Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1-TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA GAZTEAK 1º LIGAXKA Multzoa: 1-TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza
Jardunaldia: 1
2020/09/18 18:00 1 IURRETA KURENE OLGETAN-1 7 - 22
2020/09/18 19:00 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK-1 ADISKIDE-1 18 - 22
2020/09/18 19:00 1 DIMA OLGETAN-2 DANOK LAGUNAK-2 (Ret.) 22 - 0
2020/09/19 10:00 1 MARKINA - XEMEIN UNI MARKINA JOKO ALAI 3 - 22
2020/09/19 10:00 2 GALDAKAO ADISKIDE-2 ZALDIBAR 22 - 11
2020/09/20 17:00 2 MUNITIBAR LEA-E OLABURU 22 - 5
Jardunaldia: 2
2020/09/25 18:00 2 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDIBAR DANOK LAGUNAK-1 22 - 18
2020/09/25 19:30 1 ZEANURI JOKO ALAI OLGETAN-2 11 - 22
2020/09/26 10:30 2 GALDAKAO ADISKIDE-1 KURENE 22 - 14
2020/09/26 10:30 2 IURRETA OLABURU MARKINA 13 - 22
2020/09/26 16:30 2 OROZKO OLGETAN-1 LEA-E 22 - 13
2020/09/26 17:00 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK-2 (Ret.) ADISKIDE-2 6 - 22
Jardunaldia: 3
2020/10/02 18:00 3 SOPELA KURENE DANOK LAGUNAK-1 22 - 20
2020/10/02 19:00 2 MUNITIBAR LEA-E ADISKIDE-1 22 - 14
2020/10/03 11:30 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK-2 (Ret.) ZALDIBAR 0 - 22
2020/10/03 16:30 4 MARKINA - XEMEIN UNI MARKINA OLGETAN-1 9 - 22
2020/10/04 11:00 1 GALDAKAO ADISKIDE-2 JOKO ALAI 13 - 22
2020/10/04 11:00 3 OROZKO OLGETAN-2 OLABURU 22 - 0
Jardunaldia: 4
2020/10/09 17:30 1 IURRETA OLABURU ADISKIDE-2 16 - 22
2020/10/09 19:00 1 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDIBAR KURENE 20 - 22
2020/10/09 20:00 1 ZEANURI JOKO ALAI DANOK LAGUNAK-2 (Ret.) -
2020/10/10 12:00 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK-1 LEA-E 12 - 22
2020/10/10 16:30 2 GALDAKAO ADISKIDE-1 MARKINA 22 - 0
2020/10/11 17:00 1 OROZKO OLGETAN-1 OLGETAN-2 22 - 17
Jardunaldia: 5
2020/10/13 20:30 1 ZEANURI JOKO ALAI ZALDIBAR 22 - 11
2020/10/15 20:00 1 DIMA OLGETAN-2 ADISKIDE-1 22 - 19
2020/10/16 19:00 2 MUNITIBAR LEA-E KURENE 22 - 9
2020/10/17 16:30 2 GALDAKAO ADISKIDE-2 OLGETAN-1 1 - 22
2020/10/17 18:30 1 ORTUELLA MARKINA DANOK LAGUNAK-1 22 - 10
2020/10/18 DANOK LAGUNAK-2 (Ret.) OLABURU -
Jardunaldia: 6
2020/10/23 17:15 3 SOPELA KURENE MARKINA 16 - 22
2020/10/23 17:30 2 IURRETA OLABURU JOKO ALAI 4 - 22
2020/10/23 19:00 1 GALDAKAO ADISKIDE-1 ADISKIDE-2 22 - 19
2020/10/25 DANOK LAGUNAK-1 OLGETAN-2 -
2020/10/25 OLGETAN-1 DANOK LAGUNAK-2 (Ret.) -
2020/10/25 ZALDIBAR LEA-E -
Jardunaldia: 7
2020/10/30 19:00 1 GALDAKAO ADISKIDE-2 DANOK LAGUNAK-1 -
2020/11/01 DANOK LAGUNAK-2 (Ret.) ADISKIDE-1 -
2020/11/01 JOKO ALAI OLGETAN-1 -
2020/11/01 MARKINA LEA-E -
2020/11/01 OLABURU ZALDIBAR -
2020/11/01 OLGETAN-2 KURENE -
Jardunaldia: 8
2020/11/08 ADISKIDE-1 JOKO ALAI -
2020/11/08 DANOK LAGUNAK-1 DANOK LAGUNAK-2 (Ret.) -
2020/11/08 KURENE ADISKIDE-2 -
2020/11/08 LEA-E OLGETAN-2 -
2020/11/08 OLGETAN-1 OLABURU -
2020/11/08 ZALDIBAR MARKINA -
Jardunaldia: 9
2020/11/15 ADISKIDE-2 LEA-E -
2020/11/15 DANOK LAGUNAK-2 (Ret.) KURENE -
2020/11/15 JOKO ALAI DANOK LAGUNAK-1 -
2020/11/15 OLABURU ADISKIDE-1 -
2020/11/15 OLGETAN-1 ZALDIBAR -
2020/11/15 OLGETAN-2 MARKINA -
Jardunaldia: 10
2020/11/22 ADISKIDE-1 OLGETAN-1 -
2020/11/22 DANOK LAGUNAK-1 OLABURU -
2020/11/22 KURENE JOKO ALAI -
2020/11/22 LEA-E DANOK LAGUNAK-2 (Ret.) -
2020/11/22 MARKINA ADISKIDE-2 -
2020/11/22 OLGETAN-2 ZALDIBAR -
Jardunaldia: 11
2020/11/29 ADISKIDE-2 OLGETAN-2 -
2020/11/29 DANOK LAGUNAK-2 (Ret.) MARKINA -
2020/11/29 JOKO ALAI LEA-E -
2020/11/29 OLABURU KURENE -
2020/11/29 OLGETAN-1 DANOK LAGUNAK-1 -
2020/11/29 ZALDIBAR ADISKIDE-1 -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 OLGETAN-1 10 5 5 0 0 110 47
2 ADISKIDE-1 10 6 4 2 0 121 95
3 JOKO ALAI 9 5 4 1 0 99 53
4 MARKINA 9 6 3 3 0 78 105
5 LEA-E 9 5 4 1 0 101 62
6 KURENE 8 6 2 4 0 90 128
7 OLGETAN-2 7 4 3 1 0 83 52
8 ADISKIDE-2 7 5 2 3 0 77 93
9 ZALDIBAR 5 4 1 3 0 64 84
10 DANOK LAGUNAK-1 5 5 0 5 0 78 110
11 OLABURU 5 5 0 5 0 38 110
12 DANOK LAGUNAK-2 (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0