Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1-TALDEA Egutegia inprimatuKlasifikazioa Multzoa 2-TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA NAGUSIAK 3º LIGAXKA Multzoa: 1-TALDEA-3556
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza
Jardunaldia: 1
2020/09/25 18:00 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-4 OLARRETA-C 35 - 30
2020/09/26 11:30 1 SOPELA KURENE-C ARTEPE-2 35 - 26
2020/09/26 12:00 1 ARMINTZA ARMINTZA-A ZALLA-U 35 - 26
2020/09/27 10:00 4 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-F IRTXAN-D 15 - 35
2020/09/27 11:30 1 ARMINTZA ARMINTZA-C ALAITASUNA-A 21 - 35
2020/09/27 11:30 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-G DEPORTIVO-B 16 - 35
Descanso KURENE-A (Ret.) -
Jardunaldia: 2
2020/10/01 19:00 2 SONDIKA DEPORTIVO-B KURENE-C 35 - 23
2020/10/02 18:00 2 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-2 ARMINTZA-A 17 - 35
2020/10/02 19:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-D ZALLA-G 35 - 29
2020/10/03 11:00 1 SOPELA KURENE-A (Ret.) IRTXAN-F 35 - 30
2020/10/03 11:30 2 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-U ARMINTZA-C 35 - 24
2020/10/03 17:00 1 BAKIO ALAITASUNA-A ARTEPE-4 35 - 10
OLARRETA-C Descanso -
Jardunaldia: 3
2020/10/07 19:00 1 ARMINTZA ARMINTZA-A DEPORTIVO-B 35 - 21
2020/10/07 19:15 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-4 ARMINTZA-C 35 - 21
2020/10/09 18:30 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-F OLARRETA-C 21 - 35
2020/10/10 10:30 2 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-2 ZALLA-U 27 - 35
2020/10/10 11:00 1 SOPELA KURENE-C IRTXAN-D 22 - 35
2020/10/11 11:30 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-G KURENE-A (Ret.) 35 - 24
Descanso ALAITASUNA-A -
Jardunaldia: 4
2020/10/12 11:30 1 BAKIO ALAITASUNA-A IRTXAN-F 35 - 26
2020/10/14 19:00 1 SONDIKA DEPORTIVO-B ARTEPE-2 35 - 21
2020/10/14 20:15 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-U ARTEPE-4 35 - 22
2020/10/14 20:30 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-D ARMINTZA-A 31 - 35
2020/10/15 18:45 2 SOPELA KURENE-A (Ret.) KURENE-C 35 - 24
2020/10/16 18:00 2 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-C ZALLA-G 34 - 35
ARMINTZA-C Descanso -
Jardunaldia: 5
2020/10/13 18:30 1 SOPELA KURENE-C OLARRETA-C 35 - 34
2020/10/16 18:30 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-F ARMINTZA-C 27 - 35
2020/10/16 18:30 4 ARMINTZA ARMINTZA-A KURENE-A (Ret.) 35 - 16
2020/10/17 10:00 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-2 IRTXAN-D 29 - 35
2020/10/17 17:00 2 SONDIKA DEPORTIVO-B ZALLA-U 35 - 27
2020/10/18 11:30 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-G ALAITASUNA-A 35 - 33
Descanso ARTEPE-4 -
Jardunaldia: 6
2020/10/23 18:00 2 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-C ARMINTZA-A 27 - 35
2020/10/23 18:00 3 BAKIO ALAITASUNA-A KURENE-C 35 - 20
2020/10/23 18:30 3 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-D DEPORTIVO-B 27 - 35
2020/10/23 19:30 1 ARMINTZA ARMINTZA-C ZALLA-G 35 - 17
2020/10/24 09:00 5 SOPELA KURENE-A (Ret.) ARTEPE-2 35 - 17
2020/10/24 10:00 5 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-4 IRTXAN-F 35 - 26
ZALLA-U Descanso -
Jardunaldia: 7
2021/02/26 19:00 2 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-G ARTEPE-4 24 - 35
2021/02/28 KURENE-C ARMINTZA-C 32 - 35
2021/02/28 11:30 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-2 OLARRETA-C 35 - 29
2021/02/28 12:00 1 ARMINTZA ARMINTZA-A ALAITASUNA-A 35 - 26
2021/03/27 18:00 1 SONDIKA DEPORTIVO-B KURENE-A (Ret.) -
