Frontoiak

ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA BINAKA

Txapelketa
Lehiaketa
Fasea
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDE 1
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA BINAKA LIGAXKA Multzoa: TALDE 1
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza
Jardunaldia: 1
2019/11/08 17:45 6 IGORRE IGORREA SOPELA 1 - 2
2019/11/08 18:15 1 ARRANKUDIAGA ARRANKUDIAGA INF HASTAPENA TXUMULUXUETA ( INFANTIL H 1 ) 0 - 2
2019/11/08 18:50 4 DIMA TXUMULUXUETA DURANGO B 2 - 0
2019/11/09 17:15 4 BASAURI - SAN MIGUEL BIDEBIETA ARGUIA B 2 - 0
Jardunaldia: 2
2019/11/15 18:15 6 DURANGO - EZKURDI DURANGO B ARRANKUDIAGA INF HASTAPENA 2 - 0
2019/11/15 18:15 6 SOPELA SOPELA TXUMULUXUETA 0 - 2
2019/11/15 18:45 4 DIMA TXUMULUXUETA ( INFANTIL H 1 ) BIDEBIETA 2 - 0
2019/11/17 ARGUIA B IGORREA 0 - 2
Jardunaldia: 3
2019/11/22 17:00 6 IGORRE IGORREA BIDEBIETA 2 - 0
2019/11/22 18:15 8 DURANGO - EZKURDI DURANGO B TXUMULUXUETA ( INFANTIL H 1 ) 2 - 0
2019/11/22 19:00 4 DIMA TXUMULUXUETA ARGUIA B 2 - 0
2019/11/23 17:30 1 ARRANKUDIAGA ARRANKUDIAGA INF HASTAPENA SOPELA 2 - 0
Jardunaldia: 4
2019/11/29 17:30 3 ARRIGORRIAGA ARGUIA B ARRANKUDIAGA INF HASTAPENA 2 - 0
2019/11/29 18:30 4 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA TXUMULUXUETA 0 - 2
2019/11/29 19:00 3 DIMA TXUMULUXUETA ( INFANTIL H 1 ) IGORREA 0 - 2
2019/11/30 16:30 4 SOPELA SOPELA DURANGO B 2 - 0
Jardunaldia: 5
2019/12/13 18:00 6 SOPELA SOPELA TXUMULUXUETA ( INFANTIL H 1 ) 2 - 0
2019/12/13 18:15 7 DURANGO - EZKURDI DURANGO B ARGUIA B 2 - 0
2019/12/14 10:30 4 DIMA TXUMULUXUETA IGORREA 2 - 0
2019/12/14 18:00 1 ARRANKUDIAGA ARRANKUDIAGA INF HASTAPENA BIDEBIETA 0 - 2
Jardunaldia: 6
2020/01/10 17:30 5 ARRIGORRIAGA ARGUIA B SOPELA 0 - 2
2020/01/10 18:00 4 IGORRE IGORREA ARRANKUDIAGA INF HASTAPENA 2 - 0
2020/01/10 19:00 3 BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA DURANGO B 0 - 2
2020/01/10 19:00 4 DIMA TXUMULUXUETA TXUMULUXUETA ( INFANTIL H 1 ) 2 - 1
Jardunaldia: 7
2020/01/17 18:15 6 DURANGO - EZKURDI DURANGO B IGORREA 0 - 2
2020/01/17 19:00 2 DIMA TXUMULUXUETA ( INFANTIL H 1 ) ARGUIA B 2 - 0
2020/01/18 17:00 4 SOPELA SOPELA BIDEBIETA 2 - 0
2020/01/18 17:30 3 ARRANKUDIAGA ARRANKUDIAGA INF HASTAPENA TXUMULUXUETA 0 - 2
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 TXUMULUXUETA 14 7 7 0 0 14 1
2 SOPELA 12 7 5 2 0 10 5
3 IGORREA 12 7 5 2 0 11 4
4 DURANGO B 11 7 4 3 0 8 6
5 TXUMULUXUETA ( INFANTIL H 1 ) 10 7 3 4 0 7 8
6 BIDEBIETA 9 7 2 5 0 4 10
7 ARGUIA B 8 7 1 6 0 2 12
