
POVES, G.
18 - 35 Akta
2021/09/25 11:00 3 SOPELA KURENE C
LLORENTE, J.
GOROSTIAGA, J.
ZALLA C
SANJINES, O.
SILVESTRU, R.
35 - 10 Akta
2021/09/25 11:30 1 BAKIO ALAITASUNA 2
GONZALEZ, O.
JAUREGIZAR, A.
IRTXAN K
BILBAO, A.
ELORDUY, M.
35 - 13 Akta
Jardunaldia: 4
2021/10/01 18:00 1 BAKIO ALAITASUNA 2
JAUREGIZAR, A.
GONZALEZ, O.
ZALLA C
SANJINES, O.
SILVESTRU, R.
35 - 21 Akta
2021/10/01 18:00 4 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA A
CASTILLO, G.
POVES, G.
KURENE C
LLORENTE, J.
ZALAKAIN, A.
35 - 21 Akta
2021/10/01 19:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN K
ELORDUY, M.
BILBAO, A.
GETXO C
DIAZ , M.
SUSTATXA, A.
35 - 32 Akta
Jardunaldia: 5
2021/10/09 11:00 3 SOPELA KURENE C
LLORENTE, J.
GOROSTIAGA, J.
IRTXAN K
ELORDUY, M.
BILBAO, A.
35 - 22 Akta
2021/10/09 12:00 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA C
SILVESTRU, R.
SANJINES, O.
LAGUN ARTEA A
POVES, G.
35 - 0* Akta
2021/10/09 17:00 1 BAKIO GETXO C
DIAZ , M.
AGIRREGOITIA, J.
ALAITASUNA 2
GONZALEZ, O.
JAUREGIZAR, A.
18 - 35 Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 ALAITASUNA 2 10 5 5 0 0 175 110
2 KURENE C 8 5 3 2 0 156 136
3 LAGUN ARTEA A 7 5 3 2 1 133 135
4 IRTXAN K 7 5 2 3 0 131 169
5 GETXO C 6 5 1 4 0 137 173
6 ZALLA C 6 5 1 4 0 131 140
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 7 TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA GIZONEZKO NAGUSI 3º LIGAXKA Multzoa: 7 TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/09/09 18:00 3 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN L ARMINTZA B 35 - 31 Akta
2021/09/10 18:30 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA C
DEL CASTILLO, F.
MARTIN, B.
GETXO A
AGIRREGOITIA, J.
MORENO , I.
35 - 29 Akta
2021/09/11 17:30 1 SONDIKA - GORONDA BEKO KIROLDEGIA BETI GALDU B
ARRIETA, J.
NUÑEZ, J.
ZALLA A
URKIJO, J.
PARAMO, U.
35 - 24 Akta
Jardunaldia: 2
2021/09/17 18:00 3 GETXO - ANDRA MARI GETXO A
MORENO , I.
PEREZ, A.
BETI GALDU B
ARRIETA, J.
NUÑEZ, J.
10 - 35 Akta
2021/09/17 19:00 1 ARMINTZA ARMINTZA B
AGIRRE, J.
GARCIA, A.
LAGUN ARTEA C
DEL CASTILLO, F.
MARTIN, B.
25 - 35
2021/09/18 11:00 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA A
PARAMO, U.
URKIJO, J.
IRTXAN L
VEGA, I.
LUSARRETA, N.
28 - 35 Akta
Jardunaldia: 3
2021/09/23 19:00 1 SONDIKA - GORONDA BEKO KIROLDEGIA BETI GALDU B
NUÑEZ, J.
ARRIETA, J.
ARMINTZA B
AGIRRE, J.
GARCIA, A.
35 - 16 Akta
2021/09/24 19:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA C
MARTIN, B.
DEL CASTILLO, F.
IRTXAN L
LUSARRETA, N.
VEGA, I.
29 - 35 Akta
2021/09/25 18:00 1 GETXO - ANDRA MARI GETXO A
AGIRREGOITIA, J.
MORENO , I.
ZALLA A
URKIJO, J.
PARAMO, U.
19 - 35 Akta
Jardunaldia: 4
2021/10/02 10:00 2 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN L
LUSARRETA, N.
VEGA, I.
BETI GALDU B
ARRIETA, J.
NUÑEZ, J.
34 - 35 Akta
2021/10/02 18:30 1 ARMINTZA ARMINTZA B
AGIRRE, J.
GARCIA, A.
GETXO A
MORENO , I.
PEREZ, A.
35 - 15
2021/10/03 10:00 3 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA C
FERNANDEZ, J.
TORRE, J.
ZALLA A
URKIJO, J.
PARAMO, U.
29 - 35 Akta
Jardunaldia: 5
2021/10/06 19:30 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA A ARMINTZA B 0 - 35 Akta
2021/10/07 18:00 1 LOIU - ZABALOETXE GETXO A
PEREZ, A.
MORENO , I.
IRTXAN L
LUSARRETA, N.
VEGA, I.
14 - 35 Akta
2021/10/07 19:00 1 SONDIKA - GORONDA BEKO KIROLDEGIA BETI GALDU B LAGUN ARTEA C 35 - 0 Akta
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 BETI GALDU B 10 5 5 0 0 175 84
2 IRTXAN L 9 5 4 1 0 174 137
3 ARMINTZA B 7 5 2 3 0 142 120
4 LAGUN ARTEA C 7 5 2 3 0 128 159
5 ZALLA A 7 5 2 3 0 122 153
6 GETXO A 5 5 0 5 0 87 175