Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1-TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA KADETE 2º LIGAXKA Multzoa: 1-TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza
Jardunaldia: 1
2020/09/18 19:00 1 MUNITIBAR LEA-A DANOK LAGUNAK-2 (Ret.) 22 - 6
2020/09/18 19:00 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI-A MARKINA 22 - 15
2020/09/19 16:30 1 ZORNOTZA - ZELAIETA LAGUN ONAK-A ZALDIBAR-A 22 - 4
OLABURU-2 Descanso -
Jardunaldia: 2
2020/09/25 18:00 1 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDIBAR-A LEA-A 19 - 22
2020/09/26 17:00 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK-2 (Ret.) OLABURU-2 13 - 22
2020/09/27 17:00 2 MARKINA - XEMEIN UNI MARKINA LAGUN ONAK-A 19 - 22
Descanso UPO MENDI-A -
Jardunaldia: 3
2020/10/02 17:30 1 IURRETA OLABURU-2 LEA-A 22 - 10
2020/10/02 19:30 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI-A DANOK LAGUNAK-2 (Ret.) 22 - 0*
2020/10/03 16:30 1 MARKINA - XEMEIN UNI MARKINA ZALDIBAR-A 22 - 20
LAGUN ONAK-A Descanso -
Jardunaldia: 4
2020/10/16 18:30 1 ZALDIBAR - OLAZAR ZALDIBAR-A OLABURU-2 14 - 22
2020/10/16 19:00 1 MUNITIBAR LEA-A UPO MENDI-A 20 - 22
2020/10/18 DANOK LAGUNAK-2 (Ret.) LAGUN ONAK-A -
Descanso MARKINA -
Jardunaldia: 5
2020/10/23 20:00 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI-A OLABURU-2 -
2020/10/24 17:00 1 ZORNOTZA - ZELAIETA LAGUN ONAK-A LEA-A 22 - 7
2020/10/25 MARKINA DANOK LAGUNAK-2 (Ret.) -
Descanso ZALDIBAR-A -
Jardunaldia: 6
2021/03/07 LEA-A MARKINA -
2021/03/07 OLABURU-2 LAGUN ONAK-A -
2021/03/07 UPO MENDI-A ZALDIBAR-A -
DANOK LAGUNAK-2 (Ret.) Descanso -
Jardunaldia: 7
2021/03/14 LAGUN ONAK-A UPO MENDI-A -
2021/03/14 MARKINA OLABURU-2 -
2021/03/14 ZALDIBAR-A DANOK LAGUNAK-2 (Ret.) -
Descanso LEA-A -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 LAGUN ONAK-A 6 3 3 0 0 66 30
2 LEA-A 5 4 1 3 0 59 85
3 MARKINA 4 3 1 2 0 56 64
4 OLABURU-2 4 2 2 0 0 44 24
5 UPO MENDI-A 4 2 2 0 0 44 35
6 ZALDIBAR-A 4 4 0 4 0 57 88
7 DANOK LAGUNAK-2 (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2-TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA KADETE 2º LIGAXKA Multzoa: 2-TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza
Jardunaldia: 1
2020/09/18 18:30 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-A ITSASALDE 22 - 4
2020/09/20 DANOK LAGUNAK-1 BARBADUN-C (Ret.) -
2020/09/20 10:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA OLABURU-1 11 - 22
2021/01/22 18:30 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA UPO MENDI-B 22 - 0
Jardunaldia: 2
2020/09/25 17:00 1 IURRETA OLABURU-1 OLARRETA-A 14 - 22
2020/09/25 18:00 1 SANTURTZI - SERANTES ITSASALDE BIDE BIETA 5 - 22
2020/09/27 BARBADUN-C (Ret.) LAGUN ARTEA -
2020/09/27 UPO MENDI-B DANOK LAGUNAK-1 0 - 22
Jardunaldia: 3
2020/10/02 18:30 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA OLABURU-1 22 - 15
2020/10/02 19:30 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA DANOK LAGUNAK-1 22 - 18
2020/10/03 17:30 1 SANTURTZI - SERANTES ITSASALDE UPO MENDI-B 12 - 22
2020/10/04 OLARRETA-A BARBADUN-C (Ret.) -
Jardunaldia: 4
2020/10/16 18:00 1 IURRETA OLABURU-1 ITSASALDE 0 - 22
2020/10/16 20:00 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI-B LAGUN ARTEA 19 - 22
2020/10/17 17:00 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK-1 OLARRETA-A 22 - 18
2020/10/18 BARBADUN-C (Ret.) BIDE BIETA -
Jardunaldia: 5
2020/10/23 18:00 1 LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA-A LAGUN ARTEA 22 - 17
2020/10/23 19:30 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA DANOK LAGUNAK-1 22 - 10
2020/10/25 ITSASALDE BARBADUN-C (Ret.) -
2020/10/25 OLABURU-1 UPO MENDI-B 22 - 0
Jardunaldia: 6
2021/03/07 BARBADUN-C (Ret.) OLABURU-1 -
2021/03/07 DANOK LAGUNAK-1 ITSASALDE -
2021/03/07 LAGUN ARTEA BIDE BIETA -
2021/03/07 OLARRETA-A UPO MENDI-B -
Jardunaldia: 7
2021/03/14 BIDE BIETA OLARRETA-A -
2021/03/14 ITSASALDE LAGUN ARTEA -
2021/03/14 OLABURU-1 DANOK LAGUNAK-1 -
2021/03/14 UPO MENDI-B BARBADUN-C (Ret.) -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 BIDE BIETA 8 4 4 0 0 88 30
2 OLARRETA-A 7 4 3 1 0 84 57
3 OLABURU-1 7 5 2 3 0 73 77
4 LAGUN ARTEA 6 4 2 2 0 72 81
5 DANOK LAGUNAK-1 6 4 2 2 0 72 62
6 UPO MENDI-B 6 5 1 4 0 41 100
7 ITSASALDE 5 4 1 3 0 43 66
8 BARBADUN-C (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0