Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1-TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA NAGUSIAK 3º LIGAXKA Multzoa: 1-TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2020/09/25 18:00 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-4
GARCIA, D.
URRESTI, J.
OLARRETA-C
GARCIA , E.
ASURMENDI, A.
35 - 30
2020/09/26 11:30 1 SOPELA KURENE-C ARTEPE-2 35 - 26
2020/09/26 12:00 1 ARMINTZA ARMINTZA-A
ABAROA, A.
MONTEHERMOSO, I.
ZALLA-U
URKIJO, J.
PARAMO, U.
35 - 26
2020/09/27 10:00 4 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-F
REMENTERIA, J.
URRUTIA, J.
IRTXAN-D
ASTIGARRAGA, J.
GARCIA, J.
15 - 35
2020/09/27 11:30 1 ARMINTZA ARMINTZA-C
GARCIA, A.
AGIRRE, J.
ALAITASUNA-A
ORMAETXEA, A.
GONZALEZ, O.
21 - 35
2020/09/27 11:30 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-G
GARCIA, P.
ZUBIETA, G.
DEPORTIVO-B
LATORRE, J.
LATORRE, G.
16 - 35
Descanso KURENE-A (Ret.) -
Jardunaldia: 2
2020/10/01 19:00 2 SONDIKA DEPORTIVO-B
ARRIETA, J.
LATORRE, G.
KURENE-C
NAFARRETE, G.
GOIKOETXEA, L.
35 - 23
2020/10/02 18:00 2 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-2
AROSTEGUI, A.
CANCELO, J.
ARMINTZA-A
ABAROA, M.
MONTEHERMOSO, I.
17 - 35
2020/10/02 19:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-D
ASTIGARRAGA, J.
GARCIA, J.
ZALLA-G
UDAETA, I.
35 - 29
2020/10/03 11:00 1 SOPELA KURENE-A (Ret.)
LLORENTE, J.
ETXEANDIA, I.
IRTXAN-F
URRUTIA, J.
PALACIOS, J.
35 - 30
2020/10/03 11:30 2 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-U
PARAMO, U.
URKIJO, J.
ARMINTZA-C
AGIRRE, J.
35 - 24
2020/10/03 17:00 1 BAKIO ALAITASUNA-A
LARRAURI, L.
GONZALEZ, O.
ARTEPE-4
GARCIA, D.
URRESTI, J.
35 - 10
OLARRETA-C Descanso -
Jardunaldia: 3
2020/10/07 19:00 1 ARMINTZA ARMINTZA-A
ABAROA, M.
MONTEHERMOSO, I.
DEPORTIVO-B
LATORRE, G.
ARRIETA, J.
35 - 21
2020/10/07 19:15 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-4
GARCIA, D.
URRESTI, J.
ARMINTZA-C
GARCIA, A.
AGIRRE, J.
35 - 21
2020/10/09 18:30 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-F
URRUTIA, J.
REMENTERIA, J.
OLARRETA-C
GARCIA , E.
GALLAGA, I.
21 - 35
2020/10/10 10:30 2 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-2
AROSTEGUI, A.
CANCELO, J.
ZALLA-U
URKIJO, J.
PARAMO, U.
27 - 35
2020/10/10 11:00 1 SOPELA KURENE-C IRTXAN-D 22 - 35
2020/10/11 11:30 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-G
UDAETA, I.
KURENE-A (Ret.)
LLORENTE, J.
ETXEANDIA, I.
35 - 24
Descanso ALAITASUNA-A -
Jardunaldia: 4
2020/10/12 11:30 1 BAKIO ALAITASUNA-A
GONZALEZ, O.
LARRAURI, L.
IRTXAN-F
REMENTERIA, J.
URRUTIA, J.
35 - 26
2020/10/14 19:00 1 SONDIKA DEPORTIVO-B
LATORRE, G.
LATORRE, J.
ARTEPE-2
CANCELO, J.
AROSTEGUI, A.
