Frontoiak

BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA KADETEAK KANPORAKETA 1º Multzoa: A TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/05/09 11:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA SESTAO
MENDEZ, I.
PEREZ, A.
ZEANURI
BEITIA, B.
EGILIOR, I.
7 - 22
Jardunaldia: 2
2021/05/14 19:00 1 ZEANURI ZEANURI SESTAO 11 - 22
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA KADETEAK KANPORAKETA 1º Multzoa: B TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/05/07 18:30 1 MUNGIA - UDAL PILOTALEKUA MUNGIA
LABILLA, A.
GALDAKAO
FERNANDEZ, U.
22 - 12
Jardunaldia: 2
2021/05/14 18:30 1 GALDAKAO GALDAKAO
EREÑO, J.
MUNGIA
LABILLA, A.
11 - 22
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA KADETEAK KANPORAKETA 1º Multzoa: C TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/05/09 10:30 1 ORTUELLA ORTUELLA
GARCIA, E.
MARTINEZ, U.
BASAURI
ERCILLA, H.
22 - 1
Jardunaldia: 2
2021/05/14 18:30 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BASAURI ORTUELLA 12 - 22
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA KADETEAK KANPORAKETA 1º Multzoa: D TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/05/07 17:30 1 DIMA DIMA
BURDALO, A.
MARKINA
EGURROLA, M.
CALVO, M.
2 - 22
Jardunaldia: 2
2021/05/15 17:30 2 MARKINA - XEMEIN FRONTON UNI MARKINA
EGURROLA, M.
CALVO, M.
DIMA
BURDALO, A.
22 - 3
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA KADETEAK KANPORAKETA 1º Multzoa: E TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/05/07 18:45 1 MUSKIZ - DONIBANE FRONTOIA SANTURTZI MUNITIBAR 0 - 22
Jardunaldia: 2
2021/05/16 17:00 1 MUNITIBAR MUNITIBAR SANTURTZI 0 - 0
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA KADETEAK KANPORAKETA 1º Multzoa: F TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/05/07 18:30 1 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO
MINTEGUI, J.
GERRIKABEITIA, J.
ZARATAMO
GALAN, A.
URRUTIKOETXEA, M.
19 - 22
Jardunaldia: 2
2021/05/13 19:30 1 ZARATAMO - ELEXALDE ZARATAMO DURANGO 22 - 0
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA KADETEAK KANPORAKETA 1º Multzoa: G TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/05/07 17:30 1 SOPELA SOPELA
GILLERNA, J.
CURROS, U.
LEZAMA
URIARTE, A.
BUSKET, A.
1 - 22
Jardunaldia: 2
2021/05/16 10:30 3 LEZAMA LEZAMA
URIARTE, A.
SOPELA
BEALE, E.
CURROS, U.
22 - 4
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO HERRIARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA KADETEAK KANPORAKETA 1º Multzoa: H TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2021/05/07 18:00 1 IURRETA IURRETA ZORNOTZA 6 - 22
Jardunaldia: 2
2021/05/14 18:00 1 ZORNOTZA - AMOREBIETA IV - ZELAIETA ZORNOTZA
BULLON, U.
IURRETA
ORTIZ DE ZARATE, L.
22 - 3