Kartelera

Astea
Kluba
Txapelketa
Data Ordua Zk. Emaitza Frontoia Etxekoa Kanpokoa Lehiaketa
2021/06/14 18:30 1 - BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA DEPORTIVO KURENE GOMA BINAKA NAGUSIAK 2º
2021/06/14 18:30 2 - BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA OLGETAN GALIPA C GOMA BINAKA NAGUSIAK 2º
2021/06/14 18:30 3 - BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA KURENE ARTEPE GOMA BINAKA NAGUSIAK 2º
2021/06/14 18:30 4 0 - 0 BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA KURENE A DEPORTIVO LARRUZ BINAKA NAGUSIAK 1º
2021/06/15 18:30 1 - ZIERBENA ZIERBENA C ZIERBENA B GOMAZKO PALETA NAGUSI A GIZONEZKOAK
2021/06/15 19:30 1 - LEZAMA LEZAMA ARTZA ESKUZ BINAKA KADETE-C(pelota mixta)
2021/06/16 19:00 1 - BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA 1.SAILKATUA 4.SAILKATUA LARRUZ BINAKA NAGUSIAK 2º
2021/06/16 19:00 2 - BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA 2.SAILKATUA 3.SAILKATUA LARRUZ BINAKA NAGUSIAK 2º
2021/06/16 19:00 3 - BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA 2.SAILKATUA 3.SAILKATUA LARRUZ BINAKA NAGUSIAK 1º
2021/06/18 18:00 1 - BILBAO - FRONTON BIZKAIA PERDEDOR GRUPO 1 PERDEDOR GRUPO 2 ESKUZ BINAKA KADETE FINAL FASEA
2021/06/18 18:00 2 - BILBAO - FRONTON BIZKAIA PERDEDOR GRUPO 1 PERDEDOR GRUPO 2 ESKUZ BINAKA GAZTEAK FINAL FASEA
2021/06/18 18:00 3 - BILBAO - FRONTON BIZKAIA PERDEDOR GRUPO 1 PERDEDOR GRUPO 2 ESKUZ BINAKA NAGUSI FINAL FASEA
2021/06/18 19:00 1 - ZIERBENA ZIERBENA B ZIERBENA C GOMAZKO PALETA NAGUSI A GIZONEZKOAK
2021/06/18 19:00 1 - MUNGIA DANAK BAT MARKINA ESKUZ BINAKA NAGUSI-C
2021/06/18 19:00 1 - ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA 1.SAILKATUA 4.SAILKATUA GOMA BINAKA NAGUSIAK 1º
2021/06/18 19:00 2 - ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA 2.SAILKATUA 3.SAILKATUA GOMA BINAKA NAGUSIAK 1º
2021/06/19 11:00 1 - BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA IRABAZLEA 1 IRABAZLEA 2 ESKUZ BINAKA NAGUSIAK 2º
2021/06/19 11:00 2 - BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA IRABAZLEA 3 IRABAZLEA 4 ESKUZ BINAKA NAGUSIAK 2º
2021/06/19 16:00 1 - ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA 1.SAILKATUA 4.SAILKATUA ESKUZ BINAKA KADETEAK
2021/06/19 16:00 2 - ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA 2.SAILKATUA 3.SAILKATUA ESKUZ BINAKA KADETEAK
2021/06/19 16:00 3 - ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA 1º G1 2º G2 ESKUZ BINAKA GAZTEAK
