Frontoiak

BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 1-TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA KADETE 3º LIGAXKA Multzoa: 1-TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza
Jardunaldia: 1
2020/09/18 18:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE-1 ADISKIDE-1 22 - 8
2020/09/18 19:30 1 ZAMUDIO ARBOLANTXA-B UPO MENDI 19 - 22
2020/09/19 12:00 1 LEMOA LEMOA BIDE BIETA 15 - 22
2020/09/19 18:00 1 ZEANURI JOKO ALAI (Ret.) IGORRE 0 - 22
2020/09/20 ARRANKUDIAGAKO KAMARAKA LEA-L 0 - 22
Jardunaldia: 2
2020/09/25 18:30 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA ARBOLANTXA-B 22 - 5
2020/09/25 18:30 2 MUNITIBAR LEA-L JOKO ALAI (Ret.) 22 - 0
2020/09/25 19:30 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI ARKUPE-1 18 - 22
2020/09/27 10:30 1 GALDAKAO ADISKIDE-1 ARRANKUDIAGAKO KAMARAKA 22 - 17
2020/09/27 17:00 1 LEMOA IGORRE LEMOA 11 - 22
Jardunaldia: 3
2020/10/02 18:30 1 ZAMUDIO ARBOLANTXA-B IGORRE 22 - 12
2020/10/02 19:00 1 ARRANKUDIAGA ARRANKUDIAGAKO KAMARAKA ARKUPE-1 5 - 22
2020/10/03 16:30 1 ZORNOTZA - ZELAIETA BIDE BIETA UPO MENDI 22 - 13
2020/10/04 JOKO ALAI (Ret.) ADISKIDE-1 0 - 22
2020/10/04 17:00 1 LEMOA LEMOA LEA-L 17 - 22
Jardunaldia: 4
2020/10/09 19:00 1 GAUTEGIZ ARTEAGA LEA-L ARBOLANTXA-B 22 - 9
2020/10/09 19:30 1 ZEANURI IGORRE BIDE BIETA 10 - 22
2020/10/09 19:30 1 ZARATAMO - ELEXALDE UPO MENDI ARRANKUDIAGAKO KAMARAKA 22 - 8
2020/10/10 16:30 1 GALDAKAO ADISKIDE-1 LEMOA 15 - 22
2020/10/11 ARKUPE-1 JOKO ALAI (Ret.) -
Jardunaldia: 5
2020/10/16 18:30 1 ZAMUDIO ARBOLANTXA-B ADISKIDE-1 22 - 17
2020/10/17 17:00 1 ZORNOTZA - ZELAIETA BIDE BIETA LEA-L 0 - 0
2020/10/18 IGORRE UPO MENDI -
2020/10/18 JOKO ALAI (Ret.) ARRANKUDIAGAKO KAMARAKA -
2020/10/18 17:00 1 LEMOA LEMOA ARKUPE-1 22 - 16
Jardunaldia: 6
2020/10/23 17:15 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE-1 ARBOLANTXA-B 22 - 6
2020/10/23 19:00 1 ARRANKUDIAGA ARRANKUDIAGAKO KAMARAKA LEMOA 6 - 22
2020/10/24 17:00 1 GALDAKAO ADISKIDE-1 BIDE BIETA 9 - 22
2020/10/25 UPO MENDI JOKO ALAI (Ret.) -
2020/10/25 11:00 1 MUNITIBAR LEA-L IGORRE 22 - 9
Jardunaldia: 7
2020/10/30 18:30 1 ZAMUDIO ARBOLANTXA-B ARRANKUDIAGAKO KAMARAKA -
2020/10/31 17:00 1 ZORNOTZA - ZELAIETA BIDE BIETA ARKUPE-1 -
2020/11/01 IGORRE ADISKIDE-1 -
2020/11/01 LEA-L UPO MENDI -
2020/11/01 LEMOA JOKO ALAI (Ret.) -
Jardunaldia: 8
2020/11/08 ADISKIDE-1 LEA-L -
2020/11/08 ARKUPE-1 IGORRE -
2020/11/08 ARRANKUDIAGAKO KAMARAKA BIDE BIETA -
2020/11/08 JOKO ALAI (Ret.) ARBOLANTXA-B -
2020/11/08 LEMOA UPO MENDI -
Jardunaldia: 9
2020/11/13 18:15 1 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDE BIETA JOKO ALAI (Ret.) -
2020/11/15 ARBOLANTXA-B LEMOA -
