Kartelera

Astea
Kluba
Txapelketa
Data Ordua Zk. Emaitza Frontoia Etxekoa Kanpokoa Lehiaketa
2019/12/10 18:00 1 - ATXONDO ATXONDO AKARREGI A MANO UMETXOAK A
2019/12/10 20:30 1 21 - 30 GETXO FADURA GETXO 2 OLGETAN 5 GOMAZKO PALETA EMAKUMEZKOEN GOMAZKO PALETA 2ª POSTUA
2019/12/10 20:30 2 30 - 0 GETXO FADURA GETXO 4 GETXO 3 GOMAZKO PALETA EMAKUMEZKOEN GOMAZKO PALETA 2ª POSTUA
2019/12/11 18:00 1 30 - 10 BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA ELORZ BIKANDI ESKUZ BANAKA KADETEAK
2019/12/11 18:45 1 - ZARATAMO - ELEXALDE ZARATAMO A (BENJAMIN A) LAGUN ONAK LA MANO UMETXOAK A
2019/12/11 19:30 1 30 - 21 BERRIATUA BERRIATUA A MARKINA A ZESTA PUNTA XISTERA KADETE
2019/12/11 19:30 2 30 - 28 BERRIATUA BERRIATUA B MARKINA A ZESTA PUNTA ZESTA PUNTA NAGUSIA
2019/12/11 20:00 1 2 - 0 LEZAMA LEZAMA BETIKO C MANO UMETXOIAK B BAXUA
2019/12/12 17:00 1 - GALDAKAO ADISKIDE R ADISKIDE E MANO UMETXOAK D
2019/12/12 17:45 1 - BETIKO IKASTOLA BETIKO A Gallarta C MANO UMEAK D
2019/12/12 18:00 1 - BARAKALDO BARAKALDO C SOPELA C MANO INFANTIL B BAXUA
2019/12/12 18:30 1 - SOPELA KURENE 2 KURENE 3 GOMAZKO PALETA GOMAZKO PALETA EMAKUMEZKOEN 3ª FASE FINAL
2019/12/12 18:30 2 - SOPELA KURENE 2 LAGUN ARTEA 2 LARRUZKO PALETA NAGUSIA 1ª FASE FINALA
2019/12/12 18:30 3 - SOPELA KURENE 1 LAGUN ARTEA 1 LARRUZKO PALETA NAGUSIA 1ª FASE FINALA
2019/12/12 18:30 1 - GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE 1 GAZTE-ZARRAK 1 MANO UMAEKA B ALTUA
2019/12/12 18:30 1 2 - 0 ETXEBARRI besagain bbalto MAÑARIA MANO UMMETXOA B ALTUA
2019/12/12 19:15 1 0 - 2 MARKINA - XEMEIN UNI MARKINA C MARKINA A MANO UMETXOAK A
2019/12/12 19:30 1 30 - 28 BERRIATUA BERRIATUA C EUSKAL JAI ALAI A ZESTA PUNTA ZESTA PUNTA NAGUSIA
2019/12/12 19:30 2 30 - 18 BERRIATUA BERRIATUA A MARKINA B ZESTA PUNTA ZESTA PUNTA NAGUSIA
2019/12/12 19:45 1 0 - 0 GETXO ANDRA MARI GETXO 2 ALAITASUNA 1 GOMAZKO PALETA GOMAZKO PALETA NAGUSIA 1ª POSTUA
2019/12/12 20:30 1 24 - 30 BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA BRIONGOS DIEZ ESKUZ BANAKA NAGUSIAK 2º
2019/12/13 17:00 1 25 - 17 GERNIKA - SANTANAPE SANTANAPE LEA 1 GOMAZKO PALETA GOMAZKO PALETA NAGUSIA FASE FINALA
2019/12/13 17:00 1 - IURRETA OLABURU-D LAGUN ONAK IS MANO INFANTIL B BAXUA
2019/12/13 17:00 2 - IURRETA OLABURU-B KIRIKIÑO MANO GAZTETXOAK B ALTUA
2019/12/13 17:15 1 2 - 0 LEMOA Lemoa MM TXUMULUXUETA ( ALEBIN H ) MANO UMEAK D
2019/12/13 17:15 2 1 - 2 LEMOA Lemoa OJ ARGUIA B MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/13 17:15 3 0 - 2 LEMOA Lemoa IA LARRABETZU MANO GAZTETXOAK B ALTUA
2019/12/13 17:15 4 1 - 2 LEMOA Lemoa JJ ZARATAMO B (ALEVIN B ALTO) MANO UMAEKA B ALTUA
2019/12/13 17:30 1 - BERANGO BETIKO URDULIZKO ESKU P.T. MANO INFANTIL B BAXUA
2019/12/13 17:30 2 - BERANGO BETIKO B SANTURTZI ALEVIN D MANO UMEAK D
2019/12/13 17:30 3 - BERANGO BERANGO SANTURTZI INFANTIL A MANO INFANTIL B BAXUA
2019/12/13 17:30 4 - BERANGO BERANGO DANOK LAGUNAK A MANO GAZTETXOAK B ALTUA
2019/12/13 17:30 5 - BERANGO BETIKO B MUNGIA A MANO UMETXOIAK B BAXUA
2019/12/13 17:30 1 - ZALDIBAR - OLAZAR ZALDIBAR A MARKINA B MANO UMETXOAK A
2019/12/13 17:30 1 - GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE 1 DANAK BAT 1 PALA MOTZA NAGUSIA 2ª FASE FINALA
2019/12/13 17:30 1 - GETXO ANDRA MARI GETXO LEIOA MANO UMETXOIAK B BAXUA
2019/12/13 17:30 2 - GETXO ANDRA MARI Getxo BARBADUN A MANO GAZTETXOAK D
2019/12/13 17:45 1 2 - 0 ARRANKUDIAGA ARRANKUDIAGA BENJAMINA ZARATAMO (BENJAMIN B BAJO) MANO UMETXOIAK B BAXUA
2019/12/13 17:45 2 0 - 2 ARRANKUDIAGA ARRANKUDIAGA INFANTILA ADISKIDE MANO INFANTIL B BAXUA
2019/12/13 17:45 1 24 - 30 BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA LANDAJO RODRIGUEZ GOMA BANAKA NAGUSIAK 1º EMAKUMEZKOAK AZKEN FASEA
2019/12/13 17:45 2 30 - 11 BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA SAEZ ZUGAZA GOMA BANAKA NAGUSIAK 1º EMAKUMEZKOAK AZKEN FASEA
