Frontoiak

BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA GAZTEAK KANPORAKETA 1º Multzoa: A TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/05/09 11:00 2 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO
IGLESIAS, J.
HERNANDEZ, J.
ZEANURI
ESPARTA, M.
ARTARAZ, E.
5 - 22
Jardunaldia: 2
2021/05/14 19:00 2 ZEANURI ZEANURI SESTAO 22 - 6
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA GAZTEAK KANPORAKETA 1º Multzoa: B TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/05/07 18:30 2 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA
ACILLONA, U.
URLEZAGA, U.
GALDAKAO
ARIZNABARRETA, A.
SAINZ, S.
7 - 22
Jardunaldia: 2
2021/05/14 18:30 2 GALDAKAO GALDAKAO
ARIZNABARRETA, A.
SAINZ, S.
MUNGIA
IGLESIAS, I.
URLEZAGA, U.
22 - 9
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA GAZTEAK KANPORAKETA 1º Multzoa: C TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/05/09 10:30 2 ORTUELLA ORTUELLA
PEREZ, A.
RODRIGUEZ, D.
BASAURI 22 - 12
Jardunaldia: 2
2021/05/14 18:30 2 BASAURI - ARTUNDUAGA BASAURI ORTUELLA 12 - 22
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA GAZTEAK KANPORAKETA 1º Multzoa: D TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/05/07 17:30 2 DIMA DIMA
GASKON, E.
REKALDE, X.
MARKINA
IBARLOZA , A.
EGURROLA, M.
22 - 19
Jardunaldia: 2
2021/05/15 17:30 3 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA
IBARLOZA , A.
EGURROLA, M.
DIMA
REKALDE, X.
DURANA, I.
16 - 22
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA GAZTEAK KANPORAKETA 1º Multzoa: E TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/05/07 18:45 2 MUSKIZ - DONIBANE FRONTOIA SANTURTZI MUNITIBAR 0 - 22
Jardunaldia: 2
2021/05/16 17:00 2 MUNITIBAR MUNITIBAR
LAKA, J.
ENBEITA, K.
SANTURTZI
LARRAURI, U.
SANCHEZ, I.
22 - 7
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA GAZTEAK KANPORAKETA 1º Multzoa: F TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/05/07 18:30 2 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO
LARRAÑAGA, M.
ZARATAMO
IGLESIAS, A.
5 - 22
Jardunaldia: 2
2021/05/13 19:30 2 ZARATAMO - ELEXALDE ZARATAMO DURANGO 22 - 0
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA GAZTEAK KANPORAKETA 1º Multzoa: G TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/05/07 17:30 2 SOPELA SOPELA
BARTUREN, A.
BILBAO, I.
LEZAMA
ZARRAGA, E.
22 - 3
Jardunaldia: 2
2021/05/16 10:30 1 LEZAMA LEZAMA
ZARRAGA, E.
SOPELA
ARISTONDO, X.
BARTUREN, A.
20 - 22
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA GAZTEAK KANPORAKETA 1º Multzoa: H TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/05/07 18:00 2 IURRETA IURRETA ZORNOTZA 22 - 11
Jardunaldia: 2
2021/05/14 18:00 2 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA ZORNOTZA
BERECIARTUA, G.
IURRETA
REMENTERIA, B.
SAN ANTON, I.
22 - 20