35 - 21
2020/10/14 20:15 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-U
URKIJO, J.
PARAMO, U.
ARTEPE-4
GARCIA, D.
URRESTI, J.
35 - 22
2020/10/14 20:30 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-D
ASTIGARRAGA, J.
GARCIA, J.
ARMINTZA-A
ABAROA, M.
MONTEHERMOSO, I.
31 - 35
2020/10/15 18:45 2 SOPELA KURENE-A (Ret.) KURENE-C 35 - 24
2020/10/16 18:00 2 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-C
GARCIA , E.
GALLAGA, I.
ZALLA-G
UDAETA, I.
34 - 35
ARMINTZA-C Descanso -
Jardunaldia: 5
2020/10/13 18:30 1 SOPELA KURENE-C OLARRETA-C 35 - 34
2020/10/16 18:30 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-F
URRUTIA, J.
REMENTERIA, J.
ARMINTZA-C
MENA, E.
AGIRRE, J.
27 - 35
2020/10/16 18:30 4 ARMINTZA ARMINTZA-A
ABAROA, M.
MONTEHERMOSO, I.
KURENE-A (Ret.)
LLORENTE, J.
ETXEANDIA, I.
35 - 16
2020/10/17 10:00 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-2
AROSTEGUI, A.
CANCELO, J.
IRTXAN-D
ASTIGARRAGA, J.
GARCIA, J.
29 - 35
2020/10/17 17:00 2 SONDIKA DEPORTIVO-B
ARRIETA, J.
LATORRE, G.
ZALLA-U
URKIJO, J.
PARAMO, U.
35 - 27
2020/10/18 11:30 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-G
UDAETA, I.
ALAITASUNA-A
GONZALEZ, O.
LARRAURI, L.
35 - 33
Descanso ARTEPE-4 -
Jardunaldia: 6
2020/10/23 18:00 2 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-C
GARCIA , E.
GALLAGA, I.
ARMINTZA-A
ABAROA, M.
MONTEHERMOSO, I.
27 - 35
2020/10/23 18:00 3 BAKIO ALAITASUNA-A
LARRAURI, L.
GONZALEZ, O.
KURENE-C
GOIKOETXEA, L.
NAFARRETE, G.
35 - 20
2020/10/23 18:30 3 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-D
ASTIGARRAGA, J.
GARCIA, J.
DEPORTIVO-B
LATORRE, G.
27 - 35
2020/10/23 19:30 1 ARMINTZA ARMINTZA-C ZALLA-G 35 - 17
2020/10/24 09:00 5 SOPELA KURENE-A (Ret.) ARTEPE-2 35 - 17
2020/10/24 10:00 5 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-4
GARCIA, D.
URRESTI, J.
IRTXAN-F
URRUTIA, J.
BILBAO, A.
35 - 26
ZALLA-U Descanso -
Jardunaldia: 7
2021/02/26 19:00 2 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-G
UDAETA, I.
ARTEPE-4
URRESTI, J.
24 - 35
2021/02/28 KURENE-C ARMINTZA-C 32 - 35
2021/02/28 11:30 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-2 OLARRETA-C 35 - 29
2021/02/28 12:00 1 ARMINTZA ARMINTZA-A
SASTRE, F.
MONTEHERMOSO, I.
ALAITASUNA-A
GAUBEKA, B.
LARRAURI, L.
35 - 26
2021/03/27 18:00 1 SONDIKA DEPORTIVO-B KURENE-A (Ret.) -
2021/03/29 18:30 2 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-D
ASIN, J.
GARCIA, J.
ZALLA-U
URKIJO, J.
PARAMO, U.
13 - 35
IRTXAN-F Descanso -
Jardunaldia: 8
2021/03/05 18:00 2 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-C
GARCIA , E.
GALLAGA, I.
DEPORTIVO-B
LATORRE, G.
ARRIETA, J.
35 - 30
2021/03/05 18:30 1 BAKIO ALAITASUNA-A
GONZALEZ, O.
LARRAURI, L.