2021/03/29 18:30 2 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-D ZALLA-U 13 - 35
IRTXAN-F Descanso -
Jardunaldia: 8
2021/03/05 18:00 2 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-C DEPORTIVO-B 35 - 30
2021/03/05 18:30 1 BAKIO ALAITASUNA-A ARTEPE-2 35 - 15
2021/03/07 KURENE-A (Ret.) IRTXAN-D -
2021/03/07 12:00 1 ARMINTZA ARMINTZA-C ARMINTZA-A 14 - 35
2021/03/23 19:30 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-U IRTXAN-F 35 - 0
2021/03/28 10:30 3 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-4 KURENE-C 35 - 13
Descanso ZALLA-G -
Jardunaldia: 9
2021/03/10 20:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-D OLARRETA-C 22 - 35
2021/03/12 18:00 3 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-G IRTXAN-F 35 - 23
2021/03/12 18:30 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-2 ARMINTZA-C 30 - 35
2021/03/13 18:00 1 SONDIKA DEPORTIVO-B ALAITASUNA-A 35 - 25
2021/03/14 11:00 1 SOPELA KURENE-A (Ret.) ZALLA-U 7 - 35
2021/03/14 12:00 1 ARMINTZA ARMINTZA-A ARTEPE-4 35 - 17
KURENE-C Descanso -
Jardunaldia: 10
2021/03/17 19:15 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-4 ARTEPE-2 35 - 27
2021/03/19 10:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-F KURENE-C 24 - 35
2021/03/19 10:15 2 BAKIO ALAITASUNA-A IRTXAN-D 35 - 14
2021/03/20 11:15 3 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-C KURENE-A (Ret.) 35 - 20
2021/03/20 12:00 1 ARMINTZA ARMINTZA-C DEPORTIVO-B 24 - 35
2021/03/20 12:00 2 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-U ZALLA-G 35 - 32
Descanso ARMINTZA-A -
Jardunaldia: 11
2021/03/22 19:00 1 SONDIKA DEPORTIVO-B ARTEPE-4 35 - 26
2021/03/23 19:00 3 SOPELA KURENE-C ZALLA-G 35 - 20
2021/03/24 KURENE-A (Ret.) ALAITASUNA-A -
2021/03/24 19:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-D ARMINTZA-C 35 - 32
2021/03/24 19:30 1 ARMINTZA ARMINTZA-A IRTXAN-F 35 - 17
2021/03/26 18:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-C ZALLA-U 35 - 32
ARTEPE-2 Descanso -
Jardunaldia: 12
2021/03/22 18:30 3 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-F ARTEPE-2 35 - 33
2021/03/26 18:30 1 ARMINTZA ARMINTZA-C KURENE-A (Ret.) -
2021/03/26 18:30 3 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-4 IRTXAN-D 35 - 22
2021/03/27 11:00 1 SOPELA KURENE-C ZALLA-U 29 - 35
2021/03/27 11:30 2 BAKIO ALAITASUNA-A OLARRETA-C 35 - 19
2021/03/28 11:30 2 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-G ARMINTZA-A 20 - 34
Descanso DEPORTIVO-B -
Jardunaldia: 13
2021/04/09 18:00 3 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-C ARMINTZA-C 35 - 29
2021/04/09 18:30 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-2 ZALLA-G 27 - 35
2021/04/10 11:00 2 ARMINTZA ARMINTZA-A KURENE-C 35 - 0
2021/04/10 17:00 2 SONDIKA DEPORTIVO-B IRTXAN-F 35 - 11
2021/04/11 KURENE-A (Ret.) ARTEPE-4 -
2021/04/11 11:30 2 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-U ALAITASUNA-A 35 - 28
IRTXAN-D Descanso -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 ARMINTZA-A 22 11 11 0 0 384 216
2 DEPORTIVO-B 20 11 9 2 0 366 270
3 ZALLA-U 19 11 8 3 0 365 280
4 ALAITASUNA-A 18 11 7 4 0 357 265
5 ARTEPE-4 18 11 7 4 0 320 303
6 OLARRETA-C 16 11 5 6 0 348 344
7 IRTXAN-D 16 11 5 6 0 304 337
8 ARMINTZA-C 15 11 4 7 0 305 351
9 KURENE-C 15 11 4 7 0 279 349
10 ZALLA-G 15 11 4 7 0 298 361
11 IRTXAN-F 12 11 1 10 0 225 383
12 ARTEPE-2 12 11 1 10 0 287 379
13 KURENE-A (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA LARRUZKO PALETA BINAKA NAGUSIAK 3º LIGAXKA Multzoa: 2-TALDEA-3557
