Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1-TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA GAZTEAK 2º LIGAXKA Multzoa: 1-TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza
Jardunaldia: 1
2020/09/18 19:00 1 BERMEO ARTZA ARTZA-BERMEO DANAK BAT 8 - 22
2020/09/19 10:00 1 GALDAKAO ADISKIDE-1 OLABURU 4 - 22
2020/09/19 11:30 1 BERRIZ ( Olakueta) OIZPE LEZAMA-2 21 - 22
2020/09/20 17:00 1 MUNITIBAR LEA-L USANSOLO 7 - 22
OLGETAN Descanso -
Jardunaldia: 2
2020/09/25 17:00 2 IURRETA OLABURU LEA-L 22 - 15
2020/09/26 10:00 1 MUNGIA DANAK BAT OLGETAN 22 - 5
2020/09/27 12:00 1 USANSOLO USANSOLO OIZPE 22 - 16
2020/09/27 17:00 1 LEZAMA LEZAMA-2 ARTZA-BERMEO 22 - 14
Descanso ADISKIDE-1 -
Jardunaldia: 3
2020/10/02 19:00 1 MUNITIBAR LEA-L ADISKIDE-1 22 - 10
2020/10/03 18:00 1 BERMEO ARTZA ARTZA-BERMEO USANSOLO 13 - 22
2020/10/04 OIZPE OLABURU -
2020/10/04 11:00 2 OROZKO OLGETAN LEZAMA-2 22 - 9
DANAK BAT Descanso -
Jardunaldia: 4
2020/10/09 17:30 2 LEZAMA LEZAMA-2 DANAK BAT 19 - 22
2020/10/09 18:30 1 GALDAKAO ADISKIDE-1 OIZPE 8 - 22
2020/10/09 19:00 1 USANSOLO USANSOLO OLGETAN 22 - 14
2020/10/10 11:30 1 IURRETA OLABURU ARTZA-BERMEO 15 - 22
Descanso LEA-L -
Jardunaldia: 5
2020/10/16 19:00 2 BERRIZ ( Olakueta) OIZPE LEA-L -
2020/10/17 10:30 2 MUNGIA DANAK BAT USANSOLO 15 - 22
2020/10/17 17:00 2 OROZKO OLGETAN OLABURU 22 - 0
2020/10/17 18:00 1 BERMEO ARTZA ARTZA-BERMEO ADISKIDE-1 17 - 22
LEZAMA-2 Descanso -
Jardunaldia: 6
2020/10/23 18:30 2 ISPASTER LEA-L ARTZA-BERMEO 22 - 0
2020/10/23 19:00 2 USANSOLO USANSOLO LEZAMA-2 22 - 5
2020/10/25 OLABURU DANAK BAT -
2020/10/25 ADISKIDE-1 OLGETAN 0 - 22
Descanso OIZPE -
Jardunaldia: 7
2020/10/30 18:00 1 LEZAMA LEZAMA-2 OLABURU -
2020/10/30 19:00 3 MUNGIA DANAK BAT ADISKIDE-1 -
2020/11/01 OLGETAN LEA-L -
2020/11/01 ARTZA-BERMEO OIZPE -
USANSOLO Descanso -
Jardunaldia: 8
2020/11/08 OLABURU USANSOLO -
2020/11/08 ADISKIDE-1 LEZAMA-2 -
2020/11/08 LEA-L DANAK BAT -
2020/11/08 OIZPE OLGETAN -
ARTZA-BERMEO Descanso -
Jardunaldia: 9
2020/11/13 19:00 3 MUNGIA DANAK BAT OIZPE -
2020/11/15 OLGETAN ARTZA-BERMEO -
2020/11/15 LEZAMA-2 LEA-L -
2020/11/15 USANSOLO ADISKIDE-1 -
Descanso OLABURU -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 USANSOLO 12 6 6 0 0 132 70
2 OLGETAN 8 5 3 2 0 85 53
3 DANAK BAT 7 4 3 1 0 81 54
4 LEZAMA-2 7 5 2 3 0 77 101