2021/06/19 16:00 4 - ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA 1º G2 2º G1 ESKUZ BINAKA GAZTEAK
2021/06/20 10:30 1 - BILBAO - FRONTON BIZKAIA VENCEDOR GRUPO 1 VENCEDOR GRUPO 2 ESKUZ BINAKA NAGUSI FINAL FASEA
2021/06/20 10:30 2 - BILBAO - FRONTON BIZKAIA VENCEDOR GRUPO 1 VENCEDOR GRUPO 2 ESKUZ BINAKA GAZTEAK FINAL FASEA
2021/06/20 10:30 3 - BILBAO - FRONTON BIZKAIA VENCEDOR GRUPO 1 VENCEDOR GRUPO 2 ESKUZ BINAKA KADETE FINAL FASEA
2021/06/20 11:00 1 - ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA 1.SAILKATUA 4.SAILKATUA ESKUZ BINAKA NAGUSIAK 1º
2021/06/20 11:00 2 - ABADIÑO - TORNOSOLO TRINKETEA 2.SAILKATUA 3.SAILKATUA ESKUZ BINAKA NAGUSIAK 1º
2021/06/20 11:00 1 - BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA 1º G1 2º G2 ESKUZ BINAKA NAGUSIAK 3º
2021/06/20 11:00 2 - BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA 1º G2 2º G1 ESKUZ BINAKA NAGUSIAK 3º
2021/06/20 11:00 3 - BILBAO - BIZKAIA TRINKETEA 2.SAILKATUA 3.SAILKATUA ESKUZ BINAKA EMAKUMEAK
2021/06/20 17:30 1 - SANTURTZI - SERANTES ITSASALDE DANOK LAGUNAK A ESKUZ BINAKA NAGUSI-C
2021/06/14 - - - - GETXOKO A Descanso GOMA BINAKA NAGUSIAK 2º
2021/06/14 - - - - OLABURU (Ret.) ARTEPE GOMA BINAKA NAGUSIAK 2º
2021/06/20 - - - - OIZPE BERRIZ A OLARRETA L GOMAZKO PALETA NAGUSI B EMAKUMEAK
2021/06/20 - - - - OIZPE BERRIZ B OLGETAN C GOMAZKO PALETA NAGUSI B EMAKUMEAK
2021/06/20 - - - - ADISKIDE GE KURENE ESKUZ BINAKA KADETE-C(pelota mixta)
2021/06/20 - - - - ADISKIDE IZ ZALDIBAR ESKUZ BINAKA GAZTEAK-A
2021/06/20 - - - - ARKUPE MARKINA (Ret.) ESKUZ BINAKA KADETE-C(pelota mixta)
2021/06/20 - - - - ARMINTZA B OLARRETA C LARRUZKO PALETA NAGUSI-B
2021/06/20 - - - - ARMINTZA C ZIERBENA LARRUZKO PALETA FINALERDIAK NAGUSI C
2021/06/20 - - - - ARTEPE ZALLA LARRUZKO PALETA NAGUSI-B
2021/06/20 - - - - ARTEPE A HORI HORI GOMAZKO PALETA NAGUSI C GIZONEZKOAK
2021/06/20 - - - - ARTEPE B OLARRETA R GOMAZKO PALETA NAGUSI C GIZONEZKOAK
2021/06/20 - - - - ARTEPE B OLARRETA PALA MOTZA NAGUSI-A
2021/06/20 - - - - BIDE BIETA KURENE A ESKUZ BINAKA NAGUSI-C
2021/06/20 - - - - DANAK BAT OIZPE ESKUZ BINAKA GAZTEAK-B
2021/06/20 - - - - DANOK LAGUNAK B ZALDIBAR ESKUZ BINAKA KADETE-B
2021/06/20 - - - - DEPORTIVO IRTXAN F PALA MOTZA NAGUSI-A
2021/06/20 - - - - Descanso BIDE BIETA (Ret.) ESKUZ BINAKA NAGUSI-C
2021/06/20 - - - - Descanso LEMOA ESKUZ BINAKA KADETE-B
2021/06/20 - - - - Descanso BALMASEDA ESKUZ BINAKA NAGUSI-C
2021/06/20 - - - - Descanso LEMOA ESKUZ BINAKA KADETE-C(pelota mixta)
2021/06/20 - - - - Descanso JOKO ALAI GOMAZKO PALETA NAGUSI C EMAKUMEAK