ARTEPE-2
AROSTEGUI, A.
CANCELO, J.
35 - 15
2021/03/07 KURENE-A (Ret.) IRTXAN-D -
2021/03/07 12:00 1 ARMINTZA ARMINTZA-C
AGIRRE, J.
GARCIA, A.
ARMINTZA-A
SASTRE, F.
MONTEHERMOSO, I.
14 - 35
2021/03/23 19:30 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-U IRTXAN-F 35 - 0
2021/03/28 10:30 3 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-4
GARCIA, D.
URRESTI, J.
KURENE-C
GOIKOETXEA, A.
GOIKOETXEA, L.
35 - 13
Descanso ZALLA-G -
Jardunaldia: 9
2021/03/10 20:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-D
ASTIGARRAGA, J.
GARCIA, J.
OLARRETA-C
GARCIA , E.
GALLAGA, I.
22 - 35
2021/03/12 18:00 3 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-G IRTXAN-F
BILBAO, A.
URRUTIA, J.
35 - 23
2021/03/12 18:30 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-2
AROSTEGUI, A.
CANCELO, J.
ARMINTZA-C
GARCIA, A.
AGIRRE, J.
30 - 35
2021/03/13 18:00 1 SONDIKA DEPORTIVO-B
ALBERDI, J.
LATORRE, G.
ALAITASUNA-A
LARRAURI, L.
GONZALEZ, O.
35 - 25
2021/03/14 11:00 1 SOPELA KURENE-A (Ret.)
LLORENTE, J.
FERRERO, R.
ZALLA-U
PARAMO, U.
UDAETA, I.
7 - 35
2021/03/14 12:00 1 ARMINTZA ARMINTZA-A
MONTEHERMOSO, I.
SASTRE, F.
ARTEPE-4
GARCIA, D.
URRESTI, J.
35 - 17
KURENE-C Descanso -
Jardunaldia: 10
2021/03/17 19:15 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-4
GARCIA, D.
URRESTI, J.
ARTEPE-2
AROSTEGUI, A.
CANCELO, J.
35 - 27
2021/03/19 10:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-F
BILBAO, A.
URRUTIA, J.
KURENE-C
GOIKOETXEA, A.
GOIKOETXEA, L.
24 - 35
2021/03/19 10:15 2 BAKIO ALAITASUNA-A
LARRAURI, L.
GONZALEZ, O.
IRTXAN-D
ASIN, J.
GARCIA, J.
35 - 14
2021/03/20 11:15 3 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-C
GARCIA , E.
GALLAGA, I.
KURENE-A (Ret.)
LLORENTE, J.
ETXEANDIA, I.
35 - 20
2021/03/20 12:00 1 ARMINTZA ARMINTZA-C
AGIRRE, J.
GARCIA, A.
DEPORTIVO-B
ARRIETA, J.
LATORRE, G.
24 - 35
2021/03/20 12:00 2 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-U
PARAMO, U.
URKIJO, J.
ZALLA-G
UDAETA, I.
35 - 32
Descanso ARMINTZA-A -
Jardunaldia: 11
2021/03/22 19:00 1 SONDIKA DEPORTIVO-B
ARRIETA, J.
LATORRE, G.
ARTEPE-4
GARCIA, D.
URRESTI, J.
35 - 26
2021/03/23 19:00 3 SOPELA KURENE-C
GOIKOETXEA, A.
GOIKOETXEA, L.
ZALLA-G 35 - 20
2021/03/24 KURENE-A (Ret.) ALAITASUNA-A -
2021/03/24 19:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-D
ASIN, J.
GARCIA, J.
ARMINTZA-C
GARCIA, A.
AGIRRE, J.
35 - 32
2021/03/24 19:30 1 ARMINTZA ARMINTZA-A
MONTEHERMOSO, I.
SASTRE, F.
IRTXAN-F
BILBAO, A.
URRUTIA, J.
35 - 17
2021/03/26 18:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-C
GARCIA , E.
