Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1-TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSIAK 1º LIGAXKA Multzoa: 1-TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza
Jardunaldia: 1
2020/09/18 19:00 1 LEZAMA LEZAMA IZARRA 22 - 10
2020/09/18 19:00 3 ORTUELLA DANOK LAGUNAK-2 MARKINA 22 - 16
2020/09/18 20:00 1 ABADIÑO - ZELAIETA ATXARTE (Ret.) USANSOLO 22 - 10
2020/09/19 17:00 1 IURRETA OLABURU-1 LEMOA 22 - 14
2020/09/19 18:00 3 ZEANURI OLABURU-2 DANOK LAGUNAK-1 22 - 11
2020/09/20 17:00 4 MUNITIBAR LEA-O DANAK BAT 22 - 13
Jardunaldia: 2
2020/09/25 18:00 1 USANSOLO USANSOLO OLABURU-1 19 - 22
2020/09/26 10:00 2 MUNGIA DANAK BAT LEZAMA 6 - 22
2020/09/26 11:30 2 PORTUGALETE IZARRA OLABURU-2 22 - 12
2020/09/26 17:00 2 MARKINA - XEMEIN UNI MARKINA LEA-O 22 - 7
2020/09/26 17:00 3 ORTUELLA DANOK LAGUNAK-1 ATXARTE (Ret.) 22 - 11
2020/09/27 17:00 2 LEMOA LEMOA DANOK LAGUNAK-2 6 - 22
Jardunaldia: 3
2020/10/02 19:00 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK-1 USANSOLO 22 - 7
2020/10/02 19:00 3 ORTUELLA DANOK LAGUNAK-2 OLABURU-1 22 - 14
2020/10/02 19:00 3 MUNITIBAR LEA-O LEMOA 0 - 22
2020/10/03 16:30 2 LEZAMA LEZAMA MARKINA 22 - 10
2020/10/04 11:30 1 ABADIÑO - ZELAIETA ATXARTE (Ret.) IZARRA 0 - 22
2020/10/04 17:00 1 ZEANURI OLABURU-2 DANAK BAT 22 - 12
Jardunaldia: 4
2020/10/09 17:30 4 IURRETA OLABURU-1 LEA-O 22 - 10
2020/10/10 10:30 1 MUNGIA DANAK BAT ATXARTE (Ret.) 22 - 0
2020/10/10 11:30 2 USANSOLO USANSOLO DANOK LAGUNAK-2 7 - 22
2020/10/11 12:30 1 PORTUGALETE IZARRA DANOK LAGUNAK-1 22 - 10
2020/10/11 17:00 1 LEMOA LEMOA LEZAMA 17 - 22
2020/10/11 17:00 2 MARKINA - XEMEIN UNI MARKINA OLABURU-2 22 - 7
Jardunaldia: 5
2020/10/17 10:00 4 MUNITIBAR LEA-O DANOK LAGUNAK-2 20 - 22
2020/10/17 11:00 1 LEZAMA LEZAMA OLABURU-1 22 - 10
2020/10/17 17:00 3 ORTUELLA DANOK LAGUNAK-1 DANAK BAT 0 - 0
2020/10/18 ATXARTE (Ret.) MARKINA -
2020/10/18 11:15 2 PORTUGALETE IZARRA USANSOLO 22 - 4
2020/10/18 17:00 2 ZEANURI OLABURU-2 LEMOA 22 - 16
Jardunaldia: 6
2020/10/23 17:30 3 IURRETA OLABURU-1 OLABURU-2 22 - 0
2020/10/23 19:00 1 USANSOLO USANSOLO LEA-O 18 - 22
2020/10/23 19:00 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK-2 LEZAMA 22 - 20
2020/10/24 10:00 1 MUNGIA DANAK BAT IZARRA 3 - 22
2020/10/24 10:00 1 MUNITIBAR MARKINA DANOK LAGUNAK-1 17 - 22
2020/10/25 LEMOA ATXARTE (Ret.) -
Jardunaldia: 7
2020/10/30 18:00 2 LEZAMA LEZAMA LEA-O -
2020/10/31 10:30 1 MUNGIA DANAK BAT USANSOLO -
2020/10/31 17:45 2 ZEANURI OLABURU-2 DANOK LAGUNAK-2 -
2020/11/01 ATXARTE (Ret.) OLABURU-1 -
2020/11/01 DANOK LAGUNAK-1 LEMOA -
2020/11/01 11:15 2 PORTUGALETE IZARRA MARKINA -
Jardunaldia: 8
2020/11/08 OLABURU-1 DANOK LAGUNAK-1 -
2020/11/08 DANOK LAGUNAK-2 ATXARTE (Ret.) -
2020/11/08 LEA-O OLABURU-2 -
2020/11/08 LEMOA IZARRA -
2020/11/08 MARKINA DANAK BAT -
2020/11/08 USANSOLO LEZAMA -
Jardunaldia: 9
2020/11/14 10:00 1 MUNGIA DANAK BAT LEMOA -
2020/11/15 ATXARTE (Ret.) LEA-O -
2020/11/15 DANOK LAGUNAK-1 DANOK LAGUNAK-2 -
2020/11/15 IZARRA OLABURU-1 -
2020/11/15 MARKINA USANSOLO -
2020/11/15 OLABURU-2 LEZAMA -
Jardunaldia: 10
2020/11/22 OLABURU-1 DANAK BAT -
2020/11/22 DANOK LAGUNAK-2 IZARRA -
2020/11/22 LEA-O DANOK LAGUNAK-1 -
2020/11/22 LEMOA MARKINA -
2020/11/22 LEZAMA ATXARTE (Ret.) -
2020/11/22 OLABURU-2 USANSOLO -
Jardunaldia: 11
2020/11/28 10:00 2 MUNGIA DANAK BAT DANOK LAGUNAK-2 -
2020/11/29 ATXARTE (Ret.) OLABURU-2 -
2020/11/29 DANOK LAGUNAK-1 LEZAMA -
2020/11/29 IZARRA LEA-O -
2020/11/29 MARKINA OLABURU-1 -
2020/11/29 USANSOLO LEMOA -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 DANOK LAGUNAK-2 12 6 6 0 0 132 83
2 LEZAMA 11 6 5 1 0 130 75
3 OLABURU-1 10 6 4 2 0 112 87
4 IZARRA 9 5 4 1 0 98 51
5 OLABURU-2 9 6 3 3 0 85 105
6 LEA-O 8 6 2 4 0 81 119
7 MARKINA 7 5 2 3 0 87 80
8 DANOK LAGUNAK-1 6 4 2 2 0 65 68
9 LEMOA 6 5 1 4 0 75 88
10 USANSOLO 5 5 0 5 0 55 110
11 DANAK BAT 4 4 0 4 0 34 88
12 ATXARTE (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0