Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1-TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSIAK 4º LIGAXKA Multzoa: 1-TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza
Jardunaldia: 1
2020/09/18 18:00 3 SOPELA KURENE-2 ARKUPE 4 - 22
2020/09/18 19:00 2 LEZAMA LEZAMA LEA-L (Ret.) 2 - 22
2020/09/18 19:00 2 IURRETA OLABURU (Ret.) MARKINA 0 - 22
2020/09/18 19:15 1 ETXEBARRI BESAGAIN-I ZALDIBAR 22 - 12
2020/09/19 17:00 1 LEIOA - SAKONETA HARTZAK-1 LAGUN ONAK-A 10 - 22
Jardunaldia: 2
2020/09/25 18:00 3 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDIBAR KURENE-2 22 - 8
2020/09/25 18:30 1 MUNITIBAR LEA-L (Ret.) HARTZAK-1 22 - 20
2020/09/25 20:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE OLABURU (Ret.) 22 - 0
2020/09/26 17:00 1 MARKINA - XEMEIN UNI MARKINA LEZAMA 22 - 6
2020/09/26 19:00 1 ZORNOTZA - ZELAIETA LAGUN ONAK-A BESAGAIN-I 22 - 0
Jardunaldia: 3
2020/10/01 19:30 2 IURRETA OLABURU (Ret.) KURENE-2 22 - 0
2020/10/02 19:15 2 ETXEBARRI BESAGAIN-I LEA-L (Ret.) 17 - 22
2020/10/03 16:30 1 LEZAMA LEZAMA ARKUPE 4 - 22
2020/10/03 17:00 2 ZORNOTZA - ZELAIETA LAGUN ONAK-A ZALDIBAR 22 - 5
2020/10/04 11:00 3 LEIOA - SAKONETA HARTZAK-1 MARKINA 22 - 16
Jardunaldia: 4
2020/10/16 19:00 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE HARTZAK-1 22 - 9
2020/10/17 11:00 3 SOPELA KURENE-2 LEZAMA 14 - 22
2020/10/18 LEA-L (Ret.) LAGUN ONAK-A -
2020/10/18 ZALDIBAR OLABURU (Ret.) -
2020/10/18 11:00 1 MARKINA - XEMEIN UNI MARKINA BESAGAIN-I 5 - 22
Jardunaldia: 5
2020/10/23 19:15 3 ETXEBARRI BESAGAIN-I ARKUPE 22 - 7
2020/10/24 17:00 1 LEIOA - SAKONETA HARTZAK-1 KURENE-2 22 - 7
2020/10/24 17:00 2 ZORNOTZA - ZELAIETA LAGUN ONAK-A MARKINA 22 - 0*
2020/10/25 LEA-L (Ret.) ZALDIBAR -
2020/10/25 LEZAMA OLABURU (Ret.) -
Jardunaldia: 6
2020/11/08 ARKUPE LAGUN ONAK-A -
2020/11/08 KURENE-2 BESAGAIN-I -
2020/11/08 MARKINA LEA-L (Ret.) -
2020/11/08 OLABURU (Ret.) HARTZAK-1 -
2020/11/08 ZALDIBAR LEZAMA -
Jardunaldia: 7
2020/11/15 BESAGAIN-I OLABURU (Ret.) -
2020/11/15 HARTZAK-1 LEZAMA -
2020/11/15 LAGUN ONAK-A KURENE-2 -
2020/11/15 LEA-L (Ret.) ARKUPE -
2020/11/15 MARKINA ZALDIBAR -
Jardunaldia: 8
2020/11/22 ARKUPE MARKINA -
2020/11/22 HARTZAK-1 ZALDIBAR -
2020/11/22 KURENE-2 LEA-L (Ret.) -
2020/11/22 LEZAMA BESAGAIN-I -
2020/11/22 OLABURU (Ret.) LAGUN ONAK-A -
Jardunaldia: 9
2020/11/29 BESAGAIN-I HARTZAK-1 -
2020/11/29 LAGUN ONAK-A LEZAMA -
2020/11/29 LEA-L (Ret.) OLABURU (Ret.) -
2020/11/29 MARKINA KURENE-2 -
2020/11/29 ZALDIBAR ARKUPE -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 LAGUN ONAK-A 8 4 4 0 0 88 15
2 BESAGAIN-I 7 4 3 1 0 66 46
3 ARKUPE 7 4 3 1 0 73 39
4 HARTZAK-1 6 4 2 2 0 63 67
5 LEZAMA 4 3 1 2 0 32 58
6 ZALDIBAR 4 3 1 2 0 39 52
7 MARKINA 4 4 1 3 1 43 72
8 KURENE-2 4 4 0 4 0 33 88
9 OLABURU (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
10 LEA-L (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2-TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSIAK 4º LIGAXKA Multzoa: 2-TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza
Jardunaldia: 1
2020/09/18 18:00 1 SOPELA KURENE-1 BIDE BIETA 14 - 22
2020/09/18 18:15 2 MUSKIZ BARBADUN OLGETAN 8 - 22
2020/09/18 19:00 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK ITSASALDE 22 - 16
2020/09/18 19:15 2 ETXEBARRI BESAGAIN- E BALMASEDA 22 - 20
2020/09/20 GALLARTA (Ret.) GURE KIROLA -