2019/12/13 17:45 3 29 - 30 BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA AGIRRESAROBE ERKOREKA GOMA BANAKA NAGUSIAK 2º AZKEN FASEA
2019/12/13 17:45 4 10 - 30 BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA SAN ROMAN ASURMENDI GOMA BANAKA NAGUSIAK 2º AZKEN FASEA
2019/12/13 17:45 5 30 - 27 BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA CLUA ABOITIZ GOMA BANAKA NAGUSIAK 1º AZKEN FASEA
2019/12/13 17:45 1 0 - 2 MARKINA - XEMEIN UNI MARKINA e ABADIÑO C MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/13 17:45 2 2 - 1 MARKINA - XEMEIN UNI MARKINA BERMEO MANO UMMETXOA B ALTUA
2019/12/13 17:45 3 2 - 0 MARKINA - XEMEIN UNI MARKINA a HORI HORI BAT MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/13 17:45 4 2 - 0 MARKINA - XEMEIN UNI MARKINA d AKARREGI D MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/13 17:45 5 0 - 2 MARKINA - XEMEIN UNI MARKINA A ZARATAMO A (BENJAMIN A) MANO UMETXOAK A
2019/12/13 17:45 6 0 - 2 MARKINA - XEMEIN UNI MARKINA TXUMULUXUETA ( ALEBIN A) MANO UMEAK A
2019/12/13 18:00 1 - BERMEO ARTZA ARTZA 1 GALIPA 3 GOMAZKO PALETA GOMAZKO PALETA NAGUSIA 1ª POSTUA
2019/12/13 18:00 1 - SOPELA SOPELA B SAN NIKOLAS EP1 MANO UMETXOAK D
2019/12/13 18:00 2 - SOPELA SOPELA BETIKO A MANO UMETXOIAK B BAXUA
2019/12/13 18:00 3 - SOPELA SOPELA B SOPELA A MANO UMEAK D
2019/12/13 18:00 4 - SOPELA SOPELA BERANGO MANO UMAEKA B ALTUA
2019/12/13 18:00 5 - SOPELA SOPELA B OLABURU-A MANO UMEAK A
2019/12/13 18:00 6 - SOPELA SOPELA TXUMULUXUETA ( INFANTIL H 1 ) MANO GAZTETXOAK D
2019/12/13 18:00 7 - SOPELA SOPELA A Sestao Infantil MANO GAZTETXOAK B ALTUA
2019/12/13 18:00 8 - SOPELA SOPELA MARKINA MANO GAZTETXOAK R
2019/12/13 18:00 1 - LEIOA - SAKONETA LEIOA B BARBADUN C MANO UMEAK D
2019/12/13 18:00 1 - ORTUELLA DANOK LAGUNAK C MUNGIA MANO UMAEKA B ALTUA
2019/12/13 18:00 2 - ORTUELLA DANOK LAGUNAK D BERMEO A MANO UMAEKA B ALTUA
2019/12/13 18:00 3 - ORTUELLA DANOK LAGUNAK D GETXO B MANO INFANTIL B BAXUA
2019/12/13 18:00 4 - ORTUELLA DANOK LAGUNAK E LEIOA MANO INFANTIL B BAXUA
2019/12/13 18:00 5 - ORTUELLA DANOK LAGUNAK C GETXO A MANO INFANTIL B BAXUA
2019/12/13 18:00 3 - ARRIGORRIAGA ARGUIA B IGORRED MANO UMETXOIAK B BAXUA
2019/12/13 18:00 4 - BARAKALDO GURE KIROLA A OLABURU-E MANO UMAEKA B ALTUA
2019/12/13 18:00 3 - BARAKALDO BARAKALDO B SOPELA B MANO INFANTIL B BAXUA
2019/12/13 18:00 2 - BARAKALDO BARAKALDO A Sestao Infantil A MANO INFANTIL B BAXUA
2019/12/13 18:00 1 - BARAKALDO BARAKALDO B SOPELA MANO UMMETXOA B ALTUA
2019/12/13 18:00 3 0 - 2 ABADIÑO - ZELAIETA ABADIÑO H Oizpe A-B MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/13 18:00 2 2 - 0 ABADIÑO - ZELAIETA ABADIÑO G ABADIÑO F MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/13 18:00 1 - ABADIÑO - ZELAIETA ABADIÑO E MARKINA b MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/13 18:00 1 - MUNITIBAR Lea B1 DURANGO C MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/13 18:00 2 - MUNITIBAR Lea A SOPELA A MANO UMEAK A
2019/12/13 18:00 3 - MUNITIBAR Lea B3 DURANGO A MANO UMAEKA B ALTUA
2019/12/13 18:00 4 - MUNITIBAR Lea B2 OLABURU-E MANO INFANTIL B BAXUA
2019/12/13 18:00 1 - LARRABETZUKO FRONTOIA Larrabetzu C KIRIKIÑO MANO UMETXOIAK B BAXUA
2019/12/13 18:00 2 - LARRABETZUKO FRONTOIA Larrabetzu B LAGUN ONAK GA MANO UMMETXOA B ALTUA
2019/12/13 18:00 3 - LARRABETZUKO FRONTOIA Larrabetzu A igorreB MANO UMMETXOA B ALTUA
2019/12/13 18:00 1 0 - 2 ARANTZAZU igorreB AREATZA MANO UMAEKA B ALTUA
2019/12/13 18:00 2 2 - 1 ARANTZAZU igorreB AREATZA MANO INFANTIL B BAXUA
2019/12/13 18:00 3 2 - 0 ARANTZAZU igorre H BIDEBIETA B MANO UMEAK D
2019/12/13 18:00 4 2 - 0 ARANTZAZU igorreA OLGETAN BENJAMIN B MANO UMMETXOA B ALTUA
2019/12/13 18:00 5 0 - 2 ARANTZAZU IGORREF DURANGO B MANO UMETXOAK D
