Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1-TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA NAGUSIAK 1º LIGAXKA Multzoa: 1-TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2020/09/23 19:00 1 SOPELA KURENE-B ARMINTZA-B 27 - 35
2020/09/23 20:15 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA-B
PRIETO, B.
VEGA, U.
DANAK BAT
PLAZA, I.
IBARLUZEA, X.
35 - 30
2020/09/24 19:00 2 SOPELA KURENE-A KURENE-D 35 - 19
2020/09/25 18:00 3 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE
SARRIA, I.
CENIGAONAINDIA, X.
KURENE-C
BERIAIN, J.
ZURBANO, A.
35 - 29
2020/09/27 10:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN
BILBAO, J.
BILBAO, A.
LAGUN ARTEA-A
ARRIETA, K.
VEGA, A.
35 - 25
2020/09/27 19:00 1 ZIERBENA ZIERBENA-A
LEONARDO, I.
IRAURGI, M.
ARMINTZA-A
UNDA, J.
LIZARRAGA, M.
34 - 35
Jardunaldia: 2
2020/09/30 19:30 1 ARMINTZA ARMINTZA-A
LIZARRAGA, M.
UNDA, J.
IRTXAN
BILBAO, A.
EGURBIDE, P.
35 - 17
2020/10/03 10:00 2 MUNGIA DANAK BAT
PLAZA, I.
IBARLUZEA, X.
ARTEPE
SARRIA, I.
CENIGAONAINDIA, X.
35 - 27
2020/10/03 11:00 3 SOPELA KURENE-C
GARAIZAR, X.
ZURBANO, A.
ZIERBENA-A
LEONARDO, I.
IRAURGI, M.
32 - 35
2020/10/03 18:00 2 SOPELA KURENE-D
ANTOLIN, J.
OLAZABAL, J.
KURENE-B
GARCIA, D.
MOMOITIO, A.
29 - 35
2020/10/04 10:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA-A
ARRIETA, K.
VEGA, A.
KURENE-A
LANDETA, A.
AGIRRE, I.
34 - 35
2020/10/04 16:00 1 ARMINTZA ARMINTZA-B
MADARIAGA, J.
ARANA, I.
LAGUN ARTEA-B
BASABE, J.
VEGA, U.
35 - 27
Jardunaldia: 3
2020/10/06 20:30 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE
SARRIA, I.
CENIGAONAINDIA, X.
ARMINTZA-B
MADARIAGA, J.
ARANA, I.
35 - 27
2020/10/08 18:30 2 SOPELA KURENE-A ARMINTZA-A 33 - 35
2020/10/08 18:30 3 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN
BILBAO, J.
BILBAO, A.
ZIERBENA-A
LEONARDO, I.
IRAURGI, M.
30 - 35
2020/10/08 18:30 3 SOPELA LAGUN ARTEA-B KURENE-D 35 - 26
2020/10/09 19:00 1 SOPELA KURENE-B LAGUN ARTEA-A 35 - 24
2020/10/10 17:00 1 MUNGIA DANAK BAT
PLAZA, I.
IBARLUZEA, X.
KURENE-C
GARAIZAR, X.
ZURBANO, A.
35 - 28
Jardunaldia: 4
2020/10/13 18:45 2 ZIERBENA ZIERBENA-A
LEONARDO, I.
IRAURGI, M.
KURENE-A
LANDETA, A.
AGIRRE, I.
21 - 35
2020/10/15 18:45 1 SOPELA KURENE-C IRTXAN 35 - 31
2020/10/15 20:30 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA-A
VEGA, A.
PEREZ, J.
LAGUN ARTEA-B
BASABE, J.
VEGA, U.
23 - 35
2020/10/16 18:30 2 ARMINTZA ARMINTZA-B
MADARIAGA, J.
ARANA, I.
DANAK BAT
PLAZA, I.
IBARLUZEA, X.
URRUTIA, A.
35 - 19
2020/10/17 11:00 1 SOPELA KURENE-D ARTEPE 28 - 35
2020/10/21 19:00 1 ARMINTZA ARMINTZA-A
UNDA, J.
LIZARRAGA, M.
KURENE-B
GARCIA, D.
MOMOITIO, A.
35 - 34
Jardunaldia: 5
2020/10/21 18:30 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE
SARRIA, I.