HARTZAK-2 Descanso -
Jardunaldia: 2
2020/09/25 19:30 1 BARAKALDO GURE KIROLA HARTZAK-2 22 - 11
2020/09/26 16:30 3 OROZKO OLGETAN BESAGAIN- E 22 - 0
2020/09/26 17:30 1 BALMASEDA BALMASEDA DANOK LAGUNAK 22 - 0
2020/09/27 BIDE BIETA BARBADUN 22 - 0
2020/09/27 ITSASALDE GALLARTA (Ret.) -
Descanso KURENE-1 -
Jardunaldia: 3
2020/10/02 18:30 2 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA OLGETAN 20 - 22
2020/10/02 19:00 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK BESAGAIN- E 22 - 14
2020/10/03 18:00 3 SOPELA KURENE-1 GURE KIROLA 22 - 12
2020/10/04 GALLARTA (Ret.) BALMASEDA -
2020/10/04 11:00 2 LEIOA - SAKONETA HARTZAK-2 ITSASALDE 0 - 22
BARBADUN Descanso -
Jardunaldia: 4
2020/10/06 20:00 1 BARAKALDO GURE KIROLA BARBADUN 5 - 22
2020/10/09 19:30 1 BALMASEDA BALMASEDA HARTZAK-2 16 - 22
2020/10/10 17:30 1 SANTURTZI - SERANTES ITSASALDE KURENE-1 22 - 7
2020/10/11 BESAGAIN- E GALLARTA (Ret.) -
2020/10/11 17:00 2 OROZKO OLGETAN DANOK LAGUNAK 22 - 5
Descanso BIDE BIETA -
Jardunaldia: 5
2020/10/17 11:00 2 MUSKIZ BARBADUN ITSASALDE 14 - 22
2020/10/17 11:00 4 SOPELA KURENE-1 BALMASEDA 22 - 19
2020/10/18 BIDE BIETA GURE KIROLA -
2020/10/18 GALLARTA (Ret.) DANOK LAGUNAK -
2020/10/18 11:30 1 LEIOA - SAKONETA HARTZAK-2 BESAGAIN- E 22 - 12
Descanso OLGETAN -
Jardunaldia: 6
2020/10/23 19:00 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK HARTZAK-2 22 - 10
2020/10/23 19:15 2 ETXEBARRI BESAGAIN- E KURENE-1 22 - 0
2020/10/23 19:30 1 BALMASEDA BALMASEDA BARBADUN -
2020/10/24 17:30 1 SANTURTZI - SERANTES ITSASALDE BIDE BIETA 22 - 19
2020/10/25 OLGETAN GALLARTA (Ret.) -
GURE KIROLA Descanso -
Jardunaldia: 7
2020/10/30 19:30 2 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA BALMASEDA -
2020/10/30 19:45 1 BARAKALDO - GOROSTIZA GURE KIROLA OLGETAN -
2020/10/31 11:00 2 MUSKIZ BARBADUN BESAGAIN- E -
2020/11/01 HARTZAK-2 GALLARTA (Ret.) -
2020/11/01 KURENE-1 DANOK LAGUNAK -
Descanso ITSASALDE -
Jardunaldia: 8
2020/11/08 BESAGAIN- E BIDE BIETA -
2020/11/08 DANOK LAGUNAK BARBADUN -
2020/11/08 GALLARTA (Ret.) KURENE-1 -
2020/11/08 OLGETAN HARTZAK-2 -
2020/11/08 17:00 1 SANTURTZI - SERANTES ITSASALDE GURE KIROLA -
BALMASEDA Descanso -
Jardunaldia: 9
2020/11/13 18:15 3 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA DANOK LAGUNAK -
2020/11/15 BARBADUN GALLARTA (Ret.) -
2020/11/15 GURE KIROLA BALMASEDA -
2020/11/15 ITSASALDE OLGETAN -
2020/11/15 KURENE-1 HARTZAK-2 -
Descanso BESAGAIN- E -
Jardunaldia: 10
2020/11/22 BALMASEDA ITSASALDE -
2020/11/22 BESAGAIN- E GURE KIROLA -
2020/11/22 GALLARTA (Ret.) BIDE BIETA -
2020/11/22 HARTZAK-2 BARBADUN -
2020/11/22 KURENE-1 OLGETAN -
DANOK LAGUNAK Descanso -
Jardunaldia: 11
2020/11/27 19:15 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA HARTZAK-2 -
2020/11/29 BARBADUN KURENE-1 -
2020/11/29 GURE KIROLA DANOK LAGUNAK -
2020/11/29 ITSASALDE BESAGAIN- E -
2020/11/29 OLGETAN BALMASEDA -
Descanso GALLARTA (Ret.) -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 ITSASALDE 9 5 4 1 0 104 62
2 OLGETAN 8 4 4 0 0 88 33
3 DANOK LAGUNAK 8 5 3 2 0 71 84
4 BESAGAIN- E 7 5 2 3 0 70 86
5 HARTZAK-2 7 5 2 3 0 65 94
6 KURENE-1 7 5 2 3 0 65 97
7 BIDE BIETA 6 4 2 2 0 83 58
8 BALMASEDA 5 4 1 3 0 77 66
9 BARBADUN 4 4 1 3 1 44 71
10 GURE KIROLA 4 3 1 2 0 39 55
11 GALLARTA (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0