Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1-TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSIAK 3º LIGAXKA Multzoa: 1-TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza
Jardunaldia: 1
2020/09/17 19:30 1 MUNITIBAR LEA-C LEA-K 16 - 22
2020/09/18 18:00 4 SOPELA DANAK BAT USANSOLO 22 - 15
2020/09/18 19:00 3 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI ARTZA-BERMEO 22 - 1
2020/09/19 16:30 3 ZORNOTZA - ZELAIETA LAGUN ONAK-B OLABURU 22 - 7
2020/09/20 10:00 3 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA OLGETAN-2 9 - 22
2020/09/20 10:30 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK-1 ADISKIDE 22 - 13
Jardunaldia: 2
2020/09/22 19:00 1 BERMEO ARTZA ARTZA-BERMEO DANAK BAT 22 - 13
2020/09/24 19:30 1 MUNITIBAR LEA-K LAGUN ONAK-B 12 - 22
2020/09/25 17:00 3 IURRETA OLABURU UPO MENDI 21 - 22
2020/09/25 18:00 2 USANSOLO USANSOLO DANOK LAGUNAK-1 9 - 22
2020/09/26 10:30 3 GALDAKAO ADISKIDE LAGUN ARTEA 9 - 22
2020/09/26 16:30 4 OROZKO OLGETAN-2 LEA-C 22 - 10
Jardunaldia: 3
2020/10/01 19:00 1 BERMEO ARTZA ARTZA-BERMEO USANSOLO 22 - 2
2020/10/02 19:30 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI LEA-K 9 - 22
2020/10/03 10:00 1 MUNGIA DANAK BAT OLABURU 11 - 22
2020/10/03 11:00 1 MUNITIBAR LEA-C ADISKIDE 17 - 22
2020/10/03 17:00 1 ZORNOTZA - ZELAIETA LAGUN ONAK-B OLGETAN-2 22 - 4
2020/10/04 11:00 2 ZALLA - MIMETIZ LAGUN ARTEA DANOK LAGUNAK-1 16 - 22
Jardunaldia: 4
2020/10/08 19:45 1 MUNITIBAR LEA-K DANAK BAT 22 - 4
2020/10/09 17:30 3 IURRETA OLABURU ARTZA-BERMEO 22 - 10
2020/10/09 18:30 3 GALDAKAO ADISKIDE LAGUN ONAK-B 14 - 22
2020/10/09 19:00 2 USANSOLO USANSOLO LAGUN ARTEA 0 - 22
2020/10/09 19:30 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK-1 LEA-C 22 - 12
2020/10/11 17:00 3 OROZKO OLGETAN-2 UPO MENDI 0 - 22
Jardunaldia: 5
2020/10/15 20:00 1 BERMEO ARTZA ARTZA-BERMEO LEA-K 9 - 22
2020/10/16 18:00 2 IURRETA OLABURU USANSOLO 22 - 0
2020/10/16 20:00 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI ADISKIDE 12 - 22
2020/10/17 10:00 2 MUNITIBAR LEA-C LAGUN ARTEA 13 - 22
2020/10/17 10:30 1 MUNGIA DANAK BAT OLGETAN-2 13 - 22
2020/10/17 17:00 3 ZORNOTZA - ZELAIETA LAGUN ONAK-B DANOK LAGUNAK-1 22 - 4
Jardunaldia: 6
2020/10/22 19:30 1 MUNITIBAR LEA-K OLABURU 8 - 22
2020/10/24 11:00 2 USANSOLO USANSOLO LEA-C 7 - 22
2020/10/25 11:00 1 OROZKO OLGETAN-2 ARTZA-BERMEO 22 - 15
2020/10/25 11:00 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA LAGUN ONAK-B 17 - 22
2020/10/25 12:30 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK-1 UPO MENDI -
2020/10/25 17:00 1 GALDAKAO ADISKIDE DANAK BAT 22 - 14
Jardunaldia: 7
2020/10/30 19:00 2 MUNGIA DANAK BAT DANOK LAGUNAK-1 -
2020/10/31 17:30 1 ZORNOTZA - ZELAIETA LAGUN ONAK-B LEA-C -
2020/11/01 ARTZA-BERMEO ADISKIDE -
2020/11/01 LEA-K USANSOLO -
2020/11/01 OLABURU OLGETAN-2 -
2020/11/01 UPO MENDI LAGUN ARTEA -
Jardunaldia: 8
2020/11/08 ADISKIDE OLABURU -
2020/11/08 DANOK LAGUNAK-1 ARTZA-BERMEO -
2020/11/08 LAGUN ARTEA DANAK BAT -
2020/11/08 LEA-C UPO MENDI -
2020/11/08 OLGETAN-2 LEA-K -
2020/11/08 USANSOLO LAGUN ONAK-B -
Jardunaldia: 9
2020/11/13 19:00 4 MUNGIA DANAK BAT LEA-C -
2020/11/15 ARTZA-BERMEO LAGUN ARTEA -
2020/11/15 LEA-K ADISKIDE -
2020/11/15 OLABURU DANOK LAGUNAK-1 -
2020/11/15 OLGETAN-2 USANSOLO -
2020/11/15 UPO MENDI LAGUN ONAK-B -
Jardunaldia: 10
2020/11/22 ADISKIDE OLGETAN-2 -
2020/11/22 DANOK LAGUNAK-1 LEA-K -
2020/11/22 LAGUN ARTEA OLABURU -
2020/11/22 LAGUN ONAK-B DANAK BAT -
2020/11/22 LEA-C ARTZA-BERMEO -
2020/11/22 UPO MENDI USANSOLO -
Jardunaldia: 11
2020/11/28 10:00 1 MUNGIA DANAK BAT UPO MENDI -
2020/11/29 ARTZA-BERMEO LAGUN ONAK-B -
2020/11/29 LEA-K LAGUN ARTEA -
2020/11/29 OLABURU LEA-C -
2020/11/29 OLGETAN-2 DANOK LAGUNAK-1 -
2020/11/29 USANSOLO ADISKIDE -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 LAGUN ONAK-B 12 6 6 0 0 132 58
2 OLABURU 10 6 4 2 0 116 73
3 LEA-K 10 6 4 2 0 108 82
4 OLGETAN-2 10 6 4 2 0 92 91
5 DANOK LAGUNAK-1 9 5 4 1 0 92 72
6 LAGUN ARTEA 9 6 3 3 0 108 88
7 ADISKIDE 9 6 3 3 0 102 109
8 UPO MENDI 8 5 3 2 0 87 66
9 ARTZA-BERMEO 8 6 2 4 0 79 103
10 LEA-C 7 6 1 5 0 90 117
11 DANAK BAT 7 6 1 5 0 77 125
12 USANSOLO 6 6 0 6 0 33 132