Frontoiak

BIZKAIKO ESKUZ BANAKAKO TXAPELKETA GAZTEAK-BAQUE

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO ESKUZ BANAKAKO TXAPELKETA GAZTEAK-BAQUE GAZTEAK KANPORAKETAK Multzoa: 1º KANPORAKETA PREBIAK
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza
Jardunaldia: 1
2020/10/06 20:00 1 MARKINA - XEMEIN UNI MARKEL EGURROLA (MARKINA ) ASIER MORALES (OLABURU) 22 - 0
2020/10/07 GAIZKA PEREZ ( ZALLA) IKER PORTILLO (DANOK LAGUNAK ) 0 - 22
2020/10/07 UNAI LATORRE (OROZKO) BITTOR IRURETAGOIENA (ADISKIDE) 22 - 0
2020/10/07 17:30 1 IURRETA AIMAR YURREBASO (OLABURU) XABIER ARISTONDO (KURENE) 0 - 22
2020/10/07 17:30 3 IURRETA UNAX ROMERO (IGORRE) ENEKO ZARRAGA (LEZAMA ) 6 - 22
2020/10/07 17:30 4 IURRETA IKER SAN ANTON ( OLABURU) ASIER GAZTELURRUTIA (ADISKIDE ) 9 - 22
2020/10/07 19:00 2 GALDAKAO ENEKO MADINA (ADISKIDE) PEIO ETXEZARRAGA ( OLABURU) 1 - 22
2020/10/07 19:00 3 GALDAKAO ARITZ ZIARSOLO (ADISKIDE ) HARITZ IBARLUZEA (OLGETAN) 22 - 0
Jardunaldia: 2
2020/10/14 UNAI LATORRE (OROZKO) XABIER ARISTONDO (KURENE) 0 - 22
2020/10/14 17:30 1 IURRETA PEIO ETXEZARRAGA ( OLABURU) ENEKO ZARRAGA (LEZAMA ) 22 - 14
2020/10/14 20:15 1 ORTUELLA IKER PORTILLO (DANOK LAGUNAK ) MARKEL EGURROLA (MARKINA ) 11 - 22
2020/10/15 20:00 1 GALDAKAO ASIER GAZTELURRUTIA (ADISKIDE ) ARITZ ZIARSOLO (ADISKIDE ) 1 - 22
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO ESKUZ BANAKAKO TXAPELKETA GAZTEAK-BAQUE GAZTEAK KANPORAKETAK Multzoa: ADARRA 1
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza
Jardunaldia: 1
2020/10/21 18:00 2 IURRETA MARKEL EGURROLA (MARKINA ) OIER ALLENDE (DANOK LAGUNAK) 22 - 19
Jardunaldia: 3
2020/11/03 19:30 2 IURRETA MARKEL EGURROLA (MARKINA ) AINGERU BERNAOLA (LEA) -
Jardunaldia: 4
2020/11/10 19:30 1 IURRETA IRABAZLEA SERGIO SAINZ (ADISKIDE) -
Jardunaldia: 5
2020/11/17 19:30 1 IURRETA IRABAZLEA IGOR PASCUAL ( ZALDIBAR) -
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO ESKUZ BANAKAKO TXAPELKETA GAZTEAK-BAQUE GAZTEAK KANPORAKETAK Multzoa: ADARRA 2
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza
Jardunaldia: 1
2020/10/21 18:00 1 IURRETA PEIO ETXEZARRAGA ( OLABURU) AIMAR BARTUREN ( KURENE) (Ret.) 22 - 0
Jardunaldia: 2
2020/10/28 19:45 1 IURRETA PEIO ETXEZARRAGA ( OLABURU) ANDER ARROITA (ADISKIDE) -
Jardunaldia: 3
2020/11/03 19:30 2 IURRETA IRABAZLEA IGOTZ BILBAO (KURENE ) -
Jardunaldia: 4
2020/11/10 19:30 2 IURRETA IRABAZLEA JULEN OLAIZOLA (OLGETAN) -
Jardunaldia: 5
2020/11/17 19:30 2 IURRETA IRABAZLEA DANEL BEITIA (JOKO ALAI) -
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO ESKUZ BANAKAKO TXAPELKETA GAZTEAK-BAQUE GAZTEAK KANPORAKETAK Multzoa: ADARRA 3
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza
Jardunaldia: 1
2020/10/21 19:00 2 GALDAKAO ARITZ ZIARSOLO (ADISKIDE ) ENEKO ARTARAZ (JOKO ALAI) 9 - 22
Jardunaldia: 2
2020/10/28 20:30 1 ZEANURI ENEKO ARTARAZ (JOKO ALAI) AIMAR ARIZNABARRETA (ADISKIDE) -
Jardunaldia: 3
2020/11/03 19:30 3 IURRETA IRABAZLEA ANARTZ IBARLOZA (MARKINA) -
Jardunaldia: 4
2020/11/10 19:30 3 IURRETA IRABAZLEA KOLDO ENBEITA (LEA) -
Jardunaldia: 5
2020/11/17 19:30 3 IURRETA IRABAZLEA JORITZ ARBAIZA (OLGETAN ) -
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO ESKUZ BANAKAKO TXAPELKETA GAZTEAK-BAQUE GAZTEAK KANPORAKETAK Multzoa: ADARRA 4
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza
Jardunaldia: 1
2020/10/21 20:00 2 SOPELA XABIER ARISTONDO (KURENE) AZIBAR ELORZ (ADISKIDE) 3 - 22
Jardunaldia: 2
2020/10/28 19:45 1 GALDAKAO AZIBAR ELORZ (ADISKIDE) ASIER PEREZ (DANOK LAGUNAK) -
Jardunaldia: 3
2020/11/03 19:30 4 IURRETA IRABAZLEA GORKA SOBRON (BIDEBIETA) -
Jardunaldia: 4
2020/11/10 19:30 4 IURRETA IRABAZLEA ARKAITZ ESKUZA (OLGETAN) -
Jardunaldia: 5
2020/11/17 19:30 4 IURRETA IRABAZLEA XABIER REKALDE (TXUMULUXUETA) -
Egutegia inprimatu
BIZKAIKO ESKUZ BANAKAKO TXAPELKETA GAZTEAK-BAQUE GAZTEAK KANPORAKETAK Multzoa: SEMIFINALAK ETA FINALA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza
Jardunaldia: 6
2020/11/26 18:30 3 IURRETA IRABAZLEA 1 IRABAZLEA-4 -
2020/11/26 18:30 4 IURRETA IRABAZLEA-2 IRABAZLEA-3 -
Jardunaldia: 7
2020/12/19 17:00 2 IURRETA IRABAZLEA 1-4 IRABAZLEA 2-3 -