Frontoiak

BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSI KANPORAKETA 1º Multzoa: A TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/05/09 11:00 3 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO
ETXEGIBEL, A.
SAINZ DE LA MAZA, M.
ZEANURI
ETXEITA, B.
22 - 18
Jardunaldia: 2
2021/05/14 19:00 3 ZEANURI ZEANURI SESTAO 22 - 11
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSI KANPORAKETA 1º Multzoa: B TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/05/07 18:30 3 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA
IMATZ, A.
OJINAGA, E.
GALDAKAO
LEGORBURU, J.
CARREGAL, G.
6 - 22
Jardunaldia: 2
2021/05/14 18:30 3 GALDAKAO GALDAKAO
CARREGAL, G.
GOROSTIAGA, J.
MUNGIA
IMATZ, A.
OJINAGA, E.
22 - 1
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSI KANPORAKETA 1º Multzoa: C TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/05/09 10:30 3 ORTUELLA ORTUELLA
CORTAZAR, L.
LOPEZ, G.
BASAURI
KARRILLO, M.
22 - 6
Jardunaldia: 2
2021/05/14 18:30 3 BASAURI - ARTUNDUAGA BASAURI ORTUELLA 0 - 22
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSI KANPORAKETA 1º Multzoa: D TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/05/07 17:30 3 DIMA DIMA
ZIARRUSTA, E.
MARKINA
AGIRREAMALLOA, J.
IBARLOZA, A.
22 - 13
Jardunaldia: 2
2021/05/15 17:30 1 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA
AGIRREAMALLOA, J.
PUJANA, A.
DIMA
ZIARRUSTA, E.
22 - 13
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSI KANPORAKETA 1º Multzoa: E TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/05/07 18:45 3 MUSKIZ - DONIBANE FRONTOIA SANTURTZI MUNITIBAR 6 - 22
Jardunaldia: 2
2021/05/16 17:00 3 MUNITIBAR MUNITIBAR
ZUGADI, A.
MURUAGA, A.
SANTURTZI
GOMEZ, U.
FERNANDEZ, I.
22 - 7
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSI KANPORAKETA 1º Multzoa: F TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/05/07 18:30 3 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO
AGUIRREZABAL, U.
ZARATAMO 19 - 22
Jardunaldia: 2
2021/05/13 19:30 3 ZARATAMO - ELEXALDE ZARATAMO
CANCHO, E.
DURANGO 22 - 0
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSI KANPORAKETA 1º Multzoa: G TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/05/07 17:30 3 SOPELA SOPELA
UGARTE, I.
ARAKISTAIN, O.
LEZAMA
HORMAETXE , O.
BILBAO, E.
4 - 22
Jardunaldia: 2
2021/05/16 10:30 2 LEZAMA LEZAMA
AURTENETXE, I.
BILBAO, E.
SOPELA
UGARTE, I.
LARRAZABAL, H.
22 - 4
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSI KANPORAKETA 1º Multzoa: H TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/05/07 18:00 3 IURRETA IURRETA ZORNOTZA 8 - 22
Jardunaldia: 2
2021/05/14 18:00 3 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA ZORNOTZA
ARRIEN, L.
IURRETA
BEREINKUA, M.
INUNCIAGA, J.
22 - 5