5 ARTZA-BERMEO 7 6 1 5 0 74 125
6 OLABURU 6 4 2 2 0 59 63
7 LEA-L 6 4 2 2 0 66 54
8 ADISKIDE-1 6 5 1 4 0 44 105
9 OIZPE 4 3 1 2 0 59 52
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2-TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA GAZTEAK 2º LIGAXKA Multzoa: 2-TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza
Jardunaldia: 1
2020/09/19 17:00 1 SANTURTZI - SERANTES ITSASALDE KURENE 14 - 22
2020/09/20 10:00 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA GAZTE-ZARRAK 22 - 0
2020/09/20 10:30 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK-1 ADISKIDE-2 3 - 22
2020/09/20 15:30 1 BALMASEDA BALMASEDA-A (Ret.) LEZAMA-1 1 - 22
Jardunaldia: 2
2020/09/25 18:00 1 SOPELA KURENE LAGUN ARTEA 22 - 13
2020/09/25 19:30 1 ZALLA - MIMETIZ GAZTE-ZARRAK BALMASEDA-A (Ret.) 22 - 0
2020/09/26 10:30 1 GALDAKAO ADISKIDE-2 ITSASALDE 22 - 1
2020/09/27 17:00 2 LEZAMA LEZAMA-1 DANOK LAGUNAK-1 22 - 5
Jardunaldia: 3
2020/10/03 11:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA ADISKIDE-2 6 - 22
2020/10/03 17:30 2 SANTURTZI - SERANTES ITSASALDE DANOK LAGUNAK-1 7 - 22
2020/10/04 BALMASEDA-A (Ret.) KURENE -
2020/10/04 10:00 1 ZALLA - MIMETIZ GAZTE-ZARRAK LEZAMA-1 1 - 22
Jardunaldia: 4
2020/10/16 17:30 2 SOPELA KURENE GAZTE-ZARRAK 22 - 0
2020/10/17 17:00 2 ORTUELLA DANOK LAGUNAK-1 LAGUN ARTEA 22 - 17
2020/10/18 ADISKIDE-2 BALMASEDA-A (Ret.) -
2020/10/18 17:00 1 LEZAMA LEZAMA-1 ITSASALDE 22 - 2
Jardunaldia: 5
2020/10/23 17:15 1 SOPELA KURENE LEZAMA-1 12 - 22
2020/10/23 19:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA ITSASALDE 0 - 0
2020/10/24 17:00 1 ZALLA - MIMETIZ GAZTE-ZARRAK ADISKIDE-2 0 - 22
2020/10/25 BALMASEDA-A (Ret.) DANOK LAGUNAK-1 -
Jardunaldia: 6
2020/11/08 ADISKIDE-2 KURENE -
2020/11/08 DANOK LAGUNAK-1 GAZTE-ZARRAK -
2020/11/08 ITSASALDE BALMASEDA-A (Ret.) -
2020/11/08 LAGUN ARTEA LEZAMA-1 -
Jardunaldia: 7
2020/11/15 BALMASEDA-A (Ret.) LAGUN ARTEA -
2020/11/15 GAZTE-ZARRAK ITSASALDE -
2020/11/15 KURENE DANOK LAGUNAK-1 -
2020/11/15 LEZAMA-1 ADISKIDE-2 -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 ADISKIDE-2 8 4 4 0 0 88 10
2 LEZAMA-1 8 4 4 0 0 88 20
3 KURENE 7 4 3 1 0 78 49
4 DANOK LAGUNAK-1 6 4 2 2 0 52 68
5 LAGUN ARTEA 5 4 1 3 0 58 66
6 ITSASALDE 4 4 0 4 0 24 88
7 GAZTE-ZARRAK 4 4 0 4 0 1 88
8 BALMASEDA-A (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0