GALLAGA, I.
ZALLA-U
URKIJO, J.
PARAMO, U.
35 - 32
ARTEPE-2 Descanso -
Jardunaldia: 12
2021/03/22 18:30 3 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-F
URRUTIA, J.
BILBAO, A.
ARTEPE-2
AROSTEGUI, A.
CANCELO, J.
35 - 33
2021/03/26 18:30 1 ARMINTZA ARMINTZA-C KURENE-A (Ret.) -
2021/03/26 18:30 3 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-4
GARCIA, D.
URRESTI, J.
IRTXAN-D
ASIN, J.
GARCIA, J.
35 - 22
2021/03/27 11:00 1 SOPELA KURENE-C
GOIKOETXEA, A.
GOIKOETXEA, L.
ZALLA-U
URKIJO, J.
PARAMO, U.
29 - 35
2021/03/27 11:30 2 BAKIO ALAITASUNA-A
GONZALEZ, O.
LARRAURI, L.
OLARRETA-C
GALLAGA, I.
GARCIA , E.
35 - 19
2021/03/28 11:30 2 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-G ARMINTZA-A 20 - 34
Descanso DEPORTIVO-B -
Jardunaldia: 13
2021/04/09 18:00 3 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-C
GARCIA , E.
GALLAGA, I.
ARMINTZA-C
GARCIA, A.
AGIRRE, J.
35 - 29
2021/04/09 18:30 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-2
AROSTEGUI, A.
CANCELO, J.
ZALLA-G
UDAETA, I.
27 - 35
2021/04/10 11:00 2 ARMINTZA ARMINTZA-A
SASTRE, F.
MONTEHERMOSO, I.
KURENE-C 35 - 0
2021/04/10 17:00 2 SONDIKA DEPORTIVO-B
LATORRE, G.
ARRIETA, J.
IRTXAN-F
URRUTIA, J.
BILBAO, A.
35 - 11
2021/04/11 KURENE-A (Ret.) ARTEPE-4 -
2021/04/11 11:30 2 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-U
PARAMO, U.
URKIJO, J.
ALAITASUNA-A
GONZALEZ, O.
LARRAURI, L.
35 - 28
IRTXAN-D Descanso -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 ARMINTZA-A 22 11 11 0 0 384 216
2 DEPORTIVO-B 20 11 9 2 0 366 270
3 ZALLA-U 19 11 8 3 0 365 280
4 ALAITASUNA-A 18 11 7 4 0 357 265
5 ARTEPE-4 18 11 7 4 0 320 303
6 OLARRETA-C 16 11 5 6 0 348 344
7 IRTXAN-D 16 11 5 6 0 304 337
8 ARMINTZA-C 15 11 4 7 0 305 351
9 KURENE-C 15 11 4 7 0 279 349
10 ZALLA-G 15 11 4 7 0 298 361
11 IRTXAN-F 12 11 1 10 0 225 383
12 ARTEPE-2 12 11 1 10 0 287 379
13 KURENE-A (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2-TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA NAGUSIAK 3º LIGAXKA Multzoa: 2-TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza Akta
Jardunaldia: 1
2020/09/25 18:00 1 GETXO ANDRA MARI GETXO
GURTUBAY, J.
PEREZ, J.
KURENE-B (Ret.)
ZALBIDEA , A.
ZALAKAIN, A.
35 - 27
2020/09/25 18:00 2 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-1
ARGALUZA, A.
ORMAETXE, I.
ALAITASUNA-B
URIARTE, M.
ELGEZABAL, B.
35 - 28
2020/09/25 18:30 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-G
RIOS, P.
LUSARRETA, J.
IRTXAN-E
LUSARRETA, N.
MACIAS, J.
13 - 35
2020/09/26 10:30 1 BILBAO - DEPORTIVO DEPORTIVO-A
CLUA, I.
POBLACION, M.
OLARRETA-E
ORTUZAR, A.
ZARATE, I.