8 ARRANKUDIAGA INF HASTAPENA 8 7 1 6 0 2 12
Egutegia inprimatu Klasifikazioa Multzoa TALDEA 2
ESKOLARTEKO TXAPELKETA ESKU PILOTA BINAKA LIGAXKA Multzoa: TALDEA 2
Data/Ordua Zk. Frontoia Etxekoa Kanpokoa Emaitza
Jardunaldia: 1
2019/11/08 18:30 1 SESTAO - LAS LLANAS Sestao Infantil E IZARRA2 1 - 2
2019/11/09 16:30 2 PORTUGALETE IZARRA3 SANTURTZI INFANTIL D 2 - 0
2019/11/09 16:30 5 PORTUGALETE IZARRA1 BARBADUN A 2 - 0
2019/11/09 17:00 4 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI INFANTIL C KIRIKIÑO 2 - 0
Getxo Descanso -
Jardunaldia: 2
2019/11/15 18:00 5 MUSKIZ BARBADUN A IZARRA3 0 - 2
2019/11/15 18:30 2 PORTUGALETE IZARRA2 Getxo 2 - 0
2019/11/16 16:30 2 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI INFANTIL D SANTURTZI INFANTIL C 0 - 2
2019/11/17 KIRIKIÑO Sestao Infantil E 0 - 2
Descanso IZARRA1 -
Jardunaldia: 3
2019/11/22 17:30 2 GETXO ANDRA MARI Getxo KIRIKIÑO 2 - 0
2019/11/23 16:00 9 SESTAO - LAS LLANAS Sestao Infantil E SANTURTZI INFANTIL D 2 - 0
2019/11/23 16:15 4 PORTUGALETE IZARRA3 IZARRA1 2 - 1
2019/11/23 17:00 3 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI INFANTIL C BARBADUN A 1 - 2
IZARRA2 Descanso -
Jardunaldia: 4
2019/11/30 16:30 2 PORTUGALETE IZARRA1 SANTURTZI INFANTIL C 2 - 0
2019/11/30 16:30 4 MUSKIZ BARBADUN A Sestao Infantil E 2 - 0
2019/11/30 17:00 4 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI INFANTIL D Getxo 2 - 0
2019/12/01 KIRIKIÑO IZARRA2 0 - 2
Descanso IZARRA3 -
Jardunaldia: 5
2019/12/13 17:30 2 GETXO ANDRA MARI Getxo BARBADUN A 0 - 2
2019/12/13 18:30 4 SESTAO - LA BENEDICTA Sestao Infantil E IZARRA1 0 - 2
2019/12/14 17:00 3 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI INFANTIL C IZARRA3 0 - 2
2019/12/14 17:30 4 PORTUGALETE IZARRA2 SANTURTZI INFANTIL D 2 - 0
KIRIKIÑO Descanso -
Jardunaldia: 6
2020/01/09 19:00 1 PORTUGALETE IZARRA1 Getxo 2 - 0
2020/01/10 18:15 3 MUSKIZ BARBADUN A IZARRA2 0 - 2
2020/01/10 19:00 3 PORTUGALETE IZARRA3 Sestao Infantil E 2 - 1
2020/01/11 16:00 3 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI INFANTIL D KIRIKIÑO 2 - 0
Descanso SANTURTZI INFANTIL C -
Jardunaldia: 7
2020/01/16 18:15 1 PORTUGALETE IZARRA2 IZARRA1 0 - 2
2020/01/17 17:30 1 GETXO ANDRA MARI Getxo IZARRA3 1 - 2
2020/01/17 17:30 8 SESTAO - LA BENEDICTA Sestao Infantil E SANTURTZI INFANTIL C 1 - 2
2020/01/19 KIRIKIÑO BARBADUN A 0 - 2
SANTURTZI INFANTIL D Descanso -
Jardunaldia: 8
2020/01/24 20:00 1 MUSKIZ BARBADUN A SANTURTZI INFANTIL D 2 - 0
2020/01/25 15:30 1 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI INFANTIL C Getxo 2 - 0
