Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1-TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA NAGUSIAK 2º LIGAXKA Multzoa: 1-TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2020/09/24 20:30 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA-C
POVES, G.
DE ARROITA, L.
LAGUN ARTEA-A
ZULUETA, M.
RUIZ, D.
20 - 35
2020/09/26 10:00 3 MUNGIA DANAK BAT-1
MARTINEZ, P.
MARTINEZ, A.
OLARRETA-F
GARCIA, E.
RODRIGUEZ , I.
12 - 35
2020/09/26 17:15 2 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE
BAREÑO, S.
CRESPO, A.
KURENE
RODRIGUEZ, A.
MURO, J.
35 - 24
2020/09/27 10:00 2 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-A
ALBERDI, A.
ALBERDI, A.
DANAK BAT-2
GOIRIZELAIA, I.
PEREZ, A.
24 - 35
2020/09/27 10:00 3 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-C
LOPE, I.
GARCIA, A.
IRTXAN-B
EGURBIDE, P.
ATXA, G.
35 - 24
2020/09/27 11:30 2 ARMINTZA ARMINTZA (Ret.)
ABAROA, A.
ORUETA, I.
ZUBIAUR, J.
LAGUN ARTEA-B
EGIBAR, G.
TORRE, J.
24 - 35
Jardunaldia: 2
2020/10/02 18:00 5 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-F
GARCIA, E.
IRTXAN-C
GARCIA, A.
35 - 17 Akta
2020/10/02 19:00 3 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-B ARMINTZA (Ret.) 35 - 0
2020/10/03 11:00 2 SOPELA KURENE
ARTETXE, U.
MURO, J.
IRTXAN-A
ALBERDI, A.
ALBERDI, A.
35 - 30
2020/10/04 10:00 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA-B
TORRE, J.
EGIBAR, G.
LAGUN ARTEA-C
DE ARROITA, L.
POVES, G.
35 - 31
2020/10/04 10:00 3 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA-A
RUIZ, D.
IGLESIAS, J.
ARTEPE
BAREÑO, S.
CRESPO, A.
16 - 35
2020/10/04 10:00 4 MUNGIA DANAK BAT-2
GOIRIZELAIA, I.
PEREZ, A.
DANAK BAT-1
MARTINEZ, A.
MARTINEZ, P.
35 - 14
Jardunaldia: 3
2020/10/07 19:15 2 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE
BAREÑO, S.
CRESPO, A.
LAGUN ARTEA-B
EGIBAR, G.
TORRE, J.
35 - 20
2020/10/07 19:30 1 LOIU - ZABALOETXE LAGUN ARTEA-C IRTXAN-B 28 - 35
2020/10/08 18:30 2 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-A
ALBERDI, A.
ALBERDI, A.
LAGUN ARTEA-A
ZULUETA, M.
RUIZ, D.
19 - 35
2020/10/10 10:30 2 MUNGIA DANAK BAT-2
GOIRIZELAIA, I.
PEREZ, A.
OLARRETA-F
GARCIA, E.
RODRIGUEZ , I.
28 - 35
2020/10/10 17:00 3 MUNGIA DANAK BAT-1
MARTINEZ, P.
KORRALETXE, G.
KURENE
RODRIGUEZ, A.
MURO, J.
21 - 35
2020/10/11 ARMINTZA (Ret.) IRTXAN-C -
Jardunaldia: 4
2020/10/14 20:15 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA-B
EGIBAR, G.
TORRE, J.
IRTXAN-A
ALBERDI, A.
ALBERDI, A.
35 - 34
2020/10/14 20:15 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA-A
ZULUETA, M.
RUIZ, D.
DANAK BAT-1
MARTINEZ, P.
KORRALETXE, G.
35 - 8
2020/10/16 17:30 1 SOPELA KURENE
RODRIGUEZ, A.
MURO, J.
DANAK BAT-2
GOIRIZELAIA, I.
PEREZ, A.
31 - 35
2020/10/16 18:30 3 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-B
EGURBIDE, P.