2021/06/20 - - - - Descanso ARMINTZA A LARRUZKO PALETA NAGUSI-B
2021/06/20 - - - - Descanso OLARRETA M GOMAZKO PALETA NAGUSI A EMAKUMEAK
2021/06/20 - - - - ERDU C ARTZA C GOMAZKO PALETA NAGUSI C GIZONEZKOAK
2021/06/20 - - - - GETXO GURE KIROLA ESKUZ BINAKA NAGUSI-C
2021/06/20 - - - - GETXO C GETXO B GOMAZKO PALETA NAGUSI C EMAKUMEAK
2021/06/20 - - - - HARTZAK KURENE B ESKUZ BINAKA NAGUSI-C
2021/06/20 - - - - IRTXAN KURENE B LARRUZKO PALETA NAGUSI-B
2021/06/20 - - - - IRTXAN B GETXO A LARRUZKO PALETA FINALERDIAK NAGUSI C
2021/06/20 - - - - JOKO ALAI DANOK LAGUNAK A ESKUZ BINAKA KADETE-B
2021/06/20 - - - - KAMARAKA DANOK LAGUNAK ESKUZ BINAKA KADETE-C(pelota mixta)
2021/06/20 - - - - KURENE OLGETAN A GOMAZKO PALETA NAGUSI A EMAKUMEAK
2021/06/20 - - - - KURENE DANAK BAT PALA MOTZA NAGUSI-A
2021/06/20 - - - - KURENE GETXO C GOMAZKO PALETA NAGUSI C GIZONEZKOAK
2021/06/20 - - - - KURENE A DEPORTIVO BILBAO LARRUZKO PALETA NAGUSI-B
2021/06/20 - - - - LAGUN ARTEA BIDE BIETA ESKUZ BINAKA KADETE-C(pelota mixta)
2021/06/20 - - - - LAGUN ARTEA ITSASALDE ESKUZ BINAKA KADETE-B
2021/06/20 - - - - LAGUN ONAK ARKUPE ESKUZ BINAKA KADETE-B
2021/06/20 - - - - LAGUN ONAK AB UPO MENDI ESKUZ BINAKA KADETE A FINALERDIAK
2021/06/20 - - - - LEA M HORI HORI GOMAZKO PALETA NAGUSI A EMAKUMEAK
2021/06/20 - - - - LEZAMA ADISKIDE ES ESKUZ BINAKA GAZTEAK-A
2021/06/20 - - - - LEZAMA (Ret.) DANOK LAGUNAK B ESKUZ BINAKA NAGUSI-C
2021/06/20 - - - - OLABURU DURANGO ESKUZ BINAKA KADETE-B
2021/06/20 - - - - OLABURU LEZAMA ESKUZ BINAKA GAZTEAK-B
2021/06/20 - - - - OLARRETA KURENE ESKUZ BINAKA KADETE-B
2021/06/20 - - - - OLARRETA I LEA B GOMAZKO PALETA NAGUSI A EMAKUMEAK
2021/06/20 - - - - OLARRETA J OLGETAN A GOMAZKO PALETA NAGUSI B EMAKUMEAK
2021/06/20 - - - - OLARRETA K ARTEPE GOMAZKO PALETA NAGUSI C EMAKUMEAK
2021/06/20 - - - - OLARRETA N OLGETAN B GOMAZKO PALETA NAGUSI A EMAKUMEAK
2021/06/20 - - - - OLARRETA Q ALAITASUNA D GOMAZKO PALETA NAGUSI C GIZONEZKOAK
2021/06/20 - - - - OLARRETA X HORI HORI B GOMAZKO PALETA NAGUSI B EMAKUMEAK
2021/06/20 - - - - OLARRETA D GETXO A GOMAZKO PALETA NAGUSI A GIZONEZKOAK
2021/06/20 - - - - OLARRETA E DANAK BAT LARRUZKO PALETA NAGUSI-B
2021/06/20 - - - - UPO MENDI ADISKIDE FLO ESKUZ BINAKA KADETE-C(pelota mixta)
2021/06/20 - - - - ZIERBENA ALAITASUNA LARRUZKO PALETA NAGUSI-B
2021/06/20 - - - - ZIERBENA ARTEPE A PALA MOTZA NAGUSI-A
2021/06/20 - - - - ZIERBENA F GETXO A GOMAZKO PALETA NAGUSI A EMAKUMEAK
2021/06/20 - - - - ZIERBENA G ALAITASUNA E GOMAZKO PALETA NAGUSI C GIZONEZKOAK