32 - 35
2020/09/26 11:00 1 SOPELA LAGUN ARTEA KURENE-D 35 - 14
2020/09/26 12:00 2 ARMINTZA ARMINTZA-B
ALVAREZ, I.
RIQUE, A.
ZIERBENA-B
SANTISTEBAN, A.
GONZALEZ, I.
29 - 35
2020/09/27 11:30 2 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-P
UDAETA, I.
ARTEPE-3
URQUIAGA, M.
SARRIA, M.
35 - 33
Jardunaldia: 2
2020/10/02 18:00 3 BAKIO ALAITASUNA-B
URIARTE, M.
ELGEZABAL, B.
DEPORTIVO-A
POBLACION, M.
CLUA, I.
35 - 30
2020/10/02 18:00 3 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-3
URQUIAGA, M.
SARRIA, M.
ARMINTZA-B
ALVAREZ, I.
RIQUE, A.
24 - 35
2020/10/02 19:00 1 ZIERBENA ZIERBENA-B
GONZALEZ, I.
SANTISTEBAN, A.
ARTEPE-1
ARGALUZA, A.
ORMAETXE, I.
15 - 35
2020/10/02 19:00 4 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-E
LUSARRETA, N.
MACIAS, J.
LAGUN ARTEA
MARTIN, B.
DEL CASTILLO, F.
35 - 34
2020/10/03 11:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-E
ORTUZAR, A.
LEGINA, E.
GETXO
LABAJO, L.
GURTUBAY, J.
14 - 35
2020/10/03 11:00 4 SOPELA KURENE-D ZALLA-P 32 - 35
2020/10/03 18:00 1 SOPELA KURENE-B (Ret.)
ZALBIDEA , A.
ZALAKAIN, A.
IRTXAN-G
RIOS, P.
LUSARRETA, J.
35 - 31
Jardunaldia: 3
2020/10/08 17:45 1 ARMINTZA ARMINTZA-B
ALVAREZ, I.
RIQUE, A.
KURENE-D
MOLINA, O.
MENDIZABAL, G.
35 - 19
2020/10/08 18:30 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-G
RIOS, P.
LUSARRETA, J.
OLARRETA-E
LEGINA, E.
ORTUZAR, A.
30 - 35
2020/10/09 18:00 1 SOPELA LAGUN ARTEA KURENE-B (Ret.) 35 - 15
2020/10/09 18:15 1 GETXO ANDRA MARI GETXO
GURTUBAY, J.
PEREZ, J.
ALAITASUNA-B
ELGEZABAL, B.
URIARTE, M.
19 - 35
2020/10/10 10:30 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-3
URQUIAGA, M.
SARRIA, M.
ZIERBENA-B
GONZALEZ, I.
SANTISTEBAN, A.
21 - 35
2020/10/10 17:00 2 SONDIKA DEPORTIVO-A ARTEPE-1 35 - 30
2020/10/11 11:30 2 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-P
GARCIA, P.
ZUBIETA, G.
IRTXAN-E
MACIAS, J.
LUSARRETA, N.
26 - 35
Jardunaldia: 4
2020/10/12 11:30 2 BAKIO ALAITASUNA-B
ELGEZABAL, B.
URIARTE, M.
IRTXAN-G
LUSARRETA, J.
RIOS, P.
35 - 11
2020/10/13 18:30 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-E
LUSARRETA, N.
ATXA, G.
ARMINTZA-B
ALVAREZ, I.
RIQUE, A.
35 - 32
2020/10/13 18:30 2 SOPELA KURENE-B (Ret.) ZALLA-P 35 - 32
2020/10/13 18:30 3 SOPELA KURENE-D ARTEPE-3 24 - 35
2020/10/14 16:00 1 SOPELA OLARRETA-E LAGUN ARTEA 29 - 35
2020/10/14 19:00 1 ZIERBENA ZIERBENA-B
CABALLERO, D.
SEOANE, A.
DEPORTIVO-A
CLUA, I.
POBLACION, M.