2020/01/25 16:30 5 PORTUGALETE IZARRA3 IZARRA2 2 - 1
2020/01/25 16:30 6 PORTUGALETE IZARRA1 KIRIKIÑO 2 - 0
Sestao Infantil E Descanso -
Jardunaldia: 9
2020/01/31 17:30 2 GETXO ANDRA MARI Getxo Sestao Infantil E 0 - 2
2020/01/31 19:15 1 PORTUGALETE IZARRA2 SANTURTZI INFANTIL C 2 - 1
2020/02/01 17:45 2 SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI INFANTIL D IZARRA1 0 - 2
2020/02/02 KIRIKIÑO IZARRA3 0 - 2
Descanso BARBADUN A -
Jardunaldia: 10
2020/02/09 BARBADUN A IZARRA1 -
2020/02/09 IZARRA2 Sestao Infantil E -
2020/02/09 KIRIKIÑO SANTURTZI INFANTIL C 0 - 2
2020/02/09 SANTURTZI INFANTIL D IZARRA3 -
Descanso Getxo -
Jardunaldia: 11
2020/02/16 Getxo IZARRA2 -
2020/02/16 IZARRA3 BARBADUN A -
2020/02/16 SANTURTZI INFANTIL C SANTURTZI INFANTIL D -
2020/02/16 Sestao Infantil E KIRIKIÑO -
IZARRA1 Descanso -
Jardunaldia: 12
2020/03/01 BARBADUN A SANTURTZI INFANTIL C -
2020/03/01 IZARRA1 IZARRA3 -
2020/03/01 KIRIKIÑO Getxo -
2020/03/01 SANTURTZI INFANTIL D Sestao Infantil E -
Descanso IZARRA2 -
Jardunaldia: 13
2020/03/08 Getxo SANTURTZI INFANTIL D -
2020/03/08 IZARRA2 KIRIKIÑO -
2020/03/08 SANTURTZI INFANTIL C IZARRA1 -
2020/03/08 Sestao Infantil E BARBADUN A -
IZARRA3 Descanso -
Jardunaldia: 14
2020/03/15 BARBADUN A Getxo -
2020/03/15 IZARRA1 Sestao Infantil E -
2020/03/15 IZARRA3 SANTURTZI INFANTIL C -
2020/03/15 SANTURTZI INFANTIL D IZARRA2 -
Descanso KIRIKIÑO -
Jardunaldia: 15
2020/03/22 Getxo IZARRA1 -
2020/03/22 IZARRA2 BARBADUN A -
2020/03/22 KIRIKIÑO SANTURTZI INFANTIL D -
2020/03/22 Sestao Infantil E IZARRA3 -
SANTURTZI INFANTIL C Descanso -
Jardunaldia: 16
2020/03/29 BARBADUN A KIRIKIÑO -
2020/03/29 IZARRA1 IZARRA2 -
2020/03/29 IZARRA3 Getxo -
2020/03/29 SANTURTZI INFANTIL C Sestao Infantil E -
Descanso SANTURTZI INFANTIL D -
Jardunaldia: 17
2020/04/05 Getxo SANTURTZI INFANTIL C -
2020/04/05 IZARRA2 IZARRA3 -
2020/04/05 KIRIKIÑO IZARRA1 -
2020/04/05 SANTURTZI INFANTIL D BARBADUN A -
Descanso Sestao Infantil E -
Jardunaldia: 18
2020/04/12 IZARRA1 SANTURTZI INFANTIL D -
2020/04/12 IZARRA3 KIRIKIÑO -
2020/04/12 SANTURTZI INFANTIL C IZARRA2 -
2020/04/12 Sestao Infantil E Getxo -
BARBADUN A Descanso -
Klasifikazioa
Taldea Puntuak Jokatuak Irabaziak Galduta SP FT AT
1 IZARRA3 16 8 8 0 0 16 4
2 IZARRA1 15 8 7 1 0 15 2
3 IZARRA2 14 8 6 2 0 13 6
4 SANTURTZI INFANTIL C 14 9 5 4 0 12 9
5 BARBADUN A 13 8 5 3 0 10 7
6 Sestao Infantil E 11 8 3 5 0 9 10
7 SANTURTZI INFANTIL D 10 8 2 6 0 4 12
8 Getxo 9 8 1 7 0 3 14
9 KIRIKIO 8 9 0 9 1 0 18