Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1-TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSIAK 3º LIGAXKA Multzoa: 1-TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza
Jardunaldia: 1
2020/09/17 19:30 1 MUNITIBAR LEA-C LEA-K 16 - 22
2020/09/18 18:00 4 SOPELA DANAK BAT USANSOLO 22 - 15
2020/09/18 19:00 3 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI ARTZA-BERMEO 22 - 1
2020/09/19 16:30 3 ZORNOTZA - ZELAIETA LAGUN ONAK-B OLABURU 22 - 7
2020/09/20 10:00 3 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA OLGETAN-2 9 - 22
2020/09/20 10:30 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK-1 ADISKIDE 22 - 13
Jardunaldia: 2
2020/09/22 19:00 1 BERMEO ARTZA ARTZA-BERMEO DANAK BAT 22 - 13
2020/09/24 19:30 1 MUNITIBAR LEA-K LAGUN ONAK-B 12 - 22
2020/09/25 17:00 3 IURRETA OLABURU UPO MENDI 21 - 22
2020/09/25 18:00 2 USANSOLO USANSOLO DANOK LAGUNAK-1 9 - 22
2020/09/26 10:30 3 GALDAKAO ADISKIDE LAGUN ARTEA 9 - 22
2020/09/26 16:30 4 OROZKO OLGETAN-2 LEA-C 22 - 10
Jardunaldia: 3
2020/10/01 19:00 1 BERMEO ARTZA ARTZA-BERMEO USANSOLO 22 - 2
2020/10/02 19:30 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI LEA-K 9 - 22
2020/10/03 10:00 1 MUNGIA DANAK BAT OLABURU 11 - 22
2020/10/03 11:00 1 MUNITIBAR LEA-C ADISKIDE 17 - 22
2020/10/03 17:00 1 ZORNOTZA - ZELAIETA LAGUN ONAK-B OLGETAN-2 22 - 4
2020/10/04 11:00 2 ZALLA - MIMETIZ LAGUN ARTEA DANOK LAGUNAK-1 16 - 22
Jardunaldia: 4
2020/10/08 19:45 1 MUNITIBAR LEA-K DANAK BAT 22 - 4
2020/10/09 17:30 3 IURRETA OLABURU ARTZA-BERMEO 22 - 10
2020/10/09 18:30 3 GALDAKAO ADISKIDE LAGUN ONAK-B 14 - 22
2020/10/09 19:00 2 USANSOLO USANSOLO LAGUN ARTEA 0 - 22
2020/10/09 19:30 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK-1 LEA-C 22 - 12
2020/10/11 17:00 3 OROZKO OLGETAN-2 UPO MENDI 0 - 22
Jardunaldia: 5
2020/10/15 20:00 1 BERMEO ARTZA ARTZA-BERMEO LEA-K 9 - 22
2020/10/16 18:00 2 IURRETA OLABURU USANSOLO 22 - 0
2020/10/16 20:00 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI ADISKIDE 12 - 22
2020/10/17 10:00 2 MUNITIBAR LEA-C LAGUN ARTEA 13 - 22
2020/10/17 10:30 1 MUNGIA DANAK BAT OLGETAN-2 13 - 22
2020/10/17 17:00 2 ZORNOTZA - ZELAIETA LAGUN ONAK-B DANOK LAGUNAK-1 22 - 4
Jardunaldia: 6
2020/10/22 19:30 1 MUNITIBAR LEA-K OLABURU 8 - 22
2020/10/24 11:00 2 USANSOLO USANSOLO LEA-C 7 - 22
2020/10/25 11:00 1 OROZKO OLGETAN-2 ARTZA-BERMEO 22 - 15
2020/10/25 11:00 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA LAGUN ONAK-B 17 - 22
2020/10/25 12:30 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK-1 UPO MENDI 22 - 6
2020/10/25 17:00 1 GALDAKAO ADISKIDE DANAK BAT 22 - 14
Jardunaldia: 7
2021/03/05 18:00 2 IURRETA OLABURU OLGETAN-2 -
2021/03/05 19:00 1 MUNITIBAR LEA-K USANSOLO -
2021/03/05 19:00 2 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI LAGUN ARTEA -
2021/03/06 10:30 2 MUNGIA DANAK BAT DANOK LAGUNAK-1 -
2021/03/06 11:00 1 BERMEO ARTZA ARTZA-BERMEO ADISKIDE -
2021/03/06 16:00 2 ZORNOTZA - ZELAIETA LAGUN ONAK-B LEA-C -
Jardunaldia: 8
2021/03/14 ADISKIDE OLABURU -
2021/03/14 DANOK LAGUNAK-1 ARTZA-BERMEO -
2021/03/14 LAGUN ARTEA DANAK BAT -
2021/03/14 LEA-C UPO MENDI -
2021/03/14 OLGETAN-2 LEA-K -
2021/03/14 USANSOLO LAGUN ONAK-B -
Jardunaldia: 9
2021/03/20 10:30 2 MUNGIA DANAK BAT LEA-C -
2021/03/21 ARTZA-BERMEO LAGUN ARTEA -
2021/03/21 LEA-K ADISKIDE -
2021/03/21 OLABURU DANOK LAGUNAK-1 -
2021/03/21 OLGETAN-2 USANSOLO -
2021/03/21 UPO MENDI LAGUN ONAK-B -
Jardunaldia: 10
2021/03/28 ADISKIDE OLGETAN-2 -
2021/03/28 DANOK LAGUNAK-1 LEA-K -
2021/03/28 LAGUN ARTEA OLABURU -
2021/03/28 LAGUN ONAK-B DANAK BAT -
2021/03/28 LEA-C ARTZA-BERMEO -
2021/03/28 UPO MENDI USANSOLO -
Jardunaldia: 11
2021/04/11 ARTZA-BERMEO LAGUN ONAK-B -
2021/04/11 LEA-K LAGUN ARTEA -
2021/04/11 OLABURU LEA-C -
2021/04/11 OLGETAN-2 DANOK LAGUNAK-1 -
2021/04/11 USANSOLO ADISKIDE -
2021/04/11 16:00 2 MUNGIA DANAK BAT UPO MENDI -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 LAGUN ONAK-B 12 6 6 0 0 132 58
2 DANOK LAGUNAK-1 11 6 5 1 0 114 78
3 OLABURU 10 6 4 2 0 116 73
4 LEA-K 10 6 4 2 0 108 82
5 OLGETAN-2 10 6 4 2 0 92 91
6 ADISKIDE 9 6 3 3 0 102 109
7 LAGUN ARTEA 9 6 3 3 0 108 88
8 UPO MENDI 9 6 3 3 0 93 88
9 ARTZA-BERMEO 8 6 2 4 0 79 103
10 LEA-C 7 6 1 5 0 90 117
11 DANAK BAT 7 6 1 5 0 77 125
12 USANSOLO 6 6 0 6 0 33 132