Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1-TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSI BEREZI LIGAXKA Multzoa: 1-TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza
Jardunaldia: 1
2020/09/19 10:00 3 GALDAKAO ADISKIDE-2 DURANGO 22 - 10
2020/09/19 10:00 4 GALDAKAO ADISKIDE-1 USANSOLO 22 - 14
2020/09/19 12:00 2 LEMOA LEMOA-2 LEA-U 12 - 22
2020/09/19 17:00 2 MARKINA - XEMEIN UNI MARKINA-2 HORI HORI 17 - 22
2020/09/20 10:00 4 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA MARKINA-1 5 - 22
2020/09/20 17:00 3 MUNITIBAR LEA-Z LEMOA-1 22 - 7
Jardunaldia: 2
2020/09/25 18:00 4 USANSOLO USANSOLO ADISKIDE-2 18 - 22
2020/09/25 18:30 3 MUNITIBAR LEA-U MARKINA-2 10 - 22
2020/09/26 17:00 2 ELORRIO HORI HORI ADISKIDE-1 22 - 17
2020/09/26 19:00 2 ZORNOTZA - ZELAIETA DURANGO LAGUN ARTEA 22 - 18
2020/09/27 17:00 1 MARKINA - XEMEIN UNI MARKINA-1 LEA-Z 22 - 11
2020/09/27 17:00 3 LEMOA LEMOA-1 LEMOA-2 6 - 22
Jardunaldia: 3
2020/10/03 11:00 2 MUNITIBAR LEA-Z DURANGO 22 - 21
2020/10/03 16:30 5 MARKINA - XEMEIN UNI MARKINA-2 LEMOA-1 22 - 11
2020/10/04 11:00 2 GALDAKAO ADISKIDE-1 LEA-U 22 - 0
2020/10/04 11:00 3 ZALLA - MIMETIZ LAGUN ARTEA ADISKIDE-2 22 - 17
2020/10/04 12:00 1 ELORRIO HORI HORI USANSOLO 22 - 21
2020/10/04 17:00 2 LEMOA LEMOA-2 MARKINA-1 18 - 22
Jardunaldia: 4
2020/10/08 20:00 1 GALDAKAO ADISKIDE-2 LEA-Z 22 - 13
2020/10/09 19:00 2 DURANGO - SAN FAUSTO DURANGO LEMOA-2 13 - 22
2020/10/10 11:00 3 MUNITIBAR LEA-U HORI HORI 0 - 22
2020/10/11 12:00 1 USANSOLO USANSOLO LAGUN ARTEA 22 - 9
2020/10/11 17:00 2 LEMOA LEMOA-1 ADISKIDE-1 20 - 22
2020/10/11 17:00 3 MARKINA - XEMEIN UNI MARKINA-1 MARKINA-2 22 - 5
Jardunaldia: 5
2020/10/16 19:00 1 ELORRIO HORI HORI LEMOA-1 22 - 18
2020/10/16 19:00 3 MUNITIBAR LEA-Z LAGUN ARTEA 22 - 14
2020/10/17 10:00 5 MUNITIBAR LEA-U USANSOLO 0 - 22
2020/10/17 16:30 3 GALDAKAO ADISKIDE-1 MARKINA-1 22 - 16
2020/10/18 11:00 2 MARKINA - XEMEIN UNI MARKINA-2 DURANGO 22 - 20
2020/10/18 17:00 2 LEMOA LEMOA-2 ADISKIDE-2 22 - 15
Jardunaldia: 6
2020/10/22 20:00 1 GALDAKAO ADISKIDE-2 MARKINA-2 0 - 0
2020/10/23 19:30 1 DURANGO - EZKURDI DURANGO ADISKIDE-1 18 - 22
2020/10/23 20:00 1 LEMOA LEMOA-1 LEA-U 22 - 6
2020/10/24 11:00 1 USANSOLO USANSOLO LEA-Z 16 - 22
2020/10/25 10:00 2 MARKINA - XEMEIN UNI MARKINA-1 HORI HORI 22 - 8
2020/10/25 11:00 3 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA LEMOA-2 16 - 22
Jardunaldia: 7
2020/10/30 19:00 2 GALDAKAO ADISKIDE-1 ADISKIDE-2 -
2020/10/30 19:30 1 LEMOA LEMOA-1 USANSOLO -
2020/11/01 HORI HORI DURANGO -
2020/11/01 LEA-U MARKINA-1 -
2020/11/01 MARKINA-2 LAGUN ARTEA -
2020/11/01 17:30 1 LEMOA LEMOA-2 LEA-Z -
Jardunaldia: 8
2020/11/08 DURANGO LEA-U -
2020/11/08 ADISKIDE-2 HORI HORI -
2020/11/08 LAGUN ARTEA ADISKIDE-1 -
2020/11/08 LEA-Z MARKINA-2 -
2020/11/08 MARKINA-1 LEMOA-1 -
2020/11/08 USANSOLO LEMOA-2 -
Jardunaldia: 9
2020/11/15 ADISKIDE-1 LEA-Z -
2020/11/15 HORI HORI LAGUN ARTEA -
2020/11/15 LEA-U ADISKIDE-2 -
2020/11/15 LEMOA-1 DURANGO -
2020/11/15 MARKINA-1 USANSOLO -
2020/11/15 MARKINA-2 LEMOA-2 -
Jardunaldia: 10
2020/11/22 DURANGO MARKINA-1 -
2020/11/22 ADISKIDE-2 LEMOA-1 -
2020/11/22 LAGUN ARTEA LEA-U -
2020/11/22 LEA-Z HORI HORI -
2020/11/22 LEMOA-2 ADISKIDE-1 -
2020/11/22 MARKINA-2 USANSOLO -
Jardunaldia: 11
2020/11/29 ADISKIDE-1 MARKINA-2 -
2020/11/29 HORI HORI LEMOA-2 -
2020/11/29 LEA-U LEA-Z -
2020/11/29 LEMOA-1 LAGUN ARTEA -
2020/11/29 MARKINA-1 ADISKIDE-2 -
2020/11/29 USANSOLO DURANGO -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 MARKINA-1 11 6 5 1 0 126 69
2 ADISKIDE-1 11 6 5 1 0 127 90
3 HORI HORI 11 6 5 1 0 118 95
4 LEMOA-2 10 6 4 2 0 118 94
5 LEA-Z 10 6 4 2 0 112 102
6 ADISKIDE-2 8 5 3 2 0 98 85
7 USANSOLO 8 6 2 4 0 113 97
8 MARKINA-2 8 5 3 2 0 88 85
9 LEMOA-1 7 6 1 5 0 84 116
10 DURANGO 7 6 1 5 0 104 128
11 LAGUN ARTEA 7 6 1 5 0 84 127
12 LEA-U 7 6 1 5 0 38 122