CENIGAONAINDIA, X.
LAGUN ARTEA-A
VEGA, A.
DE ARROITA, L.
29 - 35
2020/10/23 18:30 3 MUNGIA DANAK BAT
URRUTIA, A.
PLAZA, I.
KURENE-D
AMEZAGA, I.
OLAZABAL, J.
18 - 35
2020/10/24 09:00 3 SOPELA KURENE-A IRTXAN 35 - 28
2020/10/24 09:00 4 SOPELA KURENE-B ZIERBENA-A 33 - 35
2020/10/24 12:00 1 ARMINTZA ARMINTZA-B KURENE-C 25 - 35
2021/03/31 19:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA-B
PRIETO, B.
VEGA, U.
ARMINTZA-A
UNDA, J.
LIZARRAGA, M.
24 - 35
Jardunaldia: 6
2021/02/23 19:00 1 ARMINTZA ARMINTZA-A
UNDA, J.
LIZARRAGA, M.
ARTEPE
CENIGAONAINDIA, X.
SARRIA, I.
33 - 35
2021/02/26 18:30 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA-A
ARRIETA, K.
ZULUETA, M.
DANAK BAT
IBARLUZEA, X.
PLAZA, I.
25 - 35
2021/03/22 18:30 2 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN
BILBAO, J.
BILBAO, A.
KURENE-B
GARCIA, D.
MOMOITIO, A.
35 - 34
2021/03/23 18:30 1 ZIERBENA ZIERBENA-A
LEONARDO, I.
IRAURGI, M.
LAGUN ARTEA-B
PRIETO, B.
MALDONADO, A.
25 - 35
2021/04/02 18:00 2 SOPELA KURENE-D
OLAZABAL, J.
AMEZAGA, I.
ARMINTZA-B
MADARIAGA, J.
ARANA, I.
32 - 35
2021/04/06 18:00 2 SOPELA KURENE-C
GARAIZAR, X.
DEL MORAL, U.
KURENE-A
LANDETA, A.
AGIRRE, I.
34 - 35
Jardunaldia: 7
2021/03/04 19:30 1 ARMINTZA ARMINTZA-B
BUSTINDU, J.
MADARIAGA, J.
LAGUN ARTEA-A
ARRIETA, K.
ZULUETA, M.
27 - 35
2021/03/06 11:30 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE
SARRIA, I.
CENIGAONAINDIA, X.
ZIERBENA-A
LEONARDO, I.
IRAURGI, M.
35 - 30
2021/03/07 10:30 1 MUNGIA DANAK BAT
IBARLUZEA, X.
PLAZA, I.
ARMINTZA-A
UNDA, J.
LIZARRAGA, M.
20 - 35
2021/03/16 19:30 2 SOPELA KURENE-D
AMEZAGA, I.
OLAZABAL, J.
KURENE-C
GARAIZAR, X.
DEL MORAL, U.
35 - 29
2021/04/05 10:30 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA-B
PRIETO, B.
VEGA, U.
IRTXAN
BILBAO, A.
BILBAO, J.
35 - 19
2021/04/08 19:00 2 SOPELA KURENE-B
GARCIA, D.
MOMOITIO, A.
KURENE-A
LANDETA, A.
AGIRRE, I.
15 - 35
Jardunaldia: 8
2021/03/12 17:15 4 SOPELA KURENE-A LAGUN ARTEA-B 30 - 35
2021/03/12 18:00 3 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN
BILBAO, A.
BILBAO, J.
ARTEPE
SARRIA, I.
CENIGAONAINDIA, X.
29 - 35
2021/03/12 19:00 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA-A
ZULUETA, M.
ARRIETA, K.
KURENE-D
AMEZAGA, I.
OLAZABAL, J.
35 - 27
2021/03/12 19:15 1 ZIERBENA ZIERBENA-A
LEONARDO, I.
IRAURGI, M.
DANAK BAT
PLAZA, I.
IBARLUZEA, X.
35 - 21
2021/03/14 11:00 2 SOPELA KURENE-C
GARAIZAR, X.
DEL MORAL, U.
KURENE-B
GARCIA, D.
MOMOITIO, A.
16 - 35
2021/03/14 17:30 2 ARMINTZA ARMINTZA-A
UNDA, J.
LIZARRAGA, M.
