Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1-TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSIAK 2º LIGAXKA Multzoa: 1-TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza
Jardunaldia: 1
2020/09/18 18:00 5 SOPELA KURENE (Ret.) LAGUN ARTEA 0 - 22
2020/09/18 19:00 1 IURRETA OLABURU USANSOLO 11 - 22
2020/09/18 19:00 2 MUNITIBAR LEA -M JOKO ALAI-U 16 - 22
2020/09/18 19:00 2 DIMA TXUMULUXUETA IZARRA 20 - 22
2020/09/19 17:00 2 LEIOA - SAKONETA HARTZAK ADISKIDE 22 - 6
2020/09/19 18:00 2 ZEANURI JOKO ALAI- E OLGETAN-1 22 - 11
Jardunaldia: 2
2020/09/25 18:00 3 USANSOLO USANSOLO HARTZAK 17 - 22
2020/09/25 19:30 2 ZEANURI JOKO ALAI-U TXUMULUXUETA 22 - 0
2020/09/25 20:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA LEA -M 22 - 10
2020/09/26 11:30 1 PORTUGALETE IZARRA OLABURU 20 - 22
2020/09/26 16:30 5 OROZKO OLGETAN-1 KURENE (Ret.) 22 - 0
2020/09/27 10:30 3 GALDAKAO ADISKIDE JOKO ALAI- E 11 - 22
Jardunaldia: 3
2020/10/01 20:30 1 DIMA TXUMULUXUETA LAGUN ARTEA 9 - 22
2020/10/02 17:30 2 IURRETA OLABURU JOKO ALAI-U 13 - 22
2020/10/02 19:00 1 ZEANURI JOKO ALAI- E HARTZAK 22 - 14
2020/10/03 11:00 3 MUNITIBAR LEA -M OLGETAN-1 9 - 22
2020/10/04 KURENE (Ret.) ADISKIDE -
2020/10/04 11:30 1 PORTUGALETE IZARRA USANSOLO 22 - 11
Jardunaldia: 4
2020/10/08 20:30 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA OLABURU 9 - 22
2020/10/09 18:30 2 GALDAKAO ADISKIDE LEA -M 22 - 14
2020/10/09 20:00 2 ZEANURI JOKO ALAI-U IZARRA 22 - 14
2020/10/10 10:00 1 LEIOA - SAKONETA HARTZAK KURENE (Ret.) 22 - 0
2020/10/10 11:30 1 USANSOLO USANSOLO JOKO ALAI- E 22 - 14
2020/10/11 17:00 4 OROZKO OLGETAN-1 TXUMULUXUETA 7 - 22
Jardunaldia: 5
2020/10/15 19:30 1 IURRETA OLABURU OLGETAN-1 10 - 22
2020/10/16 19:00 4 MUNITIBAR LEA -M HARTZAK 6 - 22
2020/10/18 KURENE (Ret.) JOKO ALAI- E -
2020/10/18 11:15 1 PORTUGALETE IZARRA LAGUN ARTEA 21 - 22
2020/10/18 17:00 3 ZEANURI JOKO ALAI-U USANSOLO 22 - 17
2020/10/18 20:00 1 DIMA TXUMULUXUETA ADISKIDE 22 - 12
Jardunaldia: 6
2020/10/23 18:45 1 ZEANURI JOKO ALAI- E LEA -M -
2020/10/23 19:00 2 GALDAKAO ADISKIDE OLABURU 22 - 13
2020/10/24 17:00 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA JOKO ALAI-U 16 - 22
2020/10/24 17:00 3 LEIOA - SAKONETA HARTZAK TXUMULUXUETA 5 - 22
2020/10/25 USANSOLO KURENE (Ret.) -
2020/10/25 11:00 2 OROZKO OLGETAN-1 IZARRA 22 - 15
Jardunaldia: 7
2020/11/01 OLABURU HARTZAK -
2020/11/01 JOKO ALAI-U OLGETAN-1 -
2020/11/01 LAGUN ARTEA USANSOLO -
2020/11/01 LEA -M KURENE (Ret.) -
2020/11/01 TXUMULUXUETA JOKO ALAI- E -
2020/11/01 11:15 1 PORTUGALETE IZARRA ADISKIDE -
Jardunaldia: 8
2020/11/08 ADISKIDE JOKO ALAI-U -
2020/11/08 HARTZAK IZARRA -
2020/11/08 JOKO ALAI- E OLABURU -
2020/11/08 KURENE (Ret.) TXUMULUXUETA -
2020/11/08 OLGETAN-1 LAGUN ARTEA -
2020/11/08 USANSOLO LEA -M -
Jardunaldia: 9
2020/11/15 OLABURU KURENE (Ret.) -
2020/11/15 IZARRA JOKO ALAI- E -
2020/11/15 JOKO ALAI-U HARTZAK -
2020/11/15 LAGUN ARTEA ADISKIDE -
2020/11/15 OLGETAN-1 USANSOLO -
2020/11/15 TXUMULUXUETA LEA -M -
Jardunaldia: 10
2020/11/22 ADISKIDE OLGETAN-1 -
2020/11/22 HARTZAK LAGUN ARTEA -
2020/11/22 JOKO ALAI- E JOKO ALAI-U -
2020/11/22 KURENE (Ret.) IZARRA -
2020/11/22 LEA -M OLABURU -
2020/11/22 TXUMULUXUETA USANSOLO -
Jardunaldia: 11
2020/11/29 OLABURU TXUMULUXUETA -
2020/11/29 IZARRA LEA -M -
2020/11/29 JOKO ALAI-U KURENE (Ret.) -
2020/11/29 LAGUN ARTEA JOKO ALAI- E -
2020/11/29 OLGETAN-1 HARTZAK -
2020/11/29 USANSOLO ADISKIDE -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 JOKO ALAI-U 12 6 6 0 0 132 76
2 TXUMULUXUETA 9 6 3 3 0 95 90
3 OLABURU 8 6 2 4 0 91 117
4 OLGETAN-1 8 5 3 2 0 84 78
5 LAGUN ARTEA 8 5 3 2 0 91 84
6 IZARRA 8 6 2 4 0 114 119
7 HARTZAK 8 5 3 2 0 85 73
8 JOKO ALAI- E 7 4 3 1 0 80 58
9 USANSOLO 7 5 2 3 0 89 91
10 ADISKIDE 7 5 2 3 0 73 93
11 LEA -M 5 5 0 5 0 55 110
12 KURENE (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0