Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1-TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA KADETE-GAZTEAK LIGAXKA Multzoa: 1-TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2020/09/25 18:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-G
ARGALUZA, M.
MARTIJA, O.
LAGUN ARTEA
CASTILLO, G.
PEREZ, A.
8 - 35
2020/09/26 11:30 3 SOPELA KURENE (Ret.) DANAK BAT 17 - 30
2020/09/26 17:00 1 ELORRIO HORI HORI (Ret.)
AGIRRESAROBE, U.
ESCRIBANO, J.
ZALLA
SANJINES, O.
SILVESTRU, R.
22 - 35
Jardunaldia: 2
2020/10/03 10:00 3 MUNGIA DANAK BAT
ZARRAGA, J.
ALAYO, X.
OLARRETA-G
OYARZABAL , E.
MARTIJA, O.
35 - 27
2020/10/03 11:30 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA KURENE (Ret.) 35 - 0
2020/10/04 11:00 1 ZALLA - MIMETIZ LAGUN ARTEA
PEREZ, A.
CASTILLO, G.
HORI HORI (Ret.)
ESCRIBANO, J.
AGIRRESAROBE, U.
35 - 13
Jardunaldia: 3
2020/10/06 19:30 1 ELORRIO HORI HORI (Ret.)
AGIRRESAROBE, U.
ESCRIBANO, J.
DANAK BAT
ALAYO, X.
ZIARRETA, H.
30 - 35
2020/10/08 19:30 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA
PEREZ, A.
CASTILLO, G.
ZALLA
SANJINES, O.
GARCIA, P.
35 - 24
2020/10/11 12:00 2 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-G
OYARZABAL , E.
ARGALUZA, M.
KURENE (Ret.)
CURROS, U.
LOPEZ, A.
34 - 35
Jardunaldia: 4
2020/10/16 18:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-G
OYARZABAL , E.
MARTIJA, O.
ZALLA
SILVESTRU, R.
SANJINES, O.
19 - 35
2020/10/17 11:00 2 SOPELA KURENE (Ret.) HORI HORI (Ret.) 35 - 21
2020/10/17 17:00 1 MUNGIA DANAK BAT
ZIARRETA, H.
ZARRAGA, J.
LAGUN ARTEA
CASTILLO, G.
PEREZ, A.
35 - 20
Jardunaldia: 5
2020/10/23 ZALLA DANAK BAT 20 - 30
2020/10/24 13:30 1 SOPELA LAGUN ARTEA KURENE (Ret.) 35 - 23
2020/10/25 12:00 1 ELORRIO HORI HORI (Ret.)
AGIRRESAROBE, U.
ESCRIBANO, J.
OLARRETA-G
ARGALUZA, M.
MARTIJA, O.
25 - 35
Jardunaldia: 6
2021/02/26 18:30 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA
CASTILLO, G.
PEREZ, A.
OLARRETA-G
MARTIJA, O.
ARGALUZA, M.
35 - 11
2021/02/28 DANAK BAT
ZIARRETA, H.
ALAYO, X.
KURENE (Ret.) 0 - 0
2021/02/28 ZALLA HORI HORI (Ret.) -
Jardunaldia: 7
2021/03/05 18:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-G
ARGALUZA, M.
MARTIJA, O.
DANAK BAT
ZIARRETA, H.
ZARRAGA, J.
23 - 35
2021/03/07 HORI HORI (Ret.) LAGUN ARTEA -
2021/03/07 KURENE (Ret.) ZALLA -
Jardunaldia: 8
2021/03/12 18:00 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA
SANJINES, O.
LAGUN ARTEA
PEREZ, A.
CASTILLO, G.
19 - 35
2021/03/13 11:00 4 SOPELA KURENE (Ret.) OLARRETA-G 0 - 30
2021/03/14 DANAK BAT HORI HORI (Ret.) -
Jardunaldia: 9
2021/03/19 10:00 3 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA
PEREZ, A.
CASTILLO, G.
DANAK BAT
ALAYO, X.
ZARRAGA, J.
35 - 21
2021/03/20 12:00 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA
SILVESTRU, R.
OLARRETA-G
OYARZABAL , E.
ARGALUZA, M.
35 - 15
2021/03/21 HORI HORI (Ret.) KURENE (Ret.) -
Jardunaldia: 10
2021/03/27 16:00 1 MUNGIA DANAK BAT
ZIARRETA, H.
ALAYO, X.
ZALLA
SILVESTRU, R.
35 - 31
2021/03/28 KURENE (Ret.) LAGUN ARTEA -
2021/03/28 OLARRETA-G HORI HORI (Ret.) -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 LAGUN ARTEA 11 6 5 1 0 195 118
2 DANAK BAT 11 6 5 1 0 191 156
3 ZALLA 8 6 2 4 0 164 169
4 OLARRETA-G 6 6 0 6 0 103 210
5 KURENE (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
6 HORI HORI (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0