35 - 21
2020/10/15 20:30 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-1
ARGALUZA, A.
ORMAETXE, I.
GETXO
GURTUBAY, J.
MORENO , I.
35 - 24
Jardunaldia: 5
2020/10/15 18:45 3 SOPELA KURENE-D ZIERBENA-B 15 - 35
2020/10/16 18:00 1 GETXO ANDRA MARI GETXO
GURTUBAY, J.
PEREZ, J.
DEPORTIVO-A
CLUA, I.
POBLACION, M.
27 - 35
2020/10/16 18:30 2 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-G
RIOS, P.
LUSARRETA, J.
ARTEPE-1
ARGALUZA, A.
ORMAETXE, I.
19 - 35
2020/10/16 18:30 3 ARMINTZA ARMINTZA-B
ALVAREZ, I.
RIQUE, A.
KURENE-B (Ret.)
ZALBIDEA , A.
ZALAKAIN, A.
35 - 29
2020/10/17 10:00 2 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-3
URQUIAGA, M.
SARRIA, M.
IRTXAN-E
LUSARRETA, N.
MACIAS, J.
35 - 27
2020/10/17 18:00 3 SOPELA LAGUN ARTEA ALAITASUNA-B 35 - 30
2020/10/18 11:30 2 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-P
GARCIA, P.
ZUBIETA, G.
OLARRETA-E
LEGINA, E.
ORTUZAR, A.
35 - 20
Jardunaldia: 6
2020/10/22 19:00 2 SONDIKA DEPORTIVO-A IRTXAN-G 35 - 23
2020/10/23 18:00 1 BAKIO ALAITASUNA-B
URIARTE, M.
ELGEZABAL, B.
ZALLA-P
GARCIA, P.
ZUBIETA, G.
35 - 19
2020/10/23 18:00 3 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-E
ORTUZAR, A.
LEGINA, E.
ARMINTZA-B
ALVAREZ, I.
RIQUE, A.
14 - 35
2020/10/23 18:30 2 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-E
LUSARRETA, N.
MACIAS, J.
KURENE-D
MOLINA, O.
MENDIZABAL, G.
35 - 31
2020/10/23 19:15 3 ZIERBENA ZIERBENA-B
GONZALEZ, I.
SANTISTEBAN, A.
GETXO
PEREZ, J.
MORENO , I.
35 - 11
2020/10/24 10:00 2 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-1
ARGALUZA, A.
ORMAETXE, I.
LAGUN ARTEA
MARTIN, B.
DEL CASTILLO, F.
18 - 35
2020/10/25 13:30 1 SOPELA KURENE-B (Ret.) ARTEPE-3 33 - 35
Jardunaldia: 7
2021/02/26 19:00 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-P
GARCIA, P.
ZUBIETA, G.
ARTEPE-1
ARRIZABALAGA, K.
ORMAETXE, I.
24 - 35
2021/02/27 10:30 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-3
URQUIAGA, M.
SARRIA, M.
OLARRETA-E
LEGINA, E.
ORTUZAR, A.
35 - 16
2021/02/28 KURENE-D KURENE-B (Ret.) -
2021/02/28 12:00 2 ARMINTZA ARMINTZA-B
RIQUE, A.
ALVAREZ, I.
ALAITASUNA-B
ELGEZABAL, B.
URIARTE, M.
35 - 33
2021/03/27 17:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-G
RIOS, P.
LUSARRETA, J.
GETXO
GURTUBAY, J.
MORENO , I.
28 - 35
2021/04/03 18:00 2 SONDIKA LAGUN ARTEA
DEL CASTILLO, F.
QUINTANA, E.
DEPORTIVO-A
GARCIA-CARDENAL, V.
POBLACION, M.
35 - 30
2021/04/06 20:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-E
LUSARRETA, N.
MACIAS, J.
ZIERBENA-B
GONZALEZ, I.
SANTISTEBAN, A.
34 - 35
Jardunaldia: 8
2021/03/05 19:00 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-1
ARRIZABALAGA, K.