ARTEPE 34 - 35
2020/10/16 18:30 4 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-C
GARCIA, A.
LOPE, I.
LAGUN ARTEA-C
DE ARROITA, L.
POVES, G.
24 - 35
2020/10/18 OLARRETA-F ARMINTZA (Ret.) -
Jardunaldia: 5
2020/10/23 18:30 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-A
ALBERDI, A.
ALBERDI, A.
IRTXAN-B
EGURBIDE, P.
25 - 35
2020/10/24 10:00 2 MUNGIA DANAK BAT-1
MARTINEZ, A.
MARTINEZ, P.
LAGUN ARTEA-B
TORRE, J.
EGIBAR, G.
35 - 31
2020/10/24 10:00 3 MUNGIA DANAK BAT-2
GOIRIZELAIA, I.
PEREZ, A.
LAGUN ARTEA-A
PIÑON, K.
RUIZ, D.
24 - 35
2020/10/24 10:00 4 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE
BAREÑO, S.
CRESPO, A.
IRTXAN-C
GARCIA, A.
LOPE, I.
35 - 25
2020/10/24 17:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA-C
MENDEZ, I.
POVES, G.
ARMINTZA (Ret.) 35 - 0
2020/10/25 13:30 2 SOPELA KURENE OLARRETA-F 25 - 35
Jardunaldia: 6
2021/02/26 18:30 3 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA-B
EGIBAR, G.
MALDONADO, F.
DANAK BAT-2
GOIRIZELAIA, I.
PEREZ, A.
35 - 32
2021/02/28 ARMINTZA (Ret.) ARTEPE -
2021/02/28 16:00 2 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-F
RODRIGUEZ , I.
GARCIA, E.
LAGUN ARTEA-C
POVES, G.
DE ARROITA, L.
35 - 23
2021/03/23 20:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-B
EGURBIDE, P.
DANAK BAT-1
ZIARRETA, H.
ZARRAGA, J.
35 - 16
2021/03/29 18:30 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-C
GARCIA, A.
PALACIOS, J.
IRTXAN-A
ALBERDI, A.
ALBERDI, A.
35 - 29
2021/04/05 10:30 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA-A
RUIZ, D.
PIÑON, K.
KURENE
MURO, J.
ZISKAR, P.
35 - 28
Jardunaldia: 7
2021/03/03 19:30 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE
BAREÑO, S.
CRESPO, A.
LAGUN ARTEA-C
POVES, G.
DE ARROITA, L.
35 - 18
2021/03/06 10:30 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA-A
RUIZ, D.
PIÑON, K.
OLARRETA-F
RODRIGUEZ , I.
GARCIA, E.
35 - 13
2021/03/07 IRTXAN-A ARMINTZA (Ret.) -
2021/03/27 10:30 1 MUNGIA DANAK BAT-1
ZARRAGA, J.
MARTINEZ, A.
IRTXAN-C
GARCIA, A.
PALACIOS, J.
9 - 35
2021/04/02 18:00 1 SOPELA KURENE
ZISKAR, P.
MURO, J.
LAGUN ARTEA-B
TORRE, J.
MALDONADO, F.
35 - 23
2021/04/08 19:00 1 MUNGIA DANAK BAT-2
GOIRIZELAIA, I.
PEREZ, A.
IRTXAN-B
EGURBIDE, P.
35 - 20
Jardunaldia: 8
2021/03/10 19:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA-C
EGIBAR, G.
DE ARROITA, L.
IRTXAN-A
ALBERDI, A.
ALBERDI, A.
35 - 18
2021/03/10 19:00 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA-B
EGIBAR, G.
MALDONADO, F.
LAGUN ARTEA-A
RUIZ, D.
PIÑON, K.
35 - 29
2021/03/12 18:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-B
EGURBIDE, P.
KURENE
MURO, J.
ARTETXE, U.
35 - 26
2021/03/12 18:00 2 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-C
GARCIA, A.
LOPE, I.
DANAK BAT-2
GOIRIZELAIA, I.
PEREZ, A.