ARMINTZA-B
BUSTINDU, J.
MADARIAGA, J.
35 - 22
Jardunaldia: 9
2021/03/17 19:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA-B
PRIETO, B.
MALDONADO, A.
KURENE-B
MOMOITIO, A.
GARCIA, D.
35 - 24
2021/03/18 19:15 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE
SARRIA, I.
CENIGAONAINDIA, X.
KURENE-A
LANDETA, A.
AGIRRE, I.
35 - 25
2021/03/20 16:00 2 MUNGIA DANAK BAT
PLAZA, I.
IBARLUZEA, X.
IRTXAN
BILBAO, A.
BILBAO, J.
35 - 24
2021/04/01 18:00 3 SOPELA KURENE-D
MURCIA, A.
AMEZAGA, I.
ARMINTZA-A
LIZARRAGA, M.
UNDA, J.
20 - 35
2021/04/03 11:00 1 ARMINTZA ARMINTZA-B
ARANA, I.
MADARIAGA, J.
ZIERBENA-A
IRAURGI, M.
LEONARDO, I.
28 - 35
2021/04/05 10:30 3 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA-A
ZULUETA, M.
ARRIETA, K.
KURENE-C
GARAIZAR, X.
DEL MORAL, U.
35 - 22
Jardunaldia: 10
2021/03/23 19:00 2 SOPELA KURENE-A DANAK BAT 34 - 35
2021/03/25 17:00 1 ARMINTZA ARMINTZA-A
LIZARRAGA, M.
UNDA, J.
LAGUN ARTEA-A
VEGA, A.
ZULUETA, M.
35 - 22
2021/03/25 18:30 1 SOPELA LAGUN ARTEA-B KURENE-C 35 - 19
2021/03/26 17:00 4 SOPELA KURENE-B
GARCIA, D.
MOMOITIO, A.
ARTEPE
SARRIA, I.
CENIGAONAINDIA, X.
27 - 35
2021/03/28 17:30 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN
BILBAO, J.
BILBAO, A.
ARMINTZA-B
MADARIAGA, J.
ARANA, I.
35 - 28
2021/04/07 19:00 1 ZIERBENA ZIERBENA-A
LEONARDO, I.
IRAURGI, M.
KURENE-D
AMEZAGA, I.
OLAZABAL, J.
35 - 29
Jardunaldia: 11
2021/04/10 10:30 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA-A
ARRIETA, K.
ZULUETA, M.
ZIERBENA-A
LEONARDO, I.
IRAURGI, M.
30 - 35
2021/04/10 11:00 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE
SARRIA, I.
CENIGAONAINDIA, X.
LAGUN ARTEA-B
MALDONADO, A.
VEGA, U.
31 - 35
2021/04/10 11:00 3 ARMINTZA ARMINTZA-B
ARANA, I.
MADARIAGA, J.
KURENE-A
AGIRRE, I.
LANDETA, A.
20 - 35
2021/04/10 16:00 3 MUNGIA DANAK BAT
IBARLUZEA, X.
PLAZA, I.
KURENE-B
MOMOITIO, A.
GARCIA, D.
24 - 35
2021/04/11 11:00 2 SOPELA KURENE-C
GARAIZAR, X.
DEL MORAL, U.
ARMINTZA-A
UNDA, J.
LIZARRAGA, M.
23 - 35
2021/04/11 11:00 3 SOPELA KURENE-D
AMEZAGA, I.
OLAZABAL, J.
IRTXAN
BILBAO, J.
BILBAO, A.
35 - 22
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 ARMINTZA-A 21 11 10 1 0 383 284
2 LAGUN ARTEA-B 20 11 9 2 0 366 297
3 ARTEPE 19 11 8 3 0 367 333
4 KURENE-A 18 11 7 4 0 367 311
5 ZIERBENA-A 18 11 7 4 0 355 343
6 DANAK BAT 16 11 5 6 0 307 348
7 KURENE-B 15 11 4 7 0 334 338
8 ARMINTZA-B 15 11 4 7 0 317 350
9 LAGUN ARTEA-A 15 11 4 7 0 323 350
10 KURENE-D 14 11 3 8 0 315 349
11 IRTXAN 14 11 3 8 0 305 367
12 KURENE-C 13 11 2 9 0 302 371