ORMAETXE, I.
ARMINTZA-B
ALVAREZ, I.
RIQUE, A.
35 - 32
2021/03/06 11:30 1 BAKIO ALAITASUNA-B
ELGEZABAL, B.
URIARTE, M.
ARTEPE-3
SARRIA, M.
URQUIAGA, M.
35 - 29
2021/03/07 KURENE-B (Ret.) IRTXAN-E -
2021/03/07 11:00 1 SONDIKA DEPORTIVO-A ZALLA-P 35 - 31
2021/03/22 19:30 1 GETXO ANDRA MARI GETXO
GURTUBAY, J.
LABAJO, L.
LAGUN ARTEA
MARTIN, B.
DEL CASTILLO, F.
35 - 34
2021/03/23 18:30 2 ZIERBENA ZIERBENA-B
GONZALEZ, I.
SANTISTEBAN, A.
IRTXAN-G
LUSARRETA, J.
RIOS, P.
35 - 8
2021/04/06 18:00 1 SOPELA OLARRETA-E
LEGINA, E.
ORTUZAR, A.
KURENE-D
MOLINA, O.
MENDIZABAL, G.
35 - 28
Jardunaldia: 9
2021/03/11 18:30 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-E
LUSARRETA, N.
MACIAS, J.
OLARRETA-E
LEGINA, E.
ORTUZAR, A.
35 - 19
2021/03/12 17:00 1 LOIU - ZABALOETXE LAGUN ARTEA IRTXAN-G
RIOS, P.
LUSARRETA, J.
35 - 29
2021/03/12 17:15 1 SOPELA KURENE-D ALAITASUNA-B 30 - 35
2021/03/12 18:00 2 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-P
GARCIA, P.
ZUBIETA, G.
GETXO
GURTUBAY, J.
MORENO , I.
29 - 35
2021/03/12 18:30 2 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-3
URQUIAGA, M.
SARRIA, M.
ARTEPE-1
ARRIZABALAGA, K.
ORMAETXE, I.
33 - 35
2021/03/14 KURENE-B (Ret.) ZIERBENA-B -
2021/03/14 17:30 1 ARMINTZA ARMINTZA-B
ALVAREZ, I.
RIQUE, A.
DEPORTIVO-A
CLUA, I.
POBLACION, M.
33 - 35
Jardunaldia: 10
2021/03/19 10:00 3 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-G
RIOS, P.
LUSARRETA, J.
ZALLA-P
GARCIA, P.
ZUBIETA, G.
30 - 35
2021/03/19 10:15 1 BAKIO ALAITASUNA-B
URIARTE, M.
ELGEZABAL, B.
IRTXAN-E
LUSARRETA, N.
MACIAS, J.
35 - 23
2021/03/19 19:00 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-1
ARRIZABALAGA, K.
ORMAETXE, I.
KURENE-D
MOLINA, O.
GOROSTIAGA, J.
35 - 24
2021/03/20 11:15 1 ZIERBENA ZIERBENA-B
GONZALEZ, I.
SANTISTEBAN, A.
LAGUN ARTEA
QUINTANA, E.
DEL CASTILLO, F.
35 - 18
2021/03/20 17:00 1 GETXO ANDRA MARI GETXO ARMINTZA-B 23 - 35
2021/03/20 18:00 1 SONDIKA DEPORTIVO-A
POBLACION, M.
CLUA, I.
ARTEPE-3
URQUIAGA, M.
SARRIA, M.
34 - 35
2021/03/21 OLARRETA-E KURENE-B (Ret.) -
Jardunaldia: 11
2021/03/22 18:30 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-E
LUSARRETA, N.
MACIAS, J.
ARTEPE-1
ARRIZABALAGA, K.
ORMAETXE, I.
35 - 15
2021/03/23 19:15 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-3
URQUIAGA, M.
SARRIA, M.
GETXO
GURTUBAY, J.
LABAJO, L.