20 - 35
2021/03/13 11:15 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-F ARTEPE 35 - 32
2021/03/14 ARMINTZA (Ret.) DANAK BAT-1 -
Jardunaldia: 9
2021/03/17 17:45 1 SOPELA KURENE
MURO, J.
ARTETXE, U.
IRTXAN-C
GARCIA, A.
PALACIOS, J.
29 - 35
2021/03/19 10:00 2 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-A
ALBERDI, A.
VEGAS, S.
ARTEPE
BAREÑO, S.
CRESPO, A.
24 - 35
2021/03/19 10:00 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA-A
PIÑON, K.
RUIZ, D.
IRTXAN-B
EGURBIDE, P.
35 - 21
2021/03/19 16:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA LAGUN ARTEA-B
MALDONADO, F.
EGIBAR, G.
OLARRETA-F
GARCIA, E.
RODRIGUEZ , I.
31 - 35
2021/03/20 16:00 1 MUNGIA DANAK BAT-1
ZIARRETA, H.
MARTINEZ, A.
LAGUN ARTEA-C
POVES, G.
DE ARROITA, L.
14 - 35
2021/03/21 DANAK BAT-2 ARMINTZA (Ret.) -
Jardunaldia: 10
2021/03/24 19:00 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA-C
POVES, G.
DE ARROITA, L.
DANAK BAT-2
GOIRIZELAIA, I.
PEREZ, A.
35 - 19
2021/03/24 19:00 3 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-C
PALACIOS, J.
GARCIA, A.
LAGUN ARTEA-A
PIÑON, K.
RUIZ, D.
23 - 35
2021/03/26 17:30 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-A
ALBERDI, A.
ALBERDI, A.
OLARRETA-F
GARCIA, E.
CAMARA, J.
35 - 33
2021/03/26 17:30 2 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-B
EGURBIDE, P.
LAGUN ARTEA-B
EGIBAR, G.
MALDONADO, F.
35 - 33
2021/03/26 18:30 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE
BAREÑO, S.
CRESPO, A.
DANAK BAT-1
MARTINEZ, P.
MARTINEZ, A.
35 - 6
2021/03/28 ARMINTZA (Ret.) KURENE -
Jardunaldia: 11
2021/04/09 18:00 1 SOPELA KURENE
ETXEGARAI, A.
ZISKAR, P.
LAGUN ARTEA-C
POVES, G.
DE ARROITA, L.
0 - 35
2021/04/10 10:30 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA-B
MALDONADO, F.
TORRE, J.
IRTXAN-C
PALACIOS, J.
GARCIA, A.
35 - 21
2021/04/10 11:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-F
GARCIA, E.
RODRIGUEZ , I.
IRTXAN-B
EGURBIDE, P.
25 - 35
2021/04/10 16:00 1 MUNGIA DANAK BAT-1
MARTINEZ, A.
MARTINEZ, P.
IRTXAN-A
ALBERDI, A.
ALBERDI, A.
35 - 26
2021/04/10 16:00 2 MUNGIA DANAK BAT-2
GOIRIZELAIA, I.
PEREZ, A.
ARTEPE
BAREÑO, S.
CRESPO, A.
34 - 35
2021/04/11 LAGUN ARTEA-A ARMINTZA (Ret.) -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 ARTEPE 19 10 9 1 0 347 236
2 LAGUN ARTEA-A 18 10 8 2 0 325 226
3 OLARRETA-F 17 10 7 3 0 316 273
4 IRTXAN-B 16 10 6 4 0 309 293
5 LAGUN ARTEA-B 15 10 5 5 0 313 322
6 LAGUN ARTEA-C 15 10 5 5 0 295 250
7 DANAK BAT-2 15 10 5 5 0 312 284
8 IRTXAN-C 14 10 4 6 0 270 301
9 KURENE 13 10 3 7 0 268 319
10 DANAK BAT-1 12 10 2 8 0 170 337
11 IRTXAN-A 11 10 1 9 0 264 348
12 ARMINTZA (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0