2019/12/13 18:00 6 0 - 2 ARANTZAZU IGORREE ALTZAGA ERANDIO MANO UMETXOIAK B BAXUA
2019/12/13 18:15 1 - USANSOLO Usansolo B Usansolo C MANO INFANTIL B BAXUA
2019/12/13 18:15 1 - DURANGO - EZKURDI DURANGO F DURANGO C MANO UMETXOIAK B BAXUA
2019/12/13 18:15 2 - DURANGO - EZKURDI DURANGO E ZALDIBAR B MANO UMETXOIAK B BAXUA
2019/12/13 18:15 3 - DURANGO - EZKURDI DURANGO A Oizpe B-B MANO UMETXOIAK B BAXUA
2019/12/13 18:15 4 - DURANGO - EZKURDI DURANGO D TXUMULUXUETA (BENJAMIN H) MANO UMETXOAK D
2019/12/13 18:15 5 - DURANGO - EZKURDI DURANGO D DURANGO E MANO UMEAK D
2019/12/13 18:15 6 - DURANGO - EZKURDI DURANGO B Lea B2 MANO UMAEKA B ALTUA
2019/12/13 18:15 7 - DURANGO - EZKURDI DURANGO B ARGUIA B MANO GAZTETXOAK D
2019/12/13 18:15 8 - DURANGO - EZKURDI DURANGO A HORI HORI BAT MANO GAZTETXOAK B ALTUA
2019/12/13 18:15 1 0 - 2 LEKEITIO SANTI BROUARD FRONTOIA AKARREGI C MARKINA MANO UMAEKA B ALTUA
2019/12/13 18:15 2 1 - 2 LEKEITIO SANTI BROUARD FRONTOIA AKARREGI A ZEANURI 2 MANO UMETXOAK A
2019/12/13 18:15 3 2 - 1 LEKEITIO SANTI BROUARD FRONTOIA AKARREGI C Oizpe B-A MANO UMMETXOA B ALTUA
2019/12/13 18:15 4 0 - 2 LEKEITIO SANTI BROUARD FRONTOIA AKARREGI A LAGUN ONAK CG MANO UMEAK A
2019/12/13 18:15 5 2 - 1 LEKEITIO SANTI BROUARD FRONTOIA AKARREGI B BALMASEDA A MANO UMEAK A
2019/12/13 18:30 1 - ZEANURI ZEANURI LAGUN ONAK BA MANO GAZTETXOAK R
2019/12/13 18:30 2 - ZEANURI ZEANURI 1 ATXONDO MANO UMETXOAK A
2019/12/13 18:30 1 2 - 0 BERRIZ Oizpe B-D BIDEBIETA B MANO UMETXOIAK B BAXUA
2019/12/13 18:30 2 - BERRIZ Oizpe A-A OLABURU-C MANO UMAEKA B ALTUA
2019/12/13 18:30 1 - ATXONDO ATXONDO MARKINA c MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/13 18:30 1 - GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE 1 LAGUN ONAK SV MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/13 18:30 2 - GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE 2 ARBOLANTXA A MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/13 18:30 3 - GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE 3 BIDEBIETA MANO INFANTIL B BAXUA
2019/12/13 18:30 4 - GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE 2 ARKUPE 1 MANO INFANTIL B BAXUA
2019/12/13 18:30 1 - IURRETA USANSOLO DANAK BAT ESKUZ BINAKA KADETE 2ª FASE FINALA
2019/12/13 18:30 2 - IURRETA LEZAMA OIZPE ESKUZ BINAKA KADETE 2ª FASE FINALA
2019/12/13 18:30 3 - IURRETA OLABURU 1 LEZAMA 1 ESKUZ BINAKA GAZTEA 2ª FASE FINALA
2019/12/13 18:30 1 - ELORRIO LEA 2 LEA 1 ESKUZ BINAKA KADETE 3ª FASE FINALA
2019/12/13 18:30 2 - ELORRIO GAZTE-ZARRAK ARTZA ESKUZ BINAKA KADETE 3ª FASE FINALA
2019/12/13 18:30 3 - ELORRIO HORI HORI ADISKIDE 1 ESKUZ BINAKA BEREZI NAGUSIA FASE FINALA
2019/12/13 18:30 1 22 - 14 GALDAKAO ADISKIDE 2 LAGUN ONAK ESKUZ BINAKA JADETE 1ª FASE FINALA
2019/12/13 18:30 2 22 - 17 GALDAKAO JOKO ALAI DANOK LAGUNAK 1 ESKUZ BINAKA JADETE 1ª FASE FINALA
2019/12/13 18:30 3 22 - 14 GALDAKAO LEMOA 1 ADISKIDE 2 ESKUZ BINAKA BEREZI NAGUSIA FASE FINALA
2019/12/13 18:30 1 - BASAURI - ARTUNDUAGA DANOK LAGUNAK 1 KURENE 2 ESKUZ BINAKA GAZTEA 2ª FASE FINALA
2019/12/13 18:30 2 - BASAURI - ARTUNDUAGA LAGUN ONAK 3 LEMOA 1 ESKUZ BINAKA GHAZTEA 1ª FASE FINALA
2019/12/13 18:30 3 - BASAURI - ARTUNDUAGA JOKO ALAI 1 OLGETAN 3 ESKUZ BINAKA GHAZTEA 1ª FASE FINALA
2019/12/13 18:30 1 - SESTAO - LA BENEDICTA Sestao Alevin H SANTURTZI ALEVIN C MANO UMEAK D
2019/12/13 18:30 2 - SESTAO - LA BENEDICTA Sestao Alevin I SAN NIKOLAS EP5 MANO UMEAK D
2019/12/13 18:30 3 - SESTAO - LA BENEDICTA Sestao Alevin E BARAKALDO B MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/13 18:30 4 - SESTAO - LA BENEDICTA Sestao Infantil E IZARRA1 MANO GAZTETXOAK D
2019/12/13 18:30 5 - SESTAO - LA BENEDICTA Sestao Infantil C SOPELA A MANO INFANTIL B BAXUA
2019/12/13 18:30 1 2 - 1 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA MUNGIA BETIKO MANO UMETXOAK D