31 - 35
2021/03/24 KURENE-B (Ret.) ALAITASUNA-B -
2021/03/24 19:30 2 ARMINTZA ARMINTZA-B
ALVAREZ, I.
RIQUE, A.
IRTXAN-G
RIOS, P.
LUSARRETA, J.
35 - 11
2021/03/25 18:30 2 SOPELA KURENE-D DEPORTIVO-A 27 - 35
2021/03/28 11:30 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-P LAGUN ARTEA 16 - 35
2021/04/01 18:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-E
LEGINA, E.
MORENO, U.
ZIERBENA-B
SANTISTEBAN, A.
GONZALEZ, I.
14 - 35
Jardunaldia: 12
2021/03/25 19:15 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-P
GARCIA, P.
ZUBIETA, G.
ZIERBENA-B
GONZALEZ, I.
SANTISTEBAN, A.
16 - 35
2021/03/26 18:30 2 ARMINTZA LAGUN ARTEA
MARTIN, B.
DEL CASTILLO, F.
ARMINTZA-B
RIQUE, A.
ALVAREZ, I.
30 - 35
2021/03/27 11:30 1 BAKIO ALAITASUNA-B
URIARTE, M.
ELGEZABAL, B.
OLARRETA-E
ORTUZAR, A.
LEGINA, E.
35 - 25
2021/03/28 ARTEPE-1 KURENE-B (Ret.) -
2021/03/28 11:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-G
RIOS, P.
SANTAMARIA, I.
ARTEPE-3
URQUIAGA, M.
SARRIA, M.
33 - 35
2021/03/28 12:45 2 GETXO ANDRA MARI GETXO
GURTUBAY, J.
LABAJO, L.
KURENE-D
MOLINA, O.
GOROSTIAGA, J.
35 - 19
2021/04/03 18:00 1 SONDIKA DEPORTIVO-A
POBLACION, M.
GARCIA-CARDENAL, V.
IRTXAN-E
LUSARRETA, N.
MACIAS, J.
35 - 30
Jardunaldia: 13
2021/04/09 18:30 2 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-3
URQUIAGA, M.
SARRIA, M.
LAGUN ARTEA
QUINTANA, E.
DEL CASTILLO, F.
35 - 30
2021/04/09 19:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-E
LUSARRETA, N.
MACIAS, J.
GETXO
GURTUBAY, J.
MORENO , I.
35 - 32
2021/04/09 19:00 1 ZIERBENA ZIERBENA-B
GONZALEZ, I.
SANTISTEBAN, A.
ALAITASUNA-B
URIARTE, M.
ELGEZABAL, B.
35 - 25
2021/04/10 11:00 2 SOPELA KURENE-D
MOLINA, O.
ZUBIAURRE, B.
IRTXAN-G
RIOS, P.
SANTAMARIA, I.
35 - 27
2021/04/11 ARMINTZA-B ZALLA-P 35 - 0
2021/04/11 KURENE-B (Ret.) DEPORTIVO-A -
2021/04/11 10:00 2 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-E
ORTUZAR, A.
LEGINA, E.
ARTEPE-1
ARRIZABALAGA, K.
ORMAETXE, I.
29 - 35
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 ZIERBENA-B 23 12 11 1 0 400 247
2 ARTEPE-1 21 12 9 3 0 378 333
3 ALAITASUNA-B 20 12 8 4 0 396 326
4 ARMINTZA-B 20 12 8 4 0 406 294
5 IRTXAN-E 20 12 8 4 0 394 342
6 LAGUN ARTEA 19 12 7 5 0 391 341
7 DEPORTIVO-A 19 12 7 5 0 392 376
8 GETXO 18 12 6 6 0 346 365
9 ARTEPE-3 18 12 6 6 0 381 374
10 ZALLA-P 15 12 4 8 1 301 395
11 OLARRETA-E 15 12 3 9 0 285 405
12 KURENE-D 13 12 1 11 0 298 412
13 IRTXAN-G 12 12 0 12 0 262 420
14 KURENE-B (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0