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza
Jardunaldia: 1
2020/09/25 18:00 1 GETXO ANDRA MARI GETXO KURENE-B (Ret.) 35 - 27
2020/09/25 18:00 2 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-1 ALAITASUNA-B 35 - 28
2020/09/25 18:30 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-G IRTXAN-E 13 - 35
2020/09/26 10:30 1 BILBAO - DEPORTIVO DEPORTIVO-A OLARRETA-E 32 - 35
2020/09/26 11:00 1 SOPELA LAGUN ARTEA KURENE-D 35 - 14
2020/09/26 12:00 2 ARMINTZA ARMINTZA-B ZIERBENA-B 29 - 35
2020/09/27 11:30 2 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-P ARTEPE-3 35 - 33
Jardunaldia: 2
2020/10/02 18:00 3 BAKIO ALAITASUNA-B DEPORTIVO-A 35 - 30
2020/10/02 18:00 3 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-3 ARMINTZA-B 24 - 35
2020/10/02 19:00 1 ZIERBENA ZIERBENA-B ARTEPE-1 15 - 35
2020/10/02 19:00 4 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-E LAGUN ARTEA 35 - 34
2020/10/03 11:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-E GETXO 14 - 35
2020/10/03 11:00 4 SOPELA KURENE-D ZALLA-P 32 - 35
2020/10/03 18:00 1 SOPELA KURENE-B (Ret.) IRTXAN-G 35 - 31
Jardunaldia: 3
2020/10/08 17:45 1 ARMINTZA ARMINTZA-B KURENE-D 35 - 19
2020/10/08 18:30 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-G OLARRETA-E 30 - 35
2020/10/09 18:00 1 SOPELA LAGUN ARTEA KURENE-B (Ret.) 35 - 15
2020/10/09 18:15 1 GETXO ANDRA MARI GETXO ALAITASUNA-B 19 - 35
2020/10/10 10:30 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-3 ZIERBENA-B 21 - 35
2020/10/10 17:00 2 SONDIKA DEPORTIVO-A ARTEPE-1 35 - 30
2020/10/11 11:30 2 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-P IRTXAN-E 26 - 35
Jardunaldia: 4
2020/10/12 11:30 2 BAKIO ALAITASUNA-B IRTXAN-G 35 - 11
2020/10/13 18:30 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-E ARMINTZA-B 35 - 32
2020/10/13 18:30 2 SOPELA KURENE-B (Ret.) ZALLA-P 35 - 32
2020/10/13 18:30 3 SOPELA KURENE-D ARTEPE-3 24 - 35
2020/10/14 16:00 1 SOPELA OLARRETA-E LAGUN ARTEA 29 - 35
2020/10/14 19:00 1 ZIERBENA ZIERBENA-B DEPORTIVO-A 35 - 21
2020/10/15 20:30 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-1 GETXO 35 - 24
Jardunaldia: 5
2020/10/15 18:45 3 SOPELA KURENE-D ZIERBENA-B 15 - 35
2020/10/16 18:00 1 GETXO ANDRA MARI GETXO DEPORTIVO-A 27 - 35
2020/10/16 18:30 2 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-G ARTEPE-1 19 - 35
2020/10/16 18:30 3 ARMINTZA ARMINTZA-B KURENE-B (Ret.) 35 - 29
2020/10/17 10:00 2 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-3 IRTXAN-E 35 - 27
2020/10/17 18:00 3 SOPELA LAGUN ARTEA ALAITASUNA-B 35 - 30
2020/10/18 11:30 2 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-P OLARRETA-E 35 - 20
Jardunaldia: 6
2020/10/22 19:00 2 SONDIKA DEPORTIVO-A IRTXAN-G 35 - 23
2020/10/23 18:00 1 BAKIO ALAITASUNA-B ZALLA-P 35 - 19
2020/10/23 18:00 3 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-E ARMINTZA-B 14 - 35
2020/10/23 18:30 2 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-E KURENE-D 35 - 31
2020/10/23 19:15 3 ZIERBENA ZIERBENA-B GETXO 35 - 11
2020/10/24 10:00 2 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-1 LAGUN ARTEA 18 - 35
2020/10/25 13:30 1 SOPELA KURENE-B (Ret.) ARTEPE-3 33 - 35
Jardunaldia: 7
2021/02/26 19:00 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-P ARTEPE-1 24 - 35
2021/02/27 10:30 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-3 OLARRETA-E 35 - 16
2021/02/28 KURENE-D KURENE-B (Ret.) -
2021/02/28 12:00 2 ARMINTZA ARMINTZA-B ALAITASUNA-B 35 - 33
2021/03/27 17:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-G GETXO 28 - 35