2019/12/13 18:30 2 0 - 2 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA MUNGIA A besagain abbajo MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/13 18:30 3 0 - 2 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA MUNGIA A BARBADUN B MANO UMEAK D
2019/12/13 18:30 4 2 - 0 GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA MUNGIA Sestao Infantil D MANO INFANTIL B BAXUA
2019/12/13 18:45 1 2 - 0 ZAMUDIO ARBOLANTXA B Lemoa UA MANO INFANTIL B BAXUA
2019/12/13 19:00 1 - ARMINTZA ARMINTZA 1 KURENE 2 PALA MOTZA NAGUSIA 1ª FASE FINALA
2019/12/13 19:00 1 - BERMEO ARTZA BERMEO B ARKUPE 2 MANO UMAEKA B ALTUA
2019/12/13 19:00 2 - BERMEO ARTZA BERMEO ARKUPE MANO GAZTETXOAK B ALTUA
2019/12/13 19:00 1 - ZORNOTZA - ZELAIETA ERDU PILOTAN A ARGUIA C MANO UMETXOIAK B BAXUA
2019/12/13 19:00 5 - GALLARTA Gallarta G ARBOLANTXA B MANO INFANTIL B BAXUA
2019/12/13 19:00 4 - GALLARTA Gallarta M BALMASEDA G MANO UMETXOIAK B BAXUA
2019/12/13 19:00 3 - GALLARTA Gallarta L DANOK LAGUNAK C MANO UMETXOAK D
2019/12/13 19:00 2 - BALMASEDA BALMASEDA F Gallarta O MANO UMETXOIAK B BAXUA
2019/12/13 19:00 1 - BALMASEDA BALMASEDA C SANTURTZI ALEVIN A MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/13 19:00 2 - BAKIO ALAITASUNA 3 GALIPA 9 GOMAZKO PALETA GOMAZKO PALETA NAGUSIA 3ª
2019/12/13 19:00 1 - BAKIO ALAITASUNA 1 OLARRETA 4 GOMAZKO PALETA EMAKUMEZKOEN GOMAZKO PALETA 2ª POSTUA
2019/12/13 19:00 1 - MARKINA - XEMEIN UNI MARKINA B BERRIATUA B ZESTA PUNTA XISTERA KADETE
2019/12/13 19:15 1 - ZIERBENA GALIPA 7 GALIPA 8 FRONTENIS NAGUSIA 2ª POSTUA
2019/12/13 19:15 2 - ZIERBENA GALIPA 2 GALIPA 5 GOMAZKO PALETA GOMAZKO PALETA NAGUSIA 1ª POSTUA
2019/12/13 19:15 3 - ZIERBENA GALIPA BIDE BIETA GOMAZKO PALETA EMAKUMENZKOEN GOMAZKO PALETA 1ª AZKEN FASE
2019/12/13 19:15 4 - ZARATAMO - ELEXALDE ZARATAMO A (ALEVIN B ALTO) OLGETAN ALEVIN A MANO UMAEKA B ALTUA
2019/12/13 19:15 1 - ZARATAMO - ELEXALDE ZARATAMO (ALEVIN B BAJO) ZEANURI 3 MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/13 19:15 1 - BERRIATUA BERRIATUA EUSKAL JAI ALAI ZESTA PUNTA ZESTA PUNTA GAZTEA
2019/12/13 19:15 1 - SAN NIKOLAS IKASTOLA SAN NIKOLAS EP2 Urretxindorra A MANO UMEAK D
2019/12/13 19:30 1 - GETXO FADURA GETXOKO 3 OLARRETA 2 GOMAZKO PALETA GOMAZKO PALETA NAGUSIA 2ª POSTUA
2019/12/13 19:30 1 - OROZKO OLGETAN 2 ALAITASUNA 2 GOMAZKO PALETA EMAKUMEZKOEN GOMAZKO PALETA 2ª POSTUA
2019/12/13 19:30 1 - SAN NIKOLAS IKASTOLA SAN NIKOLAS EP3 SOPELA A MANO UMETXOAK D
2019/12/13 19:45 1 - GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE GETXO 1 GOMAZKO PALETA EMAKUMEZKOEN GOMAZKO PALETA 2ª POSTUA
2019/12/13 20:00 1 2 - 0 ZALLA - MIMETIZ GAZTE-ZARRAK LEZAMA B MANO INFANTIL B BAXUA
2019/12/13 21:00 1 - LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA 3 KURENE 2 GOMAZKO PALETA GOMAZKO PALETA NAGUSIA 2ª POSTUA
2019/12/14 10:00 1 - ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA PROL ALUSTIZA ESKUZ BANAKA NAGUSIAK 3º
2019/12/14 10:00 2 - ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA ASPURU ARANA ESKUZ BANAKA NAGUSIAK 1º AZKEN FASEA
2019/12/14 10:00 1 - SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA 1 ARMINTZA 2 PALA MOTZA NAGUSIA 1ª FASE FINALA
2019/12/14 10:00 2 - SESTAO - LA BENEDICTA LAGUN ARTEA 2 GALIPA LARRUZKO PALETA NAGUSIA 2ª FASE FINALA
2019/12/14 10:30 1 - SOPELA KURENE 4 KURENE 3 GOMAZKO PALETA GOMAZKO PALETA NAGUSIA 3ª
2019/12/14 10:30 1 - DIMA TXUMULUXUETA (BENJAMIN B) ADISKIDE B MANO UMETXOIAK B BAXUA
2019/12/14 10:30 2 - DIMA TXUMULUXUETA ( BENJAMIN ALTO ) BARAKALDO A MANO UMMETXOA B ALTUA
2019/12/14 10:30 3 - DIMA TXUMULUXUETA ( ALEBIN H 1 ) Lemoa AA MANO UMEAK D
2019/12/14 10:30 4 - DIMA TXUMULUXUETA IGORREA MANO GAZTETXOAK D
2019/12/14 11:00 1 - ZIERBENA GALIPA 3 GETXO 5 FRONTENIS NAGUSIA 2ª AZKEN FASEA