2020/11/15 IGORRE ARRANKUDIAGAKO KAMARAKA -
2020/11/15 LEA-L ARKUPE-1 -
2020/11/15 UPO MENDI ADISKIDE-1 -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 BIDE BIETA 10 5 5 0 0 110 52
2 LEMOA 10 6 4 2 0 120 92
3 ARKUPE-1 9 5 4 1 0 104 59
4 LEA-L 8 4 4 0 0 88 35
5 ARBOLANTXA-B 8 6 2 4 0 83 117
6 UPO MENDI 6 4 2 2 0 75 71
7 ADISKIDE-1 6 5 1 4 0 71 105
8 IGORRE 4 4 0 4 0 42 88
9 ARRANKUDIAGAKO KAMARAKA 4 5 0 5 1 36 110
10 JOKO ALAI (Ret.) 0 0 0 0 0 0 0
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa 2-TALDEA
BIZKAIKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA KADETE 3º LIGAXKA Multzoa: 2-TALDEA
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza
Jardunaldia: 1
2020/09/18 18:00 2 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE-2 LAGUN ARTEA 4 - 22
2020/09/18 18:00 2 SOPELA KURENE BESAGAIN 22 - 12
2020/09/18 18:15 1 MUSKIZ BARBADUN-M ADISKIDE-2 22 - 19
2020/09/20 DANOK LAGUNAK-1 ARTZA BERMEO 22 - 0
Jardunaldia: 2
2020/09/22 18:30 1 ETXEBARRI BESAGAIN ARKUPE-2 22 - 9
2020/09/25 19:30 1 BERMEO ARTZA ARTZA BERMEO KURENE 6 - 22
2020/09/26 11:00 1 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA BARBADUN-M 22 - 2
2020/09/27 10:30 2 GALDAKAO ADISKIDE-2 DANOK LAGUNAK-1 16 - 22
Jardunaldia: 3
2020/10/02 18:00 1 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE-2 ARTZA BERMEO 22 - 20
2020/10/02 18:00 2 SOPELA KURENE ADISKIDE-2 22 - 4
2020/10/02 19:15 1 ETXEBARRI BESAGAIN LAGUN ARTEA 20 - 22
2020/10/03 11:30 1 ORTUELLA DANOK LAGUNAK-1 BARBADUN-M 22 - 12
Jardunaldia: 4
2020/10/16 18:30 1 BERMEO ARTZA ARTZA BERMEO BESAGAIN 22 - 0
2020/10/16 19:30 2 SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA DANOK LAGUNAK-1 22 - 13
2020/10/17 11:00 1 MUSKIZ BARBADUN-M KURENE 4 - 22
2020/10/17 16:30 1 GALDAKAO ADISKIDE-2 ARKUPE-2 22 - 5
Jardunaldia: 5
2020/10/23 17:15 2 SOPELA KURENE DANOK LAGUNAK-1 -
2020/10/23 17:15 3 GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE-2 BARBADUN-M 7 - 22
2020/10/23 19:00 1 BERMEO ARTZA ARTZA BERMEO LAGUN ARTEA 16 - 22
2020/10/23 19:15 1 ETXEBARRI BESAGAIN ADISKIDE-2 16 - 22
Jardunaldia: 6
2020/11/08 ADISKIDE-2 ARTZA BERMEO -
2020/11/08 BARBADUN-M BESAGAIN -
2020/11/08 DANOK LAGUNAK-1 ARKUPE-2 -
2020/11/08 KURENE LAGUN ARTEA -
Jardunaldia: 7
2020/11/15 ARKUPE-2 KURENE -
2020/11/15 ARTZA BERMEO BARBADUN-M -
2020/11/15 BESAGAIN DANOK LAGUNAK-1 -
2020/11/15 LAGUN ARTEA ADISKIDE-2 -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 LAGUN ARTEA 10 5 5 0 0 110 55
2 KURENE 8 4 4 0 0 88 26
3 DANOK LAGUNAK-1 7 4 3 1 0 79 50
4 BARBADUN-M 7 5 2 3 0 62 92
5 ADISKIDE-2 7 5 2 3 0 83 87
6 BESAGAIN 6 5 1 4 0 70 97
7 ARKUPE-2 6 5 1 4 0 47 108
8 ARTZA BERMEO 5 5 1 4 1 64 88