2021/04/03 18:00 2 SONDIKA LAGUN ARTEA DEPORTIVO-A 35 - 30
2021/04/06 20:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-E ZIERBENA-B 34 - 35
Jardunaldia: 8
2021/03/05 19:00 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-1 ARMINTZA-B 35 - 32
2021/03/06 11:30 1 BAKIO ALAITASUNA-B ARTEPE-3 35 - 29
2021/03/07 KURENE-B (Ret.) IRTXAN-E -
2021/03/07 11:00 1 SONDIKA DEPORTIVO-A ZALLA-P 35 - 31
2021/03/22 19:30 1 GETXO ANDRA MARI GETXO LAGUN ARTEA 35 - 34
2021/03/23 18:30 2 ZIERBENA ZIERBENA-B IRTXAN-G 35 - 8
2021/04/06 18:00 1 SOPELA OLARRETA-E KURENE-D 35 - 28
Jardunaldia: 9
2021/03/11 18:30 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-E OLARRETA-E 35 - 19
2021/03/12 17:00 1 LOIU - ZABALOETXE LAGUN ARTEA IRTXAN-G 35 - 29
2021/03/12 17:15 1 SOPELA KURENE-D ALAITASUNA-B 30 - 35
2021/03/12 18:00 2 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-P GETXO 29 - 35
2021/03/12 18:30 2 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-3 ARTEPE-1 33 - 35
2021/03/14 KURENE-B (Ret.) ZIERBENA-B -
2021/03/14 17:30 1 ARMINTZA ARMINTZA-B DEPORTIVO-A 33 - 35
Jardunaldia: 10
2021/03/19 10:00 3 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-G ZALLA-P 30 - 35
2021/03/19 10:15 1 BAKIO ALAITASUNA-B IRTXAN-E 35 - 23
2021/03/19 19:00 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-1 KURENE-D 35 - 24
2021/03/20 11:15 1 ZIERBENA ZIERBENA-B LAGUN ARTEA 35 - 18
2021/03/20 17:00 1 GETXO ANDRA MARI GETXO ARMINTZA-B 23 - 35
2021/03/20 18:00 1 SONDIKA DEPORTIVO-A ARTEPE-3 34 - 35
2021/03/21 OLARRETA-E KURENE-B (Ret.) -
Jardunaldia: 11
2021/03/22 18:30 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-E ARTEPE-1 35 - 15
2021/03/23 19:15 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-3 GETXO 31 - 35
2021/03/24 KURENE-B (Ret.) ALAITASUNA-B -
2021/03/24 19:30 2 ARMINTZA ARMINTZA-B IRTXAN-G 35 - 11
2021/03/25 18:30 2 SOPELA KURENE-D DEPORTIVO-A 27 - 35
2021/03/28 11:30 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-P LAGUN ARTEA 16 - 35
2021/04/01 18:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-E ZIERBENA-B 14 - 35
Jardunaldia: 12
2021/03/25 19:15 1 ZALLA - MIMETIZ ZALLA-P ZIERBENA-B 16 - 35
2021/03/26 18:30 2 ARMINTZA LAGUN ARTEA ARMINTZA-B 30 - 35
2021/03/27 11:30 1 BAKIO ALAITASUNA-B OLARRETA-E 35 - 25
2021/03/28 ARTEPE-1 KURENE-B (Ret.) -
2021/03/28 11:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-G ARTEPE-3 33 - 35
2021/03/28 12:45 2 GETXO ANDRA MARI GETXO KURENE-D 35 - 19
2021/04/03 18:00 1 SONDIKA DEPORTIVO-A IRTXAN-E 35 - 30
Jardunaldia: 13
2021/04/09 18:30 2 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE-3 LAGUN ARTEA 35 - 30
2021/04/09 19:00 1 LOIU - ZABALOETXE IRTXAN-E GETXO 35 - 32
2021/04/09 19:00 1 ZIERBENA ZIERBENA-B ALAITASUNA-B 35 - 25
2021/04/10 11:00 2 SOPELA KURENE-D IRTXAN-G 35 - 27
2021/04/11 ARMINTZA-B ZALLA-P 35 - 0
2021/04/11 KURENE-B (Ret.) DEPORTIVO-A -
2021/04/11 10:00 2 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-E ARTEPE-1 29 - 35
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FJ AJ
1 ZIERBENA-B 23 12 11 1 0 400 247
2 ARTEPE-1 21 12 9 3 0 378 333
3 ALAITASUNA-B 20 12 8 4 0 396 326
4 ARMINTZA-B 20 12 8 4 0 406 294
5 IRTXAN-E 20 12 8 4 0 394 342
6 LAGUN ARTEA 19 12 7 5 0 391 341
7 DEPORTIVO-A 19 12 7 5 0 392 376
8 GETXO 18 12 6 6 0 346 365
9 ARTEPE-3 18 12 6 6 0 381 374
10 ZALLA-P 15 12 4 8 1 301 395
11 OLARRETA-E 15 12 3 9 0 285 405
12 KURENE-D 13 12 1 11 0 298 412
13 IRTXAN-G 12 12 0 12 0 262 420
14 KURENE-B (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0