2019/12/14 11:00 2 - ZIERBENA GALIPA 6 GALIPA 4 FRONTENIS NAGUSIA 2ª AZKEN FASEA
2019/12/14 11:00 3 - ZIERBENA GALIPA 1 SESTAO 2 FRONTENIS NAGUSIA 1ª AZKEN FASEA
2019/12/14 11:00 1 - LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA 1 ARKUPE 1 GOMAZKO PALETA GOMAZKO PALETA 2ª FASE FINALA
2019/12/14 11:00 3 - LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA 1 OLARRETA 3 GOMAZKO PALETA EMAKUMENZKOEN GOMAZKO PALETA 1ª AZKEN FASE
2019/12/14 11:00 1 - BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA ARROITA MURILLO ESKUZ BANAKA KADETEAK
2019/12/14 11:00 2 - BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA PEREZ KARRILLO ESKUZ BANAKA NAGUSIAK 3º
2019/12/14 12:00 1 - BERRIATUA BERRIATUA D EUSKAL JAI ALAI B ZESTA PUNTA ZESTA PUNTA NAGUSIA
2019/12/14 13:00 1 - LOIU - LARRONDO IRTXAN 1 ZALLAKO 2 LARRUZKO PALETA NAGUSIA 3ª AZKEN FASE
2019/12/14 13:00 2 - LOIU - LARRONDO IRTXAN 1 IRTXAN 2 LARRUZKO PALETA NAGUSIA 2ª FASE FINALA
2019/12/14 13:15 1 - SOPELA KURENE 1 GETXO 4 GOMAZKO PALETA GOMAZKO PALETA NAGUSIA 2ª POSTUA
2019/12/14 16:00 1 - ORTUELLA DANOK LAGUNAK G BALMASEDA D MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/14 16:00 2 - ORTUELLA DANOK LAGUNAK A ADISKIDE I MANO UMEAK A
2019/12/14 16:00 3 - ORTUELLA DANOK LAGUNAK B SOPELA B MANO GAZTETXOAK B ALTUA
2019/12/14 16:00 1 - IURRETA OLABURU-F ARBOLANTXA A MANO UMETXOAK D
2019/12/14 16:00 2 - IURRETA OLABURU-D besagain bbbajo MANO UMETXOIAK B BAXUA
2019/12/14 16:00 3 - IURRETA OLABURU-A AKARREGI B MANO UMMETXOA B ALTUA
2019/12/14 16:30 1 - SOPELA SOPELA C BETIKO MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/14 16:30 1 - ELORRIO HORI HORI BI ZALDUA C MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/14 16:30 2 - ELORRIO HORI HORI BI ADISKIDE MANO GAZTETXOAK B ALTUA
2019/12/14 16:30 1 - SESTAO - LA BENEDICTA Sestao Alevin D Sestao alevin F MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/14 16:30 2 - SESTAO - LA BENEDICTA Sestao Benjamin D Izarra2 MANO UMETXOAK D
2019/12/14 16:30 3 - SESTAO - LA BENEDICTA Sestao Benjamin G IZARRA1 MANO UMETXOAK D
2019/12/14 16:30 4 - SESTAO - LA BENEDICTA Sestao Benjamin B URDULIZKO ESKU P.T. MANO UMETXOAK D
2019/12/14 16:30 5 - SESTAO - LA BENEDICTA Sestao Benjamin E SAN NIKOLAS EP4 MANO UMETXOAK D
2019/12/14 16:30 6 - SESTAO - LA BENEDICTA Sestao Benjamin A BALMASEDA E MANO UMETXOIAK B BAXUA
2019/12/14 16:30 7 - SESTAO - LA BENEDICTA Sestao Benjamin C Sestao Benjamin H MANO UMETXOAK D
2019/12/14 16:30 1 - GORDEXOLA - BERASKOLA EMAN! DANOK LAGUNAK A MANO UMETXOIAK B BAXUA
2019/12/14 16:45 1 - ZEANURI ZEANURI 2 LAGUN ONAK GS MANO UMETXOAK A
2019/12/14 16:45 2 - ZEANURI ZEANURI 1 Lemoa MJ MANO UMAEKA B ALTUA
2019/12/14 16:45 3 - ZEANURI ZEANURI 2 Usansolo A MANO UMAEKA B ALTUA
2019/12/14 17:00 1 - SOPELA KURENE 2 KURENE 1 PALA MOTZA NAGUSIA 2ª FASE FINALA
2019/12/14 17:00 2 - SOPELA KURENE 1 IRTXAN 3 LARRUZKO PALETA NAGUSIA 3ª AZKEN FASE
2019/12/14 17:00 1 - GERNIKA - SANTANAPE ARKUPE 2 ARTEPE 2 GOMAZKO PALETA GOMAZKO PALETA NAGUSIA 2ª POSTUA
2019/12/14 17:00 1 - AULESTI Lea A ZALDIBAR A MANO UMETXOAK A
2019/12/14 17:00 1 - LARRABETZUKO FRONTOIA OLARRETA 5 HARTZAK GOMAZKO PALETA GOMAZKO PALETA EMAKUMEZKOEN 3ª FASE FINAL
2019/12/14 17:00 1 - IURRETA OLABURU-J Larrabetzu B MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/14 17:00 2 - IURRETA OLABURU-I SOPELA A MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/14 17:00 3 - IURRETA OLABURU-F DANOK LAGUNAK B MANO UMAEKA B ALTUA
2019/12/14 17:00 1 - GERNIKA - JAI ALAI EUSKAL JAI ALAI A EUSKAL JAI ALAI B ZESTA PUNTA XISTERA KADETE
2019/12/14 17:00 1 - SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI BENJAMIN ERDU PILOTAN A MANO UMMETXOA B ALTUA
2019/12/14 17:00 2 - SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI ALEVIN B Urretxindorra B MANO UMEAK D
2019/12/14 17:00 3 - SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI INFANTIL C IZARRA3 MANO GAZTETXOAK D
2019/12/14 17:00 4 - SANTURTZI - SERANTES SANTURTZI INFANTIL B Sestao Infantil B MANO INFANTIL B BAXUA
2019/12/14 17:00 1 - MARKINA - XEMEIN UNI MARKINA a Lea B1 MANO INFANTIL B BAXUA
2019/12/14 17:15 1 - BASAURI - SAN MIGUEL BIDEBIETA OLABURU-E MANO UMETXOAK D
2019/12/14 17:15 2 - BASAURI - SAN MIGUEL BIDEBIETA A OLABURU-C MANO UMETXOIAK B BAXUA
2019/12/14 17:15 3 - BASAURI - SAN MIGUEL BIDEBIETA A ADISKIDE MANO UMEAK D
2019/12/14 17:15 4 - BASAURI - SAN MIGUEL BIDEBIETA IGORREA MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/14 17:15 5 - BASAURI - SAN MIGUEL BIDEBIETA igorreB MANO GAZTETXOAK B ALTUA
2019/12/14 17:15 6 - BASAURI - SAN MIGUEL BIDEBIETA besagain ir MANO GAZTETXOAK R
2019/12/14 17:30 5 - PORTUGALETE IZARRA LEZAMA A MANO INFANTIL B BAXUA
2019/12/14 17:30 4 - PORTUGALETE IZARRA2 SANTURTZI INFANTIL D MANO GAZTETXOAK D
2019/12/14 17:30 1 - PORTUGALETE IZARRA2 Sestao Benjamin F MANO UMETXOAK D
2019/12/14 17:30 3 - PORTUGALETE IZARRA DANOK LAGUNAK E MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/14 17:30 1 - LEMOA Lemoa PE GAZTE-ZARRAK 2 MANO UMAEKA B ALTUA
2019/12/14 18:00 1 - ZEANURI JOKO ALAI OLGETAN 3 GOMAZKO PALETA EMAKUMEZKOEN GOMAZKO PALETA 2ª POSTUA
2019/12/14 18:00 1 - ARRANKUDIAGA ARRANKUDIAGA INF HASTAPENA BIDEBIETA MANO GAZTETXOAK D
2019/12/14 18:00 1 - IURRETA OLABURU-D Sestao Alevin A MANO UMAEKA B ALTUA
2019/12/14 18:00 2 - IURRETA OLABURU-B DURANGO F MANO UMEAK A
2019/12/15 10:00 1 - BILBAO - FRONTON BIZKAIA BEITIA LACRUZ ESKUZ BANAKA GAZTEAK
2019/12/15 10:00 2 - BILBAO - FRONTON BIZKAIA CIMADEVILLA PASCUAL ESKUZ BANAKA GAZTEAK
2019/12/15 10:00 3 - BILBAO - FRONTON BIZKAIA UGARTE A.PRIETO ESKUZ BANAKA NAGUSIAK 1º AZKEN FASEA
2019/12/15 10:30 1 - ZIERBENA GALIPA 4 GETXO 1 GOMAZKO PALETA GOMAZKO PALETA NAGUSIA 1ª POSTUA
2019/12/15 10:30 2 - ZIERBENA GALIPA 6 ARTZA 2 GOMAZKO PALETA GOMAZKO PALETA NAGUSIA 2ª POSTUA
2019/12/15 10:30 3 - ZIERBENA GALIPA 2 GETXO 2 FRONTENIS NAGUSIA 1ª AZKEN FASEA
2019/12/15 10:30 1 - AULESTI LEA LARRABETZU B ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA KADETE A - HIRUKI HORIA
2019/12/15 10:30 2 - AULESTI LARRABETZU A MALLABIA M ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA KADETE A - HIRUKI HORIA
2019/12/15 10:30 3 - AULESTI BERRIZ A MALLABIA P ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA KADETE A - HIRUKI HORIA
2019/12/15 10:30 4 - AULESTI OLGETAN A ZEANURI ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA KADETE A - HIRUKI HORIA
2019/12/15 10:30 5 - AULESTI MALLABIA N BERRIZ B ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA KADETE A - HIRUKI HORIA
2019/12/15 10:30 1 - ELORRIO AREATZA C HORI HORI A ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA GAZTETXOAK B - HIRUKI HORIA
2019/12/15 10:30 2 - ELORRIO AREATZA B HORI HORI D ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA GAZTETXOAK B - HIRUKI HORIA
2019/12/15 10:30 3 - ELORRIO ZEANURI B DURANGO A ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA GAZTETXOAK B - HIRUKI HORIA
2019/12/15 10:30 4 - ELORRIO ALAITASUNA E IGORRE A ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA GAZTETXOAK B - HIRUKI HORIA
2019/12/15 10:30 5 - ELORRIO DURANGO B ATXONDO B ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA GAZTETXOAK B - HIRUKI HORIA
2019/12/15 10:30 6 - ELORRIO HORI HORI E AREATZA A ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA GAZTETXOAK B - HIRUKI HORIA
2019/12/15 10:30 7 - ELORRIO HORI HORI C AREATZA D ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA GAZTETXOAK B - HIRUKI HORIA
2019/12/15 10:30 8 - ELORRIO IGORRE- ZEA SESTAO ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA GAZTETXOAK B - HIRUKI HORIA
2019/12/15 10:30 1 - LARRABETZUKO FRONTOIA LARRABETZU B LARRABETZU A ESKOLARTEKO LARRUZKO PALETA LARRUZKO PALETA - GAZTETXO - KADETE
2019/12/15 10:30 2 - LARRABETZUKO FRONTOIA SOPELA SESTAO B ESKOLARTEKO LARRUZKO PALETA LARRUZKO PALETA - GAZTETXO - KADETE
2019/12/15 10:30 3 - LARRABETZUKO FRONTOIA SESTAO A ZALLA B ESKOLARTEKO LARRUZKO PALETA LARRUZKO PALETA - GAZTETXO - KADETE
2019/12/15 10:30 4 - LARRABETZUKO FRONTOIA ZALLA A MUNGIA ESKOLARTEKO LARRUZKO PALETA LARRUZKO PALETA - GAZTETXO - KADETE
2019/12/15 11:00 1 - GALDAKAO ADISKIDE B BALMASEDA B MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/15 11:00 2 - GALDAKAO ADISKIDE E Sestao Alevin B MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/15 11:00 3 - GALDAKAO ADISKIDE V LEZAMA MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/15 11:00 4 - GALDAKAO ADISKIDE V Larrabetzu A MANO UMETXOIAK B BAXUA
2019/12/15 11:00 1 - ATXONDO ATXONDO A OLGETAN C ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA GAZTETXOAK A - HIRUKI HORIA
2019/12/15 11:00 2 - ATXONDO ZEANURI A HORI HORI G ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA GAZTETXOAK A - HIRUKI HORIA
2019/12/15 11:00 3 - ATXONDO HORI HORI B LEA ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA GAZTETXOAK A - HIRUKI HORIA
2019/12/15 11:00 4 - ATXONDO LARRABETZU HORI HORI F ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA GAZTETXOAK A - HIRUKI HORIA
2019/12/15 11:00 5 - ATXONDO OLGETAN B GETXO ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA GAZTETXOAK A - HIRUKI HORIA
2019/12/15 11:00 1 - OROZKO OLGETAN E OLGETAN F ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA UMEAK A - PUNTU BERDEA
2019/12/15 11:00 2 - OROZKO MALLABIA K LEA- ARTIA ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA UMEAK A - PUNTU BERDEA
2019/12/15 11:00 3 - OROZKO AREATZA OLGETAN D ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA UMEAK A - PUNTU BERDEA
2019/12/15 11:00 4 - OROZKO MALLABIA H MALLABIA J ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA UMEAK A - PUNTU BERDEA
2019/12/15 11:00 1 - AREATZA ZEANURI A AREATZA ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA UMETXOAK - UMEAK - PRESIO GABEKO PILOTA
2019/12/15 11:00 2 - AREATZA OLGETAN G BIDEBIETA B ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA UMETXOAK - UMEAK - PRESIO GABEKO PILOTA
2019/12/15 11:00 3 - AREATZA IGORRE A BIDEBIETA D ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA UMETXOAK - UMEAK - PRESIO GABEKO PILOTA
2019/12/15 11:00 4 - AREATZA BIDEBIETA A OLGETAN H ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA UMETXOAK - UMEAK - PRESIO GABEKO PILOTA
2019/12/15 11:00 5 - AREATZA BIDEBIETA C IGORRE B ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA UMETXOAK - UMEAK - PRESIO GABEKO PILOTA
2019/12/15 11:00 6 - AREATZA HORI HORI ZEANURI B ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA UMETXOAK - UMEAK - PRESIO GABEKO PILOTA
2019/12/15 11:00 1 - ZALLA - MIMETIZ SESTAO A LARRABETZU B ESKOLARTEKO LARRUZKO PALETA LARRUZKO PALETA - UMEAK/GAZTETXOAK B
2019/12/15 11:00 2 - ZALLA - MIMETIZ ZALLA ARMINTZA ESKOLARTEKO LARRUZKO PALETA LARRUZKO PALETA - UMEAK/GAZTETXOAK B
2019/12/15 11:00 3 - ZALLA - MIMETIZ ALAITASUNA D ALAITASUNA C ESKOLARTEKO LARRUZKO PALETA LARRUZKO PALETA - UMEAK/GAZTETXOAK B
2019/12/15 11:00 4 - ZALLA - MIMETIZ LARRABETZU A SESTAO B ESKOLARTEKO LARRUZKO PALETA LARRUZKO PALETA - UMEAK/GAZTETXOAK B
2019/12/15 11:00 1 - UGARTE ZALLA SESTAO B ESKOLARTEKO LARRUZKO PALETA LARRUZKO PALETA UMEAK / GAZTETXOAK D
2019/12/15 11:00 2 - UGARTE GATIKA B LARRABETZU A ESKOLARTEKO LARRUZKO PALETA LARRUZKO PALETA UMEAK / GAZTETXOAK D
2019/12/15 11:00 3 - UGARTE SESTAO A GATIKA A ESKOLARTEKO LARRUZKO PALETA LARRUZKO PALETA UMEAK / GAZTETXOAK D
2019/12/15 11:00 1 - GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA SESTAO A GATIKA B ESKOLARTEKO LARRUZKO PALETA LARRUZKO PALETA - UMETXOAK
2019/12/15 11:00 2 - GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA GATIKA A ALAITASUNA A ESKOLARTEKO LARRUZKO PALETA LARRUZKO PALETA - UMETXOAK
2019/12/15 11:00 3 - GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARMINTZA A ARMINTZA B ESKOLARTEKO LARRUZKO PALETA LARRUZKO PALETA - UMETXOAK
2019/12/15 12:30 1 - GATIKA - ARTEPE UDAL FRONTOIA ARTEPE 1 ERDU 1 GOMAZKO PALETA GOMAZKO PALETA NAGUSIA 2ª POSTUA
2019/12/15 16:15 1 - BASAURI - ARTUNDUAGA BIDEBIETA ADISKIDE U MANO UMEAK A
2019/12/15 17:30 1 - MUNGIA DANAK BAT 3 ERDU 2 GOMAZKO PALETA GOMAZKO PALETA 2ª FASE FINALA
2019/12/15 17:30 2 - MUNGIA DANAK BAT 1 GALIPA 1 GOMAZKO PALETA GOMAZKO PALETA NAGUSIA FASE FINALA
2019/12/15 17:30 3 - MUNGIA DANAK BAT 2 GALIPA 7 GOMAZKO PALETA GOMAZKO PALETA NAGUSIA 2ª POSTUA
2019/12/15 19:30 1 - LEKEITIO SANTI BROUARD FRONTOIA AKARREGI 2 AKARREGI 1 GOMAZKO PALETA GOMAZKO PALETA NAGUSIA 2ª POSTUA
2019/12/13 - - - - LAKA BASTERRA GOMA BANAKA NAGUSIAK 1º AZKEN FASEA
2019/12/14 - - - - Descanso MARKINA B MANO UMETXOAK A
2019/12/14 - - - - ESKALZA (Ret.) AMIAMA ESKUZ BANAKA NAGUSIAK 2º
2019/12/14 - - - - LAGUN ONAK GS ZARATAMO B (BENJAMIN A) MANO UMETXOAK A
2019/12/15 - - - - AREATZA OLGETAN ALEVIN B MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/15 - - - - BARAKALDO B Gallarta B MANO UMETXOIAK B BAXUA
2019/12/15 - - - - BARAKALDO C DANOK LAGUNAK F MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/15 - - - - BARAKALDO D Descanso MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/15 - - - - BARBADUN A LEIOA A MANO UMEAK D
2019/12/15 - - - - DANOK LAGUNAK B Descanso MANO UMETXOIAK B BAXUA
2019/12/15 - - - - Descanso LARRABETZU C ESKOLARTEKO GOMAZKO PALETA KADETE A - HIRUKI HORIA
2019/12/15 - - - - ERDU PILOTAN A Descanso MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/15 - - - - Gallarta N Descanso MANO INFANTIL B BAXUA
2019/12/15 - - - - Gallarta S Descanso MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/15 - - - - IGORRED BesagainIbalto MANO GAZTETXOAK B ALTUA
2019/12/15 - - - - KIRIKIÑO BARBADUN A MANO INFANTIL B BAXUA
2019/12/15 - - - - KIRIKIÑO Descanso MANO GAZTETXOAK D
2019/12/15 - - - - LAGUN ONAK EA ZEANURI 3 MANO UMMETXOA B ALTUA
2019/12/15 - - - - LAGUN ONAK GD TXUMULUXUETA ( GAZTETXOAK B ) MANO GAZTETXOAK B ALTUA
2019/12/15 - - - - LAGUN ONAK LA ZEANURI 1 MANO UMETXOAK A
2019/12/15 - - - - LAGUN ONAK MMR ABADIÑO A MANO UMAEKA B ALTUA
2019/12/15 - - - - LAGUN ONAK NJ OLABURU-B MANO UMMETXOA B ALTUA
2019/12/15 - - - - LAGUN ONAK OL MARKINA b MANO INFANTIL B BAXUA
2019/12/15 - - - - LAGUN ONAK OR ZARATAMO (INFANTIL R ALTO) MANO GAZTETXOAK R
2019/12/15 - - - - LAGUN ONAK UA SOPELA B MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/15 - - - - LAGUN ONAK ZM OLABURU-C MANO GAZTETXOAK B ALTUA
2019/12/15 - - - - Larrabetzu A Descanso MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/15 - - - - LARRABETZU A Descanso ESKOLARTEKO LARRUZKO PALETA LARRUZKO PALETA - UMETXOAK
2019/12/15 - - - - Larrabetzu B Descanso MANO UMETXOIAK B BAXUA
2019/12/15 - - - - MARKINA C Descanso MANO UMETXOAK A
2019/12/15 - - - - MUNGIA Descanso ESKOLARTEKO LARRUZKO PALETA LARRUZKO PALETA - UMEAK/GAZTETXOAK B
2019/12/15 - - - - MUNGIA B Descanso MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/15 - - - - OLABURU-A Descanso MANO GAZTETXOAK R
2019/12/15 - - - - OLABURU-G Descanso MANO UMAEKA B ALTUA
2019/12/15 - - - - OLABURU-H Descanso MANO UMEAK B BAXUA
2019/12/15 - - - - Sestao Alevin G Urretxindorra D MANO UMEAK D
2019/12/15 - - - - SESTAO C Descanso ESKOLARTEKO LARRUZKO PALETA LARRUZKO PALETA - GAZTETXO - KADETE
2019/12/15 - - - - SOPELA Descanso ESKOLARTEKO LARRUZKO PALETA LARRUZKO PALETA UMEAK / GAZTETXOAK D